TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 SpongeBob v šortkách [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:15 Veľký šampión [i] 09:05 Zambezia [i] 10:45 Akcia nemluvňa [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Belgicka [i] 16:45 Dostaňte agenta Smarta! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ostreľovač [i] 23:00 Čierny jastrab zostrelený [i] 01:45 Ostreľovač [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Pingu 62 [i] 07:35 Máša a medveď [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a zázrak 5/52 [i] 07:55 Požiarnik Sam VIII.: Stratená Lily [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Herakles a Titani: Posledný boj [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 Šiel tovariš svetom: Začarovaný mlyn 3/3 [i] 09:40 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:20 Čarovné miesta Zeme: Nový Zéland [i] 11:15 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:05 Let na Západ [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo kuchárky z Claphamu [i] 15:00 Zlatá klasika: Choď a nelúč sa [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ruská ruleta 1/2 [i] 21:50 Ruská ruleta 2/2 [i] 23:15 Elisa z Rivombrosy II 8/13 [i] 00:55 Ruská ruleta 1/2 [i] 02:25 Ruská ruleta 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Família: Žiť svoj sen [i] 09:55 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 10:50 Ovčiar Bebek [i] 11:50 Veľká cena Slovenskej republiky - Orechová Potôň [i] 15:15 Dejiny: Neznámi hrdinovia [i] 16:10 Poltón [i] 16:35 Slovo [i] 16:45 Povstalecká história: V skrytom bode varu 4 [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Leopold Haverl [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 18:55 Ebb a Flo [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Oko nad Prahou [i] 21:25 Karol Horák: Cukor [i] 22:45 Odpískané [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 00:00 Počasie [i] 00:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:50 Cililing [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:25 Šéf v utajení III. 8 [i] 09:25 VARÍ VÁM TO [i] 10:10 CENA JE SPRÁVNA [i] 10:50 Kosti IX. 4,5 [i] 12:50 Mamma Mia! [i] 15:15 Nebezpečná rýchlosť [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 22:30 Prci, prci, prcičky: V tábore [i] 00:40 Nebezpečná rýchlosť [i] 03:00 Prci, prci, prcičky: V tábore [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 System Crash 1/4 [i] 05:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 Zberači 30 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:40 Vylomeniny [i] 10:20 Faktor strachu III. 4 [i] 11:15 Veľká zem [i] 14:30 100 rokov svedectiev [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka New York 23/23 [i] 15:40 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 17:15 VARÍ VÁM TO [i] 17:55 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:30 Podraz 2 [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 8 [i] 21:45 Noční dravci [i] 00:00 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 01:45 Noční dravci [i] 03:20 KRIMI 03:50 Podraz 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 09:05 Ghost Rider 1 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 19 [i] 12:05 Drzá Jordan IV. 21 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 1 [i] 14:05 Havaj 5-0 I. 8 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 19:05 Vítejte v džungli 1 [i] 21:00 Policajti na baterky 1 [i] 22:40 No Limit Ii. 7 [i] 23:45 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 03:10 Cesty života I. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Zuby nehty [i] 07:15 Megastavitelé: Mega most [i] 08:10 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i] 09:05 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 09:55 Zlato z garáží: Zlatá trofej [i] 10:25 Zlato z garáží: Pavouci, dort a sběratelské kusy [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě 11 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 12:35 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 13:05 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 14:25 Ztraceno a prodáno 7 [i] 14:55 Ztraceno a prodáno 8 [i] 15:20 Vzestup strojů: 800tunové rypadlo [i] 16:15 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 17:10 Jak se to dělá 51 [i] 17:40 Jak se to dělá 45 [i] 18:05 Co ukrývá stodola?: Prodejní přehlídka v Devenportu [i] 18:35 Co ukrývá stodola?: Motocykl Peashooter [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Mokrý, divoký a džíp Willys [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Přehřátí v Oregonu [i] 20:00 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 22:00 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 00:00 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 00:55 Co ukrývá stodola?: Prodejní přehlídka v Devenportu [i] 01:25 Co ukrývá stodola?: Motocykl Peashooter [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 02:50 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 04:45 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Slavkov [i] 06:45 Bláznivé lásky: Sbohem, bejby 29/52 [i] 07:45 Dva z onoho světa [i] 09:15 Herci Jiřího Hubače [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tom v kozí kůži [i] 14:00 O Ptáku Ohniváku [i] 14:50 Na Veliké řece [i] 15:55 Rubikova kostka [i] 17:25 Dobrá Voda: Radost 7/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:35 168 hodin [i] 22:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Hop nebo trop [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 02:25 Zkus mít vkus [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:15 Postřehy odjinud [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:10 Hodinový manžel [i] 04:30 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Poloniny [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Děti z Bullerbynu 3/7 [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1004/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 72 [i] 09:35 Deníky 1. světové války "Chtěl jsem jenom bojovat jako 2/4 [i] 10:25 Dějiny světa 7/8 [i] 11:20 Království divočiny: Sloni a lidé [i] 11:45 Bratrstvo tajemných mangust 8/8 [i] 12:15 Nezkrocená Amerika: Hory [i] 13:05 Vodácká putování: Otava [i] 13:20 Sváteční slovo jezuity Miroslava: Herolda [i] 13:25 Amazonský kód [i] 14:20 Cestománie [i] 14:50 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 15:15 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 16:10 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 2/2 [i] 17:00 Predátoři jako filmové hvězdy: Lvi [i] 17:50 Léčba dějin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Sontaranská lest 4/13 [i] 19:40 Deset století architektury: Průnik tvarů [i] 20:00 100 dní v Palermu [i] 21:35 Soukromý život Sherlocka Holmese [i] 23:40 Americké století očima Olivera: Stonea 8/10 [i] 00:40 Válka 1812 1/2 [i] 01:30 Vzhůru dolů! [i] 01:50 Hudba zraňovaná [i] 02:20 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Tajemství železnic [i] 03:40 Sporťák z vesnice [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Říkají jim perpeťáci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Želvy Ninja VII 6 [i] 06:20 Návrat do budoucnosti 1 [i] 06:50 Tom a Jerry II 8 [i] 07:15 Looney Tunes: Úžasná Show 19 [i] 07:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 25 [i] 08:05 Kačenka a strašidla 8 [i] 08:35 Víkendové prázdniny: Pár gramů života [i] 09:20 Pojišťovna štěstí: Mlha [i] 10:30 Druhá nebo první [i] 13:00 Mr. Bean: Pan Bean jde do města [i] 13:30 Velká cena Belgie [i] 16:15 Vertical Limit [i] 18:50 Hospoda: Fór 37 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jurský park 3 [i] 22:10 Peacemaker [i] 00:35 Vertical Limit [i] 02:25 Novashopping 03:10 Výměna manželek III [i] 04:15 Pojišťovna štěstí: Mlha [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Záchrana Země Nezemě 2/2 [i] 07:35 Malá mořská víla III: Pařát 1 [i] 08:05 Tron: Povstání I: Identita 4 [i] 08:35 Hitlerovy děti: Oddanost 2 [i] 09:45 M*A*S*H 154 [i] 10:15 M*A*S*H 155 [i] 10:45 Vraždy mezi muškáty I: Medvěd v ohrožení 13 [i] 11:50 Dávné vzpomínky [i] 13:50 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 23:30 Případ nevěrné Kláry [i] 01:30 Takoví normální Američané I: Přísaha 12 [i] 02:20 Hitlerovy děti: Oddanost 2 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 04:55 Šestej smysl: O Popelce 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Poklad snov: Dobrodružstvo v Paname [i] 08:10 Karavan šou [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 17-18/22 [i] 11:55 Pasadena 8/13 [i] 13:10 Feriha - NOVÝ SERIÁL 5-8/160 [i] 17:55 Ako byť trendy [i] 19:20 Krotiteľka dlhov [i] 20:00 Svadba a iné pohromy [i] 21:45 Špinavé dedičstvo [i] 23:40 Obžalovaná [i] 01:20 Špinavé dedičstvo [i] 02:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 116/129 [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 22, 23 a 24. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 22, 23 a 24. [i] 13:35 Loď lásky [i] 15:25 Django [i] 17:10 Půlnoc v Paříži [i] 18:50 Dvojí nepřítel [i] 20:40 Štvanec IRA [i] 22:40 Hlad [i] 00:15 Přímý zásah [i] 01:45 Traffic - nadvláda gangů [i] 04:05 Soul Kitchen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Závody GT [i] 13:45 Plavání [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Skoky do vody [i] 18:00 Skoky do vody [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Snooker [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Fotbal [i] 02:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Mrtvý medvěd přichází 15 [i] 08:00 Agentura Jasno 5: Yang 3 v 2D 16 [i] 09:00 Shaolin fotbal [i] 11:00 Kluci a holky [i] 13:00 Havaj 5-0 2: Ka Iwi Kapu 7 [i] 14:00 Havaj 5-0 2: Lapa'au 8 [i] 15:00 Havaj 5-0 2: Mrtvý v kufru 9 [i] 16:00 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 17:00 Prozíravost 2: Z-Z-změny 1 [i] 18:00 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 19:00 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 23:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 01:10 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 02:10 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 03:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 04:00 Knockout [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow: Motorshow 5 [i] 05:30 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 1 [i] 05:45 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 2 [i] 06:00 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 06:35 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 07:05 Život s Amiši 3 [i] 08:05 Šokující příroda: Žraločí bandité 1 [i] 09:00 Planeta dinosaurů: Cizí svět 3 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Dvě křídla na Zemi 6 [i] 11:00 Oceány bez vody 2 [i] 12:00 Nenasytná Amerika 1 [i] 12:30 Nenasytná Amerika 2