Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 22/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tady hlídám já (HD) [i] 09:55 Poliš z obchoďáku (HD) [i] 11:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:30 Jack Hunter a Stratený poklad Ugaritu [i] 15:30 Apokalypsa v Las Vegas [i] 17:15 Smrtiaci smeč [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mačacie zlato [i] 22:40 Osamelý pomstiteľ [i] 00:50 Mačacie zlato [i] 02:35 Osamelý pomstiteľ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny: Drišľak na čundri [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 56 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova písomka 51/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Kráľ hôr [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Kadmos a Európa [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 Leto s Katkou: Kúzelník 5/7 [i] 09:45 Leto s Katkou: Pohroma 6/7 [i] 10:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:50 Čarovné miesta Zeme: Patagónia [i] 11:45 Slovensko v obrazoch [i] 12:10 Svet v obrazoch [i] 12:35 Za mestskými múrmi: Čierna pani [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Hviezdy západu [i] 15:00 Zlatá klasika: Keby som mal pušku [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hercules 1/2 [i] 21:40 Hercules 2/2 [i] 23:00 Elisa z Rivombrosy II 5/13 [i] 00:40 Hercules 1/2 [i] 02:00 Hercules 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Kapura [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:25 Noc v archíve: Mladí majú zelenú [i] 10:30 Svätá liturgia [i] 12:55 Konôpka [i] 14:10 Poltón [i] 14:40 Slovo [i] 14:45 SENIORI [i] 16:15 Família: Keď láska aj "hory prenáša" [i] 16:50 Alžbetin dvor: Alžbeta Castiglione 1/6 [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Marína Kráľovičová [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Afganistan, po stopách peňazí [i] 21:05 Jaškov sen [i] 22:30 Odpískané [i] 23:00 Slovenský bigbít 8 [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kúzelníci z Waverly III. [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 Franklin a poklad pri Korytnačom jazere [i] 08:35 Rozprávková jazda [i] 09:25 Šéf v utajení III 5 [i] 10:25 VARÍ VÁM TO [i] 11:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:55 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 12:55 Merlin a kniha kúziel [i] 15:05 Pomsta rytiera [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Narnia: Princ Kaspian [i] 23:05 Dievča mojich snov [i] 01:15 Pomsta rytiera [i] 03:40 Dievča mojich snov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy 11 [i] 06:40 Zberači 27 [i] 07:30 EUROMINUTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Vylomeniny [i] 10:20 Faktor strachu III. 1/34 [i] 11:15 Ničitelia mýtov III. [i] 12:15 Originály na cestách II. 10 [i] 13:10 100 rokov svedectiev [i] 13:40 C.S.I.: Kriminálka New York 17,18 [i] 15:20 Drsná Planina [i] 17:00 VARÍ VÁM TO [i] 17:45 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:10 Orli práva [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 5 [i] 22:00 Štvanec [i] 00:00 Originály na cestách II. 10 [i] 01:00 Carpocalypse II.: - FINÁLE SÉRIE 9,10/10 [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. [i] 03:20 100 rokov svedectiev [i] 03:35 KRIMI 04:05 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tarzan: The Epic Adventures 17 [i] 08:00 Tarzan: The Epic Adventures 18 [i] 09:00 House Viii. 11 [i] 10:00 House Viii. 12 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 13 [i] 12:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 16 [i] 14:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 19:05 xXx: Nová dimenze 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 22:50 No Limit Ii. 4 [i] 00:05 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 03:25 GT Akademie 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 06:25 Závody ve stavění aut: Super auto pro perfektní mámu [i] 07:15 Extrémní stroje 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Hail Hijinx [i] 09:05 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 09:55 Zlato z garáží: Mizerný pocit [i] 10:25 Zlato z garáží: Špatná strana stodoly [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě: Je to jako archeologie [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě: Dárek k narozeninám [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 12:35 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 13:05 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 14:25 Ztraceno a prodáno 1 [i] 14:55 Ztraceno a prodáno 2 [i] 15:20 Vzestup strojů: Superloď [i] 16:15 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 17:10 Jak se to dělá 36 [i] 17:40 Jak se to dělá 29 [i] 18:05 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Ferrari 275 [i] 20:00 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 22:30 Kouzlo vědy: Vzduchový kanon [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 00:00 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 00:55 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 03:20 Kouzlo vědy: Vzduchový kanon [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 04:45 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Bláznivé lásky: A já mezi vámi 8/52 [i] 07:45 Hotel Modrá hvězda [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Smrt na inzerát 8/10 [i] 12:05 Z Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král ozvěny [i] 14:10 Nezbedná pohádka [i] 14:55 Jsi falešný hráč [i] 16:15 Konec cesty [i] 17:35 Dobrá Voda: Lhostejnost 4/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:30 Hop nebo trop [i] 22:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Komisař Moulin [i] 00:15 Manéž Bolka Polívky [i] 01:25 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:35 Brno Open 2011 [i] 02:35 Kaleidoskop [i] 03:00 Postřehy odjinud [i] 03:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 03:55 Romantická Lednice a Valtice [i] 04:15 Bolkoviny [i] 04:55 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Blokáda [i] 06:00 Večerníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1001/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 69 [i] 09:35 Psí vojáci [i] 10:25 Dějiny světa 4/8 [i] 11:20 Království divočiny: Vodní ptáci na Sahaře [i] 11:45 Bratrstvo tajemných mangust 5/8 [i] 12:20 Nezkrocená Amerika: Pobřeží [i] 13:10 Život etnografa a indianologa [i] 13:25 Vodácká putování: Kamenice [i] 13:40 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 13:45 Světová náboženství: Židovství [i] 14:45 Divoká Čína: Šangri-la [i] 15:35 Na cestě po Benátkách [i] 16:05 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 16:55 Starověké poklady Nilu 2/2 [i] 17:50 Fascinující proměny přírody: Povodeň v poušti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Kdo se bojí Chloe 11/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Samotář [i] 21:35 Tisíc dnů s Annou [i] 00:00 Americké století očima Olivera: Stonea 5/10 [i] 00:55 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 01:45 Vzhůru dolů! [i] 02:05 Mezi životem a smrtí: Společenství 6/10 [i] 02:45 Divnopis [i] 02:50 Třebíč [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:40 Jablkoň a Rassin Akirfa [i] 04:20 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Koňský den po mongolsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VI 16 [i] 06:50 Liga Špačků II 8 [i] 07:15 Tom a Jerry II 2 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show 15 [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 22 [i] 08:35 Kačenka a strašidla 5 [i] 09:00 Víkendové prázdniny: Moje první taneční [i] 09:45 Navždy [i] 12:00 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 13:25 Bláznivá dovolená v Evropě [i] 15:15 Malá černá skříňka [i] 17:20 Kvaska [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [i] 22:10 Collateral [i] 00:30 Navždy [i] 02:20 Novashopping 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake zachraňuje Bárku 2/2 [i] 07:35 Malá mořská víla II: Hvězdice splněných přání 4 [i] 08:05 Dokonalý Spider-Man II: Sandman se vrací 24 [i] 08:30 Léto s Italem [i] 09:10 Hitlerovi válečníci: Zajatec Paulus 5 [i] 10:00 M*A*S*H 136 [i] 10:30 M*A*S*H 137 [i] 11:00 Vraždy mezi muškáty I: Skrytá kamera 10 [i] 12:05 Láska mezi starožitostmi [i] 14:05 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Svatební košile 6 [i] 21:40 Honba za diamantem [i] 23:50 Kde hnízdí smrt 1/2 [i] 01:40 Takoví normální Američané I: Úkryt 9 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 04:05 Slunečno, místy vraždy II: Útěk 13 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 110/129 [i] 06:10 Leto na Long Islande [i] 08:10 Karavan šou [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 5-6/22 [i] 11:45 Môj nový tučný život III. 10-11/13 [i] 14:00 Vejár lady Windermerovej [i] 15:45 Doktorka Zoe II. 19/22 [i] 16:45 Kráska a zviera I. 19/22 [i] 17:40 Ako byť trendy [i] 18:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 22:05 Skutočný príbeh: Kým nás viera nerozdelí [i] 00:10 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 01:50 Skutočný príbeh: Kým nás viera nerozdelí [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 110/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 4, 5 a 6. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 4, 5 a 6. [i] 13:35 Projekt A 2 [i] 15:30 Divoká krása [i] 17:15 Klientka [i] 19:05 Muž, který se směje [i] 20:45 Úkladná vražda [i] 22:25 Dokonalá rasa [i] 23:55 Tam, kde končí nebe [i] 01:40 Zběsilý útěk [i] 03:35 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:30 Biatlon [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Cestovní vozy [i] 20:00 Cestovní vozy [i] 21:00 Motorsport [i] 21:15 Cyklistika [i] 22:15 Box [i] 00:00 Box [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 07:10 Agentura Jasno 5: Chodidla, teď neselhávejte 2 [i] 08:10 Kluci a holky [i] 10:10 Super erupce [i] 12:00 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 13:00 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 14:00 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 15:00 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 16:00 Havaj 5-0 1: Nástrahy pobřeží 20 [i] 17:00 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 18:00 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 19:00 Milionový lékař 3: Hank a hluboké modré moře 15 [i] 20:00 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 23:00 Nevěsta na útěku [i] 01:20 Milionový lékař 3: Hank a hluboké modré moře 15 [i] 02:20 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 03:15 Fakta nebo fikce 2: UFO nad močálem a tajemný dům 20 [i] 04:10 Jmelí nad Manhattanem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh sýra 2 [i] 05:30 Krásný jedlý svět 2 [i] 06:00 Extrémní rybáři 3 [i] 06:30 Extrémní rybáři 4 [i] 07:00 Jimmyho les: Jaro 1 [i] 08:00 Rajky - ptáci z ráje0 [i] 09:00 Sedm divů budhistického světa0 [i] 10:00 Po stopách jednorožců0 [i] 11:00 Nebezpečný svět 2 [i] 12:00 Okouzlující Středomoří 2 [i] 13:00 Následky: Svět bez ropy 2 [i] 14:00 Fantastické hormony0 [i] 15:00 Sedm divů budhistického světa0 [i] 16:00 Himaláje0 [i] 17:00 V zajetí ledu 3 [i] 17:30 V zajetí ledu 4 [i] 18:00 V zajetí ledu 5 [i] 18:30 Ledová brigáda 7 [i] 19:00 Marnotratníci: Marnotratné bazény 2 [i] 20:00 Příběh o Indii 5 [i] 21:05 Pravdivé příběhy 7 [i] 22:00 CIA: Dešifrováno 8