TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 23/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách II. [i] 07:30 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:55 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:20 Atramentové srdce (HD) [i] 10:20 2 baby na mizine II. 18/24 [i] 10:45 Teória veľkého tresku VI. 11/24 [i] 11:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:55 Neodolateľná [i] 14:50 Twilight sága: Úsvit 1 (HD) [i] 17:20 Dva a pol chlapa VIII. 2/16 [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Morganovci (HD) [i] 22:35 Blbec na večeru (HD) [i] 00:50 Deň bláznov [i] 02:15 Občanský průkaz [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 57 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a káčatko 52/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Dobrodružstvo na majáku [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Faetón a slnečný voz [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Safari: Podzemná chodba 7/13 [i] 10:10 Tanečná akadémia: Zmeny 14/26 [i] 10:40 Zrkadlo: Zrkadlo pravdy 2/3 [i] 11:35 Maigret: Maigret a milovníčka diamantov [i] 13:05 NAJ dedinka Slovenska [i] 13:55 Statočný Osceola [i] 15:50 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 16:45 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Trnava [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Jesenné dieťa [i] 21:50 Večne mladí 1/4 [i] 23:25 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 00:20 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 01:15 Maigret: Maigret a milovníčka diamantov [i] 02:45 Večne mladí 1/4 [i] 04:20 Statočný Osceola [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Universum: Plitvice - krajina padajúcich jazier [i] 09:55 Ambulancia: Medicína krásy - mýty a fakty [i] 10:20 Energetika [i] 10:35 Lesy Slovenska - Význam hospodárenia v lesoch [i] 10:45 Cesta: Úsmev ako liek [i] 11:15 Návrat do veterného mesta [i] 12:20 Útek zo zlatej krajiny 6/7 [i] 13:20 Kapura [i] 14:05 Farmárska revue [i] 14:30 Parkúr: Grand Prix Bratislava CSIO [i] 16:15 Zábavný televízny archív - Marika Gombitová [i] 17:30 Senior klub [i] 18:05 Na ceste po Česku: Na ceste po Pálave [i] 18:35 (Ne)celebrity: Erika Domonkošová [i] 18:45 Večerníček: Indické rozprávky [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Kvetinárka [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Slovenské národné povstanie 1944 Dure bataille [i] 21:30 GEN.sk: Jozef Jankovič [i] 21:45 Brehy nehy [i] 23:00 Parkúr: Grand Prix Bratislava CSIO [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ: Chcem lásku, nie prachy [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:50 Transformers Prime [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 08:10 Banda šampiónov [i] 10:20 Dom snov: Rodina Keeferovcov 14,15 [i] 12:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:25 Bacha na balóny [i] 15:20 Niečo ako láska [i] 17:55 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kameňák 2 [i] 22:40 Jazero 2 [i] 00:35 Niečo ako láska [i] 02:45 Jazero 2 [i] 04:15 Súdna sieň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. 2 [i] 05:55 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd 12 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Simpsonovci V. 12 [i] 10:00 Ninja Factor II. 87,88 [i] 11:15 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 Originály na cestách II. 11,12 [i] 14:00 DA VINCI [i] 14:35 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 16:30 Dom snov na predaj 3,4 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka New York 19,20 [i] 19:55 Vylomeniny [i] 20:45 Pevnosť [i] 22:50 7-dňový pohreb [i] 00:50 Psycho [i] 02:45 Pevnosť [i] 04:25 Ničitelia mýtov III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 09:00 Vzpomínky II. 1 [i] 10:00 Vzpomínky II. 2 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 14 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 21 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 15:55 JAG IV. 14 [i] 16:55 JAG IV. 15 [i] 17:55 Havaj 5-0 I. 6 [i] 18:50 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 21:00 Hancock 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 23:35 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 00:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 02:20 Havaj 5-0 I. 6 [i] 03:00 Posel ztracených duší V. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 06:00 Jak se to dělá 58 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Úplně mimo [i] 07:15 Pátá rychlost 15 [i] 08:10 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Starověký Peking [i] 09:05 Opravdový podvod 17 [i] 09:30 Opravdový podvod 18 [i] 09:55 Opravdový podvod 19 [i] 10:25 Opravdový podvod 20 [i] 10:50 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 11:40 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 12:35 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 13:30 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 14:25 Zlomyslné stroje: Nákladní automobily [i] 14:55 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 15:20 Tovární linka 1 [i] 15:50 Tovární linka 2 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 17:10 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 18:05 Automobilové podzemí 4 [i] 19:00 Pátá rychlost 18 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 21:30 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 22:00 Likvidátor: Přišel šéf o štěstí? [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 23:00 Ztraceno a prodáno 5 [i] 23:30 Války kontejnerů 5 [i] 00:00 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 00:30 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 02:20 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 02:50 Likvidátor 6 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 03:50 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 04:45 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Bláznivé lásky: Jak se mění 14/52 [i] 07:20 Na cestě po Sicílii [i] 07:50 Eliška a její rod: Hostinský 4/7 [i] 08:50 Když se slunci nedaří: Maruška 4/6 [i] 09:40 Všechnopárty [i] 10:25 Hercule Poirot XII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Panenka z vltavské tůně [i] 14:00 Princezna Kazi [i] 14:25 Sonáta pro zrzku [i] 15:50 Život je krásný [i] 17:30 Dynastie Nováků: Výbuch 10/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 70 minut s Evou Pilarovou a jejími hosty [i] 21:10 Za oponou s Jiřinou [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Tetovaný [i] 23:40 Černá Dahlia [i] 01:35 Kriminálka Paříž: Smrtící světlo 30/92 [i] 02:30 Zkus mít vkus [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Pod pokličkou [i] 03:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:00 Kaleidoskop [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina: Trapič třídy 2/8 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: V Beskydách straší [i] 09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Divnopis [i] 09:50 Vzhůru dolů! [i] 10:10 Všechna sláva... olympijská [i] 10:40 Tichá křídla 1/2 [i] 11:40 Století létání 23/26 [i] 12:35 Konec přehlídky 2/5 [i] 13:35 Královské paláce: Buckinghamská rezidence [i] 14:30 Panství Downton III 3,4/10 [i] 16:05 Zakouma, park slonů [i] 17:00 Kamera na cestách: Kanárské ostrovy [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Zácpa 3/13 [i] 19:45 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Shenandoah [i] 21:45 Talentovaný pan Ripley [i] 00:00 Californication VI: Z deště pod rockový okap 5/12 [i] 00:30 Souboj vojevůdců: Harris proti [i] 01:15 Kouzlo Afriky: Na návštěvě v [i] 01:40 Přežít! [i] 02:30 Náš venkov: V Beskydách straší [i] 02:45 Všichni jsme oniomaniaci [i] 03:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 O mlynářích a cyklistech [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VII 1 [i] 06:50 Liga Špačků II 9 [i] 07:15 Tom a Jerry II 3 [i] 07:40 Král džungle 25 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 24 [i] 08:30 O Červené Karkulce [i] 09:40 Dva a půl chlapa 2 [i] 10:05 Pozor, hodný pes! [i] 11:50 Cirkus bude [i] 13:30 Výměna manželek III [i] 14:50 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 16:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nestyda [i] 22:10 Těžko ho zabít [i] 00:05 Jako štvaná zvěř [i] 01:40 Novashopping 02:10 Pozor, hodný pes! [i] 03:50 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake a stonek fazole 33 [i] 06:55 Malá mořská víla II: Chichot 5 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man II: Návrat šílené šestky 25 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:15 Muzikál ze střední I [i] 11:25 Mořská panna [i] 13:35 Sázka na třináctku [i] 15:35 Svatby v Benátkách: Svatební košile 6 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Země ztracených [i] 00:15 Vášnivý polibek [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 03:30 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 111/129 [i] 06:15 Abeceda vraždy [i] 08:15 Karavan šou [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi V. 7-8/22 [i] 12:05 Môj nový tučný život III. 12-13/13 [i] 14:20 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 16:20 Beach Boys 1-2/2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 22:00 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 00:00 Beach Boys 1-2/2 [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 111/129 [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 7,8 a 9. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 7,8 a 9. [i] 13:35 Černý korzár [i] 15:45 Milióny [i] 17:30 Iluzionista [i] 19:25 O rodičích a dětech [i] 21:25 Nebezpečný cíl [i] 23:10 Safe [i] 00:45 Život Davida Galea [i] 02:50 Tenkrát v Číně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Kanoistika [i] 10:30 Snooker [i] 15:00 Plochá dráha [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Snooker [i] 22:45 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 5: Žádná blízká setkání 3 [i] 06:55 Agentura Jasno 5: Gentlemani nevymřeli... ale někdo ano 4 [i] 07:50 Agentura Jasno 5: Shawn a Gus na ulici (závodní) 5 [i] 08:45 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 10:40 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 11:35 Městečko Haven 4: Ti, co přežili 2 [i] 12:35 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 13:35 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 14:35 Nevěsta na útěku [i] 17:00 Beethoven 3 [i] 19:00 Beethoven 4 [i] 21:00 Léto plné lásky: Nahoru, dolů [i] 23:20 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 00:20 Městečko Haven 4: Ti, co přežili 2 [i] 01:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 03:15 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 04:05 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh sýra 3 [i] 05:30 Krásný jedlý svět 3 [i] 06:00 Extrémní rybáři 5 [i] 06:30 Extrémní rybáři 6 [i] 07:00 Jimmyho les: Léto 2 [i] 08:00 Jezera na střeše světa: Čína 1 [i] 09:00 Madagaskar: Ostrov zázraků 1 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 11:00 Nebezpečný svět 3