TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 SpongeBob v šortkách [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:25 Loch Ness [i] 08:20 Deň otvorených dverí 2014 - NAŽIVO [i] 08:30 Medzi nami zvieratami [i] 10:10 Deň otvorených dverí 2014 - NAŽIVO [i] 10:20 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 12:00 Deň otvorených dverí 2014 - Špeciál - NAŽIVO [i] 12:50 Zambezia [i] 14:30 Deň otvorených dverí 2014 - NAŽIVO [i] 14:40 Akcia nemluvňa [i] 17:15 Dva a pol chlapa VIII. 11/16 [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Chceš ma, chcem ťa (HD) [i] 22:30 Navždy panna [i] 00:05 Zombieland [i] 01:40 Navždy panna [i] 03:05 Občan Havel (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Drišľakoviny [i] 06:50 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Pingu 61 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Neposlušný Franklin 4/52 [i] 07:55 Máša a medveď [i] 08:05 Požiarnik Sam VIII.: Prefíkaní líška [i] 08:15 Hrdinovia mýtov a legiend: Midasove zlaté ruky [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:55 Fidlibum [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Safari: Dvojník 9/13 [i] 10:25 Tanečná akadémia: Ovládanie 16/26 [i] 10:55 Tanečná akadémia: Pred úsvitom 17/26 [i] 11:35 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 13:25 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 13:50 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:50 Apači [i] 16:30 Utopenec na úteku [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Spišský hrad [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Let na Západ [i] 22:15 Večne mladí 3/4 [i] 23:55 Utopenec na úteku [i] 01:15 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 03:05 Večne mladí 3/4 [i] 04:45 Apači [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Tigrova posledná šanca 2/2 [i] 10:00 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 10:30 Schizofrénia - orchester bez dirigenta [i] 11:00 Separé [i] 11:25 Kráľovstvo poézie [i] 12:25 Dožinky [i] 13:05 Kapura [i] 13:50 Farmárska revue [i] 14:25 Senior klub [i] 14:50 Klebetnice [i] 15:55 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 16:45 Povstalecká história: Veľký projekt 3 [i] 18:05 Na ceste po Česku: Na ceste po Kopaniciach [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ján Mydla [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - huslistka [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: U dobrej víly [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Neznámi hrdinovia [i] 21:05 Človek na moste [i] 22:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Vladimíra Krčméryho [i] 22:45 Pred rokmi... [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:00 Transformers Prime [i] 07:25 Rozprávková jazda [i] 08:45 Riaditeľka [i] 10:45 Dom snov IX.: Rodina Hillovcov 18,19 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:30 Dr. Dolittle 4 [i] 15:35 Kým si spal [i] 17:55 Súdna sieň: Krvavá svadba [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mamma Mia! [i] 23:00 Čiernočierna tma [i] 01:35 Kým si spal [i] 03:25 Čiernočierna tma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. 12 [i] 05:55 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny 14 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Simpsonovci V. 22/22 [i] 10:05 To najlepšie z Takešiho hradu II. 8,9/9 [i] 11:30 Ničitelia mýtov III. [i] 12:30 System Crash 1/4 [i] 13:30 Veľká zem [i] 16:45 Dom snov na predaj 7,8 [i] 18:30 C.S.I.: Kriminálka New York 23/23 [i] 19:25 Vylomeniny [i] 20:15 Za nepriateľskou líniou [i] 22:25 Zábavný park [i] 00:40 Virtuálna realita [i] 02:30 Za nepriateľskou líniou [i] 04:10 Ničitelia mýtov III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 09:05 Vzpomínky II. 5 [i] 10:05 Vzpomínky II. 6 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 18 [i] 12:05 Společná terapie I. 3 [i] 13:05 Společná terapie I. 4 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 16:00 JAG IV. 18 [i] 17:00 JAG IV. 19 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 19:00 Ghost Rider 1 [i] 21:00 Vítejte v džungli 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 02:35 Havaj 5-0 I. 8 [i] 03:20 Cesty života I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 06:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Parádní Bronco – 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 17 [i] 08:10 Supermrakodrapy 2 [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Severní Amerika: Divokost v krvi [i] 11:40 Severní Amerika: Není úkrytu [i] 12:35 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 13:30 Severní Amerika: Divoká hranice [i] 14:25 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 14:55 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 17:10 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 18:05 Automobilové podzemí 6 [i] 19:00 Pátá rychlost 2 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 21:30 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 22:00 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 23:00 Klondike 6 [i] 00:00 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 02:20 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 02:50 Likvidátor 8 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 03:50 Klondike 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:15 Bláznivé lásky: Věčnost 28/52 [i] 07:10 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 07:40 Eliška a její rod: Benjamínek 6/7 [i] 08:45 Když se slunci nedaří: Šnajberková 6/6 [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot X [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Prsten krále řeky [i] 14:05 O zakleté princezně [i] 14:50 Taťka [i] 16:00 Dva z onoho světa [i] 17:30 Dynastie Nováků: Dovolená 12/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Všechnopárty [i] 20:55 Silvestr za oponou [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Návrat sedmé roty [i] 23:25 Harry Brown [i] 01:05 Kriminálka Paříž: Meteority 32/92 [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:35 Zapomenutý Bečov [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Důvěřuj, ale prověřuj! 4/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Děti z Bullerbynu 2/7 [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Vesnická "Beverly [i] 09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Vzhůru dolů! [i] 10:05 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 10:55 Vážený Leonide Iljiči [i] 11:20 5 minut svobody [i] 12:15 Století létání 25/26 [i] 13:05 Konec přehlídky 4/5 [i] 14:05 Královské paláce: Skotský [i] 15:00 Panství Downton III 7,8/10 [i] 17:00 Taxikářem v New Yorku [i] 17:50 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Planeta Oodů 3/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Rio Conchos [i] 21:45 Barbarossa [i] 23:50 Californication VI: Drogová škola 7/12 [i] 00:20 Souboj vojevůdců: Honda proti [i] 01:05 Přežít! [i] 01:50 Světový unikát v Ruprechtově [i] 02:05 Náš venkov: Vesnická "Beverly [i] 02:20 Smutný život posmrtný [i] 02:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Babylon [i] 04:10 Přírodní park Sovinecko [i] 04:20 Tajemství železnic [i] 04:45 U vodníka Slámy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VII 5 [i] 06:50 Liga Špačků II 13 [i] 07:15 Tom a Jerry II 7 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show 18 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 26 [i] 08:35 Kosmáček [i] 09:40 Dva a půl chlapa 12 [i] 10:10 Táta za všechny peníze [i] 12:00 Právě začínáme [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:00 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 16:40 Fantomas se zlobí [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:40 Nájemní zabijáci [i] 00:35 Stín pochybnosti [i] 02:20 Novashopping 02:50 Volejte Novu [i] 03:55 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Záchrana Země Nezemě 1/2 [i] 07:05 Malá mořská víla II: Tak za to dík, Ariel 9 [i] 07:35 Tron: Povstání I: Výpadek 3 [i] 08:05 Autosalon [i] 09:20 Top Gear 2011 [i] 10:25 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 12:45 Afrika: Návrat ztracené lásky 1/2 [i] 14:50 Radikální řez [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Království nebeské [i] 00:55 Pojídač hříchů [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 115/129 [i] 06:15 Letný dom [i] 08:20 Karavan šou [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi V. 15-16/22 [i] 12:05 Pasadena 7/13 [i] 13:20 Feriha - NOVÝ SERIÁL 1-4/160 [i] 17:55 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 20:00 Tajomstvo zátoky veľrýb 1-2/2 [i] 00:00 Poklad snov: Dobrodružstvo v Paname [i] 01:40 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 115/129 [i] 04:15 Na streche [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 116/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 19, 20 a 21. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 19, 20 a 21. [i] 13:35 Zákon přitažlivosti [i] 15:15 Mongol - Čingischán [i] 17:25 Poznáš muže svých snů [i] 19:10 Soul Kitchen [i] 20:55 Traffic - nadvláda gangů [i] 23:25 Přímý zásah [i] 01:00 Jezero smrti [i] 02:25 Dokažte mi vinu [i] 04:25 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:15 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:00 Plavání [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:00 Plavání [i] 18:00 Skoky do vody [i] 19:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Snooker [i] 00:00 Plavání [i] 01:00 Skoky do vody [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 06:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 06:50 Agentura Jasno 5: Rádi bychom poděkovali policejní akademii 13 [i] 07:50 Agentura Jasno 5: Polarizující expres 14 [i] 08:50 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 10:50 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 11:50 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 12:50 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 13:50 Spravedlnost v krvi 3: Otcové a synové 10 [i] 14:50 Kluci a holky [i] 16:50 Beethoven 5 [i] 18:50 Beethoven: Velký trhák [i] 21:00 Léto plné lásky: Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 23:10 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 00:10 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 01:10 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 03:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 04:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow: Motorshow 4 [i] 05:30 Krásný jedlý svět 7 [i] 06:00 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 06:30 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 07:05 Život s Amiši 2 [i] 08:00 Jezera na střeše světa: Tádžikistán 5 [i] 09:00 Planeta dinosaurů: Elitní zabijáci 2 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 11:00 Oceány bez vody 1 [i] 12:00 Okouzlující Středomoří 3 [i] 13:00 Utajená města Asie 3 [i] 14:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 15:00 Planeta dinosaurů: Elitní zabijáci 2 [i] 16:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 16:15 Pohřebiště 9 [i] 17:05 Pohřebiště 10 [i] 18:00 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 18:55 Divoké zločiny 5 [i]