Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 11-12/14 [i] 11:25 Upírske denníky IV. 2/23 [i] 12:15 Psych, s. r. o. V. 12/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 14:15 Mentalista I. 20/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 9/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 22/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Twilight sága: Úsvit 1 (HD) [i] 22:40 Sherlock a Watsonová 17/24 [i] 23:35 Dva a pol chlapa VII. 22/22 [i] 00:05 Teória veľkého tresku VI. 9/24 [i] 00:25 Myšlienky vraha VII. 3/24 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 02:00 Mentalista I. 20/23 [i] 02:45 Sherlock a Watsonová 17/24 [i] 03:30 Kobra 11 VII. 11-12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 135 [i] 06:55 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku I. [i] 07:40 Nash Bridges: Krajné riešenie 88 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 10:15 Poklady sveta: Lednice - kniežacia nádhera a záhradné umenie, Česká republika 2001 [i] 10:30 Poklady sveta: Telč - kde domy nosia nedeľné šaty, Česká republika 2001 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Vražda v kupé prvej triedy [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 14:20 Nebíčko v papuľke: Žatva [i] 14:55 Prefíkaná banda V 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Taxila - prvá tvár Budhu, Pakistan 2001 [i] 16:40 Poklady sveta: Láhaur - slepé zrkadlo minulosti, Pakistan 2001 [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Miesto činu: Operácia Jób [i] 21:50 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 23:20 Prefíkaná banda V 6/6 [i] 00:15 Nash Bridges: Krajné riešenie 88 [i] 01:00 Maigret: Vražda v kupé prvej triedy [i] 02:25 Miesto činu: Operácia Jób [i] 03:55 Sila lásky VI. 135 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Izry po Tokaj [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Hurvínkov rok: Plávanie zakázané 8/13 [i] 09:10 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 10:05 Super-hrdinovia: Juan Ruiz - extrémna echolokácia [i] 10:35 VAT - Veda a technika: Triediaca linka na jablká [i] 11:00 Mojich sedem divov: Ladislav Ballek [i] 11:30 Trezor: Skutky a vášne Ľudovíta Štúra [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Siesta: Na ľudovú nôtu [i] 13:10 Útek zo zlatej krajiny 3/7 [i] 14:05 Zábavný televízny archív 1996: Jozef Dóczy [i] 14:55 Sigord [i] 15:40 A3UM: Zmena identity [i] 16:10 Od východu na východ: Z Prešova do Vranova nad Topľou [i] 16:40 Alžbetin dvor: Nová zmluva 4/6 [i] 18:05 Architektúra: Budova Casa Milá v Barcelone [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Indické rozprávky [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá: Veľké upratovanie [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 SNP - neznáma história: Armáda a partizáni [i] 21:05 Povstaleckí generáli [i] 21:35 Smrť chodí po horách [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Profesionál [i] 23:35 České milovanie: O láske predstieranej [i] 00:05 SNP - neznáma história: Armáda a partizáni [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 09:10 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 10:10 Súdna sieň: Sobáše z trucu [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Útek zo Slovenska [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 6 [i] 14:00 PANELÁK XIII.: Zlá správa 79 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Terra Nova 13/13 [i] 21:30 Pád Boeing-u 727 [i] 23:20 Talk show Jana Krausa [i] 00:30 Lovci väzňov II. 1/10 [i] 01:30 Californication - Orgie v Kalifornii IV. 11,12/12 [i] 02:30 Kriminálka San Francisco 6 [i] 03:10 Terra Nova 13/13 [i] 04:00 Pád Boeing-u 727 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Kamión 13 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 71 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 5,6 [i] 09:50 Simpsonovci V. 9 [i] 10:20 Ninja Factor II. 81,82 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6 [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 13 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 4 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 4 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 83,84 [i] 16:50 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 7 [i] 19:00 Simpsonovci V. 10 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. III.: Mikuláš 14 [i] 20:45 Pomsta Čierneho korzára [i] 22:45 Kriminálka San Francisco 6 [i] 23:35 Mafstory XI.: Béla v kóme, Včely 9,10 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:10 Magnum III. 5,6 [i] 02:45 Matlock II. [i] 03:30 Mafstory XI.: Béla v kóme, Včely 9,10 [i] 04:15 Sladký život PLAYMATE II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 10:00 Ztracený svět III. 19 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 13 [i] 14:00 Jak prosté I. 14 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 16:00 Ztracený svět III. 20 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 21 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 14 [i] 19:00 Jak prosté I. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 21:00 No Limit Ii. 5 [i] 22:05 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 23:00 Profil zločinu IV. 8 [i] 00:05 Boj o čas IV. 8 [i] 01:05 No Limit Ii. 5 [i] 02:10 Profil zločinu IV. 8 [i] 03:00 Boj o čas IV. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 06:00 Jak se to dělá 55 [i] 06:25 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 07:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 08:10 Muži Yukonu: Nebezpečný přechod [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Milionová sezona [i] 09:55 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 10:50 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 11:15 Jak to dělají? 4 [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 13:30 Lovci aut: Rychlé a zběsilé zisky [i] 14:25 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 15:20 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 16:15 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 17:10 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 17:40 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 19:00 Jak se to dělá 37 [i] 19:30 Jak se to dělá 30 [i] 20:00 Supermrakodrapy: Budova pro miliardáře [i] 21:00 Mrazivé zlato: Není návratu [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Hra o všechno [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Lov v oblacích [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 01:50 Mrazivé zlato: Není návratu [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13 [i] 03:50 Dřevorubci v močálech: Hra o všechno [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Lov v oblacích [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Nezadržitelné šílení 11/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 Šahrazád [i] 09:35 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 11:05 Profesionálové: Šílenství Mickeyho Hamiltona 28/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:10 Okouzlení II 8/32 [i] 15:05 Kde bydlely princezny [i] 15:25 Z Divadélka pod věží [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Postřehy odjinud [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hercule Poirot [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Příběhy slavných [i] 22:50 Zpívá Karel Gott [i] 23:50 Komisař Montalbano: Pole hrnčířovo 1/4 [i] 01:40 Kalendárium [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 02:25 Odívání [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Omlazovací kúra 10/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Století létání 22/26 [i] 09:40 Konec přehlídky 2/5 [i] 10:40 Psí vojáci [i] 11:35 Objevování pravdy: Svatý grál [i] 12:20 Světová náboženství: Židovství [i] 13:20 Vzhůru dolů! [i] 13:40 Otestujte svůj mozek 2/3 [i] 14:30 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 15:25 Království divočiny: Vodní ptáci na Sahaře [i] 15:50 Bratrstvo tajemných mangust 5/8 [i] 16:25 Souboj vojevůdců: Harris proti [i] 17:10 Moje rodina XI: Dlouhá noc 11/11 [i] 17:40 Pán času: Nevěsta na útěku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nezkrocená Amerika: Pobřeží [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Tibet [i] 20:55 Na cestě po Sicílii [i] 21:25 Kouzlo Afriky: Na návštěvě v [i] 21:50 Sestra [i] 22:55 Brak [i] 00:20 Arménie, země Noemova [i] 01:15 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 6/8 [i] 02:10 Přežít! [i] 03:00 Vodácká putování: Kamenice [i] 03:15 Hodní a zlí Němci [i] 03:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Užanskij nacionalnij prirodnij park [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Náhlý příval [i] 10:25 Chalupáři: Režisér 8 [i] 11:25 Krok za krokem VII 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 22 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 2 [i] 13:20 Beze stopy VII: Jde do tuhého 9 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesvázaný 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná pohádka 85 [i] 16:30 Krok za krokem VII 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda 28 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Oslava [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Strakonický bubák [i] 21:00 Comeback: Havárie [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Ďábelský trojúhelník 7 [i] 22:30 Rudá voda [i] 00:20 Kriminálka Miami: Tragická madona 5 [i] 01:05 Mike a Molly III 22 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesvázaný 9 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná pohádka 85 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné vidiny 18 [i] 07:30 Alf III: Alfova šou 2/2 [i] 07:55 M*A*S*H 139 [i] 08:25 M*A*S*H 140 [i] 09:15 Cesty domů: Neuč ryby plavat 163 [i] 10:30 To je vražda, napsala V: Motel 16 [i] 11:30 Walker, Texas Ranger II: Únos 19 [i] 12:30 Julie Lescautová VI: Julie v Paříži 12 [i] 14:20 Wolffův revír II: Pihy 21 [i] 15:15 Siska VI: Zemři pro mé štěstí 17 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:25 Obchoďák: Nanečisto 16 [i] 23:40 Hawaii 5-0 III: Pohled do duše 21 [i] 00:35 Vegas I: Nesrovnané účty 20 [i] 01:25 Vraždy v Kitzbühelu IV: Chyba v systému 15 [i] 02:15 Siska VI: Zemři pro mé štěstí 17 [i] 03:15 Wolffův revír II: Pihy 21 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Mladí, krásni, skazení 8/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 106/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 189-190/190 [i] 11:55 Fatmagul 147-148/160 [i] 14:20 Nezvestná 72/100 [i] 15:15 Čarodejnice VI. 9/23 [i] 16:10 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 16/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 2/19 [i] 21:30 Fatmagul 149-150/160 [i] 23:35 Ezel 141-142/142 [i] 01:45 Priatelia [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí II. 16/19 [i] 02:25 Adela show [i] 03:05 Bez servítky [i] 03:50 Zakázaná vášeň 113/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 154/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Zbláznit se z peněz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Extrakt [i] 13:50 Sláva vítězům [i] 15:50 Kamkoliv půjdeš [i] 17:40 Griffin a Phoenixová [i] 19:35 Utajený [i] 21:40 Angel-A [i] 23:15 Létající drak [i] 01:00 Turnaj zabijáků