Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VIII. 3-4/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 6/23 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 16/16 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 14:15 Mentalista II. 1/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 13/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 4/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 19/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VIII. 4/16 [i] 23:50 Teória veľkého tresku VI. 13/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VII. 7/24 [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 01:50 Mentalista II. 1/23 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 19/24 [i] 03:10 Kobra 11 VIII. 3-4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 139 [i] 06:55 Doktorka Quinnová III.: Knižnica [i] 07:45 Nash Bridges: El Diablo 92 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Slovensko v obrazoch [i] 09:40 Svet v obrazoch [i] 10:15 Poklady sveta: Spišský hrad - pevnosť na križovatke kultúr, Slovensko [i] 10:30 Poklady sveta: Vlkolínec - drevená dedina v kraji vlkov, Slovensko [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a otvorené okno [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 14:25 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda VI 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Trinidad a Valle de los Ingenios - trpký cukor, Kuba [i] 16:40 Poklady sveta: Santiago de Cuba - El Morro a kolíska revolúcie, Kuba [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Kapitán Cain: Obete 5/8 [i] 22:15 Piráti - stratený poklad: List pre kráľa 5/8 [i] 23:25 Prefíkaná banda VI 4/6 [i] 00:20 Nash Bridges: El Diablo 92 [i] 01:05 Kapitán Cain: Obete 5/8 [i] 01:55 Maigret: Maigret a otvorené okno [i] 03:30 Sila lásky VI. 139 [i] 04:20 Doktorka Quinnová III.: Knižnica [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Červeného Kláštora do Kežmarku [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - karneval [i] 09:00 Hurvínkov rok: Sláva víťazom 12/13 [i] 09:10 Po stopách Gándhího [i] 10:05 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - záchrana snežného leoparda [i] 10:30 VAT - Veda a technika: Nízkopodlažný veľkokapacitný autobus [i] 11:00 Mojich sedem divov: Miloš Jurkovič [i] 11:30 Trezor: Studňa Janka Kadavjeho [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Siesta: Dožinkový veniec z Hontu [i] 13:10 Americká tragédia 1/3 [i] 14:40 Sigord [i] 15:20 Nielen zbraňou [i] 16:00 A3UM: Comeback [i] 16:25 Od východu na východ: Zo Starej Ľubovne do Sabinova [i] 17:00 Život bez konca 2/5 [i] 18:05 Super-hrdinovia: Sara Campbellová - extrémne potápanie [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - karneval [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Gen.sk: František Kele [i] 20:20 Superpohár EUFA: Real Madrid - FC Sevilla [i] 22:45 Borgiovci III. 4/10 [i] 23:35 České milovanie: O láske podvedených mužov [i] 00:00 Nielen zbraňou [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 10 [i] 09:10 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 10:05 SÚDNA SIEŇ: Povaľač [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Domased [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 10 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Definitívny rozchod 83 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Otec ma okráda [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 13 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 7 [i] 22:30 Finder: Šiesty zmysel: Oko hurikánu 7 [i] 23:30 Lovci väzňov II. 3 [i] 00:35 Ochrana svedkov IV. 11 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 02:25 Vtierka Castle V. 7 [i] 03:10 Finder: Šiesty zmysel: Oko hurikánu 7 [i] 03:50 Ochrana svedkov IV. 11 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Otec ma okráda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 75 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 13,14 [i] 09:55 Simpsonovci V. 13 [i] 10:20 Ninja Factor II. 89 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 12:05 Už dosť, šéfe! XI. 17 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 8 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 8 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 90,91 [i] 16:50 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 19:00 Simpsonovci V. 14 [i] 19:25 Simpsonovci XXIII. 10 [i] 19:55 Kutyil s.r.o.: Asistentka Tünde 4 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 1/22 [i] 22:45 Letisko [i] 01:30 Letecké katastrofy VII. 5 [i] 02:20 Črepiny [i] 02:50 Magnum III. 13 [i] 03:40 Matlock II. [i] 04:25 Sladký život Playmate III. [i] 04:50 Kutyil s.r.o.: Asistentka Tünde 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů I. 2 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 1 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 12:05 Lovci pokladů I. 3 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 17 [i] 14:05 Jak prosté I. 18 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 16:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 18 [i] 19:00 Jak prosté I. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 5 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 19 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 20 [i] 00:00 Lost Girl Iii. 8 [i] 01:00 Kráska a zvíře II. 5 [i] 01:55 Vlčí mládě III. 19 [i] 02:40 Vlčí mládě III. 20 [i] 03:25 Život na hraně 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 06:00 Jak se to dělá 61 [i] 06:25 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 07:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 08:10 Muži Yukonu: Období změn [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Ultimátum [i] 09:55 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 11:15 Jak to dělají? 8 [i] 11:40 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 12:35 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 13:30 Pátá rychlost 15 [i] 14:25 Nejnebezpečnější úlovek: Crooke a Tangler [i] 15:20 Nejnebezpečnější úlovek: Soudný den [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Pěstí do obličeje [i] 17:10 Zlato z garáží: Modlitba za zisk [i] 17:40 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 19:00 Jak se to dělá 41 [i] 19:30 Jak se to dělá 35 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Výrobce načerno páleného alkoholu v Kentucky [i] 21:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Drama na Bahamách [i] 22:00 Američtí kopáči: Fontána peněz [i] 22:30 Američtí kopáči: Válečná kořist [i] 23:00 Výrobci zbraní 7 [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 2 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Drama na Bahamách [i] 02:50 Američtí kopáči: Fontána peněz [i] 03:20 Američtí kopáči: Válečná kořist [i] 03:50 Výrobci zbraní 7 [i] 04:45 Prezidentova pravá ruka 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: A zatím běží čas 17/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Jako pára nad hrncem 19/22 [i] 09:30 Hercule Poirot XII [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 12/32 [i] 15:05 Kde bydlely princezny [i] 15:25 Z Divadélka pod věží [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti [i] 21:30 "Pane, vy jste vdova!" [i] 23:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Hercule Poirot [i] 00:00 MI5 V 1/10 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Zkus mít vkus [i] 02:10 Kaleidoskop [i] 02:35 Sváteční slovo šéfredaktora [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina: Právo první noci 3/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Království divočiny: Plejtvákovci šedí [i] 09:15 Herbert Nitsch - na nádech za hranice možností [i] 10:10 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 11:05 Divoká Čína: Tibet [i] 11:55 Fascinující proměny přírody: Velká hostina [i] 12:45 Barokní divadlo v Českém Krumlově [i] 13:00 Královské paláce: Buckinghamská rezidence [i] 13:50 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 7/8 [i] 14:45 Letecké katastrofy: Nezdařené přistání [i] 15:40 Operace Navy SEALs 6/7 [i] 16:25 Technické divy světa: Letiště [i] 17:20 Moje rodina: Poslední pokus 4/8 [i] 17:50 Zázračný ostrov: Zrozen z ohně a oceánu [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času III: Lazarův experiment 6/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa 6/8 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Záhada zavřených dveří [i] 21:50 Temno [i] 23:45 Sestřička Jackie III: Když svatí jdou 6/12 [i] 00:15 Přežít! [i] 01:05 Americké století očima Olivera: Stonea 6/10 [i] 02:00 Cestománie [i] 02:30 Počesku [i] 02:40 Brno [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Taxmeni [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 V Lysicích na zámku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Pojišťovna štěstí: Nanovo [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez [i] 11:25 Dva a půl chlapa 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly IV 2 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 13:20 Beze stopy VII: Ztracená 13 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Zrazená 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Mayday 89 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hospoda: Záskok 32 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Anna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Kapřín 10 [i] 21:10 Víkendové prázdniny: Třaskavé pokusy [i] 21:50 Kriminálka Miami: U konce s dechem 7 [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 12 [i] 23:35 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství [i] 00:40 Kriminálka Miami: Cukrová vata 6 [i] 01:30 Mike a Molly IV 2 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Zrazená 13 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mayday 89 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Walker, Texas Ranger II: Setkání 1/2 [i] 07:20 Alf III: Změna je život 9 [i] 07:45 M*A*S*H 144 [i] 08:15 M*A*S*H 145 [i] 09:00 Cesty domů: Počkej s tím loučením 167 [i] 10:20 To je vražda, napsala V: Riskantní hra 20 [i] 11:25 Julie Lescautová VII: Křehké duše 3 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger II: Setkání 2/2 [i] 14:10 Wolffův revír II: V sebeobraně 25 [i] 15:10 Siska VII: Hra ve stínu 3 [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Bota jménem Melichar [i] 21:30 Přešlapy 13 [i] 22:45 Myšlenky zločince VII 1 [i] 23:45 Spravedlnost v krvi III: Noční můry 7 [i] 00:40 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražedné mlčení 2 [i] 01:30 Siska VII: Hra ve stínu 3 [i] 02:30 Wolffův revír II: V sebeobraně 25 [i] 03:20 Z lásky k tobě [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 12/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 110/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 7-8 [i] 11:55 Fatmagul 153-154/160 [i] 14:15 Nezvestná 76/100 [i] 15:10 Čarodejnice VI. 13/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí III. 1/18 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 17/22 [i] 21:30 Fatmagul 155-156/160 [i] 23:30 Šiesty zmysel 17/22 [i] 00:25 Sestrička Jackie III. 2/12 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí III. 1/18 [i] 01:40 Adela show [i] 02:15 Bez servítky [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 117/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 158/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iluzionista [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Létající dýky [i] 13:50 Vyprovokovaná [i] 15:50 Kletba Měsíčního údolí [i] 17:40 Mám rád Huckabees