TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Upírske denníky IV. 19-20/23 [i] 12:25 LAPD: Oddelenie vrážd 11/13 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 14:15 Mentalista II. 12/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 24/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 14/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Traja mušketieri [i] 23:45 Dva a pol chlapa VIII. 14/16 [i] 00:10 Teória veľkého tresku VI. 24/24 [i] 00:35 Myšlienky vraha VII. 18/24 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 02:10 LAPD: Oddelenie vrážd 11/13 [i] 02:50 Mentalista II. 12/23 [i] 03:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 04:10 LAPD: Oddelenie vrážd 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 150 [i] 07:00 Doktorka Quinnová III.: Cooper verzus Quinnová II. [i] 07:45 Nash Bridges: Stratený laptop 103 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta: Dom Rietvelda a Schröderovej v Utrechte - architekt a jeho múza, Holandsko [i] 09:35 Poklady sveta: Hortove domy v Bruseli - pod sklenenými baldachýnmi, Belgicko [i] 10:05 Recept na život 3/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Tajomstvo čienej labute [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Spišský hrad [i] 14:55 Prefíkaná banda VIII 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Goa -katedrály v džungli, India [i] 16:45 Poklady sveta: Himaláje - horská dráha do Darjeelingu, cesta do oblakov, India [i] 17:00 Recept na život 4/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Prefíkaná banda VIII 3/6 [i] 00:20 Nash Bridges: Stratený laptop 103 [i] 01:05 Maigret: Tajomstvo čienej labute [i] 02:30 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 03:25 Sila lásky VI. 150 [i] 04:15 Doktorka Quinnová III.: Cooper verzus Quinnová II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Stretnutie Slovákov zo sveta v Bratislave [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Čarbák [i] 10:10 Super-hrdinovia: Kristin Rhodesová - extrémna sila [i] 10:40 Prečo chudoba?: Vzdelanie, vzdelanie [i] 11:35 VAT - Veda a technika: Ako funguje aquapark [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Pozadie [i] 14:00 Čierny slnovrat [i] 15:15 Tabatierka z Muhlbergu [i] 15:45 A3UM: INDUSTRIÁL [i] 16:15 Slováci vo svete 2012: Taliansko [i] 16:50 Povstalecká história: Na život a na smrť 7 [i] 18:10 Súčasné bývanie [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Kde rastú zlatonosné stromy [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 SNP - neznáma história: Oslobodenie [i] 21:05 Pamätník [i] 21:35 Zvony pre bosých [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 České milovanie: O láske k idolom [i] 00:10 SNP - neznáma história: Oslobodenie [i] 01:15 Tabatierka z Muhlbergu [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 21 [i] 09:10 PANELÁK XIV.: Hovorkyňa 2 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Stratený brat [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Dcéra tyran [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 21 [i] 14:00 Profesionáli VIII.: Evička 12 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Susedia na nože [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: U mamičky 3 [i] 21:40 Talk show Jana Krausa [i] 22:50 Kuriér 5 [i] 23:55 Lovci väzňov II. 10/10 [i] 00:50 Californication - Orgie v Kalifornii V. 5,6 [i] 02:00 Kriminálka San Francisco 9 [i] 02:45 Kuriér 5 [i] 03:30 KRIMI 03:55 Lovci väzňov II. 10/10 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Susedia na nože [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 86 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum IV. 12,13 [i] 09:50 Simpsonovci VI. 2 [i] 10:20 Takešiho hrad II. - Špeciály 2 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21 [i] 12:10 Ochrana svedkov 6 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 19 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 19 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Takešiho hrad II. - Špeciály 3 [i] 16:55 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 17:50 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 3 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 21 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 15 [i] 20:45 Tajná zbraň [i] 22:45 Kriminálka San Francisco 9 [i] 23:45 Devínsky masaker [i] 01:00 Črepiny [i] 01:40 Magnum IV. 12,13 [i] 03:10 Matlock III. [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:30 KRIMI 04:50 Kutyil s.r.o. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů II. 2 [i] 08:05 Havaj 5-0 I. 10 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 12:00 Lovci pokladů II. 3 [i] 13:00 Drzá Jordan VI. 8 [i] 14:00 Jak prosté II. 5 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 16:00 Vražedná čísla I. 13 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 9 [i] 19:00 Jak prosté II. 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 22:00 No Limit Ii. 8 [i] 23:05 Profil zločinu IV. 11 [i] 00:10 Boj o čas IV. 11 [i] 01:10 No Limit Ii. 8 [i] 02:10 Profil zločinu IV. 11 [i] 03:05 Boj o čas IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 06:00 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 06:25 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 07:15 Nutné k přežití: Norsko [i] 08:10 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Bohaté ložisko [i] 09:55 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 10:50 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 11:15 Jak to dělají? 19 [i] 11:40 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 13:30 Lovci aut: Americká výkonná auta [i] 14:25 Američtí dřevorubci: Zlatá stezka se uzavírá [i] 15:20 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 16:15 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 17:10 Likvidátor 7 [i] 17:40 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 7 [i] 19:00 Jak se to dělá 52 [i] 19:30 Jak se to dělá 46 [i] 20:00 Největší loď na světě: Řídicí centrum: mozek lodi [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Ostrov medvědů grizzly [i] 23:00 Zkoumání žraločích útoků II [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Manželské problémy [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 02:50 Nebezpečné ostrovy: Ostrov medvědů grizzly [i] 03:50 Zkoumání žraločích útoků II [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Manželské problémy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Třetí sudička [i] 09:30 Vinnetou - Poslední výstřel [i] 11:05 Profesionálové: Na útěku 34/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Případy podporučíka Haniky [i] 13:05 Záchranáři [i] 14:00 Okouzlení II 23/32 [i] 14:55 Bydlení je hra [i] 15:20 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 16:10 Vše o vaření [i] 16:30 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 20:55 Eden [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Příběhy slavných... Stella [i] 22:45 Zpívá Karel Gott [i] 23:45 Komisař Montalbano: Doba pochybností 4/4 [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:00 Hodinový manžel [i] 02:25 Slavkov [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Sousedské třenice 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Elba stopami císaře [i] 09:30 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 09:40 Století létání 25/26 [i] 10:30 Konec přehlídky 5/5 [i] 11:30 Deníky 1. světové války "Chtěl jsem jenom bojovat jako 2/4 [i] 12:25 Objevování pravdy: Ztracený kmen [i] 13:10 Amazonský kód [i] 14:05 CIA proti teroristům: Hon na strůjce 11. září [i] 14:50 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 15:40 Království divočiny: Sloni a lidé [i] 16:10 Bratrstvo tajemných mangust 8/8 [i] 16:35 Souboj vojevůdců: Halsey proti [i] 17:25 Moje rodina II: Malovat či nemalovat? 7/13 [i] 17:55 Nezkrocená Amerika: Hory [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Jednorožec a vosa 7/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 20:55 Na cestě po západní Krétě [i] 21:20 Kouzlo Afriky: Spoutaná divočina [i] 21:50 Experti [i] 23:15 Taxikářem v New Yorku [i] 00:10 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 01:10 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 02:05 Vodácká putování: Otava [i] 02:20 Zjizvená tvář měst [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Inventura písniček pod rentgenem [i] 03:55 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Domov ztracený [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2647 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatba jako řemen 507 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 10 [i] 12:20 Vražedná čísla III: Špión 4 [i] 13:20 Beze stopy VII: Pod hladinou 24 [i] 14:20 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvůli tobě 100 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XII: Návrat domů [i] 18:25 Ulice 2648 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Vylučovací metoda sblížení 57 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X 1 [i] 22:35 Robocroc [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Návrat domů [i] 01:05 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mike a Molly IV 10 [i] 02:35 Áčko: Byl jsem rukojmí teroristů [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvůli tobě 100 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Walker, Texas Ranger III: Pod palbou 9 [i] 07:40 Alf III: Sokové 20 [i] 08:10 M*A*S*H 158 [i] 09:05 To je vražda, napsala VI: Když spadne klec 8 [i] 10:05 Walker, Texas Ranger III: Odplata 10 [i] 11:10 Julie Lescautová VIII: Účtování 6 [i] 13:10 Wolffův revír III: Ibrahimova čest 10 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I 1 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Můj nejhorší nepřítel 8 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Umělé srdce 281 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 III: Sbohem a opatruj se 24 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI: Kosti, které nebyly 5 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu V: Zprávy o smrti 9 [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy I 1 [i] 03:45 Wolffův revír III: Ibrahimova čest 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tisíc a jedna noc 15-16/183 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 23/131 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 121/124 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 25/124 [i] 11:20 Feriha 11-12/160 [i] 14:05 Nezvestná 87-88/100 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 12/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 8/19 [i] 21:30 Feriha 13-14/160 [i] 23:55 Oddelenie závažných zločinov II. 8/19 [i] 00:45 Sestrička Jackie III. 11/12 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí III. 12/18 [i] 01:55 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 128/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Loď lásky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:50 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 15:35 Emmino štěstí [i] 17:25 Jarní úklid s.r.o.