Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 11:35 Upírske denníky IV. 12/23 [i] 12:25 LAPD: Oddelenie vrážd 6/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 14:15 Mentalista II. 7/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 19/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 9/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Sherlock a Watsonová 23/24 [i] 22:35 Dva a pol chlapa VIII. 9/16 [i] 23:00 Teória veľkého tresku VI. 19/24 [i] 23:25 Myšlienky vraha VII. 13/24 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 01:10 Mentalista II. 7/23 [i] 01:50 Sherlock a Watsonová 23/24 [i] 02:35 LAPD: Oddelenie vrážd 6/13 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 14/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Sila lásky VI. 145 [i] 06:55 Doktorka Quinnová III.: Prvé Vianoce [i] 07:40 Nash Bridges: Chýbajúci kľúč 98 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 10:15 Poklady sveta: Pching-jao - peniaze a bohovia za vysokými múrmi, Čína [i] 10:30 Poklady sveta: Valle de Vinales - tam, kde rastie havana, Kuba [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a štyria milenci [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Ten druhý [i] 14:20 Nebíčko v papuľke: Kolárovo [i] 14:55 Prefíkaná banda VII 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Bialowieza - divočina pod strechou pralesných obrov, Poľsko/Bielorusko [i] 16:40 Poklady sveta: Accra - tam, kde nakladali na lode zlato a ľudí, Ghana [i] 17:00 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Prefíkaná banda VII 4/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Chýbajúci kľúč 98 [i] 01:10 Maigret: Maigret a štyria milenci [i] 02:40 Sila lásky VI. 145 [i] 03:30 Doktorka Quinnová III.: Prvé Vianoce [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Švédsko - Stockholm [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Zajko [i] 09:20 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 10:15 Super-hrdinovia: Alain Robert - extrémne horolezectvo [i] 10:45 VAT - Veda a technika: Vznik československých mikropočítačov [i] 11:15 Mojich sedem divov: Dušan Kováč [i] 11:45 Trezor: Úplný životopis básnika Braxatorisa [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Siesta: Ako sa deti s Kriváňom pasovali [i] 13:25 Na baňu klopajú 3/4 [i] 14:30 Televízny archív - Ivan Krajíček [i] 15:40 Povstalecký kontajner č.9300 [i] 16:15 A3UM: REHABILITÁCIA [i] 16:45 Slováci vo svete 2012: Belgicko 2012 [i] 17:15 Ako divé husi 3/3 [i] 18:10 Súčasné bývanie [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Tancuj, bábka, tancuj [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: SNP - neznáma história [i] 21:05 Väzenská kniha [i] 21:30 Polnočná omša [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Profesionál [i] 23:30 České milovanie: O láske zištnej [i] 00:05 Dejiny: SNP - neznáma história [i] 01:05 Povstalecký kontajner č.9300 [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 16 [i] 09:10 Profesionáli VIII.: Poľovačka 5 [i] 10:05 SÚDNA SIEŇ: Lietajúce zuby [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť na stavenisku! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 16 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Hojivý kúpeľ 89 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nemám žiadne decko [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér: Žraloci a malé ryby, Žatva 3,4 [i] 22:30 Talk show Jana Krausa [i] 23:30 Lovci väzňov II. 7 [i] 00:35 Californication - Orgie v Kalifornii V. 3,4 [i] 01:50 Kriminálka San Francisco 8 [i] 02:35 KRIMI 03:05 Kuriér: Žraloci a malé ryby, Žatva 3,4 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Nemám žiadne decko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 81 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum IV. 2,3 [i] 09:55 Simpsonovci V. 19 [i] 10:20 To najlepšie z Takešiho hradu II. 2,3 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16 [i] 12:15 Ochrana svedkov 1/12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 14 [i] 14:50 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 14 [i] 15:15 RISKNI TO! [i] 16:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 4,5 [i] 17:10 Profesionáli VIII.: Poľovačka 5 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 18:55 Simpsonovci V. 20 [i] 19:20 Simpsonovci XXIII. 16 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 10 [i] 20:45 Hrochy v Afrike [i] 22:50 Kriminálka San Francisco 8 [i] 23:50 Mafstory: Zapálené lýtka, "Žebráci" 13,14/14 [i] 00:55 Črepiny [i] 01:30 Magnum IV. 2,3 [i] 03:00 Matlock II. [i] 04:00 Mafstory: Zapálené lýtka 13 [i] 04:20 Sladký život Playmate III. [i] 04:45 Kutyil s.r.o. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 8 [i] 07:10 Lovci pokladů I. 14 [i] 08:10 Havaj 5-0 I. 5 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 10:10 Vražedná čísla I. 7 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 12:05 Lovci pokladů I. 15 [i] 13:05 Drzá Jordan VI. 3 [i] 14:05 Jak prosté I. 24 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 8 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 18:05 Drzá Jordan VI. 4 [i] 19:05 Jak prosté II. 1 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 22:00 No Limit Ii. 7 [i] 23:05 Profil zločinu IV. 10 [i] 00:15 Boj o čas IV. 10 [i] 01:15 No Limit Ii. 7 [i] 02:15 Profil zločinu IV. 10 [i] 03:10 Boj o čas IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 06:00 Jak se to dělá: Karburátory [i] 06:25 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 07:15 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 08:10 Dvojí přežití: Každý sám [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Výpověď [i] 09:55 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 10:50 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 11:15 Jak to dělají? 14 [i] 11:40 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 13:30 Lovci aut: Hotrody a sexy modelky [i] 14:25 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 15:20 Američtí dřevorubci: Buchar [i] 16:15 Američtí dřevorubci: Pracovní směna na hřbitově [i] 17:10 Zlato z garáží: Amorek a Earhartová [i] 17:40 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 10 [i] 19:00 Jak se to dělá 47 [i] 19:30 Jak se to dělá 41 [i] 20:00 Největší loď na světě: Obrovský motor [i] 21:00 Mrazivé zlato 9 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 23:00 Klondike 3 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: O losech a lidech [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Mrazivé zlato 9 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 03:50 Klondike 3 [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: O losech a lidech [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Nechám tě 25/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 O buchtách a milování [i] 09:25 Mezi supy [i] 11:05 Profesionálové: Tajná zbraň 32/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 18/32 [i] 15:10 Počesku [i] 15:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:15 Vše o vaření [i] 16:35 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Eden [i] 21:00 Hercule Poirot [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Cesta do hlubin Lálovy duše [i] 22:50 Zpívá Karel Gott [i] 23:50 Komisař Montalbano: Honba za pokladem 3/4 [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 02:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:25 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina II: Všechny cesty vedou k Ramónovi 1/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vesnicopis [i] 09:10 Století létání 24/26 [i] 10:05 Konec přehlídky 4/5 [i] 11:00 Deníky 1. světové války 1/4 [i] 11:55 Objevování pravdy: Cesta do mayského podsvětí [i] 12:40 Světová náboženství: Islám [i] 13:40 CIA proti teroristům: Dronová válka [i] 14:25 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 15:15 Království divočiny: Ksukol ocasatý [i] 15:40 Bratrstvo tajemných mangust 7/8 [i] 16:15 Souboj vojevůdců: Honda proti [i] 17:00 Moje rodina II: Nelítostný řez 2/13 [i] 17:30 Pán času: Plavba zatracených [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nezkrocená Amerika: Pouště [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Začátek konce [i] 21:00 Nesnesitelná lehkost bytí [i] 23:50 Himbové před i za kamerou [i] 00:40 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 8/8 [i] 01:35 Přežít! [i] 02:25 Vodácká putování: Ohře [i] 02:40 Těžký život českého celiaka [i] 03:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Muráňská planina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2642 [i] 10:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 11:50 Dva a půl chlapa 9 [i] 12:10 Tescoma s chutí 90 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 12 [i] 13:20 Beze stopy VII: Srdce na dlani 19 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Odkaz 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Plaváček 95 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XII: Trendy, trendy, trendíčky [i] 18:25 Ulice 2643 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 21:00 Comeback: Slepák [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Nezvěstná 2. část 9 [i] 22:35 Predátor z hlubin [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XII: Trendy, trendy, trendíčky [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Odkaz 19 [i] 01:40 Novashopping 02:35 Áčko: Štve dítě proti mě [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Plaváček 95 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Walker, Texas Ranger III: Mustangové 4 [i] 07:00 Alf III: Elvis žije 15 [i] 07:50 M*A*S*H 152 [i] 08:40 Cesty domů: Není ke komu se vracet 173 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI: Báječná stará dáma 3 [i] 10:55 Julie Lescautová VIII: Vykoupení 1 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger III: Dokud nás smrt nerozdělí 5 [i] 14:05 Wolffův revír III: Zlomená srdce 5 [i] 15:10 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Zbabělec 279 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Obchoďák: To místo patří mně 20 [i] 23:55 Hawaii 5-0 III: Rodinný podnik 23 [i] 00:55 Sběratelé kostí VI: Svalovec na pláži 3 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu V: Květiny pro divu 6 [i] 02:35 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 03:35 Wolffův revír III: Zlomená srdce 5 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Tisíc a jedna noc 5-6/183 [i] 06:30 Mladí, krásni, skazení 18/131 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 116/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 19/124 [i] 11:20 Feriha - NOVÝ SERIÁL 3-4/160 [i] 14:10 Nezvestná 82/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 19/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 7/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 6/19 [i] 21:30 Feriha - NOVÝ SERIÁL 5-6/160 [i] 23:35 Oddelenie závažných zločinov II. 6/19 [i] 00:30 Sestrička Jackie III. 7/12 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí III. 7/18 [i] 01:40 Adela show [i] 02:20 Bez servítky [i] 03:05 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:20 Zakázaná vášeň 123/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Američan [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 13:45 Vášeň a cit [i] 15:50 Píseň mého srdce [i] 17:40 Neodolatelný [i] 19:30 Hranice smrti [i] 21:25 Evilenko [i] 23:25 Rovnice smrti [i] 01:10 Ústav [i] 02:45 Americký zločin [i] 04:15 Re-cyklace [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání