Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 24/24 [i] 06:45 SpongeBob v šortkách [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:35 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:05 Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore (HD) [i] 09:40 Už sme doma? [i] 11:25 Fantomas [i] 13:35 Prísne tajná misia [i] 15:55 Križovatka smrti (HD) [i] 18:05 FARMA - ZAČÍNAME [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Hnev Titanov (HD) [i] 22:30 Nebezpečný pomstiteľ [i] 00:30 Krvavý šport [i] 02:05 Hnev Titanov (HD) [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 24/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Drišľakoviny [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 64 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin a priatelia: Franklin pomáha 7/52 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Myška Margo 1/13 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Poštár Pat [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Velikáni dejín: Marco Polo 2/20 [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Chlapská dovolenka [i] 10:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:35 Čarovné miesta Zeme: Kostarika [i] 11:30 Slovensko v obrazoch [i] 11:55 Svet v obrazoch [i] 12:25 Ulzana [i] 14:00 Medzinárodné letecké dni SIAF 2014 [i] 15:55 H. Ch. Andersen: Princezná na hrášku [i] 16:55 Vlčie diery [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Boxer a kráľovná krásy 1/2 [i] 22:05 Boxer a kráľovná krásy 2/2 [i] 23:50 Elisa z Rivombrosy II 9/13 [i] 01:25 Boxer a kráľovná krásy 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 On air [i] 10:00 Príbehy z Kališťa [i] 10:55 Família [i] 11:20 Pieseň o sivom holubovi [i] 13:00 Poltón [i] 13:30 Slovo [i] 13:45 Zahrajže nám, Ďatelinka [i] 15:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Thomasa Frankla [i] 15:50 Universum: Plitvice - krajina padajúcich jazier [i] 16:45 Ako sa Vinco zaťal [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Štefan Kvietik [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Pinocchio na súde [i] 19:30 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Deti zo štvrte Blankenese [i] 21:35 Rozhovor s nepriateľom [i] 23:15 Odpískané [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 Cililing [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:35 Šéf v utajení III. 9 [i] 09:40 VARÍ VÁM TO [i] 10:20 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:05 Gulliverove cesty [i] 12:55 Zakliata Ella [i] 15:15 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 12 kôl [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 00:55 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 03:15 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky 15 [i] 06:40 Zberači 31 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:40 Kto prežije XVIII. 1/16 [i] 09:40 Faktor strachu III. 5 [i] 10:35 Spomienky na Afriku [i] 13:40 100 rokov svedectiev [i] 14:00 Dotyk 1/12 [i] 15:00 "Buldoci a třešně" [i] 17:00 VARÍ VÁM TO [i] 17:45 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:20 Pravá blondínka [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 9 [i] 22:00 Edison [i] 00:05 Dotyk 1/12 [i] 01:10 Faktor strachu III. 5 [i] 02:00 Kto prežije XVIII. 1/16 [i] 02:40 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 9 [i] 03:50 Pravá blondínka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 20 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 08:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 09:40 Jsem agent 1 [i] 11:25 Lovci pokladů III. 21 [i] 12:25 Drzá Jordan V. 2 [i] 13:25 Drzá Jordan V. 3 [i] 14:25 Havaj 5-0 I. 9 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 16:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 18:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 19:25 Jedinečný 1 [i] 21:00 Stíny minulosti 1 [i] 22:45 No Limit Ii. 8 [i] 23:50 Společná terapie I. 1 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 03:20 Cesty života I. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Na čtyřech zadních kolech [i] 07:15 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 08:10 Bořiči mýtů: Noc hrůzy [i] 09:05 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 09:55 Zlato z garáží: Zlobivý kluk Tony [i] 10:25 Zlato z garáží: Jen opatrně [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 12:35 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 13:05 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 14:25 Ztraceno a prodáno 9 [i] 14:55 Ztraceno a prodáno 10 [i] 15:20 Vzestup strojů: Jedinečný dragster [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 17:10 Jak se to dělá 37 [i] 17:40 Jak se to dělá 30 [i] 18:05 Co ukrývá stodola?: Ukryté poklady [i] 18:35 Co ukrývá stodola?: 12 hodin a stále běží [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Záhadný nález [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Co si Wayne přeje [i] 20:00 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Lidská kořist: Žraloci zabijáci [i] 23:00 Akrobatický žralok: pátrání po Colossovi [i] 00:00 Žralok bílý: Nemožný záběr [i] 00:55 Co ukrývá stodola?: Ukryté poklady [i] 01:25 Co ukrývá stodola?: 12 hodin a stále běží [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Lidská kořist: Žraloci zabijáci [i] 03:50 Akrobatický žralok: pátrání po Colossovi [i] 04:45 Žralok bílý: Nemožný záběr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:50 Bláznivé lásky: Gloria 31/52 [i] 07:50 Švadlenka [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 O velkém nosu [i] 14:50 Volání rodu [i] 15:55 Tři Alberti a slečna Matylda [i] 17:15 Holky z porcelánu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:40 168 hodin [i] 22:13 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kožené slunce [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 02:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:55 Hodinový manžel [i] 03:15 Postřehy odjinud [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:50 Kaleidoskop [i] 04:15 Jihlavské pověsti [i] 04:35 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Prosím, nakresli mi beránka [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Děti z Bullerbynu [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1005/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 73 [i] 09:35 Deníky 1. světové války 3/4 [i] 10:30 Dějiny světa 8/8 [i] 11:25 Tajemný bazilišek [i] 11:55 Srí Lanka - země slonů [i] 12:20 Sicílie [i] 13:15 Vodácká putování: Sázava [i] 13:30 Vodácká putování: Vavřinecký potok [i] 13:45 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 13:50 Kasina francouzské Riviéry [i] 14:45 Divoká Čína: Krajina velkých proměn [i] 15:35 Na cestě po západní Krétě [i] 16:05 U455 - Zapomenutá ponorka [i] 17:00 Vodopády z nebe [i] 17:50 Predátoři jako filmové hvězdy: Medvěd lední [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Odboč vlevo 11/13 [i] 19:45 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 20:00 Poslední adresa [i] 21:45 Markýza [i] 23:40 Americké století očima Olivera: Stonea 9/10 [i] 00:40 Válka 1812 2/2 [i] 01:30 Mezi životem a smrtí 9/10 [i] 02:15 Mezi životem a smrtí: Rodinná pouta 10/10 [i] 02:55 Padající květináč [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:55 Muzikanti, hrejte cimbálovou muziku Slovácko z Mikulčic [i] 04:15 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Komenský ve výtvarném umění [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Želvy Ninja VII 8 [i] 06:40 Návrat do budoucnosti 3 [i] 07:05 Tom a Jerry II 10 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show 21 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 26 [i] 08:25 Pojišťovna štěstí: Paříž [i] 09:40 Živelná pohroma [i] 11:45 Třetí patro: Civil 1 [i] 13:15 Kam, pánové, kam jdete? [i] 14:45 Hon za svobodou [i] 16:55 Byl jednou jeden polda [i] 18:50 Hospoda: Oslavenec 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV.: Únos 1 [i] 21:30 Comeback [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Poslání [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas II: Konflikt pravomocí [i] 01:15 Novashopping 01:45 Živelná pohroma [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Paříž [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Avengers - Sjednocení: Pravidla Avengers 1/2 [i] 07:10 Malá mořská víla III: Ostrov strachu 3 [i] 07:40 Tron: Povstání I: Cena moci 6 [i] 08:10 Hitlerovy děti: Výchova 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Venuše z Hengasche 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Film o filmu: Století Miroslava Zikmunda [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vinaři: Narozeniny 1 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:40 Ruka na kolébce [i] 01:10 Takoví normální Američané I: Plukovník 13 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 04:00 Hitlerovy děti: Výchova 3 [i] 04:55 Šestej smysl: Špatná trefa 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Baby boom [i] 08:10 Karavan šou 2 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 21-22/22 [i] 11:45 Pasadena 10-11/13 [i] 13:55 Stať sa hviezdou [i] 16:00 Hrôza v školskom autobuse [i] 18:00 Ako byť trendy [i] 19:20 Krotiteľka dlhov [i] 20:00 HITOVICA [i] 21:00 Jonesovci [i] 23:00 Skutočný príbeh: Amber Freyová - Svedkyňa obžaloby [i] 00:55 Jonesovci [i] 02:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 118/129 [i] 03:35 Ako byť trendy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tmavomodrý svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Lassie [i] 13:50 Cukr, med a feferonka [i] 15:50 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:30 Za zavřenými dveřmi [i] 19:15 Helen [i] 21:20 Cesta [i] 23:10 Extáze [i] 00:50 Deník nymfomanky [i] 02:25 Tmavomodrý svět [i] 04:15 Beowulf: král barbarů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Rally [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Jezdectví [i] 13:00 Veslování [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 08:00 Svatba o Vánocích [i] 09:50 Beethoven: Velký trhák [i] 12:00 Havaj 5-0 2: Opuštěný bunkr 12 [i] 13:00 Havaj 5-0 2: Bez motivu 13 [i] 14:00 Havaj 5-0 2: Nové zprávy 14 [i] 15:00 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 16:00 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 17:00 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 18:00 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 19:00 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 23:00 Kate a Leopold [i] 01:10 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 02:10 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 03:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 04:00 Svatba o Vánocích [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow: Motorshow 7 [i] 05:30 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 5 [i] 05:45 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 6 [i] 06:00 Jimova továrna na jídlo 3 [i] 06:35 Jimova továrna na jídlo 4 [i] 07:05 Život s Amiši 5 [i] 08:05 Šokující příroda: Lvi versus žirafy 3 [i] 09:00 Města zázraků 3 [i] 09:15 Prehistorická monstra odhalena 2 [i] 10:05 Titanoboa: Had - netvor 2 [i] 11:00 Dračí kronika s Romulem Whitakerem0 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 5