Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 10:50 Bez stopy VII. 1-2/24 [i] 12:50 FARMA - ZAČÍNAME [i] 13:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 1/50 - NOVÝ SITKOM [i] 15:35 Dva a pol chlapa IX. 1/24 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 23:00 Dva a pol chlapa IX. 1/24 [i] 23:25 Kurz sebaovládania I. 1/50 [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 20/24 [i] 00:55 Bez stopy VII. 1-2/24 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 1/19 [i] 03:10 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 04:00 Bez stopy VII. 1/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Sila lásky VI. 154 [i] 07:30 Doktorka Quinnová III.: Washita I. [i] 08:15 Nash Bridges: Koniec hry 107 [i] 09:00 Správy RTVS "N" [i] 09:50 P.S. Milujem Ťa [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Holíč [i] 14:55 Prefíkaná banda VIII 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Sieň nezávislosti vo Filadelfii - hlas slobody, USA [i] 16:40 Poklady sveta: Veľká koralová bariéra - raj v mori, Austrália [i] 17:00 Recept na život 6/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Muž s poslaním 1/16 [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Spálená zem 1/23 [i] 22:50 Prefíkaná banda VIII 5/6 [i] 23:40 Nash Bridges: Koniec hry 107 [i] 00:25 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 00:55 On air [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky VI. 154 [i] 03:40 Doktorka Quinnová III.: Washita I. [i] 04:25 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Dve myšky [i] 09:10 Universum: Ježkov rok [i] 10:00 Svedectvá dávnych čias [i] 10:30 Posledný výkrik ...módy! [i] 10:55 Obrátená pyramída [i] 11:20 Tam, kde sa rodí deň [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Keď ja budem mašírovať [i] 13:00 Telegram [i] 13:55 Nežiadúci účinok [i] 14:55 Família [i] 15:25 Poltón [i] 15:50 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 1/12 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Súľov - Hradná [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - mám hlas [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Ako sa Pinocchio stal strážnym psom [i] 19:30 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 POVSTANIE Slovensko 1939-1945 [i] 22:50 Večera s Havranom: Komu patrí Slovenské národné povstanie? [i] 00:25 Borgiovci III. 7/10 [i] 01:10 Universum: Ježkov rok [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Všetko je len moje [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Bohyňa [i] 09:50 PANELÁK XIV.: U mamičky 3 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti 1/22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:30 Kosti 1/22 [i] 14:30 Life: Najbohatší policajt 1/11 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Počujem každý prd [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:32 PANELÁK XIV.: Prečo to robíš? 4 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 14 [i] 22:40 Finder: Šiesty zmysel 10 [i] 23:40 Life: Najbohatší policajt 1/11 [i] 00:40 Ochrana svedkov V. 1/8 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 6,7 [i] 03:10 KRIMI 03:30 Finder: Šiesty zmysel 10 [i] 04:10 Vtierka Castle VI. 14 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Hlavne nezáväzne 11 [i] 05:40 Takešiho hrad II. - Špeciály 6 [i] 06:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 2 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 09:20 Ochrana svedkov 8 [i] 10:40 Finder: Šiesty zmysel 1,2/13 [i] 13:00 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 13:50 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 6,7 [i] 15:50 Ničitelia mýtov III. [i] 16:55 Faktor strachu III. 6 [i] 18:00 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 1/22 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 8,9 [i] 19:55 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 6,7 [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 1/13 [i] 23:45 Letecké katastrofy IX. 1/8 [i] 00:45 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 01:45 Magnum IV. 17 [i] 02:30 Homeland - Zradca 1,2/13 [i] 04:10 Finder: Šiesty zmysel 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů II. 10 [i] 08:05 Havaj 5-0 I. 14 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 10:05 Vražedná čísla II. 3 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 12:05 Lovci pokladů II. 11 [i] 13:05 Drzá Jordan VI. 12 [i] 14:05 Jak prosté II. 9 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 16:05 Vražedná čísla II. 4 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 18:05 Drzá Jordan VI. 13 [i] 19:05 Jak prosté II. 10 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 15 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 8 [i] 22:00 Kráska a zvíře II. 9 [i] 22:55 Lost Girl Iii. 11 [i] 23:55 Lost Girl Iii. 12 [i] 00:55 Kráska a zvíře II. 8 [i] 01:50 Kráska a zvíře II. 9 [i] 02:30 Lost Girl Iii. 11 [i] 03:15 Lost Girl Iii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 06:25 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 07:15 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 08:10 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Už to jinak nejde [i] 09:55 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak to dělají? 5 [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 12:35 Impozantní letadla: Orbis [i] 13:30 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 14:25 Říční příšery: Rozparovač [i] 15:20 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 16:15 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 17:10 Likvidátor 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 19:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:30 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Víc paličů alkoholu, víc problémů [i] 21:00 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 21:30 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 22:00 Americké svaly: Richard Sherman [i] 23:00 Výrobci zbraní: Red Jacket se vrací [i] 00:00 Žoldáci: Nejdelší únos na světě [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Víc paličů alkoholu, víc problémů [i] 02:50 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 03:20 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 03:50 Výrobci zbraní: Red Jacket se vrací [i] 04:45 Impozantní letadla: Orbis [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Padající květináč [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Herci Jiřího Hubače [i] 09:30 Reportéři ČT [i] 10:10 Možná přijde i kouzelník [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení II 27/32 [i] 15:05 Michal Tučný po 25 letech aneb Už nikdo neví [i] 15:55 Televizní legendy [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Černí andělé [i] 22:45 Kingová: Lori Gilbertová 1/8 [i] 23:30 MI5 V 4/10 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Designtrend [i] 04:30 Bydlení je hra [i] 04:55 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vodopády z nebe [i] 09:55 Sicílie [i] 10:50 Predátoři jako filmové hvězdy: Medvěd lední [i] 11:40 Žíznivý svět [i] 13:10 Elba stopami císaře [i] 13:50 Divnopis [i] 14:00 Letecké katastrofy: Tajemná srážka [i] 14:50 Souboj vojevůdců: Buckner proti [i] 15:40 Generál Patton: Krev a kuráž [i] 16:25 Vesmír: Kosmické díry [i] 17:10 Pán času IV [i] 18:15 Moje rodina II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nejextrémnější železniční trať světa [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka [i] 20:55 Letecké katastrofy: Ničivá bouře [i] 21:50 Romeo, Julie a tma [i] 23:25 Sestřička Jackie III [i] 23:55 Kasina francouzské Riviéry [i] 00:45 Americké století očima Olivera: Stonea 9/10 [i] 01:45 Bojovníci s klimatem [i] 01:55 Osudové osmičky [i] 02:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Tajemství železnic [i] 03:45 Schindlerova stodola [i] 04:05 Velmi blízká setkání [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:08 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2651 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Comeback 58 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Baseball 8 [i] 13:25 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 14:20 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo, nebo ráj, ale napořád 104 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 18:25 Ulice 2652 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tvůj první smrťák 509 [i] 21:40 Víkend: Ve jménu krále [i] 22:30 Kriminálka Miami: Chemik 13 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Na Svatého Valentýna 18 [i] 00:20 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 01:10 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 01:55 Novashopping 03:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme zas rodina 103 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo, nebo ráj, ale napořád 104 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Gormiti I - Vládci přírody: Lucas zezelenal 2 [i] 07:20 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Tlukot srdce 2 [i] 07:50 Alf III: Hvězda němého filmu 24 [i] 08:35 M*A*S*H 162 [i] 09:30 To je vražda, napsala VI: Sbohem, Charlie 12 [i] 10:30 Walker, Texas Ranger III: Nebezpečná ulice 14 [i] 11:35 Julie Lescautová IX: Přiznání 4 [i] 13:30 Wolffův revír III: Strach z létání 14 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na útěku 5 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Potíže s bratrem 12 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Zase lžeš! 14 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Myšlenky zločince VII 4 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Otcové a synové 10 [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt klenotníka 11 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na útěku 5 [i] 03:10 Wolffův revír III: Strach z létání 14 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 23-24/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 27-28/131 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 30/124 [i] 11:15 Feriha 17-18/160 [i] 14:15 Nezvestná 93-94/100 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 15/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel II. - NOVÁ SÉRIA 1/13 [i] 21:30 Feriha 19-20/160 [i] 00:00 Klinika Mercy 2/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí III. 15/18 [i] 01:40 Adela show [i] 02:15 Bez servítky [i] 02:55 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 132/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Daltoni [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Láska a čest [i] 14:20 Ve stínu Beethovena [i] 16:10 Camille [i] 17:50 Symbol smrti [i] 19:50 Poslední kat [i] 21:30 Bojovník [i] 23:05 Černý přízrak [i] 00:45 Ráže .45 [i] 02:15 3:10 Vlak do Yumy [i] 04:10 Kid [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 13:00 Jezdectví [i] 13:30 Watts [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Vítejte v Haven 1 [i] 06:20 Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 07:20 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 09:20 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1