TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Kobra 11 IX. 2/16 [i] 11:35 Upírske denníky IV. 14/23 [i] 12:25 LAPD: Oddelenie vrážd 8/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 14:15 Mentalista II. 9/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 21/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 11/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno a pár facek [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:15 Myšlienky vraha VII. 15/24 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 02:40 Mentalista II. 9/23 [i] 03:15 LAPD: Oddelenie vrážd 8/13 [i] 03:55 Kobra 11 IX. 2/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 147 [i] 06:45 Doktorka Quinnová III.: Zmierenie [i] 07:35 Nash Bridges: Jackpot 2. 100 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 10:30 Poklady sveta: Krajina Ašantiov - náčelník, zlato a kráľ, Grécko [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Prefíkaná banda VII 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Val de Boi - údolie, lifan a iné tajomstvá, Španielsko [i] 16:45 Rozprávky H.Ch. Andersena: Cisárove nové šaty [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:15 Čistá duša [i] 23:30 Nikto nie je dokonalý [i] 00:30 Prefíkaná banda VII 6/6 [i] 01:25 Nash Bridges: Jackpot 2. 100 [i] 02:10 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 03:45 Čistá duša [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:55 Profesionál [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Holandsko 2012 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:00 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Lasica [i] 09:10 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch [i] 09:40 Vtedy v auguste [i] 10:10 Gen.sk: Jarmila Košťová [i] 10:25 VAT - Veda a technika: Kvalita kávy [i] 10:55 Mojich sedem divov: Tomáš Janovic [i] 11:20 Trezor: Pomník Hurbanovi [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Siesta: Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:15 Decko v dome [i] 14:10 Televízny archív - Miroslav Žbirka [i] 15:15 Pomoc prichádza [i] 15:45 A3UM: MIESTNE OBYČAJE [i] 16:15 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Padina [i] 16:50 Povstalecká história: Obrat 2 [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Tajomný hostinec [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Tigrova posledná šanca 2/2 [i] 21:00 Família: Žiť svoj sen [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Podozrenie [i] 23:10 Útek z reality [i] 23:40 Nezmením sa! [i] 00:10 Pomoc prichádza [i] 00:40 České milovanie: O láske bez rasových predsudkov [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 09:10 Profesionáli VIII.: Šmejdi 7 [i] 10:05 SÚDNA SIEŇ: Bordelárka [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Otec a syn [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 18 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Zúfalá prosba 91 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Rozídení milenci [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti IX. 4,5 [i] 22:30 Živý terč [i] 00:40 Krvavý Valentín [i] 02:40 Živý terč [i] 04:15 Kosti IX. 4,5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 83 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum IV. 6,7 [i] 09:55 Simpsonovci V. 21 [i] 10:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 6,7 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 18 [i] 12:10 Ochrana svedkov 3 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 16 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 16 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 To najlepšie z Takešiho hradu II. 8,9/9 [i] 17:00 Profesionáli VIII.: Šmejdi 7 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19 [i] 19:00 Simpsonovci V. 22/22 [i] 19:25 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 12 [i] 20:45 Dr. Dolittle 4 [i] 22:35 LÓVE [i] 00:25 Hlavou proti múru 6 [i] 01:20 Magnum IV. 6,7 [i] 02:55 Matlock II. [i] 03:40 LÓVE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Lovci pokladů I. 18 [i] 08:10 Havaj 5-0 I. 7 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 10:10 Vražedná čísla I. 9 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 12:05 Lovci pokladů I. 19 [i] 13:05 Drzá Jordan VI. 5 [i] 14:05 Jak prosté II. 2 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 10 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 6 [i] 19:00 Jak prosté II. 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 21:00 Patricia Cornwell: V ohrožení 1 [i] 22:50 Laskavý dotek II. 1 [i] 23:50 Laskavý dotek II. 2 [i] 00:45 Patricia Cornwell: V ohrožení 1 [i] 02:30 Jak prosté I. 11 [i] 03:15 Cesty života I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 06:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:25 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 07:15 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 08:10 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Noční směna [i] 09:55 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 10:50 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 11:15 Jak to dělají? 16 [i] 11:40 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:35 Závody ve stavění aut: Auto pro tajného agenta [i] 13:30 Opravna vraků 2013: Scottův Chevy Pickup z roku 1967 [i] 14:25 Impozantní letadla: NOAA [i] 15:20 Impozantní letadla: Omega [i] 16:15 Impozantní letadla: Sofia 747 [i] 17:10 Likvidátor 4 [i] 17:40 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 19:00 Jak se to dělá 49 [i] 19:30 Jak se to dělá 43 [i] 20:00 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 21:00 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 22:00 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 23:00 Klondike 5 [i] 00:00 Superlidé: Síla [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 03:50 Klondike 5 [i] 04:45 Superlidé: Síla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:55 Bláznivé lásky: Zítra je taky den 27/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 Paví král [i] 09:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:25 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Případy podporučíka Haniky [i] 13:15 Záchranáři [i] 14:10 Okouzlení II 20/32 [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:00 13. komnata Kamily Moučkové [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Besipky: Z pohledu dítěte [i] 16:50 Cestománie [i] 17:25 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 O pokladech [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Zpátky se Sobotou [i] 23:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Profesionálové: Bodie se mstí 33/57 [i] 00:00 Alibi jako řemen [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:30 Postřehy odjinud [i] 01:40 Večer v Rozmarýnu [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Pařížská kráska 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vesmír: Nejnebezpečnější místa [i] 09:30 Osudy Říma 2/2 [i] 10:25 Království divočiny: Ksukol ocasatý [i] 10:50 Bratrstvo tajemných mangust 7/8 [i] 11:25 Nezkrocená Amerika: Pouště [i] 12:15 Souboj vojevůdců: Honda proti [i] 13:00 Století létání 24/26 [i] 13:55 Svatý Grál v Americe 1/2 [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Putování časem paní Marie Malé [i] 15:35 Válka 1812 1/2 [i] 16:25 Věda na vlastní kůži [i] 17:20 Moje rodina II: Důvěřuj, ale prověřuj! 4/13 [i] 17:50 Tajemství pohlaví: Láska [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Ohně Pompejí 2/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 20:55 Vesmír: Hledání mimozemského života [i] 21:40 Osmdesát dopisů [i] 22:55 Hra o trůny: Baelor 9/10 [i] 23:50 Super Mac [i] 01:20 Tichá křídla 2/2 [i] 02:20 Šlechtici bez titulů [i] 02:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Tajemství železnic [i] 04:10 U tlustého Jana [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Slovenský ráj [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2644 [i] 10:15 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Vražedná čísla III: Vražedná série 1. část 1 [i] 13:20 Beze stopy VII: Labyrinty 21 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Poslední pomazání 21 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Šašky taky bolí srdce 97 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XII: Dělba práce [i] 18:25 Ulice 2645 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jíst, meditovat, milovat [i] 23:10 Expozitura: Válka gangů 13 [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas XII: Dělba práce [i] 01:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Poslední pomazání 21 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Expozitura: Válka gangů 13 [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Šašky taky bolí srdce 97 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Walker, Texas Ranger III: Duhový válečník 6 [i] 07:00 Alf III: Na útěku 17 [i] 07:50 M*A*S*H 154 [i] 08:40 Cesty domů: Je to tvůj život 175 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI: Jack a Bill 5 [i] 10:55 Julie Lescautová VIII: Ve stínu Eiffelovky 3 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger III: Cesta do Black Bayou 1/2 [i] 14:10 Wolffův revír III: Studentka Marie 7 [i] 15:10 Siska VII: Bez milosti 11 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sahara [i] 22:50 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 01:15 Ďáblova bažina [i] 03:00 Siska VII: Bez milosti 11 [i] 04:00 Wolffův revír III: Studentka Marie 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Tisíc a jedna noc 9-10/183 [i] 06:30 Mladí, krásni, skazení 20/131 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 118/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 21/124 [i] 11:15 Feriha - NOVÝ SERIÁL 7-8/160 [i] 14:10 Nezvestná 84/100 [i] 15:10 Čarodejnice VI. 21/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 9/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe II. 22/22 [i] 21:30 Dallas 9-10/10 [i] 23:20 Dievča na telefón [i] 01:10 Návrat [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:05 Na streche [i] 04:05 Zakázaná vášeň 125/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krása na scéně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 13:45 Tamara Drewe [i] 15:40 O myšce a medvědovi [i] 17:05 Zkratky ke štěstí [i] 18:55 Poslední plavky [i] 20:35 Dokažte mi vinu [i] 22:45 Jezero smrti [i] 00:20 Klaun [i] 01:55 At' vejde ten pravý [i] 04:00 Báječný život po životě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Skoky do vody [i] 17:00 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Snooket [i] 22:00 Cyklistika [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:15 Plavání [i] 01:00 Skoky do vody [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5