TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VIII. 5-6/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 7/23 [i] 12:25 LAPD: Oddelenie vrážd 1/13 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 14:15 Mentalista II. 2/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 14/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 5/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Twilight sága: Úsvit 2 (HD) [i] 22:40 Sherlock a Watsonová 20/24 [i] 23:35 Dva a pol chlapa VIII. 5/16 [i] 00:00 Teória veľkého tresku VI. 14/24 [i] 00:25 Myšlienky vraha VII. 8/24 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 01:50 Mentalista II. 2/23 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 20/24 [i] 03:10 Kobra 11 VIII. 5-6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Sila lásky VI. 140 [i] 06:55 Doktorka Quinnová III.: Finančné problémy [i] 07:40 Nash Bridges: Rýchly zásah 93 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 10:15 Poklady sveta: Trinidad a Valle de los Ingenios - trpký cukor, Kuba [i] 10:30 Poklady sveta: Santiago de Cuba - El Morro a kolíska revolúcie, Kuba [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a obchodník s vínom [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záchrana [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda VI 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Orkneyské ostrovy - grafiti Vikingov, Veľká Británia [i] 16:40 Poklady sveta: Wartburg - kde romantika sníva o stredoveku, Nemecko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Miesto činu: Nikdy viac na slobode [i] 21:50 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie [i] 23:25 Prefíkaná banda VI 5/6 [i] 00:20 Nash Bridges: Rýchly zásah 93 [i] 01:05 Maigret: Maigret a obchodník s vínom [i] 02:45 Hypertenzia - vysoký krvný tlak [i] 03:20 Sila lásky VI. 140 [i] 04:10 Doktorka Quinnová III.: Finančné problémy [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Zo Starej Ľubovne do Sabinova [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Hurvínkov rok: Vianočný darček 13/13 [i] 09:10 Otvárací ceremoniál Medzinárodných saleziánskych športových hier [i] 10:10 Super-hrdinovia: Sara Campbellová - extrémne potápanie [i] 10:40 VAT - Veda a technika: Pandemická chrípka [i] 11:10 Mojich sedem divov: Peter Michalica [i] 11:40 Trezor: Osvedčenie telocvikára Zocha [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Siesta: Detva [i] 13:30 Americká tragédia 2/3 [i] 14:50 Bojujúce vlaky SNP [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 A3UM: Škatule [i] 16:25 Od východu na východ: Z Gaboltova do Bardejova [i] 16:55 Život bez konca 3/5 [i] 18:10 Súčasné bývanie [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá: Sedmospáč [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 SNP - neznáma história: 61 dní drámy [i] 21:05 Muži z B-17 [i] 21:30 Slnko vychádza nad Prašivou [i] 22:30 Polícia [i] 22:45 Profesionál [i] 23:00 České milovanie: O láske rovnakých pohlaví [i] 23:30 SNP - neznáma história: 61 dní drámy [i] 00:30 Bojujúce vlaky SNP [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 11 [i] 09:10 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 10:05 Súdna sieň: Mäsiarka [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Mame asi preskočilo [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 11 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Priateľská rada 84 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Masérka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vikingovia: Letný zraz, Skaza kláštora 1,2/9 [i] 22:30 Talk show Jana Krausa [i] 23:45 Lovci väzňov II. 4 [i] 00:45 Californication - Orgie v Kalifornii V. 1,2/12 [i] 02:00 Kriminálka San Francisco 7 [i] 02:45 KRIMI [i] 03:15 Vikingovia 1,2/9 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Mame asi preskočilo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 76 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 15,16 [i] 09:50 Simpsonovci V. 14 [i] 10:20 Ninja Factor II. 90,91 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 12:05 Už dosť, šéfe! XI. 18 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 9 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 9 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 92,93 [i] 17:00 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 19:00 Simpsonovci V. 15 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 11 [i] 19:55 Kutyil s.r.o.: Vodovodný kohútik 5 [i] 20:45 Moje meno je Nikto [i] 23:05 Kriminálka San Francisco 7 [i] 00:05 Mafstory XI.: Kasíno, Zákerný boss 11,12 [i] 01:05 Črepiny [i] 01:40 Magnum III. 15,16 [i] 03:10 Matlock II. [i] 04:05 Mafstory XI.: Kasíno 11 [i] 04:25 Sladký život Playmate III. [i] 04:50 Kutyil s.r.o.: Vodovodný kohútik 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů I. 4 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 12:00 Lovci pokladů I. 5 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 18 [i] 14:00 Jak prosté I. 19 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 16:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 19 [i] 19:00 Jak prosté I. 20 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 22:00 No Limit Ii. 6 [i] 23:10 Profil zločinu IV. 9 [i] 00:20 Boj o čas IV. 9 [i] 01:20 No Limit Ii. 6 [i] 02:20 Profil zločinu IV. 9 [i] 03:20 Život na hraně 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 06:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 07:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 08:10 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Nový postup [i] 09:55 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 10:50 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 11:15 Jak to dělají? 9 [i] 11:40 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 13:30 Lovci aut: Světla, kamera, auta [i] 14:25 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 15:20 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 16:15 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 17:10 Zlato z garáží: Autodíly a kapsáři [i] 17:40 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 19:00 Jak se to dělá 42 [i] 19:30 Jak se to dělá 36 [i] 20:00 Největší loď na světě: Obrovský trup [i] 21:00 Mrazivé zlato: Vnitřní démoni [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Třecí plochy [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Nevrlost [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 01:50 Mrazivé zlato: Vnitřní démoni [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 03:50 Dřevorubci v močálech: Třecí plochy [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Nevrlost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Zatracené jaro 18/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 Král lenochů [i] 09:35 Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti [i] 11:05 Profesionálové: Zběh 30/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 13/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:30 Z Divadélka pod věží [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Eden [i] 21:00 Hercule Poirot [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Život za lásku [i] 22:50 Zpívá Karel Gott [i] 00:00 Komisař Montalbano: Rackův taneček 2/4 [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Kaleidoskop [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina: Poslední pokus 4/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Století létání 23/26 [i] 09:45 Konec přehlídky 3/5 [i] 10:40 Vzducholodí nad zákopy 1. světové války [i] 11:35 Objevování pravdy: Zlato krále [i] 12:20 Vymítač ďábla v našem století [i] 13:20 Světová náboženství: Křesťanství [i] 14:20 Otestujte svůj mozek 3/3 [i] 15:10 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 16:05 Bratrstvo tajemných mangust 6/8 [i] 16:35 Souboj vojevůdců: Von Rundstedt proti Eisenhowerovi [i] 17:25 Moje rodina: Alarm 5/8 [i] 17:55 Nezkrocená Amerika: Lesy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: 42 minut 7/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Země pandy [i] 20:55 Na cestě po Holandsku [i] 21:20 Kouzlo Afriky: Divočina za městem [i] 21:50 Návrat idiota [i] 23:30 Zakouma, park slonů [i] 00:20 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 7/8 [i] 01:15 Přežít! [i] 02:05 Vodácká putování: Lužnice [i] 02:20 Mikulov [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Horňácké mládí [i] 03:35 Václav Koubek a Chesed [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Kámen a člověk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Anna [i] 10:25 Chalupáři: Kapřín 10 [i] 11:20 Dva a půl chlapa 4 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:50 Mike a Molly IV 3 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI III 7 [i] 13:20 Beze stopy VII: Přátelé a sousedé 14 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Atentát 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemám nikoho jinýho 90 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Láska je láska 33 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Kdo na její místo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Francouzská restaurace [i] 20:55 Comeback: Snad to vyjde příště [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Nezvěstná 1.část 8 [i] 22:30 Jezero 3 [i] 00:25 Kriminálka Miami: U konce s dechem 7 [i] 01:15 Mike a Molly IV 3 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Atentát 14 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemám nikoho jinýho 90 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Walker, Texas Ranger II: Setkání 2/2 [i] 07:20 Alf III: Staré dobré časy 10 [i] 07:45 M*A*S*H 145 [i] 08:15 M*A*S*H 146 [i] 09:00 Cesty domů: Zatčení 168 [i] 10:20 To je vražda, napsala V: Pověz mi, zrcadlo... 1/2 [i] 11:25 Julie Lescautová VII: Dobrovolníci 4 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger II: Ukradené dítě 24 [i] 14:10 Wolffův revír II: Tabu 26 [i] 15:10 Siska VII: Buď zticha a zemři 4 [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Tak trochu ženatý 9 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:25 Obchoďák: Tornádo s Dášou 18 [i] 23:45 Hawaii 5-0 III: Vězeňkyně 22 [i] 00:45 Sběratelé kostí VI 1 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt na lanovce 3 [i] 02:25 Siska VII: Buď zticha a zemři 4 [i] 03:25 Wolffův revír II: Tabu 26 [i] 04:15 Trní: Proč si vycpáváš prsa? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 13/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 111/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 9-10 [i] 11:55 Fatmagul 155-156/160 [i] 14:10 Nezvestná 77/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 14/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 2/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 4/19 [i] 21:30 Fatmagul 157-158/160 [i] 23:25 Oddelenie závažných zločinov II. 4/19 [i] 00:20 Sestrička Jackie III. 3/12 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí III. 2/18 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Bez servítky [i] 02:55 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 118/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 159/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Milióny [i]