TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Upírske denníky IV. 17-18/23 [i] 12:20 LAPD: Oddelenie vrážd 10/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 14:15 Mentalista II. 11/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 23/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Neľútostná pomsta [i] 23:45 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 00:15 Teória veľkého tresku VI. 23/24 [i] 00:40 Myšlienky vraha VII. 17/24 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 02:20 LAPD: Oddelenie vrážd 10/13 [i] 03:05 Mentalista II. 11/23 [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 04:25 LAPD: Oddelenie vrážd 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 149 [i] 07:00 Doktorka Quinnová III.: Cooper verzus Quinnová I. [i] 07:45 Nash Bridges: Svižný začiatok 102 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Slovensko v obrazoch [i] 09:40 Svet v obrazoch [i] 10:15 Poklady sveta: Univerzita Caracas - sen o betóe, Venezuela [i] 10:30 Poklady sveta: Willemstad - malý Amsterdam v Karibskom mori, Holandské Antily [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Recept na život 1/65 [i] 13:05 Recept na život 2/65 [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miláčik [i] 14:25 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda VIII 2/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Dom Rietvelda a Schröderovej v Utrechte - architekt a jeho múza, Holandsko [i] 16:45 Poklady sveta: Hortove domy v Bruseli - pod sklenenými baldachýnmi, Belgicko [i] 17:00 Recept na život 3/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Kapitán Cain: Nikto nie je bez viny 7/8 [i] 22:15 Kapitán Cain: Pod nátlakom 8/8 [i] 23:15 Piráti - stratený poklad: Pekelná brána 7/8 [i] 00:30 Piráti - stratený poklad: Kríž označuje miesto 8/8 [i] 01:45 Prefíkaná banda VIII 2/6 [i] 02:35 Nash Bridges: Svižný začiatok 102 [i] 03:20 Sila lásky VI. 149 [i] 04:10 Doktorka Quinnová III.: Cooper verzus Quinnová I. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 09:05 Prešporská kasáreň maľovaná [i] 10:00 Strážcovia prírody: Vyjednávač od jazera Schaalsee [i] 10:30 Okolo sveta 2/2 [i] 11:10 Národnostný magazín: Poľský [i] 11:40 VAT - Veda a technika: Spájkovanie karosérie laserom [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Siesta: Východná;Čas dospievania [i] 13:15 Klietka [i] 13:45 Ostrov [i] 15:00 Pokus o portrét [i] 15:45 A3UM: NEČAKANÉ MOŽNOSTI [i] 16:15 Slováci vo svete 2012: Stretnutie Slovákov zo sveta v Bratislave [i] 16:45 Povstalecká história: Hromy divo bijú 6 [i] 18:05 Super-hrdinovia: Kristin Rhodesová - extrémna sila [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 18:55 Ebb a Flo [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prečo chudoba?: Vzdelanie, vzdelanie [i] 21:00 "...nebo být zabit" [i] 22:20 Borgiovci III. 6/10 [i] 23:10 České milovanie: O láske v starobe [i] 23:40 Pokus o portrét [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 20 [i] 09:10 PANELÁK XIV.: Krkavčia matka 1 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Vegetariánka [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Sám doma [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 20 [i] 14:00 Profesionáli VIII.: Vence 11 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bláznivá svokra [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Hovorkyňa 2 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 13 [i] 22:40 Finder: Šiesty zmysel 9 [i] 23:30 Lovci väzňov II. 9 [i] 00:35 Ochrana svedkov IV. 13/13 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5 [i] 02:25 Finder: Šiesty zmysel 9 [i] 03:10 Ochrana svedkov IV. 13/13 [i] 03:50 Vtierka Castle VI. 13 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Bláznivá svokra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. 13 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 85 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum IV. 10,11 [i] 09:50 Simpsonovci VI. 1/25 [i] 10:20 Takešiho hrad II. - Špeciály 1/9 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 12:10 Ochrana svedkov 5 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 18 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 18 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Takešiho hrad II. - Špeciály 2 [i] 16:55 Profesionáli VIII.: Žirafa 9 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 2 [i] 19:25 Simpsonovci XXIII. 20 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 4,5 [i] 22:40 Letecké katastrofy VII. 7,8/8 [i] 00:50 Črepiny [i] 01:25 Magnum IV. 10,11 [i] 02:55 Matlock III. [i] 03:40 Sladký život Playmate III. [i] 04:50 Kutyil s.r.o. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Lovci pokladů I. 22 [i] 08:10 Havaj 5-0 I. 9 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 10:10 Vražedná čísla I. 11 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 12:05 Lovci pokladů II. 1 [i] 13:05 Drzá Jordan VI. 7 [i] 14:05 Jak prosté II. 4 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 8 [i] 19:00 Jak prosté II. 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 10 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 7 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 23 [i] 22:55 Vlčí mládě III. 24 [i] 23:50 Lost Girl Iii. 10 [i] 00:50 Kráska a zvíře II. 7 [i] 01:50 Vlčí mládě III. 23 [i] 02:30 Vlčí mládě III. 24 [i] 03:15 Cesty života I. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 06:00 Jak se to dělá: Karavany [i] 06:25 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 07:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:10 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Cesta ke spáse [i] 09:55 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 10:50 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 11:15 Jak to dělají? 18 [i] 11:40 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 12:35 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 13:30 Pátá rychlost 17 [i] 14:25 Nejnebezpečnější úlovek: Noc s nepřítelem [i] 15:20 Nejnebezpečnější úlovek: Tohle si nenecháme líbit [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Nerozhodný milenec [i] 17:10 Likvidátor 6 [i] 17:40 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 6 [i] 19:00 Jak se to dělá 51 [i] 19:30 Jak se to dělá 45 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: tajné setkání: Jak se věci mají [i] 21:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Problémy na Markézách [i] 22:00 Nebezpečné ostrovy: Ostrov kostek dravých [i] 23:00 Žralok velký, sériový vrah [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 4 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Problémy na Markézách [i] 02:50 Nebezpečné ostrovy: Ostrov kostek dravých [i] 03:50 Žralok velký, sériový vrah [i] 04:45 Prezidentova pravá ruka 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Letní pohádka [i] 09:40 Hercule Poirot X [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Případy podporučíka Haniky [i] 13:10 Záchranáři [i] 14:05 Okouzlení II 22/32 [i] 14:55 Bydlení je hra [i] 15:20 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 16:15 Vše o vaření [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Postřehy odjinud [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vinnetou - Poslední výstřel [i] 21:35 Trhák [i] 23:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 MI5 V 3/10 [i] 00:00 Pátek, čas motýlů [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Hodinový manžel [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Výlet na pohřeb 5/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 2/2 [i] 09:35 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 10:30 Predátoři jako filmové hvězdy: Lvi [i] 11:20 Dobytí Měsíce [i] 12:50 Královské paláce: Skotský [i] 13:45 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 14:40 Osudy Říma 2/2 [i] 15:35 Ženy ve spitfirech [i] 16:35 Nejvýznamnější továrny americké armády [i] 17:20 Moje rodina II: Sousedské třenice 6/13 [i] 17:50 Zázračný ostrov: Slzy ducha Kal [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Doktorova dcera 6/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa 8/8 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Tajemná srážka [i] 21:55 Ať žije republika [i] 00:00 Sestřička Jackie III: Zázračná 8/12 [i] 00:30 Vážený Leonide Iljiči [i] 01:00 Americké století očima Olivera: Stonea 8/10 [i] 02:00 Cestománie [i] 02:25 Zjizvená tvář měst [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:15 Inventura písniček pod rentgenem [i] 03:55 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Smrt v posledním okamžiku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:15 Ulice 2646 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Masopust patří maskám 56 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 9 [i] 12:20 Vražedná čísla III: Původ 3 [i] 13:20 Beze stopy VII: Pravda 23 [i] 14:15 Dr. House IV: Sám 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Na to musí chlap přijít sám 99 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XII: Jestli se rozzlobíme... [i] 18:25 Ulice 2647 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatba jako řemen 507 [i] 21:40 Víkend: Hvězdný návrat [i] 22:30 Kriminálka Miami: Modelka 11 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Dobro dítěte 16 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Jestli se rozzlobíme... [i] 01:05 Dr. House IV: Sám 1 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Mike a Molly IV 9 [i] 02:45 Kriminálka Miami: Modelka 11 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatba jako řemen 507 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Walker, Texas Ranger III: Cesta do Black Bayou 2/2 [i] 07:35 Alf III: Smolný den 19 [i] 08:10 M*A*S*H 157 [i] 09:05 To je vražda, napsala VI: Noc tarantule 7 [i] 10:05 Walker, Texas Ranger III: Pod palbou 9 [i] 11:05 Julie Lescautová VIII: Falešný viník 5 [i] 13:05 Wolffův revír III: Leštič klik 9 [i] 14:10 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dědictví krve 7 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Bude se vdávat! 12 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 3 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi III: Tajnosti a lži 9 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražedná hra 8 [i] 02:40 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 03:55 Wolffův revír III: Leštič klik 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 13-14/183 [i] 06:15 Mladí, krásni, skazení 22/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 120/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 24/124 [i] 11:05 Feriha 9-10/160 [i] 14:05 Nezvestná 86/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 23/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 11/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 21/22 [i] 21:30 Feriha 11-12/160 [i] 23:40 Šiesty zmysel 21/22 [i] 00:35 Sestrička Jackie III. 10/12 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí III. 11/18 [i] 01:45 Adela show [i] 02:20 Bez servítky [i] 03:05 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:20 Zakázaná vášeň 127/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Poznáš muže svých snů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Obyčejný spratek [i] 14:05 Ostrov samoty [i] 16:05 Cukr, med a feferonka [i] 18:05 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 19:50 Šest pohřbů a jedna svatba