Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 7-8/14 [i] 11:30 Upírske denníky III. 22/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 10/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 4/24 [i] 14:10 Mentalista I. 18/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 7/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 20/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Marmaduk (HD) [i] 22:10 Sekerovci [i] 22:45 Naši ma zabijú! [i] 23:40 Dva a pol chlapa VII. 20/22 [i] 00:10 Teória veľkého tresku VI. 7/24 [i] 00:35 Myšlienky vraha VII. 1/24 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 4/24 [i] 02:05 Mentalista I. 18/23 [i] 02:45 Kobra 11 VII. 7-8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 133 [i] 06:40 Doktorka Quinnová III.: Dámsky večer I. [i] 07:25 Nash Bridges: Zachráňte šimpanza 86 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 10:15 Poklady sveta: Trója - osudový pahorok archeológie, Turecko 2001 [i] 10:30 Poklady sveta: Göreme- skalné mesto raných kresťanov, Turecko [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Čakanie na vraha [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 14:55 Prefíkaná banda V 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Icukušima - hovoriaca pravda, Japonsko [i] 16:35 Poklady sveta: Robben Island, Južná Afrika 2001 [i] 16:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milý Frankie [i] 22:00 Sindibád 9/12 [i] 22:45 Sindibád 10/12 [i] 23:30 Prefíkaná banda V 4/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Zachráňte šimpanza 86 [i] 01:10 Sindibád 9/12 [i] 01:55 Sindibád 10/12 [i] 02:35 Maigret: Čakanie na vraha [i] 04:10 Sila lásky VI. 133 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Od východu na východ: Z Herlian po Rankovské skaly [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - ročné obdobia [i] 09:00 Hurvínkov rok: Hurvínek oslavuje 6/13 [i] 09:10 Afganistan, po stopách peňazí [i] 10:10 Poltón [i] 10:40 Štefan Krčméry [i] 11:05 Karol Kuzmány [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Siesta: Pozvanie na Myjavu [i] 12:50 Útek zo zlatej krajiny 1/7 [i] 13:45 Zábavný televízny archív 1997 [i] 14:45 Dobrofest-Trnava 2002 [i] 15:25 Profesionál [i] 15:40 Odpískané [i] 16:10 Od východu na východ: Zo Sárospataku do Borše [i] 16:40 Alžbetin dvor: Prekliaty rod 2/6 [i] 18:05 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Netopiere - záchrancovia [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - ročné obdobia [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Alain Robert: Legenda o pavúčom mužovi [i] 21:00 Letné kino na Dvojke: Nemysli na to [i] 22:45 A predsa sa točí [i] 23:20 České milovanie: O láske gigolov [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XIII. 4 [i] 09:10 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 10:10 Súdna sieň: Dôveruj a preveruj [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: "Trucpodnik" [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 4 [i] 14:00 PANELÁK XIII.: Nežeň sa ! 77 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 6,7 [i] 22:30 Dracula: O monštrách a ľuďoch 6 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 4 [i] 02:10 Dracula 6 [i] 02:55 Črepiny [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i] 04:00 Rodinka úžasných 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 69 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum III. 1,2/23 [i] 09:45 Hlavne nezáväzne 7 [i] 10:10 Drsná Planina [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 11 [i] 13:05 DA VINCI [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 2 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 2 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 79,80 [i] 16:50 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 19:00 Simpsonovci V. 8 [i] 19:30 Simpsonovci XIII. 4 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. III.: " Helovín" 12 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 4 [i] 22:35 Homeland - Zradca - PREMIÉRA: Vesta 11 [i] 23:40 Homeland - Zradca: Marine One 1/2 12 [i] 00:40 Bozk pred smrťou [i] 02:15 Magnum III. 1,2/23 [i] 03:50 Sladký život PLAYMATE II. [i] 04:35 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 10:00 Ztracený svět III. 17 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 11 [i] 14:00 Jak prosté I. 12 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 16:00 Ztracený svět III. 18 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 12 [i] 19:00 Jak prosté I. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 21:00 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 22:00 Bez hranic I. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 10 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 02:00 Bez hranic I. 1 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 53 [i] 06:25 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 07:15 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 08:10 Muži Yukonu: Územní válka [i] 09:05 Zlatá horečka – speciální díly 2. řady: Když opadne horečka [i] 09:55 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 10:50 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:15 Jak to dělají? 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Sierra Cosworth [i] 12:35 Jízda: Podle přání [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 17:10 Hra o peníze: Definitivní koupě [i] 17:40 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 19:00 Jak se to dělá 35 [i] 19:30 Jak se to dělá 28 [i] 20:00 Podmořští lovci: Nové začátky [i] 21:00 Dvojí přežití 10 [i] 22:00 Štvanice: Panama [i] 23:00 Štvanice: Jižní Korea [i] 00:00 Štvanice: Polsko [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 01:50 Dvojí přežití 10 [i] 02:50 Štvanice: Panama [i] 03:50 Štvanice: Jižní Korea [i] 04:45 Nutné k přežití: Alabama [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Bláznivé lásky: Podivné lásky 9/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Můj princ přichází 14/22 [i] 09:30 13. komnata Tomáše Vorla [i] 10:00 Jak se vám líbí? [i] 11:05 Profesionálové: Mylný předpoklad 27/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:10 Okouzlení II 6/32 [i] 15:05 Kde bydlely princezny [i] 15:25 Z Divadélka pod věží [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Profesionálové: Šílenství Mickeyho Hamiltona 28/57 [i] 23:10 Hercule Poirot [i] 00:00 Kriminálka Paříž: Smrtící světlo 30/92 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kaleidoskop [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Ta naša kapela [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Jižní Indie [i] 09:45 Arménie, země Noemova [i] 10:35 Směr rovník: Andské paradoxy [i] 11:30 Operace Navy SEALs 4/7 [i] 12:20 Československý filmový týdeník 1964 1001/2379 [i] 12:35 Náš původ: Mozek 3/3 [i] 13:30 Krakonošova zahrada pod zkratkou [i] 14:00 Objevování pravdy: Ledový muž [i] 14:45 Věda na vlastní kůži [i] 15:40 Otestujte svůj mozek 2/3 [i] 16:30 Záhada letu Bílého ptáka [i] 17:25 Moje rodina XI: K šípku s šipkami 9/11 [i] 17:55 Objevování pravdy: Svatý grál [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Armáda duchů 12/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Konec přehlídky 2/5 [i] 21:05 Technické divy světa: Most v oblacích [i] 21:55 Žít po svém [i] 23:40 Roztržka [i] 01:40 Náš venkov: Oral jsem, oral [i] 02:00 Krakonošova zahrada pod zkratkou [i] 02:30 Nic nám není svaté [i] 02:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Na samotě s divočákem [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Duna - Ipoly Nemzeti Park [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Návrat nemožný [i] 10:25 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 22 [i] 13:25 Beze stopy VII: Vrátit čas 7 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Skutečnost 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak rychle? 83 [i] 16:30 Krok za krokem VII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Schůze 26 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Dva v domě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství [i] 21:25 Mentalista V: Rudý lak na nehty 15 [i] 22:20 Kriminálka Miami: Jen jeden polibek 4 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 9 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Otec nevěsty [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Skutečnost 7 [i] 01:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Walker, Texas Ranger II: Marnotratný syn 16 [i] 07:30 Alf III: Sousedé v krizi 3 [i] 08:00 M*A*S*H 137 [i] 08:30 M*A*S*H 138 [i] 09:20 Cesty domů: Drobeček 161 [i] 10:35 To je vražda, napsala V: Pozdrav z Ruska 14 [i] 11:35 Walker, Texas Ranger II: Výbor 17 [i] 12:35 Julie Lescautová VI: Vybočení z mezí 10 [i] 14:20 Wolffův revír II: Přátelé 19 [i] 15:15 Siska VI: Temná vášeň 15 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Nezaměstnaný pedant ničí vlastní rodinu [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:25 Obchoďák: Francouzská masáž 15 [i] 23:45 Pípšoubazar [i] 00:50 Vraždy v Kitzbühelu IV: Cesta do nebe 13 [i] 01:40 Siska VI: Temná vášeň 15 [i] 02:40 Wolffův revír II: Přátelé 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 151/160 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 6/131 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 104/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 185-186/190 [i] 12:00 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 14:10 Nezvestná 70/100 [i] 15:10 Čarodejnice VI. 7/23 [i] 16:05 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 14/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov II. 1/19 [i] 21:30 Fatmagul 145-146/160 [i] 23:50 Ezel 137-138/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí II. 14/19 [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Bez servítky [i] 03:50 Zakázaná vášeň 111/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 152/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Duše jako kaviár [i] 09:00 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:40 Miláček [i] 15:15 Kung-fu nářez [i] 17:15 Highlander 5 [i] 18:50 Nelítostná volba [i] 20:30 Zátah [i] 22:35 Replikant [i] 00:20 Dokonalá rasa [i] 01:45 Úkladná vražda [i] 03:15 Utajený [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Cestovní vozy [i] 10:30 Cestovní vozy [i] 11:30 Snooker [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Snooker [i] 19:45