TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 9-10/14 [i] 11:30 Upírske denníky IV. 1/23 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 11/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 14:15 Mentalista I. 19/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 8/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 21/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 16/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VII. 21/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku VI. 8/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VII. 2/24 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 01:50 Mentalista I. 19/23 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 16/24 [i] 03:10 Kobra 11 VII. 9-10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 134 [i] 06:40 Doktorka Quinnová III.: Dámsky večer II. [i] 07:25 Nash Bridges: Paranoja 87 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Slovensko v obrazoch [i] 09:40 Svet v obrazoch [i] 10:15 Poklady sveta: Icukušima - hovoriaca pravda, Japonsko [i] 10:30 Poklady sveta: Robben Island, Južná Afrika 2001 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a mŕtvy tulák [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smrť [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda V 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Lednice - kniežacia nádhera a záhradné umenie, Česká republika 2001 [i] 16:40 Poklady sveta: Telč - kde domy nosia nedeľné šaty, Česká republika 2001 [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Kapitán Cain: Pod kožou 4/8 [i] 22:25 Piráti - stratený poklad: Rum, rum, rum, fľaša rumu! 4/8 [i] 23:35 Prefíkaná banda V 5/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Paranoja 87 [i] 01:15 Kapitán Cain: Pod kožou 4/8 [i] 02:10 Maigret: Maigret a mŕtvy tulák [i] 03:40 Sila lásky VI. 134 [i] 04:30 Doktorka Quinnová III.: Dámsky večer II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Zo Sárospataku do Borše [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pesnička na smiech [i] 09:00 Hurvínkov rok: Deň detí 7/13 [i] 09:10 Alain Robert: Legenda o pavúčom mužovi [i] 10:05 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Netopiere - záchrancovia [i] 10:35 VAT - Veda a technika: Výroba špeciálnych žiaroviek [i] 11:05 Mojich sedem divov: Pavol Traubner [i] 11:30 Trezor: Cherchez la femme [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Siesta: Kytica ľudových melódií [i] 13:15 Útek zo zlatej krajiny 2/7 [i] 14:15 Zábavný televízny archív 1996: Jana Kocianová [i] 15:05 Dobrofest-Trnava 2002 [i] 15:40 A3UM: S malým rozpočtom [i] 16:10 Od východu na východ: Z Izry po Tokaj [i] 16:40 Alžbetin dvor: Fatamorgána 3/6 [i] 18:05 Super-hrdinovia: Juan Ruiz - extrémna echolokácia [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Indické rozprávky [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pesnička na smiech [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 21:00 Katyň [i] 22:55 Borgiovci III. 3/10 [i] 23:45 České milovanie: O láske bláznivej [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 09:10 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Nezodpovedný otec [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Pečiatka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 5 [i] 14:00 PANELÁK XIII.: Takto to nechcem 78 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nedostaneš ani fuka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 8 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 6 [i] 22:30 Finder: Šiesty zmysel: Vesmírna záhada 6 [i] 23:30 Lovci väzňov 13/13 [i] 00:30 Ochrana svedkov IV. 10 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23 [i] 02:20 Vtierka Castle V. 6 [i] 03:00 Finder: Šiesty zmysel: Vesmírna záhada 6 [i] 03:40 Rodinka úžasných 8 [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nedostaneš ani fuka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Kutyil s.r.o. III.: " Helovín" 12 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 70 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 3,4 [i] 09:50 Simpsonovci V. 8 [i] 10:15 Ninja Factor II. 79,80 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 12:05 Už dosť, šéfe! XI. 12 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 3 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 81,82 [i] 16:50 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6 [i] 19:00 Simpsonovci V. 9 [i] 19:25 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. III.: Kamión 13 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23,24 [i] 22:30 Najnebezpečnejšie letiská sveta [i] 00:25 Letecké katastrofy VII. 4 [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Magnum III. 3,4 [i] 03:25 Matlock II. [i] 04:15 Sladký život PLAYMATE II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 10:00 Ztracený svět III. 18 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 12 [i] 14:00 Jak prosté I. 13 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 16:00 Ztracený svět III. 19 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 13 [i] 19:00 Jak prosté I. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 21:00 Kráska a zvíře II. 4 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 17 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 18 [i] 23:55 Lost Girl Iii. 7 [i] 00:55 Kráska a zvíře II. 4 [i] 01:50 Vlčí mládě III. 17 [i] 02:35 Vlčí mládě III. 18 [i] 03:20 GT Akademie 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 06:00 Jak se to dělá 54 [i] 06:25 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 07:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 08:10 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díly 2. řady: V zákulisí [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 10:50 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:15 Jak to dělají? 3 [i] 11:40 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 12:35 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 13:30 Pátá rychlost 14 [i] 14:25 Nejnebezpečnější úlovek: Vzpoura na Beringově moři [i] 15:20 Nejnebezpečnější úlovek: Dýka v zádech [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Ranní krev [i] 17:10 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 17:40 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 19:00 Jak se to dělá 36 [i] 19:30 Jak se to dělá 29 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Nová sezona [i] 21:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Bohatství z vraků [i] 22:00 Američtí kopáči: Poklady nového světa [i] 22:30 Američtí kopáči: Pohřbené poklady v bažinatém ramenu [i] 23:00 Výrobci zbraní 6 [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 1 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 01:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Bohatství z vraků [i] 02:50 Američtí kopáči: Poklady nového světa [i] 03:20 Američtí kopáči: Pohřbené poklady v bažinatém ramenu [i] 03:50 Výrobci zbraní 6 [i] 04:45 Prezidentova pravá ruka 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Rok, který nadejde 10/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Polibky žabích princů 15/22 [i] 09:30 Hercule Poirot XII [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:25 Horákovi [i] 14:20 Okouzlení II 7/32 [i] 15:15 Z Divadélka pod věží [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 21:30 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 23:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Hercule Poirot [i] 00:00 MI5 IV 10/10 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Brno Open 2009 [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: K šípku s šipkami 9/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Starověké poklady Nilu 2/2 [i] 09:45 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 10:35 Divoká Čína: Šangri-la [i] 11:30 Fascinující proměny přírody: Povodeň v poušti [i] 12:20 Tradice Bílých Karpat [i] 12:45 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 12:55 Palác Sanssouci [i] 13:50 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 6/8 [i] 14:45 Letecké katastrofy: Útěk z pekla [i] 15:35 Operace Navy SEALs 5/7 [i] 16:25 Technické divy světa: Most v oblacích [i] 17:20 Moje rodina XI: Omlazovací kúra 10/11 [i] 17:50 Směr rovník: Rovníková Afrika [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Soudný den 13/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa 5/8 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Nezdařené přistání [i] 21:50 Spanilá jízda - [i] 23:20 Sestřička Jackie III: Krysí pád 5/12 [i] 23:45 Přežít! [i] 00:35 Americké století očima Olivera: Stonea 5/10 [i] 01:35 Cestománie [i] 02:00 Jak neprodat zážitky [i] 02:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Babylon [i] 03:45 Cestovatel farmářem [i] 04:00 Liskova vila [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Tatrzański Park Narodowy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Dva v domě [i] 10:25 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství [i] 11:35 Krok za krokem VII 17 [i] 12:00 Tescoma s chutí [i] 12:05 Mike a Molly III 21 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 1 [i] 13:25 Beze stopy VII: Dávné vzpomínky 8 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Obrana a útok 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Pokoj č. 3 84 [i] 16:30 Krok za krokem VII 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Svačinka 27 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Náhlý příval [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Režisér 8 [i] 21:15 Víkendové prázdniny: Jako prase v žitě [i] 21:55 Kriminálka Miami: Tragická madona 5 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 10 [i] 23:35 Kriminálka Anděl II: Podraz [i] 00:40 Kriminálka Miami: Jen jeden polibek 4 [i] 01:25 Mike a Molly III 21 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Obrana a útok 8 [i] 03:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak rychle? 83 [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Pokoj č. 3 84 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Walker, Texas Ranger II: Výbor 17 [i] 07:30 Alf III: Alfova šou 1/2 [i] 08:00 M*A*S*H 138 [i] 08:30 M*A*S*H 139 [i] 09:20 Cesty domů: Instinkt 162 [i] 10:35 To je vražda, napsala V: Alma Mater 15 [i] 11:35 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné vidiny 18 [i] 12:35 Julie Lescautová VI: Nový život 11 [i] 14:20 Wolffův revír II: V ohrožení 20 [i] 15:15 Siska VI: Předem ohlášená smrt 16 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Jako jed [i] 21:55 Přešlapy 11 [i] 23:10 Myšlenky zločince VIII 24 [i] 00:10 Spravedlnost v krvi III: Policejní hrdost 6 [i] 00:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Země a láska 14 [i] 01:45 Siska VI: Předem ohlášená smrt 16 [i] 02:45 Wolffův revír II: V ohrožení 20 [i] 03:30 Láska mezi starožitostmi [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Mladí, krásni, skazení 7/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 105/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 187-188/190 [i] 11:45 Fatmagul 145-146/160 [i] 14:20 Nezvestná 71/100 [i] 15:15 Čarodejnice VI. 8/23 [i] 16:10 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 15/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 15/22 [i] 21:30 Fatmagul 147-148/160 [i] 23:45 Ezel 139-140/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí II. 15/19 [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 112/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 153/160