TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Lovci drakov [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Len si tak kopnúť [i] 09:00 Záložný plán [i] 11:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:45 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 14:50 Bezočiví tínedžeri [i] 16:50 Ona je on! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Captain America: Prvý Avenger (HD) [i] 23:00 Elektra [i] 00:45 Captain America: Prvý Avenger (HD) [i] 02:35 Elektra [i] 04:00 LAPD: Oddelenie vrážd 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 60 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin a priatelia: Franklin má prácu 3/52 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Ohnivé koleso [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Androkles a lev [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Šiel tovariš svetom: Malé čižmy 2/3 [i] 09:35 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:15 Čarovné miesta Zeme: Tanzánia [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 Clarissino tajomstvo [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot VIII.: Detektív Poirot: Krížový kráľ 9/10 [i] 15:15 Zlatá klasika: Život na úteku [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Danielle Steelová: Klenoty l/2 [i] 22:20 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 00:20 Elisa z Rivombrosy II 7/13 [i] 02:00 Danielle Steelová: Klenoty l/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Universum: Fu long - malá veľká panda [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Púť do Santiaga de Compostela [i] 10:00 Slávnostná sv. omša [i] 11:55 Zbojnícka nevesta [i] 12:50 Poltón [i] 13:20 Slovo [i] 13:25 ODCHÁDZANIE [i] 14:35 PRECHÁDZKY PO KRAJI [i] 15:45 Família: Naši fešáci [i] 16:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miloslavy Šavelovej [i] 16:40 Prefíkaná vdova [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Eva Kristínová [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb -karnevalový tanec [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Džob [i] 21:40 Odpískané [i] 22:05 Ako listy jedného stromu [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i] 00:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 U nás na farme [i] 08:25 Rozprávková jazda [i] 09:20 Šéf v utajení III. 7 [i] 10:20 VARÍ VÁM TO [i] 11:10 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:50 Kosti IX. 2,3 [i] 13:45 Kráľovná XXL [i] 15:45 Dračie vojny [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Divé svine [i] 22:20 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 00:35 Dračie vojny [i] 02:35 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 DA VINCI [i] 06:45 Zberači 29 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:30 Vylomeniny [i] 10:15 Faktor strachu III. 3 [i] 11:05 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 Originály na cestách II. 16/16 [i] 13:00 100 rokov svedectiev [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka New York 21,22 [i] 14:55 "Víkend bez rodičů" [i] 16:45 VARÍ VÁM TO [i] 17:25 CENA JE SPRÁVNA [i] 17:55 Podraz [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 7 [i] 22:00 Majstrovský plán [i] 00:05 Podraz [i] 02:30 Originály na cestách II. 16/16 [i] 03:10 Faktor strachu III. 3 [i] 03:55 Ničitelia mýtov III. [i] 04:45 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tarzan: The Epic Adventures 21 [i] 08:00 Tarzan: The Epic Adventures 22 [i] 09:00 House Viii. 15 [i] 09:55 House Viii. 16 [i] 10:55 Lovci pokladů III. 17 [i] 11:55 Drzá Jordan IV. 19 [i] 12:50 Drzá Jordan IV. 20 [i] 13:45 Havaj 5-0 I. 7 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 16:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 18:30 Příběh rytíře 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 22:55 No Limit Ii. 6 [i] 00:05 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 03:25 GT Akademie 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 05:35 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Let vozu Firebird [i] 07:15 Extrémní stroje 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zákopové torpédo [i] 09:05 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 09:55 Zlato z garáží: Modlitba za zisk [i] 10:25 Zlato z garáží: Autodíly a kapsáři [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě: Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě: Nesnesitelné vedro [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 12:35 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 13:05 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 14:25 Ztraceno a prodáno 5 [i] 14:55 Ztraceno a prodáno 6 [i] 15:20 Vzestup strojů: Těžkotonážní helikoptéra [i] 16:15 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiru [i] 17:10 Jak se to dělá 46 [i] 17:40 Jak se to dělá 40 [i] 18:05 Co ukrývá stodola?: Zločinecký příběh o motorce [i] 18:35 Co ukrývá stodola?: 100letý Harley [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Najít, koupit a zopakovat! [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Zelená nahrazuje černou [i] 20:00 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 22:30 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 00:00 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 00:55 Co ukrývá stodola?: Zločinecký příběh o motorce [i] 01:25 Co ukrývá stodola?: 100letý Harley [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 03:20 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 04:45 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Bláznivé lásky: Slunce zhaslo 22/52 [i] 07:25 Kavárnička dříve narozených [i] 08:00 Nechte to na mně [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Případ konstruktivní pesimistky 10/10 [i] 12:05 Z Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dvojčata [i] 14:10 Kde bydlí štěstí [i] 15:00 Osada Havranů [i] 16:10 Případ mrtvých spolužáků [i] 17:35 Dobrá Voda: Pokora 6/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:40 Hop nebo trop [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Komisař Moulin [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 02:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:25 Kaleidoskop [i] 02:50 Večer v Rozmarýnu [i] 03:40 Padesátiletý Ondráš [i] 04:35 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Počesku [i] 05:10 Elementy genia [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Děti z Bullerbynu 1/7 [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1003/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 71 [i] 09:35 Deníky 1. světové války 1/4 [i] 10:30 Dějiny světa 6/8 [i] 11:20 Království divočiny: Ksukol ocasatý [i] 11:50 Bratrstvo tajemných mangust 7/8 [i] 12:20 Nezkrocená Amerika: Pouště [i] 13:10 Bonbónky světa [i] 13:35 Vodácká putování: Ohře [i] 13:50 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 13:55 Světová náboženství: Islám [i] 14:55 Divoká Čína: Země pandy [i] 15:45 Na cestě po Holandsku [i] 16:10 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 17:05 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 1/2 [i] 17:50 Predátoři jako filmové hvězdy: Žralok bílý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Utopie 11/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Špión, na kterého nezapomněli [i] 21:40 Lev v zimě [i] 23:50 Americké století očima Olivera: Stonea 7/10 [i] 00:50 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 01:45 Vzhůru dolů! [i] 02:05 Mezi životem a smrtí: Pravda či následky 8/10 [i] 02:45 Luhačovice [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:35 Inventura písniček pod rentgenem [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Z Valašska a Slovácka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Želvy Ninja VII 4 [i] 06:35 Liga Špačků II 12 [i] 07:05 Tom a Jerry II 6 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show 17 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 24 [i] 08:20 Kačenka a strašidla 7 [i] 08:50 Víkendové prázdniny: Třaskavé pokusy [i] 09:35 Truman Show [i] 11:35 Krajina s nábytkem [i] 13:30 VC České republiky [i] 15:00 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Dědic [i] 16:25 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 18:50 Hospoda: Umělec 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ztracený svět: Jurský park [i] 22:50 Training Day [i] 01:15 Krajina s nábytkem [i] 02:50 Novashopping 03:20 Volejte Novu [i] 04:05 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Zzzima v Zemi Nezemi 36 [i] 07:35 Malá mořská víla II: Kovová ryba 8 [i] 08:05 Tron: Povstání I: Odpadlík 2/2 [i] 08:35 Hitlerovy děti 1 [i] 09:45 M*A*S*H 148 [i] 10:15 M*A*S*H 149 [i] 10:45 Vraždy mezi muškáty I: Ideální dovolená 12 [i] 11:50 Láska z Benátek [i] 13:50 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň [i] 23:20 Školní výlet [i] 01:30 Takoví normální Američané I: Tajná válka 11 [i] 02:15 Hitlerovy děti 1 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 04:50 Šestej smysl: Poslední večeře 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Niekto to rád horúce [i] 08:10 Karavan šou [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 13-14/22 [i] 11:55 Pasadena 5-6/13 [i] 14:05 Letný dom [i] 15:50 Doktorka Zoe II. 21/22 [i] 16:45 Kráska a zviera I. 21-22/22 [i] 18:35 Ako byť trendy [i] 20:00 Spoveď mladej nevesty [i] 22:00 Dieťa bez lásky [i] 00:00 Spoveď mladej nevesty [i] 01:30 Dieťa bez lásky [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 114/129 [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 16, 17 a 18. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 16, 17 a 18. [i] 13:35 Zlatý holky [i] 15:25 Krása na scéně [i] 17:20 Barevný závoj [i] 19:30 Domino [i] 21:35 Útěk ze Sibiře [i] 23:45 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 01:15 96 hodin [i] 02:40 Špatnej polda [i] 04:35 Frankensteinka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Atletika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Atletika [i] 14:45 Atletika [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Atletika [i] 21:00 Atletika [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i] 00:45 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Agentura Jasno 5: Hrůza na vlastní oči 11 [i] 07:10 Agentura Jasno 5: Festival v Dual Spires 12 [i] 08:10 Ach, ty Vánoce [i] 10:00 Beethoven 4 [i] 12:00 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 13:00 Havaj 5-0 2: Kame'e 3 [i] 14:00 Havaj 5-0 2: Mea Makamae 4 [i] 15:00 Havaj 5-0 2: Ma'eme'e 5 [i] 16:00 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i] 17:00 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 18:00 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 19:00 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Otcové a synové 10 [i] 23:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 01:00 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 02:00 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 03:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 04:00 Ach, ty Vánoce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Motorshow: Motorshow 3 [i] 05:30 Krásný jedlý svět 6 [i] 06:00 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 06:30 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 07:05 Život s Amiši 1 [i] 08:00 Jezera na střeše světa: Kirgistán 4 [i] 09:00 Planeta dinosaurů: Noví obři 1 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 11:00 Geologické záhady: Obří sopka0 [i] 12:00 Okouzlující Středomoří 2 [i] 13:00 Utajená města Asie 2 [i] 13:55 Města zázraků 4 [i] 14:10 Z deníčku naší planety0 [i] 15:00 Planeta dinosaurů: Noví obři 1