TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 SpongeBob v šortkách [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 07:00 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 08:45 Frajeri na vlnách (HD) [i] 10:25 Lovecká sezóna [i] 12:05 Za plotom [i] 13:45 Pán Včielka [i] 15:35 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 17:20 Dívka na koštěti [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Naši ma zabijú! [i] 00:30 Veľká americká lúpež [i] 02:15 Križovatka smrti (HD) [i] 03:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Sila lásky VI. 153 [i] 07:20 Doktorka Quinnová III.: Život je zmena [i] 08:05 Nash Bridges: Problémový dvojník 106 [i] 08:50 Správy RTVS "N" [i] 09:40 Hadí princ [i] 11:25 Najkrajší kvet [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Mravec Z [i] 15:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 16:20 Tri gaštanové kone [i] 17:35 Osudný pád [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lidice [i] 22:25 P.S. Milujem Ťa [i] 00:20 Osudný pád [i] 01:45 Nash Bridges: Problémový dvojník 106 [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:05 Sila lásky VI. 153 [i] 04:50 Doktorka Quinnová III.: Život je zmena [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Posledný prázdninový príbeh [i] 09:30 Deti zo štvrte Blankenese [i] 11:05 Mladé letá [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Príroda: Váh - zrodenie rieky [i] 12:55 Východná zostrihy: Východná, Východná [i] 13:45 Učiteľka na voze [i] 14:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ladislava Chudíka [i] 14:55 Odpískané [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Zlatý Amos [i] 16:50 Výlety v pamäti [i] 18:00 Svedectvá dávnych čias [i] 18:30 Encyclopaedia Beliana [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:55 Ebb a Flo [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - pusin problém [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Pinocchio: Dobrodružná noc [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Súboj velikánov [i] 20:35 Futbal : Zápas za mier [i] 22:45 Mosty - Gesharim 2003 [i] 23:45 On air [i] 00:05 Rozhovor s nepriateľom [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 Mamy na Mars [i] 07:45 DOBRÉ RÁNO [i] 09:10 Muž so železnou maskou [i] 12:05 Krásky od kráv [i] 14:00 Zakázané kráľovstvo [i] 16:30 12 kôl [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vikingovia II. 1,2/10 [i] 22:40 Sezóna zabíjania [i] 00:45 Muž so železnou maskou [i] 03:25 Sezóna zabíjania [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Takešiho hrad II. - Špeciály 5 [i] 06:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1/13 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Merlin a kniha kúziel [i] 10:30 "Buldoci a třešně" [i] 12:55 Zachráňte myšiaka [i] 14:50 Líška a ja [i] 16:55 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1,2/13 [i] 18:45 Simpsonovci VI. 6,7 [i] 19:45 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 20:30 Mamy na Mars [i] 22:15 Zakázané kráľovstvo [i] 00:30 Letisko [i] 03:05 Damages - V ohrození života V. 1,2/10 [i] 04:45 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 21 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 8 [i] 08:30 Havaj 5-0 I. 13 [i] 09:30 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 10:30 Vražedná čísla II. 2 [i] 11:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 12:25 Lovci pokladů II. 9 [i] 13:25 Jedinečný 1 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 3 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 19:00 Jak prosté II. 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 21:00 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 22:00 Bez hranic I. 5 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 00:00 Hannibal II. 2 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 02:00 Bez hranic I. 5 [i] 02:50 Hannibal II. 2 [i] 03:35 Cesty života I. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:25 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 07:15 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 08:10 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Křivka učení [i] 09:55 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak to dělají? 3 [i] 11:40 Rození obchodníci: Morgan [i] 12:35 Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 9 [i] 14:25 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 15:20 Opravna vraků 2012: Pickup Chucka Schafera z roku 1954 [i] 16:15 Opravna vraků 2012: Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 [i] 17:10 Likvidátor 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:30 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 20:00 Říční příšery 2 [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Nejnebezpečnější okamžiky [i] 23:00 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 00:00 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Říční příšery 2 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 03:50 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 04:45 Nejpodivnější na světě: Místa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Zpívá celá rodina [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Kdo hledá, najde [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Okouzlení II 26/32 [i] 15:10 Profesionálové: Podezření 35/57 [i] 16:00 Televizní legendy [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Život a doba soudce A.K.: Osamělost 1/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Cowley v úzkých 36/57 [i] 23:05 Hercule Poirot X [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Hodinový manžel [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Posledních 24 hodin [i] 05:30 Ta naše dechovka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Listy z Provence [i] 09:00 Vezeme vám oběd! [i] 09:55 Vesmír: Cizí planety [i] 10:40 Zázračný ostrov: Slzy ducha Kal [i] 11:35 Na cestě po západní Krétě [i] 12:00 Po stopách Emila Holuba [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1964 1005/2379 [i] 13:05 Vesnicopis [i] 13:30 U455 - Zapomenutá ponorka [i] 14:25 Ženy ve spitfirech [i] 15:25 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 16:20 Voják Jon Hendricks [i] 17:10 Objevování pravdy: Čáry v Nazce [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Přicházející bouře [i] 20:55 Nejextrémnější železniční trať světa [i] 21:50 Šílení [i] 23:50 Tři barvy: Bílá [i] 01:20 Dobytí Měsíce [i] 02:50 Dva muži na Sibiři [i] 03:20 Osmičkoví emigranti [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Tajemství železnic [i] 04:40 Podkovář Fredy [i] 04:55 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2650 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Únos 1 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla III: Výpadek proudu 7 [i] 13:25 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 14:20 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme zas rodina 103 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 18:25 Ulice 2651 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Comeback 58 [i] 21:40 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 22:30 Kriminálka Miami: Falešný otisk 12 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Upřená spravedlnost 17 [i] 00:15 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 01:00 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 01:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Gormiti I - Vládci přírody 1 [i] 07:20 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I 1 [i] 07:55 Alf III: Jakeovo tajemství 23 [i] 08:40 M*A*S*H 161 [i] 09:35 To je vražda, napsala VI: Zasloužilý otec 11 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger III: Vlaková loupež 13 [i] 11:35 Julie Lescautová IX: Odkvétající krása 3 [i] 13:25 Wolffův revír III: Obviněný: doktor Fried 13 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy I: Svatojánská noc 4 [i] 15:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Sežeňte mi svědka 11 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Kdo je tady pánem 282 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Hledáme Ydol [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražda ze vzduchu 10 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy I: Svatojánská noc 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 21-22/183 [i] 06:05 Mladí, krásni, skazení 26/131 [i] 06:55 Medzi láskou a nenávisťou 124/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 28-29/124 [i] 12:00 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 14:10 Nezvestná 91-92/100 [i] 16:00 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 14/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka - Špeciál z DOD [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 9/19 [i] 21:30 Feriha 17-18/160 [i] 23:55 Klinika Mercy 1/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí III. 14/18 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Bez servítky [i] 02:55 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 131/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:30 Záhada sfingy [i] 15:10 Láska a čest [i] 17:25 Ve stínu Beethovena [i] 19:15 Kid [i] 21:05 3:10 Vlak do Yumy [i] 23:10 Ráže .45 [i] 00:45 Extáze [i] 02:20 Cesta [i] 04:00 Helen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 09:30 Rally [i] 10:00 Tenis [i] 13:00 Jezdectví [i] 14:30 Watts [i] 14:45 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 07:20 Městečko Haven 1: Vítejte v Haven 1 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 09:20 Námořní hlídka 3: Rudý korál 13 [i] 10:20 Holka jako lusk [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 13:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 14:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 15:20 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 19:20 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 20:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 21:20 NEW SERIES PREMIÉRA V ČR A SR: Městečko Haven 4: William 9 [i] 22:20 NEW SERIES Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 23:20 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 00:20 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 02:20 Dvojí identita 1: Z lítosti 13 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita Vševědoucna 4 [i] 06:00 Krásný jedlý svět 1 [i] 06:30 HungaRock z prvni ruky 24 [i] 07:35 Jamieho škola snů 6 [i] 08:30 Sběrač: Linda a Steven 1 [i] 09:25 Utajený šéf 1 [i] 10:25 Želvy a lidé0 [i] 11:25 Zaostřeno na záchranu 1 [i] 12:00 Sedm epoch randění0 [i] 13:10 Anthony Bourdain: Bez předsudků 9 [i] 14:00 Hledání života ve vesmíru 2 [i] 15:00 Města zázraků 1 [i] 15:15 Vášnivý jedlík - Hledání začíná 2