Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 11:35 Upírske denníky IV. 13/23 [i] 12:25 LAPD: Oddelenie vrážd 7/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 14:15 Mentalista II. 8/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 20/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 10/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Sherlock a Watsonová 24/24 - FINÁLE SÉRIE [i] 22:35 Dva a pol chlapa VIII. 10/16 [i] 23:00 Teória veľkého tresku VI. 20/24 [i] 23:25 Myšlienky vraha VII. 14/24 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 01:15 Mentalista II. 8/23 [i] 01:55 Sherlock a Watsonová 24/24 [i] 02:35 LAPD: Oddelenie vrážd 7/13 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 04:00 Kobra 11 IX. 1/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 146 [i] 06:50 Doktorka Quinnová III.: Koniec sveta [i] 07:40 Nash Bridges: Jackpot 1. 99 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 10:15 Poklady sveta: Bialowieza - divočina pod strechou pralesných obrov, Poľsko/Bielorusko [i] 10:30 Poklady sveta: Accra - tam, kde nakladali na lode zlato a ľudí, Ghana [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a mrtvý spolužiak [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Poblúznenie [i] 14:30 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda VII 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Krajina Ašantiov - náčelník, zlato a kráľ, Grécko [i] 16:40 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Komisár Zen: Kabala 2/3 [i] 21:50 Hlavný podozrivý II. 7/11 [i] 23:35 Prefíkaná banda VII 5/6 [i] 00:30 Nash Bridges: Jackpot 1. 99 [i] 01:15 Maigret: Maigret a mrtvý spolužiak [i] 02:50 Sila lásky VI. 146 [i] 03:40 Doktorka Quinnová III.: Koniec sveta [i] 04:25 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Belgicko 2012 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Myška [i] 09:20 Väzenská kniha [i] 09:50 Súčasné bývanie [i] 10:10 VAT - Veda a technika: Zelené technológie na Slovensku [i] 10:40 Polícia [i] 10:55 Mojich sedem divov: Ivan Popovič [i] 11:25 Trezor: Predsavzatie maliara Bohúňa [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Siesta: Koncert Roba Grigorova [i] 13:15 Na baňu klopajú 4/4 [i] 14:15 Televízny archív - Zora Kolínska [i] 15:05 Šifrovací kód [i] 15:40 A3UM: KOŠICE EHMK [i] 16:05 Slováci vo svete 2012: Holandsko 2012 [i] 16:40 Povstalecká história: Hra s ohňom 1 [i] 18:00 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Kde je Geppetto ? [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Gen.sk: Jarmila Košťová [i] 20:20 Stratená generácia?: Ako odchádzali I. [i] 20:40 Stratená generácia?: Ako žili II. [i] 21:00 Stratená generácia?: Ako prichádzajú III. [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Skvelí Ambersonovci [i] 22:50 Vtedy v auguste [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i] 00:20 Japonský cisársky pár: Japonský cisársky pár - Modlitba za mier 2/2 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 09:10 Profesionáli VIII.: Olympijská pochodeň 6 [i] 10:05 SÚDNA SIEŇ: Húlia ako komíny [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Dovolenka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 17 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Všetko je inak 90 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pán Dokonalý [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 19,20/20 [i] 22:30 Dotyk: Matematické mozaiky 10 [i] 23:30 Lovci väzňov II. 8 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 3 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 9 [i] 02:25 Hawaii 5.0 IV. 4 [i] 03:05 Dotyk 10 [i] 03:50 Rodinka úžasných 19 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Pán Dokonalý [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 82 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum IV. 4,5 [i] 09:55 Simpsonovci V. 20 [i] 10:20 To najlepšie z Takešiho hradu II. 4,5 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 12:10 Ochrana svedkov 2 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 15 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 15 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 To najlepšie z Takešiho hradu II. 6,7 [i] 17:00 Profesionáli VIII.: Olympijská pochodeň 6 [i] 17:50 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 18 [i] 19:00 Simpsonovci V. 21 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 11 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 3 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 9 [i] 22:45 Hawaii 5.0 IV. 4 [i] 23:40 Dvojičky 9 [i] 00:35 Črepiny [i] 01:10 Magnum IV. 4,5 [i] 02:40 Matlock II. [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 Sladký život Playmate III. [i] 04:50 Kutyil s.r.o. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Lovci pokladů I. 16 [i] 08:10 Havaj 5-0 I. 6 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 8 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 12:05 Lovci pokladů I. 17 [i] 13:05 Drzá Jordan VI. 4 [i] 14:05 Jak prosté II. 1 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 9 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 5 [i] 19:00 Jak prosté II. 2 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 03:30 Cesty života I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 06:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 06:25 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 07:15 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 08:10 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Sloučení [i] 09:55 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 10:50 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 11:15 Jak to dělají? 15 [i] 11:40 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:35 Záchrana klasických aut 1 [i] 13:30 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 17:10 Zlato z garáží: Jedna práce za druhou [i] 17:40 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 19:00 Jak se to dělá 48 [i] 19:30 Jak se to dělá 42 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 8 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 3 [i] 21:30 Hra o peníze: Scottův šťastný den [i] 22:00 Zlato z garáží: Jedna práce za druhou [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 23:00 Klondike 4 [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti: Douglas Feldman [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 01:50 Hledači výhodných koupí 3 [i] 02:20 Likvidátor: Pro šibaly není odpočinku [i] 02:50 Zlato z garáží: Jedna práce za druhou [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 03:50 Klondike 4 [i] 04:45 Werner Herzog v cele smrti: Douglas Feldman [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:55 Bláznivé lásky: Dejte mi kladivo 26/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 O vodě, lásce a štěstí [i] 09:35 Cesta do hlubin Lálovy duše [i] 10:35 Zpátky se Sobotou [i] 11:30 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Okouzlení II 19/32 [i] 14:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:15 Dobrá zpráva [i] 15:50 13. komnata Marty Kubišové [i] 16:20 Vše o vaření [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Špion přijede v sedm 12/13 [i] 20:45 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Zemský ráj to napohled [i] 23:45 Ohnivé ženy se vracejí [i] 00:50 MI5 V 3/10 [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:05 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 02:10 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:35 Postřehy odjinud [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Nelítostný řez 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Sladká Charity [i] 11:10 Operace Navy SEALs 7/7 [i] 12:05 Dějiny světa 7/8 [i] 12:55 Den D-IKEM aneb narodit se podruhé [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:30 Hooverova přehrada [i] 14:20 Osudy Říma 2/2 [i] 15:15 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 1/2 [i] 16:00 Moje rodina II: Pařížská kráska 3/13 [i] 16:30 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 17:25 Vážený Leonide Iljiči [i] 17:50 5 minut svobody [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Komplicové 1/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pouta [i] 22:25 Jan [i] 23:30 Hrůza v Connecticutu [i] 01:10 Přežít! [i] 02:00 Město žen III: Můj život/tvůj svět - 1. část 14/15 [i] 02:20 Královské paláce: Hrad Windsor [i] 03:15 Děti emigrantů [i] 03:40 Řemenářská sláva [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Tajemství železnic [i] 04:55 Velká Fatra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2643 [i] 10:15 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 10:50 Comeback: Slepák [i] 11:30 Dva a půl chlapa 10 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly IV 7 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 13 [i] 13:20 Beze stopy VII: Tvrdé přistání 20 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Sousedská hlídka 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Takže zrada? 96 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XII: Alenka v kraji vrahů [i] 18:25 Ulice 2644 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 22:20 Profesionál [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XII: Alenka v kraji vrahů [i] 01:00 Kriminálka Miami: Ostřelovač 9 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mike a Molly IV 7 [i] 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Sousedská hlídka 20 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Takže zrada? 96 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Walker, Texas Ranger III: Dokud nás smrt nerozdělí 5 [i] 07:00 Alf III: Napjaté očekávání 16 [i] 07:50 M*A*S*H 153 [i] 08:40 Cesty domů: Zápas 174 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI: Osudná chyba 4 [i] 10:55 Julie Lescautová VIII: Diplomatická imunita 2 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger III: Duhový válečník 6 [i] 14:05 Wolffův revír III: Kde je tvůj bratr? 6 [i] 15:10 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Miláček 11 [i] 21:45 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 23:35 Přešlapy II 3 [i] 00:55 Slunečno, místy vraždy III: Veřejný nepřítel 7 [i] 01:50 Sběratelé kostí VI: Hlava v kontejneru 4 [i] 02:45 Procitnutí: Vinen 3 [i] 03:35 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 04:35 Wolffův revír III: Kde je tvůj bratr? 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Tisíc a jedna noc 7-8/183 [i] 06:35 Mladí, krásni, skazení 19/131 [i] 07:25 Medzi láskou a nenávisťou 117/124 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 20/124 [i] 11:20 Feriha - NOVÝ SERIÁL 5-6/160 [i] 14:10 Nezvestná 83/100 [i] 15:10 Čarodejnice VI. 20/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 8/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 20/22 [i] 21:30 Feriha - NOVÝ SERIÁL 7-8/160 [i] 23:45 Šiesty zmysel 20/22 [i] 00:35 Sestrička Jackie III. 8/12 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 8/18 [i] 01:50 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka