TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Upírske denníky IV. 21-22/23 [i] 12:20 LAPD: Oddelenie vrážd 12/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 14:15 Mentalista II. 13/23 [i] 15:10 Dva a pol chlapa VIII. 15/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 16/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - ZAČÍNAME [i] 22:25 Dva a pol chlapa VIII. 15-16/16 [i] 23:15 Myšlienky vraha VII. 19/24 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 01:15 LAPD: Oddelenie vrážd 12/13 [i] 02:00 Mentalista II. 13/23 [i] 02:40 Naši ma zabijú! [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 04:00 LAPD: Oddelenie vrážd 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 151 [i] 07:05 Doktorka Quinnová III.: Čo je to láska [i] 07:50 Nash Bridges: Cestní piráti 104 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta: Goa -katedrály v džungli, India [i] 09:40 Poklady sveta: Himaláje - horská dráha do Darjeelingu, cesta do oblakov, India [i] 10:05 Recept na život 4/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a muž s jednou rukavicou [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Prefíkaná banda VIII 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Fátehpúr Síkrí - opustené miesto Veľkého Mogula, India [i] 16:45 Poklady sveta: Yosemitský národný park - zázrak prírody v premenách ročných období, USA [i] 17:00 Recept na život 5/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Komisár Zen: Potkanie hniezdo 3/3 [i] 21:50 Hlavný podozrivý II. 8/11 [i] 23:35 Prefíkaná banda VIII 4/6 [i] 00:30 Nash Bridges: Cestní piráti 104 [i] 01:10 Maigret: Maigret a muž s jednou rukavicou [i] 02:45 Komisár Zen: Potkanie hniezdo 3/3 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Taliansko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Leto na Rovniach [i] 10:25 Súčasné bývanie [i] 10:45 Pamätník [i] 11:15 VAT - Veda a technika: Twinliner: šikmý výťah na Chopku [i] 11:40 Polícia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Siesta: Smiem prosiť...? [i] 13:10 Ako sa neoženiť [i] 13:50 Viktória [i] 15:05 Medzi životom a smrťou [i] 15:40 A3UM: UPROSTRED SÍDLISKA [i] 16:10 Slováci vo svete 2012: Švédsko [i] 16:40 Povstalecká história: Blízko je deň 8 [i] 18:05 Svet zvierat II.: Nosáľ koati - drzý medvedík [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Gepetto má návštevu [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Putovanie kontinentov: Európa - tropické začiatky [i] 20:55 Tvár v rose [i] 22:10 Slepé lásky [i] 23:25 Armádny dokument: Medzi životom a smrťou [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i] 00:45 České milovanie: O láske k zvieratám [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 22/22 [i] 09:10 PANELÁK XIV.: U mamičky 3 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Musíš odísť! [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 22/22 [i] 13:55 Profesionáli VIII.: Konská hliadka 13 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Neserte nám pestúnku [i] 23:00 Dotyk: Prstenec 11 [i] 00:05 Agent V. 1/18 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 5 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 11 [i] 02:45 Hawaii 5.0 IV. 5 [i] 03:25 Dotyk 11 [i] 04:15 Smer smrť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 87 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum IV. 14,15 [i] 09:50 Simpsonovci VI. 3 [i] 10:20 Takešiho hrad II. - Špeciály 3 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 12:10 Ochrana svedkov 7 [i] 12:55 DA VINCI [i] 13:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 20 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 20 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Takešiho hrad II. - Špeciály [i] 16:55 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 4 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 22/22 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 16 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 5 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 11 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 5 [i] 23:45 Dvojičky 10 [i] 00:40 Črepiny [i] 01:20 Magnum IV. 14,15 [i] 02:50 Matlock III. [i] 03:40 Črepiny [i] 04:10 Prvé oddelenie [i] 04:30 KRIMI 04:55 Kutyil s.r.o. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů II. 4 [i] 08:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 10:00 Vražedná čísla I. 13 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 12:00 Lovci pokladů II. 5 [i] 13:00 Drzá Jordan VI. 9 [i] 14:00 Jak prosté II. 6 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 16:00 Vražedná čísla II. 1 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 10 [i] 19:00 Jak prosté II. 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 23:55 Havaj 5-0 I. 22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 06:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 06:25 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 07:15 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 08:10 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díly 3. řady: Dlouhá cesta [i] 09:55 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 11:15 Jak to dělají? 20 [i] 11:40 Rození obchodníci: Bel Air [i] 12:35 Záchrana klasických aut 2 [i] 13:30 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 6 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 7 [i] 17:10 Likvidátor 8 [i] 17:40 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 8 [i] 19:00 Jak se to dělá 53 [i] 19:30 Jak se to dělá 47 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 9 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 4 [i] 21:30 Hra o peníze: Je to na tobě [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Sopečný ostrov [i] 23:00 Megalodon: nové důkazy [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti: Darlie Routierová [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 01:50 Hledači výhodných koupí 4 [i] 02:20 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 02:50 Nebezpečné ostrovy: Sopečný ostrov [i] 03:50 Megalodon: nové důkazy [i] 04:45 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Strach má velké oči [i] 10:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:30 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Případy podporučíka Haniky [i] 13:15 Záchranáři [i] 14:10 Okouzlení II 24/32 [i] 15:00 Bydlení je hra [i] 15:25 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 16:20 Vše o vaření [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Svědomí 13/13 [i] 20:50 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 21:50 Vlak dětství a naděje: Návrat domů 6/6 [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Ohnivé ženy mezi námi [i] 00:00 MI5 V 4/10 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:45 Chalupa je hra [i] 02:05 Hodinový manžel [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Malovat či nemalovat? 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Království divočiny: Sloni a lidé [i] 09:15 Muž a jeho pes [i] 10:50 Letecké katastrofy: Tajemná srážka [i] 11:45 Ženy ve spitfirech [i] 12:45 Galerie umění 10/13 [i] 13:15 Dějiny světa 8/8 [i] 14:10 Kouzlo Afriky: Spoutaná divočina [i] 14:35 Vzhůru dolů! [i] 14:55 Nejvýznamnější továrny americké armády [i] 15:40 Germáni 1/4 [i] 16:35 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 2/2 [i] 17:25 Moje rodina II: Lásky čas 8/13 [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Ticho v knihovně 8/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Krajina velkých proměn [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Mezi životem a smrtí 9/10 [i] 22:05 Matrjoški II 9,10/10 [i] 23:45 V pasti [i] 01:25 Město žen III: Můj život/tvůj svět - 2. část 15/15 [i] 01:45 Královské paláce: Skotský [i] 02:40 Zjizvená tvář měst [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Cimbálová muzika Jury Petrů [i] 03:50 Za dveřmi je A.G. [i] 04:15 Stoletá dělená dvěma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2648 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Vylučovací metoda sblížení 57 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 11 [i] 12:20 Vražedná čísla III: Provoz 5 [i] 13:15 Odložené případy: Když hradba povolí 1 [i] 14:15 Dr. House IV: 97 sekund 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: To se nedá odmítnout 101 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 18:25 Ulice 2649 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do ráje 508 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:20 Hrozba smrti [i] 00:35 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 01:20 Dr. House IV: 97 sekund 3 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Mike a Molly IV 11 [i] 02:55 Áčko: Chce podepsat smlouvu, než si mě vezme [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: To se nedá odmítnout 101 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Walker, Texas Ranger III: Odplata 10 [i] 07:40 Alf III: Přátelství za hrob 21 [i] 08:10 M*A*S*H 159 [i] 09:05 To je vražda, napsala VI: Poslední vůle 9 [i] 10:05 Walker, Texas Ranger III: Tygří oko 11 [i] 11:10 Julie Lescautová IX: Riziko povolání 1 [i] 13:15 Wolffův revír III: Hra stínů 11 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na rozcestí 2 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Sbohem, táto 9 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Svatba neplatí 13 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy III: Fontána mládí 8 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Mrtvý z lodi otroků 6 [i] 01:45 Procitnutí: Jedna Kate stačí 4 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na rozcestí 2 [i] 03:40 Wolffův revír III: Hra stínů 11 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 17-18/183 [i] 06:20 Mladí, krásni, skazení 24/131 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 122/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 26/124 [i] 11:10 Feriha 13-14/160 [i] 14:10 Nezvestná 89-90/100 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 13/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 22/22 [i] 21:30 Feriha 15-16/160 [i] 23:50 Šiesty zmysel 22/22 [i] 00:40 Sestrička Jackie III. 12/12 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 13/18 [i] 01:50 Adela show [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:10 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 129/140 [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 19-20/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Půlnoc v Paříži