Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista II. 14/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:30 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:10 Megamozog (HD) [i] 09:55 2 baby na mizine II. 20/24 [i] 10:20 Mačky a psy [i] 12:05 Bláznivá škôlka [i] 13:55 Už sme doma? [i] 15:45 Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore (HD) [i] 17:20 Dva a pol chlapa VIII. 16/16 [i] 17:50 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka - Špeciál z DOD [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Rukojemníci (HD) [i] 22:10 Veľká americká lúpež [i] 00:10 Bleskový muž [i] 01:50 Rukojemníci (HD) [i] 03:10 Ratko: Diktátorov syn [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 63 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin a priatelia: Franklin a bublinka 6/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Lampióny šťastia [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Velikáni dejín: Makabejci: Príbeh Chanuky 1/20 [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:50 Fidlibum [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Safari: Biela pani 10/13 [i] 10:25 Tanečná akadémia: Jarná horúčka 18/26 [i] 10:50 Tanečná akadémia: Elity 19/26 [i] 11:20 On air [i] 11:55 Maigret: Maigret u lekára [i] 13:30 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 14:00 Hadí princ [i] 15:50 Ulzana [i] 17:30 Deň,ktorý neumrie [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 MOJE POVSTANIE.SK [i] 21:30 Nedodržaný sľub [i] 23:40 Večne mladí 4/4 [i] 01:15 Maigret: Maigret u lekára [i] 02:45 Večne mladí 4/4 [i] 04:20 Ulzana [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Vláčik do stanice víťazstvo [i] 10:10 Vlčia stráž [i] 11:10 Strieborný Neptún [i] 12:15 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 [i] 12:30 Kjóto: príbeh starovekých záhrad [i] 13:15 Magazín Ligy majstrov [i] 13:40 Farmárska revue [i] 14:05 Senior klub [i] 14:40 Mŕtvi maturovať nebudú [i] 15:40 Pred rokmi... [i] 16:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Třeboňsku [i] 16:50 Gemini [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Soňa Valentová [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - maliar [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Stále mrzutosti s domácimi úlohami [i] 19:30 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Príbehy z Kališťa [i] 21:00 Demeterovci [i] 22:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Thomasa Frankla [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 23:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:45 Transformers Prime [i] 07:10 Rozprávková jazda [i] 08:00 Noc v múzeu [i] 10:30 Dom snov IX.: Rodina Dunningovcov 20,21 [i] 12:25 Nové bývanie [i] 13:15 Do hlbiny [i] 15:45 Moje bláznivé dievča [i] 17:55 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Gulliverove cesty [i] 22:30 Tsunami [i] 00:35 Moje bláznivé dievča [i] 02:35 Win Win [i] 04:15 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 22 [i] 05:55 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky 15 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Simpsonovci VI. 5 [i] 10:05 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 23,24/24 [i] 11:00 Ničitelia mýtov III. [i] 13:00 System Crash 2 [i] 14:00 Spomienky na Afriku [i] 17:05 Dom snov na predaj 9/9 [i] 18:00 DA VINCI [i] 18:45 Pasca na žraloka [i] 20:20 Bankový kuriér [i] 22:50 Win Win [i] 01:00 Spoveď univerzitného bookmakera [i] 02:45 Ničitelia mýtov III. [i] 04:25 System Crash 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 15 [i] 07:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 08:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 09:20 Vzpomínky II. 7 [i] 10:20 Vzpomínky II. 8 [i] 11:20 Lovci pokladů III. 20 [i] 12:20 Společná terapie I. 5 [i] 13:15 Společná terapie I. 6 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 16:15 JAG IV. 20 [i] 17:15 JAG IV. 21 [i] 18:15 Havaj 5-0 I. 9 [i] 19:15 Jsem agent 1 [i] 21:00 Elita armády 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 00:05 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 01:00 Elita armády 1 [i] 02:55 Havaj 5-0 I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 06:00 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Parádní Bronco – 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 18 [i] 08:10 Supermrakodrapy 3 [i] 09:05 Opravdový podvod 9 [i] 09:30 Opravdový podvod 10 [i] 09:55 Opravdový podvod 1 [i] 10:25 Opravdový podvod 2 [i] 10:50 Megalodon: Obří superžralok žije [i] 12:35 Megalodon: nové důkazy [i] 13:30 Vúdú žralok [i] 14:25 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 14:55 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 17:10 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 18:05 Automobilové podzemí 1 [i] 19:00 Pátá rychlost 3 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 21:30 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Nejnebezpečnější okamžiky [i] 23:00 Žralok v hlubinách [i] 00:00 Unikl jsem žralokovi II [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 02:20 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 02:50 Nebezpečné ostrovy: Nejnebezpečnější okamžiky [i] 03:50 Žralok v hlubinách [i] 04:45 Unikl jsem žralokovi II [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Bláznivé lásky 30/52 [i] 07:20 Na cestě po západní Krétě [i] 07:50 Eliška a její rod: Utopenec 7/7 [i] 08:50 O Ptáku Ohniváku [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot X [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Klaním se, měsíci [i] 14:15 MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 16:05 Švadlenka [i] 17:30 Dynastie Nováků: Tajná svatba 13/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 S láskou... královny popu [i] 22:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Sedmá rota za úplňku [i] 23:30 Zdrojový kód [i] 01:00 Kriminálka Paříž: Přesný zásah 33/92 [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Hodinový manžel [i] 03:30 Kaleidoskop [i] 03:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Dance Life Tour 2012 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vodní tvrz Horní Dunajovice [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Klenot od Cartiera 9/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Děti z Bullerbynu [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Když se zlaté lány sklidí... [i] 09:20 Ta naše dechovka [i] 09:45 Divnopis [i] 09:50 Listy z Provence [i] 10:20 Žíznivý svět [i] 11:50 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 12:40 Století létání 26/26 [i] 13:35 Konec přehlídky 5/5 [i] 14:35 Panství Downton III 9,10/10 [i] 16:10 Vezeme vám oběd! [i] 17:00 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Planeta Midnight 10/13 [i] 19:40 Deset století architektury: Belveder. Letohrádek královny Anny [i] 20:00 Monte Walsh [i] 21:35 MASH [i] 23:30 Mezi životem a smrtí: Rodinná pouta 10/10 [i] 00:15 Californication VI: Všichni jenom kritizujou 8/12 [i] 00:40 Souboj vojevůdců: Halsey proti [i] 01:30 Kouzlo Afriky: Spoutaná divočina [i] 01:55 Amazonský kód [i] 02:45 Náš venkov: Když se zlaté lány sklidí... [i] 03:05 Padající květináč [i] 03:30 Muzikanti, hrejte - Olšava [i] 03:50 Za dveřmi je A.G. [i] 04:15 Pellico na Špilberku [i] 04:35 Vesnická slavnost na Valašsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Želvy Ninja VII 7 [i] 06:20 Návrat do budoucnosti 2 [i] 06:45 Tom a Jerry II 9 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show 20 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 1 [i] 08:05 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 09:35 Dva a půl chlapa 17 [i] 10:00 Waylonova výchova [i] 11:55 Bílá spona [i] 13:15 Výměna manželek [i] 14:45 Čtyřicítka na krku [i] 16:35 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Signál [i] 22:45 Poslední mise [i] 00:25 Underworld: Vzpoura Lycanů [i] 02:00 Novashopping 02:30 Výměna manželek [i] 03:45 Waylonova výchova [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Avengers - Sjednocení 1 [i] 07:15 Malá mořská víla III: Krabí král 2 [i] 07:45 Tron: Povstání I: Trosečníci 5 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2011 [i] 10:45 G-Force: Jednotka chlupatého nasazení [i] 12:40 Afrika: Návrat ztracené lásky 2/2 [i] 14:45 Past na kachnu [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Třetí princ [i] 21:55 Čistá práce [i] 00:20 Tajemství rodného domu [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Ja a moja príšera [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V siedmom nebi V. 19-20/22 [i] 12:10 Pasadena 9/13 [i] 13:30 Moja prvá láska [i] 15:35 Mesto duchov [i] 17:45 Baby boom [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 22:00 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 00:00 Mesto duchov [i] 01:45 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 117/129 [i] 04:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 118/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hačikó - příběh psa [i] 13:45 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 15:30 Daltoni [i] 17:05 Poslední loupež [i] 19:00 Tmavomodrý svět [i] 21:00 Odpor [i] 23:15 Deník nymfomanky [i] 00:55 Noční incident [i] 02:15 Bouchači a bouchačky [i] 03:50 Odpor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:30 Veslování [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 07:10 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 08:10 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 09:10 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 11:10 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 12:10 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 13:10 Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i] 14:10 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 15:10 Holka jako lusk [i] 17:00 Beethoven: Velký trhák [i] 19:10 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 21:00 Léto plné lásky - premiéra na našem kanálu: Kate a Leopold [i] 23:10 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 00:10 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 01:10 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 03:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 04:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Motorshow: Motorshow 6 [i] 05:30 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 3 [i] 05:45 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 4 [i] 06:00 Jimova továrna na jídlo 1 [i] 06:35 Jimova továrna na jídlo 2 [i] 07:05 Život s Amiši 4 [i] 08:05 Šokující příroda: Prasata v nebezpečí 2 [i] 09:00 Města zázraků 2 [i] 09:15 Prehistorická monstra odhalena 1 [i] 10:05 Titanoboa: Had - netvor 1 [i] 11:00 Prolomení našeho genetického kódu0 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 3 [i] 12:30 Nenasytná Amerika 4 [i] 13:00 Utajená města Asie 5 [i] 14:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 15:00 Prehistorická monstra odhalena 1 [i] 15:55 Mravenci vědí všechno 7 [i] 16:10 Pohřebiště 13 [i] 17:00 Příběhy hraček Jamese Maye 1