TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 SpongeBob v šortkách [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:55 Hrátky s čertem [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Druhý dych [i] 10:35 Upírske denníky IV. 23/23 - FINÁLE SÉRIE [i] 11:25 LAPD: Oddelenie vrážd 13/13 [i] 12:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23-24/24 [i] 14:15 Mentalista II. 14/23 [i] 15:15 Mačky a psy [i] 16:55 Megamozog (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno, erotika [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: Bleskový muž [i] 00:30 Ratko: Diktátorov syn [i] 01:55 Je třeba zabít Sekala [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23/24 [i] 04:30 LAPD: Oddelenie vrážd 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 152 [i] 06:30 Doktorka Quinnová III.: Mladí zločinci [i] 07:20 Nash Bridges: Štvanica 105 [i] 08:00 Explózia [i] 09:10 Mach a Šebestová [i] 10:55 Oslavy 70. výročia Slovenského národného povstania [i] 13:55 Zázračná láska [i] 15:10 Prerušená pieseň [i] 16:55 Film o filme: MOJE POVSTANIE.SK [i] 17:20 Kapitán Dabač [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krok do tmy [i] 22:20 Desať zím [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Nash Bridges: Štvanica 105 [i] 01:40 Desať zím [i] 03:15 Sila lásky VI. 152 [i] 04:05 Doktorka Quinnová III.: Mladí zločinci [i] 04:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:55 Profesionál [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Švédsko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Putovanie kontinentov: Európa - tropické začiatky [i] 10:00 Svet zvierat II.: Nosáľ koati - drzý medvedík [i] 10:30 Javorová fujarka [i] 11:45 Tokajík v zabudnutí [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Siesta: Ornamenty [i] 13:15 V páse zlomená [i] 14:25 Rozhodnutie [i] 15:20 Chaviva [i] 15:50 Slováci vo svete 2012: Ukrajina [i] 16:15 Frontoví kameramani na Slovensku [i] 16:45 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 18:15 Televíkend [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Veľká a malá násobilka [i] 19:30 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Cesty Slovenskom [i] 21:00 Vlčia stráž [i] 22:00 V hodine dvanástej [i] 23:25 Noc s povstaleckým archívom: Učiteľa dejepisu a moderátora besied o SNP Tomáša Slezáka sprevádza televíznym archívom Milan Antonič. V noci uvidíte: [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarka [i] 06:30 KRIMI 07:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:55 Pasca na žraloka [i] 09:35 Zbohom, Prada [i] 11:50 Neserte nám pestúnku [i] 14:15 Noc v múzeu [i] 16:45 Zakliata Ella [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Do hlbiny [i] 23:05 Bankový kuriér [i] 01:40 Obeť kanibala [i] 03:10 Zákon ulice [i] 04:45 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 88 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Kutyil s.r.o. 16 [i] 08:50 Ničitelia mýtov III. [i] 09:50 Simpsonovci VI. 4 [i] 10:20 Takešiho hrad II. - Špeciály [i] 11:15 Kráľovstvo surikát [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 21,22/22 [i] 14:50 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 21,22 [i] 15:35 MacGyver: Stratený poklad Atlantídy [i] 17:25 MacGyver: Cesta do skazy [i] 19:20 Simpsonovci VI. 5 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 20:45 Vojna anjelov I, II, III [i] 01:55 Hlavou proti múru 7 [i] 02:35 MacGyver: Stratený poklad Atlantídy [i] 04:05 MacGyver: Cesta do skazy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů II. 6 [i] 08:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 1 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 12:00 Lovci pokladů II. 7 [i] 13:00 Drzá Jordan VI. 10 [i] 14:00 Jak prosté II. 7 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 2 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 11 [i] 19:00 Jak prosté II. 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 21:00 Patricia Cornwell: Posedlost 1 [i] 22:55 Laskavý dotek II. 3 [i] 23:50 Laskavý dotek II. 4 [i] 00:50 Patricia Cornwell: Posedlost 1 [i] 02:35 Jak prosté I. 16 [i] 03:20 Cesty života I. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 06:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 06:25 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 08:10 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díly 3. řady: V zákulisí – 1. část [i] 09:55 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 10:50 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:15 Jak to dělají? 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 12:35 Závody ve stavění aut: Vznášedlo [i] 13:30 Opravna vraků 2013: Victorův Ford Bronco 1967 [i] 14:25 Impozantní lodě: Na palubě Queen Mary II [i] 15:20 Impozantní lodě: M/V Becrux [i] 16:15 Impozantní lodě: Emma Maersk [i] 17:10 Likvidátor 9 [i] 17:40 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 9 [i] 19:00 Jak se to dělá 54 [i] 19:30 Jak se to dělá 48 [i] 20:00 Zvědavost: Severní Amerika naruby [i] 21:00 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Čertův ostrov [i] 23:00 Ztracený havajský ráj [i] 00:00 Superlidé: Rychlost [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:50 Zvědavost: Severní Amerika naruby [i] 02:50 Nebezpečné ostrovy: Čertův ostrov [i] 03:50 Ztracený havajský ráj [i] 04:45 Superlidé: Rychlost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil [i] 09:25 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 10:25 Vlak dětství a naděje: Návrat domů 6/6 [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Případy podporučíka Haniky [i] 13:15 Záchranáři [i] 14:10 Okouzlení II 25/32 [i] 15:00 Bydlení je hra [i] 15:25 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 16:20 Vše o vaření [i] 16:35 Besipky: Škola začíná [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sněžný drak [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:15 Profesionálové: Podezření 35/57 [i] 00:10 Recept na rozloučenou [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:35 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 01:45 Hodinový manžel [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Lásky čas 8/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vesmír: Hledání mimozemského života [i] 09:30 Germáni 1/4 [i] 10:25 Bratrstvo tajemných mangust 8/8 [i] 10:55 Nezkrocená Amerika: Hory [i] 11:45 Léčba dějin [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Halsey proti [i] 13:25 Století létání 25/26 [i] 14:20 Svatý Grál v Americe 2/2 [i] 15:00 Postřehy odjinud [i] 15:05 Dva muži na Sibiři [i] 15:35 Válka 1812 2/2 [i] 16:30 Věda na vlastní kůži [i] 17:20 Moje rodina II: Klenot od Cartiera 9/13 [i] 17:50 Boj o život: Narození [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Les mrtvých 9/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 20:55 Vesmír: Cizí planety [i] 21:40 Smradi [i] 23:15 Hra o trůny: Oheň a krev 10/10 [i] 00:05 Černá smrt [i] 01:45 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 02:30 Zjizvená tvář měst [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:20 Muzikanti, hrejte - Cimbálová muzika Michala Miltáka [i] 03:40 Za dveřmi je A.G. [i] 04:05 Kněží v podzemí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2649 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do ráje 508 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 12 [i] 12:20 Vražedná čísla III: Outsider 6 [i] 13:15 Odložené případy 2 [i] 14:15 Dr. House IV: Housovi andílci 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Všichni tu na tebe čekáme 102 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 18:25 Ulice: 191. cyklus 2650 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bláznovo zlato [i] 22:30 Expozitura: Loupež století 14 [i] 00:10 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 00:55 Dr. House IV: Housovi andílci 4 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Expozitura: Loupež století 14 [i] 03:30 Mike a Molly IV 12 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Všichni tu na tebe čekáme 102 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Walker, Texas Ranger III: Tygří oko 11 [i] 07:40 Alf III: Strach 22 [i] 08:10 M*A*S*H 160 [i] 09:05 To je vražda, napsala VI: Poručík za katedrou 10 [i] 10:05 Walker, Texas Ranger III: Velká bingo finta 12 [i] 11:10 Julie Lescautová IX: Zlatá mládež 2 [i] 13:15 Wolffův revír III: Stopa krve 12 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Radikální řez 3 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Vzpomeň si na mě 10 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vesničko má středisková [i] 22:05 Dostaň ho tam [i] 00:35 Ohnivá bouře [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy I: Radikální řez 3 [i] 03:15 Wolffův revír III: Stopa krve 12 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 25/131 [i] 06:55 Medzi láskou a nenávisťou 123/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 27/124 [i] 11:00 Feriha 15-16/160 [i] 13:40 Nespravodlivo odsúdený [i] 15:50 Druhý dych [i] 16:50 Ja a moja príšera [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Michael Jackson's This Is It [i] 22:40 Stať sa hviezdou [i] 00:45 Diabolská hra [i] 02:05 Bez servítky [i] 02:55 Na streche [i] 03:50 Zakázaná vášeň 130/140 [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 117/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Django [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Na území žen [i] 15:45 Modrý slon [i] 17:10 Záhada sfingy [i] 18:50 Beowulf: král barbarů [i] 20:40 Kauza CIA [i] 23:00 Noční incident [i] 00:25 Záhada Lucy Keyes [i] 01:55 Twelve [i] 03:20 Kauza CIA [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Jezdectví [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Veslování [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 09:20 Námořní hlídka 3: Černé zlato 12 [i] 10:20 Beethoven: Velký trhák [i] 12:30 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 13:30 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 14:30 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 15:30 Námořní hlídka 3: Rudý korál 13 [i] 16:30 Holka jako lusk [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 19:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 20:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 21:20 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 23:10 Xtinction [i] 01:10 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 02:10 Dvojí identita 1: Návrat do dětství 12 [i] 03:10 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 04:00 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 04:50 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita Vševědoucna 3 [i] 06:00 Šlápni na to! 5 [i] 06:30 HungaRock z prvni ruky 23 [i] 07:35 Jamieho škola snů 5 [i] 08:30 Mistři písku 3 [i] 09:00 Mistři písku 4 [i] 09:30 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 10:30 Jak skvěle fotografovat 6 [i] 11:00 Aristokracie zblízka 3 [i] 11:30 Aristokracie zblízka 4 [i] 12:00 Ženy a peníze0 [i] 13:05 Anthony Bourdain: Bez předsudků 8 [i] 13:55 Hledání života ve vesmíru 1 [i] 15:00 Vášnivý jedlík - Hledání začíná 1 [i] 16:00 Okouzlující Středomoří 3 [i] 17:00 Nenasytná Amerika 1