TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VIII. 7-8/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 8/23 [i] 12:20 LAPD: Oddelenie vrážd 2/13 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 12/24 [i] 14:10 Mentalista II. 3/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 15/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 6/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 21/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VIII. 6/16 [i] 23:50 Teória veľkého tresku VI. 15/24 [i] 00:15 Myšlienky vraha VII. 9/24 [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 12/24 [i] 01:50 Mentalista II. 3/23 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 21/24 [i] 03:10 Kobra 11 VIII. 7-8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 141 [i] 06:50 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra I. [i] 07:45 Nash Bridges: Únik 94 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 10:15 Poklady sveta: Orkneyské ostrovy - grafiti Vikingov, Veľká Británia [i] 10:30 Poklady sveta: Wartburg - kde romantika sníva o stredoveku, Nemecko [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a minister [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Starosti s otcom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Trnava [i] 14:55 Prefíkaná banda VI 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: San Juan du Puerto Rico - bašta Španielska v Karibiku, USA [i] 16:40 Poklady sveta: Mesa Verde - duch Anasaziov, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Komisár Zen: Vendetta 1/3 [i] 21:50 Hlavný podozrivý II. 6/11 [i] 23:35 Prefíkaná banda VI 6/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Únik 94 [i] 01:10 Maigret: Maigret a minister [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:05 Sila lásky VI. 141 [i] 03:55 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra I. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Gaboltova do Bardejova [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Motýlik [i] 09:10 Muži z B-17 [i] 09:35 Súčasné bývanie [i] 10:00 VAT - Veda a technika: Energo-lúčové rezanie [i] 10:30 Polícia [i] 10:45 Mojich sedem divov: Štefan Nosáľ [i] 11:10 Trezor: Najlepšie roky Janka Francisciho [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Adieu,Artur [i] 13:10 Americká tragédia 3/3 [i] 14:25 Recepty na slávu [i] 15:15 Povstaleckí letci [i] 15:50 A3UM: AKTIVISTI [i] 16:20 Od východu na východ: Zo Svidníka cez Medzilaborce do Stopkova [i] 16:50 Život bez konca 4/5 [i] 18:05 Svet zvierat II.: Škrečky, kde ste? [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Putovanie kontinentov: Európa - tropické začiatky [i] 20:55 Letné kino na Dvojke: Osamelosť cezpoľného bežca [i] 22:35 Desatoro 2010 [i] 23:30 Povstaleckí letci [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 12 [i] 09:10 Profesionáli VIII.: Veľký návrat 1/19 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Ukradnutý hrob [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Nezvládnuteľné dieťa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 12 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Som v ohrození 85 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Kvôli vám nemôžem mať deti [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 14,15 [i] 22:30 Dotyk: Hudba sfér 9 [i] 23:30 Lovci väzňov II. 5 [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1/22 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 7 [i] 02:25 Hawaii 5.0 IV.: Prsteň Medicejovcov 3 [i] 03:05 Dotyk 9 [i] 03:50 Rodinka úžasných 14 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Kvôli vám nemôžem mať deti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 77 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 17,18 [i] 09:55 Simpsonovci V. 15 [i] 10:20 Ninja Factor II. 92,93 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 12:05 Už dosť, šéfe! XI. 19 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 10 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 10 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 94/94 [i] 16:25 To najlepšie z Takešiho hradu 1/4 [i] 16:55 Profesionáli VIII.: Veľký návrat 1/19 [i] 17:50 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13 [i] 19:05 Simpsonovci V. 16 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 12 [i] 19:55 Kutyil s.r.o.: Multifunkčná toaleta 6 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1/22 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 7 [i] 22:45 Hawaii 5.0 IV.: Prsteň Medicejovcov 3 [i] 23:45 Dvojičky: Tak nám radšej dajte psa... 8 [i] 00:35 Experti 8 [i] 01:25 Magnum III. 17,18 [i] 03:00 Matlock II. [i] 03:55 Sladký život Playmate III. [i] 04:15 KRIMI 04:45 Kutyil s.r.o.: Multifunkčná toaleta 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů I. 6 [i] 08:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 10:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 12:00 Lovci pokladů I. 7 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 19 [i] 14:00 Jak prosté I. 20 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 16:00 Vražedná čísla I. 4 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 19:00 Jak prosté I. 21 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 20 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 03:20 A X N Insider - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 07:15 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 08:10 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Cesta za zlatem [i] 09:55 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 10:50 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 11:15 Jak to dělají? 10 [i] 11:40 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 12:35 Burácení v srdcích: Poslední kolo [i] 13:30 Extrémní sběrači aut: Silniční verze [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 17:10 Zlato z garáží: Zlatá trofej [i] 17:40 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 19:00 Jak se to dělá 43 [i] 19:30 Jak se to dělá 37 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 7 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 2 [i] 21:30 Hra o peníze: Zastavárna Branson Pawn: kupujeme cokoli [i] 22:00 Zlato z garáží: Amorek a Earhartová [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 23:00 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 01:50 Hledači výhodných koupí 2 [i] 02:20 Likvidátor: Přišel šéf o štěstí? [i] 02:50 Zlato z garáží: Amorek a Earhartová [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 03:50 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 04:45 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Je tak veselo 19/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Show musí jít dál 20/22 [i] 09:30 Život za lásku [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:30 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 14/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:30 Z Divadélka pod věží [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Hra 11/13 [i] 21:00 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Ohnivé ženy [i] 23:20 Hercule Poirot [i] 00:10 MI5 V 2/10 [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 01:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina: Alarm 5/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Mstitelé [i] 10:35 Letecké katastrofy: Záhada zavřených dveří [i] 11:25 Operace Navy SEALs 6/7 [i] 12:15 Obrázky z Francie [i] 12:30 Galerie umění 8/13 [i] 13:00 Dějiny světa 6/8 [i] 13:50 Kouzlo Afriky: Divočina za městem [i] 14:15 Vzhůru dolů! [i] 14:35 Postřehy odjinud [i] 14:45 Technické divy světa: Letiště [i] 15:35 Osudy Říma: Pomstít Caesara 1/2 [i] 16:30 Herbert Nitsch - na nádech za hranice možností [i] 17:25 Moje rodina: Smrt nechodí po horách 6/8 [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Lidská povaha 8/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Japonsko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Mezi životem a smrtí: Pravda či následky 8/10 [i] 22:10 Matrjoški II 8/10 [i] 23:00 Ti druzí [i] 00:40 Přežít! [i] 01:30 Město žen III: Náhradní Den díkůvzdání 13/15 [i] 01:50 Královské paláce: Buckinghamská rezidence [i] 02:40 Svitavy [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Co je to krása [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Pojišťovna štěstí: Kdo na její místo [i] 10:10 Comeback: Francouzská restaurace [i] 10:50 Comeback: Snad to vyjde příště [i] 11:30 Dva a půl chlapa 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 4 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 8 [i] 13:20 Beze stopy VII: Chameleon 15 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Vemte na vědomí 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Berte mě vážně 91 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda 34 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Velký tah [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Svatba 11 [i] 21:20 Sex ve městě 2 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XII: Zločin za zločinem 8 [i] 00:55 Mike a Molly IV 4 [i] 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Vemte na vědomí 15 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Berte mě vážně 91 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Walker, Texas Ranger II: Ukradené dítě 24 [i] 07:20 Alf III: Samota tíží 11 [i] 07:45 M*A*S*H 146 [i] 08:15 M*A*S*H 147 [i] 09:00 Cesty domů: Není to fér 169 [i] 10:25 Julie Lescautová VII: Nedotknutelný 5 [i] 12:15 Walker, Texas Ranger III: Odznak jen pro čestné 1 [i] 13:10 Wolffův revír III: Zabiješ! 1 [i] 15:10 Siska VII: Nenáviděný otčím 5 [i] 16:25 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 22:05 Přešlapy II 1 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy III: Staré časy 6 [i] 00:20 Sběratelé kostí VI: Dva v jeskyni 2 [i] 01:15 Procitnutí: Mrňous 2 [i] 02:05 Siska VII: Nenáviděný otčím 5 [i] 03:05 Wolffův revír III: Zabiješ! 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Mladí, krásni, skazení 14/131 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 112/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 11-12 [i] 12:00 Fatmagul 157-158/160 [i]