TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 SpongeBob v šortkách [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:05 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:35 Túžba po slobode [i] 09:05 Morganovci (HD) [i] 11:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:50 Jack Hunter a Nebeská hviezda [i] 14:50 Prenasledované [i] 16:45 Strážca [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Hrdinovia: Záchrana Zeme (HD) [i] 23:05 Trója (HD) [i] 02:00 Hrdinovia: Záchrana Zeme (HD) [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Drišľakoviny [i] 06:50 Správy RTVS "N" [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 58 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin a priatelia: Franklin a gekón 1/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Vianočné svetlá [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Daimón a Pýtias [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:55 Zázračný ateliér [i] 09:20 Leto s Katkou: Svadba 7/7 [i] 09:50 Šiel tovariš svetom: Ako sa vojak vartášom stal 1/3 [i] 10:15 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:50 Čarovné miesta Zeme: Mikronézia [i] 11:45 Slovensko v obrazoch [i] 12:10 Svet v obrazoch [i] 12:35 Jesenné dieťa [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse [i] 15:05 Zlatá klasika: Keby som mal dievča [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dáma s kameliami 1/2 [i] 21:50 Dáma s kameliami 2/2 [i] 23:25 Elisa z Rivombrosy II 6/13 [i] 01:05 Dáma s kameliami 1/2 [i] 02:35 Dáma s kameliami 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Noc v archíve: Technika a zase technika... [i] 10:35 Família: Nápoj z mušlí [i] 11:05 Vtáčia princezná [i] 12:10 Poltón [i] 12:35 Slovo [i] 12:55 Folklórny festival Východná 2009: Nositelia tradícií [i] 14:15 Dejiny: Slovenské národné povstanie 1944 Dure bataille [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Moniky Gullerovej [i] 16:20 Parížsky život [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Ladislav Chudík [i] 18:45 Večerníček: Indické rozprávky [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Tekuté zlato: verejná alebo súkromná voda? [i] 21:05 Odpískané [i] 21:30 Pasca [i] 23:00 Parkúr: Grand Prix Bratislava CSIO [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:20 Malý zázrak [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 09:05 Šéf v utajení III. 6 [i] 10:05 VARÍ VÁM TO [i] 10:55 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:30 Kosti VIII. 24/24 [i] 12:10 Kosti IX. 1/24 [i] 13:35 Iba prechádzka v parku [i] 15:25 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 23:30 New Kids Nitro [i] 01:10 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 03:10 Iba prechádzka v parku [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Originály na cestách II. 11,12 [i] 06:40 Zberači 28 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Vylomeniny [i] 10:20 Faktor strachu III. 2 [i] 11:15 Ničitelia mýtov III. [i] 12:05 Originály na cestách II. 13 [i] 13:05 100 rokov svedectiev [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka New York 19,20 [i] 15:10 "Babičky dobíjejte přesně" [i] 16:45 VARÍ VÁM TO [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:05 Rodičovstvo [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 6 [i] 21:45 Zlodeji gentlemani [i] 00:00 Originály na cestách II. 13 [i] 01:00 Rodičovstvo [i] 03:00 Kúzelníci z Waverly III. [i] 03:40 Faktor strachu III. 2 [i] 04:25 Ničitelia mýtov III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 GT Akademie 1 [i] 07:30 Tarzan: The Epic Adventures 19 [i] 08:30 Tarzan: The Epic Adventures 20 [i] 09:30 House Viii. 13 [i] 10:25 House Viii. 14 [i] 11:25 Lovci pokladů III. 15 [i] 12:25 Drzá Jordan IV. 17 [i] 13:25 Drzá Jordan IV. 18 [i] 14:25 Havaj 5-0 I. 6 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 18:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 19:20 Hancock 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 23:00 No Limit Ii. 5 [i] 00:05 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 03:30 GT Akademie 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak se to dělá 59 [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Pohřební vůz šplhající po skalách [i] 07:15 Extrémní stroje 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemické složení dělové koule [i] 09:05 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 09:55 Zlato z garáží: Pinballové hoře [i] 10:25 Zlato z garáží: Hrůza a panenky [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě: Bláznivý převlek [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě: Láska k módě [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 12:35 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 13:05 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 14:25 Ztraceno a prodáno 3 [i] 14:55 Ztraceno a prodáno 4 [i] 15:20 Vzestup strojů: Supervlak [i] 16:15 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 17:10 Jak se to dělá 41 [i] 17:40 Jak se to dělá 35 [i] 18:05 Co ukrývá stodola?: Dvojnásobná sázka [i] 18:35 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Kde jsou teď? [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Cenný nález ve stodole či naopak? [i] 20:00 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 22:30 Kouzlo vědy: Upír [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 00:00 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 00:55 Co ukrývá stodola?: Dvojnásobná sázka [i] 01:25 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 03:20 Kouzlo vědy: Upír [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 04:45 Rození obchodníci: Ford Popular [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bláznivé lásky: Věci, které máme společné 15/52 [i] 07:35 Život je krásný [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Pravdivá lež 9/10 [i] 12:05 Z Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:00 Žalobnická pohádka [i] 14:35 Sluníčko na houpačce [i] 16:00 Případ mrtvého muže [i] 17:35 Dobrá Voda: Lítost 5/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:30 Hop nebo trop [i] 22:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Komisař Moulin [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Zkus mít vkus [i] 01:55 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Hodinový manžel [i] 03:45 Kaleidoskop [i] 04:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:35 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Skály a sutě Jeseníků [i] 05:30 Nationalpark Bayerischer Wald [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1002/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 70 [i] 09:30 Vzducholodí nad zákopy 1. světové války [i] 10:25 Dějiny světa 5/8 [i] 11:15 Království divočiny: Plejtvákovci šedí [i] 11:45 Bratrstvo tajemných mangust 6/8 [i] 12:15 Nezkrocená Amerika: Lesy [i] 13:05 Vesnicopis [i] 13:30 Vodácká putování: Lužnice [i] 13:45 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 13:50 Světová náboženství: Křesťanství [i] 14:50 Divoká Čína: Tibet [i] 15:40 Na cestě po Sicílii [i] 16:05 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 17:00 Herbert Nitsch - na nádech za hranice možností [i] 17:55 Fascinující proměny přírody: Velká hostina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Dalekové na Manhattanu 4/13 [i] 19:45 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 V plném slunci [i] 21:55 Podraz [i] 00:00 Americké století očima Olivera: Stonea 6/10 [i] 01:00 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 01:55 Vzhůru dolů! [i] 02:15 Mezi životem a smrtí: To byl den 7/10 [i] 02:55 Sochy, příšery a Medvědi od Kolína [i] 03:20 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Dolní Morava [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VII 2 [i] 06:45 Liga Špačků II 10 [i] 07:10 Tom a Jerry II 4 [i] 07:35 Looney Tunes: Úžasná Show 16 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 23 [i] 08:30 Kačenka a strašidla 6 [i] 09:00 Víkendové prázdniny: Jako prase v žitě [i] 09:40 28 dní [i] 11:45 Konečně si rozumíme [i] 13:15 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 15:10 Zápisník jedné lásky [i] 17:30 Trhala fialky dynamitem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jurský park [i] 22:50 Generálova dcera [i] 01:00 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 02:30 Novashopping 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek III [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Královna mořských víl 34 [i] 07:20 Malá mořská víla II: Proti přílivu 6 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Na plný plyn 26 [i] 08:10 Léto s Italem [i] 08:50 Hitlerovi válečníci: Letec Udet 6 [i] 09:45 M*A*S*H 142 [i] 10:15 M*A*S*H 143 [i] 10:45 Vraždy mezi muškáty I: Nadaný žák 11 [i] 11:50 Z lásky k tobě [i] 13:50 Big Ben I: Smrt na turné 8 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Pruhovaná vášeň 7 [i] 21:40 Honba za klenotem Nilu [i] 23:50 Kde hnízdí smrt 2/2 [i] 01:55 Takoví normální Američané I: Věrný až do konce 10 [i] 02:45 Hitlerovi válečníci: Letec Udet 6 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 112/129 [i] 06:05 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 08:10 Karavan šou [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 9-10/22 [i] 11:50 Pasadena 1-2/13 [i] 14:00 Ukradla si mi môj život [i] 15:45 Doktorka Zoe II. 20/22 [i] 16:40 Kráska a zviera I. 20/22 [i] 17:35 Ako byť trendy [i] 18:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Ženích na úteku [i] 22:05 Skutočný príbeh: Boj s časom [i] 00:05 Ženích na úteku [i] 01:45 Skutočný príbeh: Boj s časom [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 112/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Skippy díl 8 a 9. [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 10,11 a 12. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 10,11 a 12. [i] 13:35 Arn [i] 15:55 Neřízená střela [i] 17:40 Plnou parou vzad! [i] 19:20 Lékařská akademie [i] 21:05 Odsouzeni k boji [i] 22:45 Red Force 4 [i] 00:25 Safe [i] 01:55 Nebezpečný cíl [i] 03:30 Babel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Kanoistika [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:30 Plochá dráha [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 5: Shawn a Gus volají o pomoc 6 [i] 06:55 Agentura Jasno 5: Příběh z trajektu 7 [i] 07:50 Taková normální holka [i] 09:45 Nahoru, dolů [i] 12:05 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 13:00 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 14:00 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 15:00 Havaj 5-0 1: Vysoká hra 24 [i] 16:00 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 17:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 18:00 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 19:00 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 20:00 Městečko Haven 4: Ti, co přežili 2 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8