TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 13-14/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 3/23 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 13/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 14:10 Mentalista I. 21/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 10/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VIII. 1/16 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 18/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VIII. 1/16 [i] 23:50 Teória veľkého tresku VI. 10/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VII. 4/24 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 01:50 Mentalista I. 21/23 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 18/24 [i] 03:10 Kobra 11 VII. 13-14/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 136 [i] 06:45 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku II. [i] 07:25 Nash Bridges: Ošklbaní 89 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 10:15 Poklady sveta: Taxila - prvá tvár Budhu, Pakistan 2001 [i] 10:30 Poklady sveta: Láhaur - slepé zrkadlo minulosti, Pakistan 2001 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a smrť účtovníka [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pochybnosti [i] 14:25 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda VI 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Ryžové terasy Ifuganov - schody do na, Filipíny 2001 [i] 16:40 Poklady sveta: Vigan - zemetrasný barok a okná z mušlí, Filipíny [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Koniec prehliadky 3/3 [i] 21:50 Hlavný podozrivý II. 5/11 [i] 23:35 Prefíkaná banda VI 1/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Ošklbaní 89 [i] 01:15 Maigret: Maigret a smrť účtovníka [i] 02:45 Sila lásky VI. 136 [i] 03:35 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku II. [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Prešova do Vranova nad Topľou [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Hurvínkov rok: Malý stan 9/13 [i] 09:10 Povstaleckí generáli [i] 09:40 Architektúra: Budova Casa Milá v Barcelone [i] 10:10 VAT - Veda a technika: Sklad dát [i] 10:40 Polícia [i] 10:55 Mojich sedem divov: Ľubomír Vajdička [i] 11:20 Trezor: Album Janka Kráľa [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Hudobné sny [i] 13:10 Útek zo zlatej krajiny 4/7 [i] 14:05 Zábavný televízny archív 1996: Zora Kolínska [i] 14:55 Sigord [i] 15:40 A3UM: Hore a dole [i] 16:05 Od východu na východ: Zo Spišského Štvrtka do Žehry [i] 16:40 Alžbetin dvor: Kamenné labute 5/6 [i] 18:05 Svet zvierat II.: Experiment s vlkmi [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Indické rozprávky [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Putovanie kontinentov: Ázia - stúpajúce hory a klesajúce krajiny [i] 20:55 Kennedyovci 7/8 [i] 21:40 Kennedyovci 8/8 [i] 22:25 Letné kino na Dvojke: Psie dni [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 7 [i] 09:10 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Kachličkári [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Manželské smeti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 7 [i] 14:00 PANELÁK XIII.: Miluješ ho 80 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Máš radšej cudzie? [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 9,10 [i] 22:30 Dotyk: Oblasť bez spojenia 8 [i] 23:30 Lovci väzňov II. 2 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 5 [i] 02:20 Hawaii 5.0 IV. 2 [i] 03:05 Dotyk 8 [i] 03:50 Rodinka úžasných 9 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Máš radšej cudzie? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Mikuláš 14 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 72 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 7,8 [i] 09:55 Simpsonovci V. 10 [i] 10:20 Ninja Factor II. 83,84 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 7 [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 14 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 5 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 85,86 [i] 16:50 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i] 19:00 Simpsonovci V. 11 [i] 19:25 Simpsonovci XXIII. 7 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 5 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 2 [i] 23:40 Dvojičky: Bože, dve rovnaké ženy? 7 [i] 00:25 Experti 7 [i] 01:20 Magnum III. 7,8 [i] 02:50 Matlock II. [i] 03:40 Sladký život Playmate III. [i] 04:25 KRIMI 04:55 Kutyil s.r.o. 1/17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání I. 21 [i] 10:05 Ztracený svět III. 20 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 14 [i] 14:00 Jak prosté I. 15 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 16:00 Ztracený svět III. 21 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 22 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 15 [i] 19:00 Jak prosté I. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 03:25 Život na hraně 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 06:00 Jak se to dělá 56 [i] 06:25 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 07:15 Nutné k přežití: Čína [i] 08:10 Muži Yukonu: Příchod jara [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Špatný pozemek [i] 09:55 Megastavitelé: Mega most [i] 10:50 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 11:15 Jak to dělají? 5 [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 12:35 Burácení v srdcích: Ten který unikl [i] 13:30 Extrémní sběrači aut: Výstavní americké výkonné vozy [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 17:10 Hra o peníze: Na aukci [i] 17:40 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 19:00 Jak se to dělá 38 [i] 19:30 Jak se to dělá 32 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 6 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 21:00 Hledači výhodných koupí 1 [i] 21:30 Hra o peníze: A začínáme [i] 22:00 Zlato z garáží: Jen opatrně [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 23:00 Zločinecká impéria: Gang Crips [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 01:50 Hledači výhodných koupí 1 [i] 02:20 Likvidátor 1 [i] 02:50 Zlato z garáží: Jen opatrně [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 03:50 Zločinecká impéria: Gang Crips [i] 04:45 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Některé noci 12/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Veselá vdova 16/22 [i] 09:30 Příběhy slavných [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 9/32 [i] 15:05 Kde bydlely princezny [i] 15:25 Z Divadélka pod věží [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Kaprova smrt 10/13 [i] 21:00 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 23:35 Hercule Poirot [i] 00:30 MI5 V 1/10 [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:45 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Dlouhá noc 11/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Johanka z Arcu [i] 11:15 Letecké katastrofy: Nezdařené přistání [i] 12:10 Operace Navy SEALs 5/7 [i] 12:55 Dějiny světa 5/8 [i] 13:50 Kouzlo Afriky: Na návštěvě v [i] 14:15 Postřehy odjinud [i] 14:20 Technické divy světa: Most v oblacích [i] 15:15 Koněspřežka [i] 15:25 Vymítač ďábla v našem století [i] 16:25 Starověké poklady Nilu 2/2 [i] 17:25 Moje rodina: Nevděk světem vládne 1/8 [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času III: Smith a Jonesová 1/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kanárské ostrovy [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Mezi životem a smrtí: To byl den 7/10 [i] 22:10 Matrjoški II 7/10 [i] 22:55 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny [i] 00:25 Přežít! [i] 01:15 Město žen III: Vrány v troubě 12/15 [i] 01:35 Palác Sanssouci [i] 02:30 Konec vodáctví v Česku [i] 02:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Babylon [i] 04:10 Srnčí hody [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Aggteleki Nemzeti Park [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Oslava [i] 10:25 Comeback: Strakonický bubák [i] 11:00 Comeback: Havárie [i] 11:35 Krok za krokem VII 19 [i] 12:00 Tescoma s chutí [i] 12:05 Mike a Molly III 23 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI III 3 [i] 13:25 Beze stopy VII: Občanská válka 10 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesmysl 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Bolí to 86 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Věštba 29 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Navždy šťastni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Náhradník 9 [i] 21:25 Sex ve městě [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: V temném domě [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesmysl 10 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Mike a Molly III 23 [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Bolí to 86 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Walker, Texas Ranger II: Únos 19 [i] 07:30 Alf III: Tajnosti 6 [i] 08:00 M*A*S*H 140 [i] 08:30 M*A*S*H 141 [i] 09:15 Cesty domů: Jde se spát 164 [i] 10:30 To je vražda, napsala V: Hříchy Castle Cove 17 [i] 11:30 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečná cesta 20 [i] 12:30 Julie Lescautová VI: Do posledního dechu 13 [i] 14:20 Wolffův revír II: Školní výlet 22 [i] 15:15 Siska VI: Zamilovaná advokátka 18 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7