TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VIII. 1-2/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 5/23 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 15/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 14:15 Mentalista I. 23/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 12/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 3/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Fotri sú lotri [i] 22:30 Sekerovci [i] 23:05 Naši ma zabijú! [i] 00:10 Dva a pol chlapa VIII. 3/16 [i] 00:30 Teória veľkého tresku VI. 12/24 [i] 00:55 Myšlienky vraha VII. 6/24 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 02:20 Mentalista I. 23/23 [i] 03:05 Kobra 11 VIII. 1-2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 138 [i] 06:55 Doktorka Quinnová III.: Veselý Halloween [i] 07:40 Nash Bridges: Tajné vyšetrovanie 91 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 10:15 Poklady sveta: Delfy - moc proroctva, Grécko [i] 10:30 Poklady sveta: Rodos - rytiersky hrad a špitál, Grécko [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Môj priateľ Maigret [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomoc [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 14:55 Prefíkaná banda VI 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Spišský hrad - pevnosť na križovatke kultúr, Slovensko [i] 16:35 Poklady sveta: Vlkolínec - drevená dedina v kraji vlkov, Slovensko [i] 16:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kráľovská aféra [i] 22:30 Sindibád 11/12 [i] 23:15 Sindibád 12/12 [i] 00:00 Prefíkaná banda VI 3/6 [i] 00:50 Nash Bridges: Tajné vyšetrovanie 91 [i] 01:35 Sindibád 11/12 [i] 02:20 Sindibád 12/12 [i] 03:25 Sila lásky VI. 138 [i] 04:15 Doktorka Quinnová III.: Veselý Halloween [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Od východu na východ: Z Vysokých Tatier do Popradu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - blesk [i] 09:00 Hurvínkov rok: Hurvínkovo prasiatko 11/13 [i] 09:10 Tekuté zlato: verejná alebo súkromná voda? [i] 10:10 Poltón [i] 10:40 Mojich sedem divov: Rudolf Chmel [i] 11:10 Trezor: Prípitok na vzájomnosť [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Zahrajte mi takúto [i] 13:00 Útek zo zlatej krajiny 7/7 [i] 14:00 Parkúr: Grand Prix Bratislava CSIO [i] 15:30 Profesionál [i] 15:45 Odpískané [i] 16:20 Od východu na východ: Z Červeného Kláštora do Kežmarku [i] 16:55 Život bez konca 1/5 [i] 18:05 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - záchrana snežného leoparda [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Indické rozprávky [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - blesk [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Po stopách Gándhího [i] 21:00 Letné kino na Dvojke: Mamma Roma [i] 22:40 A predsa sa točí [i] 23:25 České milovanie: O láske alkoholickej [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 9 [i] 09:10 Profesionáli V.: Komunálne voľby 11 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Syn ťa nemá rád [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Veď syn zarába [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 9 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Život v troskách 82 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Chrápe ako medveď [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 11,12 [i] 22:30 Dracula: Sluha dvoch pánov 7 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 6 [i] 02:10 Dracula 7 [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ: Veď syn zarába [i] 03:55 Rodinka úžasných 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 100 rokov svedectiev [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 74 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 11,12 [i] 09:50 Hlavne nezáväzne 8 [i] 10:15 "Babičky dobíjejte přesně!" [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 16 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7 [i] 14:45 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 7 [i] 15:10 RISKNI TO! [i] 16:10 Ninja Factor II. 89 [i] 17:05 Profesionáli V.: Komunálne voľby 11 [i] 17:55 Prvé oddelenie [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 19:10 Simpsonovci V. 13 [i] 19:35 Simpsonovci XXIII. 9 [i] 20:00 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 21:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 6 [i] 22:45 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 13/13 [i] 23:45 Homeland - Zradca II. - PREMIÉRA 1/12 [i] 00:45 Letisko [i] 03:10 Magnum III. 11,12 [i] 04:45 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 10:00 Ztracený svět III. 22 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 12:00 Lovci pokladů I. 1 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 16 [i] 14:00 Jak prosté I. 17 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 16:00 Vražedná čísla I. 1 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 19:00 Jak prosté I. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 21:00 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 22:00 Bez hranic I. 2 [i] 23:05 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 11 [i] 01:05 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 02:05 Bez hranic I. 2 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev V. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 60 [i] 06:25 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 07:15 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 08:10 Muži Yukonu: Následky [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Boj o most [i] 09:55 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 10:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 11:15 Jak to dělají? 7 [i] 11:40 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 12:35 Jízda: ZZ Chop [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 6 [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 17:10 Zlato z garáží: Hrůza a panenky [i] 17:40 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 19:00 Jak se to dělá 40 [i] 19:30 Jak se to dělá 34 [i] 20:00 Podmořští lovci 2 [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 22:00 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 23:00 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 00:00 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 02:50 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 03:50 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 04:45 Do extrémů: Silnice v džungli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Bláznivé lásky: Láska nám mění život 16/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Na každém kroku 18/22 [i] 09:30 Tonda [i] 09:45 70 minut s Evou Pilarovou a jejími hosty [i] 11:00 Profesionálové: Bez šance na úspěch 29/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 11/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:25 Z Divadélka pod věží [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Eden [i] 21:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Profesionálové: Zběh 30/57 [i] 23:25 Hercule Poirot [i] 00:20 Kriminálka Paříž: Nervy k prasknutí 31/92 [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nízké Tatry [i] 05:30 ...a tuhle znáte? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Kanárské ostrovy [i] 09:45 Zakouma, park slonů [i] 10:35 Směr rovník: Rovníková Afrika [i] 11:30 Operace Navy SEALs 5/7 [i] 12:20 Československý filmový týdeník 1964 1002/2379 [i] 12:30 Tajemství pohlaví: Rozdíly v myšlení [i] 13:20 Čmelák [i] 13:30 Český ráj [i] 14:00 Objevování pravdy: Svatý grál [i] 14:45 Věda na vlastní kůži [i] 15:40 Otestujte svůj mozek 3/3 [i] 16:30 Rolandova píseň [i] 17:25 Moje rodina: Právo první noci 3/8 [i] 17:55 Objevování pravdy: Zlato krále [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Evoluce Daleků 5/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Konec přehlídky 3/5 [i] 21:00 Technické divy světa: Letiště [i] 21:55 Děkan Spanley [i] 23:35 Nevěrná žena [i] 01:10 Náš venkov: V Beskydách straší [i] 01:30 Český ráj [i] 01:55 Izrael tančí [i] 02:40 Přerov [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 Věra Martinová a přátelé [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Muzeum s městem pod okny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Pojišťovna štěstí: Slabý dech [i] 09:55 Jurský park [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI III 5 [i] 13:20 Beze stopy VII: Víra v zázrak 12 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nájemný vrah 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Není to peklo 88 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Léčitel 31 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Nanovo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez [i] 21:25 Mentalista V: Krveprolití 16 [i] 22:20 Kriminálka Miami: Cukrová vata 6 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Divadelní trik 11 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XII: Otřes z mozku [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nájemný vrah 12 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko: Potřebuji transplantaci plic [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Není to peklo 88 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Šestej smysl 1 [i] 06:10 Walker, Texas Ranger II: Nájezd 21 [i] 07:20 Alf III: Odhalení 2/2 [i] 07:45 M*A*S*H 143 [i] 08:20 M*A*S*H 144 [i] 09:05 Cesty domů: To už nikdy neříkej 166 [i] 10:25 To je vražda, napsala V: Ve dvojí palbě 19 [i] 11:25 Julie Lescautová VII: Únos 2 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger II: Setkání 1/2 [i] 14:15 Wolffův revír II: Rozhovor 24 [i] 15:15 Siska VII: Requiem za anděla 2 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Mořský vánek 8 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Obchoďák: Přísahám na Ámose! 17 [i] 00:00 Pípšoubazar [i] 01:05 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražda byznysmena 1 [i] 01:55 Siska VII: Requiem za anděla 2 [i] 02:55 Wolffův revír II: Rozhovor 24 [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 11/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 109/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Láska a trest 5-6 [i] 11:55 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 14:10 Nezvestná 75/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 12/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 19/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 3/19 [i] 21:30 Fatmagul 153-154/160 [i] 23:35 Oddelenie závažných zločinov II. 3/19 [i] 00:30 Sestrička Jackie III. 1/12 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí II. 19/19 [i] 01:40 Adela show [i] 02:15 Bez servítky [i] 03:00 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 116/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 157/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Černý korzár [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O Malence [i] 13:30 Kuře s ušima [i] 15:40 Létající dýky [i] 17:20 Vyprovokovaná