TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VIII. 9-10/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 9/23 [i] 12:20 LAPD: Oddelenie vrážd 3/13 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 14:15 Mentalista II. 4/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 16/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 7/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno, jahody [i] 22:10 AKČNÝ PIATOK: Tajný agent [i] 00:20 Myšlienky vraha VII. 10/24 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 01:50 Mentalista II. 4/23 [i] 02:30 LAPD: Oddelenie vrážd 3/13 [i] 03:10 Kobra 11 VIII. 9-10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 142 [i] 07:00 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra II. [i] 07:40 Nash Bridges: Mimo dohľad 95 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 10:15 Poklady sveta: San Juan du Puerto Rico - bašta Španielska v Karibiku, USA [i] 10:30 Poklady sveta: Mesa Verde - duch Anasaziov, USA [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a štyri esá [i] 13:50 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Prefíkaná banda VII 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Reichenau - ostrov s kláštorom na Bodamskom jazere [i] 16:40 Poklady sveta: Údolie Loiry - lesk a bieda žien, Francúzsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:15 Frida [i] 23:15 Nikto nie je dokonalý [i] 00:20 Prefíkaná banda VII 1/6 [i] 01:10 Nash Bridges: Mimo dohľad 95 [i] 02:00 Maigret: Maigret a štyri esá [i] 03:30 Frida [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:55 Profesionál [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Zo Svidníka cez Medzilaborce do Stopkova [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:00 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Rybka [i] 09:10 Putovanie kontinentov: Európa - tropické začiatky [i] 10:00 Svet zvierat II.: Škrečky, kde ste? [i] 10:30 VAT - Veda a technika: Výroba dosiek s plošnými spojmi [i] 11:00 Mojich sedem divov: Jozef Ciller [i] 11:30 Trezor: Krátky hazardný život spisovateľa Kubániho [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Siesta: Chlapec z Podpoľania [i] 13:00 Skús ma objať 1/2 [i] 14:30 Recepty na slávu [i] 15:15 Povstalecké panciere [i] 15:45 A3UM: MÁME VÍKEND [i] 16:10 Od východu na východ: Z Humenného do Sniny [i] 16:45 Život bez konca 5/5 [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Tigrova posledná šanca 1/2 [i] 20:55 Família: Naši fešáci [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Ježiš, ty vieš [i] 22:55 Slovenský bigbít 10 [i] 23:35 Povstalecké panciere [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 13 [i] 09:10 Profesionáli VIII.: Bojov vrtuľník 2 [i] 10:10 Súdna sieň: Som jeho matka [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Mama nemôže žiť sama [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 13 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Maslákov plán 86 [i] 14:50 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bezhlavo zamilovaná [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti IX. 2,3 [i] 22:30 Kráľovstvo [i] 01:05 Syndikát smrti [i] 02:40 Diablov denník [i] 04:10 Syndikát smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 78 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 19,20 [i] 09:55 Simpsonovci V. 16 [i] 10:20 Ninja Factor II. 94/94 [i] 10:40 To najlepšie z Takešiho hradu 1/4 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13 [i] 12:05 Už dosť, šéfe! XI. 20 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 11 [i] 14:40 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 11 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 To najlepšie z Takešiho hradu 2,3 [i] 17:00 Profesionáli VIII.: Bojov vrtuľník 2 [i] 17:55 Prvé oddelenie [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 14 [i] 19:05 Simpsonovci V. 17 [i] 19:35 Simpsonovci XXIII. 13 [i] 20:00 Kutyil s.r.o.: Kukučkové hodiny 7 [i] 20:45 Dvanásť do tucta 2 [i] 22:50 Vraždy neviniatok [i] 01:05 Hlavou proti múru 5 [i] 01:50 Magnum III. 19,20 [i] 03:30 Vraždy neviniatok [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů I. 8 [i] 08:05 Havaj 5-0 I. 2 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 4 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 12:05 Lovci pokladů I. 9 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 20 [i] 14:05 Jak prosté I. 21 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 5 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 18:05 Drzá Jordan V. 21 [i] 19:05 Jak prosté I. 22 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 21:00 Medailon 1 [i] 22:45 Spartakus 13 [i] 23:55 Cena za lidskost IV. 7 [i] 01:10 Cena za lidskost IV. 8 [i] 02:20 Jak prosté I. 6 [i] 03:05 Havaj 5-0 I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 07:15 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 08:10 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Co dál? [i] 09:55 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 10:50 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:15 Jak to dělají? 11 [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 12:35 Závody ve stavění aut: Podvodní vozidlo [i] 13:30 Opravna vraků 2013: Billův Mustang Fastback z roku 1965 [i] 14:25 Impozantní letadla: Trump [i] 15:20 Impozantní letadla: C-17 Globemaster [i] 16:15 Impozantní letadla: Blue Angels [i] 17:10 Zlato z garáží: Pavouci, dort a sběratelské kusy [i] 17:40 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 19:00 Jak se to dělá 44 [i] 19:30 Jak se to dělá 38 [i] 20:00 Zvědavost: život na Marsu [i] 21:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 22:00 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 23:00 Zakázané: Dvojí životy [i] 00:00 Superlidé: Dovednost [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 01:50 Zvědavost: život na Marsu [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 03:50 Zakázané: Dvojí životy [i] 04:45 Superlidé: Dovednost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Už nehraju 20/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Rok po Alexandrově smrti 21/22 [i] 09:30 Hobby naší doby - letní speciál [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:25 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:25 Horákovi [i] 14:20 Okouzlení II 15/32 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 Vše o vaření [i] 16:30 Besipky: Zvěř [i] 16:35 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Profesionálové: Sluha dvou pánů 31/57 [i] 00:10 Hercule Poirot [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:25 Postřehy odjinud [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 01:55 Hodinový manžel [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina: Smrt nechodí po horách 6/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vesmír: Vnější planety [i] 09:30 Osudy Říma: Pomstít Caesara 1/2 [i] 10:25 Království divočiny: Plejtvákovci šedí [i] 10:50 Bratrstvo tajemných mangust 6/8 [i] 11:25 Nezkrocená Amerika: Lesy [i] 12:15 Souboj vojevůdců: Von Rundstedt proti Eisenhowerovi [i] 13:00 Století létání 23/26 [i] 13:55 Rolandova píseň [i] 14:50 Krajina [i] 15:00 Zlatý svět ve Zlatých Horách [i] 15:30 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 16:25 Věda na vlastní kůži [i] 17:20 Moje rodina: Telecí období 7/8 [i] 17:50 Tajemství pohlaví: Přitažlivost [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Rodina krve 9/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 20:55 Anglické jahody [i] 22:55 Hra o trůny: Špičatý konec 8/10 [i] 23:50 Zkouška odvahy [i] 01:20 Tichá křídla 1/2 [i] 02:15 Zvonařova huť [i] 02:35 Poslední hudci [i] 03:00 Jihlava [i] 03:20 Z očí do očí [i] 03:50 Za dveřmi je A.G. [i] 04:15 Medailon Františka Okénky [i] 04:40 Na vlnách rozhlasu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Pojišťovna štěstí: Velký tah [i] 10:20 Chalupáři: Svatba 11 [i] 11:25 Dva a půl chlapa 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 5 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 13:20 Beze stopy VII: Kostlivec ve skříni 16 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Turné 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Spolu to nevzdáme 92 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hospoda: Hra 35 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Dřeň [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ledově ostří [i] 22:10 Expozitura: Pašeráci 12 [i] 23:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Turné 16 [i] 00:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bez mrknutí oka [i] 01:20 Novashopping 01:50 Expozitura: Pašeráci 12 [i] 03:10 Mike a Molly IV 5 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Spolu to nevzdáme 92 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Walker, Texas Ranger III: Odznak jen pro čestné 1 [i] 07:20 Alf III: Mistr magie 12 [i] 07:45 M*A*S*H 147 [i] 08:20 M*A*S*H 148 [i] 09:05 Cesty domů: Den poté 170 [i] 10:25 To je vražda, napsala V: Pověz mi, zrcadlo... 2/2 [i] 11:25 Julie Lescautová VII: Slepá vášeň 6 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger III: Cejch 2 [i] 14:20 Wolffův revír III: Dočista mrtvá 2 [i] 15:15 Siska VII: Smrt v tvém náručí 6 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Osm statečných [i] 22:50 Buck a kazatel [i] 01:00 Klíč [i] 02:50 Siska VII: Smrt v tvém náručí 6 [i] 03:50 Wolffův revír III: Dočista mrtvá 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 160/160 [i] 06:20 Mladí, krásni, skazení 15/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 113/124 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 13-14 [i] 11:55 Fatmagul 159-160/160 [i] 14:05 Nezvestná 79/100 [i] 15:00 Čarodejnice VI. 16/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 4/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe II. 21/22 [i] 21:30 Kráska a zviera I. 21-22/22 [i] 23:15 Dallas 8/10 [i] 00:10 Vraždy podľa abecedy [i] 01:45 Priatelia [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí III. 4/18 [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:10 Na streche [i] 03:55 Zakázaná vášeň 120/140 [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 113/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Plnou parou vzad! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 14:15 Milosrdné lži [i] 16:55 Pejskové milionáři [i] 18:30 Bílá vrána [i] 20:10 Tenkrát v Číně 2 [i] 22:10 Drsný časy [i]