Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Druhý dych [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 11:35 Upírske denníky IV. 11/23 [i] 12:25 LAPD: Oddelenie vrážd 5/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 14:15 Mentalista II. 6/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 18/24 *12Dolby Sur [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 8/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Sherlock a Watsonová 22/24 [i] 22:35 Dva a pol chlapa VIII. 8/16 [i] 23:00 Teória veľkého tresku VI. 18/24 *12Dolby Sur [i] 23:25 Myšlienky vraha VII. 12/24 [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 01:20 Mentalista II. 6/23 [i] 02:00 Sherlock a Watsonová 22/24 [i] 02:40 LAPD: Oddelenie vrážd 5/13 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 04:00 Kobra 11 VIII. 13/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 144 [i] 06:50 Doktorka Quinnová III.: Vďakyvzdanie [i] 07:40 Nash Bridges: Tvrdá cela 97 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Slovensko v obrazoch [i] 09:35 Svet v obrazoch [i] 10:10 Poklady sveta: Lyon - kedˇkrása visí na hodvábnej nitke, Francúzsko [i] 10:30 Poklady sveta: Graz, Staré mesto - ako keby človek prišiel do mieru, Rakúsko [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a kňažná [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmysel rodiny [i] 14:25 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda VII 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Pching-jao - peniaze a bohovia za vysokými múrmi, Čína [i] 16:40 Poklady sveta: Valle de Vinales - tam, kde rastie havana, Kuba [i] 17:00 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Kapitán Cain: Strata pamäti 6/8 [i] 22:15 Piráti - stratený poklad: Ľud proti Mondegovi 6/8 [i] 23:30 Prefíkaná banda VII 3/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Tvrdá cela 97 [i] 01:10 Kapitán Cain: Strata pamäti 6/8 [i] 02:05 Maigret: Maigret a kňažná [i] 03:30 Sila lásky VI. 144 [i] 04:20 Doktorka Quinnová III.: Vďakyvzdanie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Kovačica [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - trpaslícka hymna [i] 09:00 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Vtáčence [i] 09:15 Okolo sveta 1/2 [i] 10:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Životné prostredie ako verejný majetok [i] 10:30 VAT - Veda a technika: Linka na spracovanie mliečnej srvátky [i] 11:00 Mojich sedem divov: Gustáv Murín [i] 11:30 Trezor: Nezábudky Mateja Hrebendu [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Na baňu klopajú 2/4 [i] 14:20 Televízny archív - Oldo Hlaváček [i] 15:40 Generáli-A.Malár a F.Čatloš,rok 1944 [i] 16:10 A3UM: HYBRIDY [i] 16:45 Slováci vo svete 2012: Švédsko - Stockholm [i] 17:15 Ako divé husi 2/3 [i] 18:05 Super-hrdinovia: Alain Robert - extrémne horolezectvo [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - trpaslícka hymna [i] 18:55 Rozprávanie o víle Amálke [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: Kačka z obrovského vajca [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 21:00 Letné kino na Dvojke: Občan Kane [i] 23:00 Borgiovci III. 5/10 [i] 23:50 Kvarteto [i] 00:15 České milovanie: O láske, keď majú deti deti [i] 00:45 Generáli-A.Malár a F.Čatloš,rok 1944 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 15 [i] 09:10 Profesionáli VIII.: Kondičné testy 4 [i] 10:05 SÚDNA SIEŇ: Nevďačná dcéra [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Nedopraje vlastnému decku [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 15 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Zúfalý krok 88 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Lenivec [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 18 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 8 [i] 22:30 Finder: Šiesty zmysel 8 [i] 23:30 Lovci väzňov II. 6 [i] 00:35 Ochrana svedkov IV. 12 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 3 [i] 02:25 Vtierka Castle V. 8 [i] 03:05 Finder: Šiesty zmysel 8 [i] 03:50 Rodinka úžasných 18 [i] 04:35 Ochrana svedkov IV. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 80 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 08:50 Magnum IV. 1/25 [i] 09:50 Simpsonovci V. 18 [i] 10:15 To najlepšie z Takešiho hradu 4/4 [i] 10:40 To najlepšie z Takešiho hradu II. 1/9 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 15 [i] 12:05 Už dosť, šéfe! XI.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 13 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 To najlepšie z Takešiho hradu II. 2,3 [i] 16:55 Profesionáli VIII.: Kondičné testy 4 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16 [i] 19:00 Simpsonovci V. 19 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 15 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 2,3 [i] 22:40 Letisko 1975 [i] 00:50 Letecké katastrofy VII. 6 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Magnum III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 02:55 Magnum IV. 1/25 [i] 03:40 Matlock II. [i] 04:30 Sladký život Playmate III. [i] 04:55 Kutyil s.r.o. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour 6 [i] 07:15 Lovci pokladů I. 12 [i] 08:15 Havaj 5-0 I. 4 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 10:10 Vražedná čísla I. 6 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 12:05 Lovci pokladů I. 13 [i] 13:05 Drzá Jordan VI. 1 [i] 14:05 Jak prosté I. 23 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 7 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 18:00 Drzá Jordan VI. 3 [i] 19:00 Jak prosté I. 24 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 6 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 21 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 22 [i] 00:00 Lost Girl Iii. 9 [i] 01:00 Kráska a zvíře II. 6 [i] 02:00 Vlčí mládě III. 21 [i] 02:45 Vlčí mládě III. 22 [i] 03:30 Cesty života I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 06:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:25 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 07:15 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 08:10 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Války buldozerů [i] 09:55 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 10:50 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 11:15 Jak to dělají? 13 [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:35 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 13:30 Pátá rychlost 16 [i] 14:25 Nejnebezpečnější úlovek: Sbohem, Jakeu [i] 15:20 Nejnebezpečnější úlovek: Nezdařený začátek [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Bouře sezony [i] 17:10 Zlato z garáží: Jen opatrně [i] 17:40 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 9 [i] 19:00 Jak se to dělá 46 [i] 19:30 Jak se to dělá 40 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Paliči alkoholu v bažině [i] 21:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Kam míří hurikány [i] 22:00 Američtí kopáči: Mrazivé zlato [i] 22:30 Američtí kopáči: Honba za žralokem [i] 23:00 Klondike 2 [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 3 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Kam míří hurikány [i] 02:50 Američtí kopáči: Mrazivé zlato [i] 03:20 Američtí kopáči: Honba za žralokem [i] 03:50 Klondike 2 [i] 04:45 Prezidentova pravá ruka 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Vezmu si tě, protože 24/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 Jak Jaromil ke štěstí přišel [i] 09:40 Hercule Poirot X [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 17/32 [i] 15:10 Počesku [i] 15:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 Vše o vaření [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Mezi supy [i] 21:40 Rebelové [i] 23:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:30 Hercule Poirot [i] 00:25 MI5 V 2/10 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Postřehy odjinud [i] 02:15 Kaleidoskop [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina: Mnoho povyku pro Bena 8/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 1/2 [i] 09:35 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 10:25 Divoká Čína: Země pandy [i] 11:15 Predátoři jako filmové hvězdy: Žralok bílý [i] 12:05 Královské paláce: Hrad Windsor [i] 13:00 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 8/8 [i] 13:55 Letecké katastrofy: Záhada zavřených dveří [i] 14:45 Osudy Říma: Pomstít Caesara. 1/2 [i] 15:40 Operace Navy SEALs 7/7 [i] 16:30 Hooverova přehrada [i] 17:20 Moje rodina II: Všechny cesty vedou k Ramónovi 1/13 [i] 17:50 Zázračný ostrov: Čas chaosu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Poslední z Pánů času 13/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa 7/8 [i] 20:55 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 22:00 Tichá bolest [i] 23:25 Sestřička Jackie III: Orchideje a salám 7/12 [i] 23:55 Přežít! [i] 00:45 Americké století očima Olivera: Stonea 7/10 [i] 01:40 Cestománie [i] 02:10 Třígrošové podnikání [i] 02:35 Zapomenuté výpravy [i] 03:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Babylon [i] 04:20 Vodácká cesta na Moravě [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Slovenský kras [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2641 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Otázka víry [i] 11:25 Dva a půl chlapa 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 6 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 11 [i] 13:20 Beze stopy VII: Světlo na konci tunelu 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: K.O. 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý občas zabloudí 94 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminálka nemá šťávu [i] 18:25 Ulice 2642 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 22:00 Víkendové prázdniny: Pár gramů života [i] 22:40 Kriminálka Miami: Ostřelovač 9 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Postřílená rodina 14 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminálka nemá šťávu [i] 01:05 Mike a Molly IV 6 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: K.O. 18 [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý občas zabloudí 94 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Walker, Texas Ranger III: Hedvábné sny 3 [i] 07:15 Alf III: Volejte mimozemšťana 14 [i] 08:00 M*A*S*H 151 [i] 08:45 Cesty domů: Závody slepých jezdců 172 [i] 10:10 To je vražda, napsala VI: Pečeť zpovědního tajemství 2 [i] 11:10 Julie Lescautová VII: Časovka 8 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger III: Mustangové 4 [i] 14:10 Wolffův revír III: Chemie lásky 4 [i] 15:10 Siska VII: Ani jeden z nás 8 [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Toužím 10 [i] 21:40 Co je vám, doktore? [i] 23:25 Přešlapy II 2 [i] 00:40 Myšlenky zločince VII 2 [i] 01:35 Spravedlnost v krvi III: Škola života 8 [i] 02:30 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt krále krojů 5 [i] 03:20 Siska VII: Ani jeden z nás 8 [i] 04:20 Wolffův revír III: Chemie lásky 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Mladí, krásni, skazení 17/131 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 115/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 17-18/124 [i] 11:55 Feriha - NOVÝ SERIÁL 1-2/160 [i] 14:15 Nezvestná 81/100 [i] 15:10 Čarodejnice VI. 18/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 6/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 19/22 [i] 21:30 Feriha - NOVÝ SERIÁL 3-4/160