TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 21/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 08:00 Dieťa z Marsu [i] 10:10 2 baby na mizine II. 17/24 [i] 10:35 Teória veľkého tresku VI. 6/24 [i] 11:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:50 Moja krásna čarodejnica [i] 14:50 Twilight sága: Zatmenie (HD) [i] 17:20 Dva a pol chlapa VII. 19/22 [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Poliš z obchoďáku (HD) [i] 22:15 Kajínek (HD) [i] 00:35 Normal [i] 02:15 Kajínek (HD) [i] 04:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 55 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin spoznáva hodiny 50/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Hroziaca guľa [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Bellerofontes a Pegasos [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:40 Safari: Parfum 6/13 [i] 10:15 Tanečná akadémia: Rodina 13/26 [i] 10:45 Zrkadlo: Zakázané mesto 1/3 [i] 11:40 Maigret: Maigret a mrtvý z trate [i] 13:10 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:05 Smrteľný omyl [i] 15:50 Na krok od neba: Zachránený z vody 7/12 [i] 16:45 Na krok od neba: Skok do prázdna 8/12 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Žatva [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hokejista roka 2014 [i] 21:50 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 23:20 Na krok od neba: Zachránený z vody 7/12 [i] 00:15 Na krok od neba: Skok do prázdna 8/12 [i] 01:10 Maigret: Maigret a mrtvý z trate [i] 02:40 Smrteľný omyl [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Tempo [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Universum: Ježkov rok [i] 09:55 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 10:25 Cesta: Postrach menom Guillain Barrého syndróm [i] 10:50 ...myslím, že sa nevrátim [i] 12:10 Posledná hodina [i] 13:20 Dvaja z jedného cesta [i] 14:20 Kapura [i] 15:05 Farmárska revue [i] 15:35 Reportér [i] 16:05 Senior klub [i] 16:40 Zločin Arthura Savilla [i] 18:05 Na ceste po Česku: Na ceste po Jizerských horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Juraj Gembický [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Hasič [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 V útvare [i] 20:30 Porraimos [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Niny Polákovej [i] 22:00 Letné kino na Dvojke: Cinka panna [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:40 Transformers Prime [i] 07:10 Rozprávková jazda [i] 08:05 Chlapec z praveku [i] 09:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:55 Dom snov IX.: Rodina Gomezovcov 11,12 [i] 12:55 Vidiečania z Beverly Hills [i] 15:05 Bratia ako sa patrí [i] 17:45 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kameňák [i] 23:00 Netvor z hlbín [i] 01:00 Bratia ako sa patrí [i] 03:15 Netvor z hlbín [i] 04:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 05:55 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie 10 [i] 07:30 EUROMINUTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Simpsonovci V. 7 [i] 10:00 Ninja Factor II. 77,78 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:50 Originály na cestách II. 8,9 [i] 14:35 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 16:35 Dom snov na predaj 1,2/9 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka New York 17,18 [i] 19:55 Vylomeniny [i] 20:45 Sprisahanie [i] 22:55 Vyletieť z hniezda [i] 00:40 Vlak plný peňazí [i] 02:50 Ničitelia mýtov III. [i] 04:30 Originály na cestách II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 09:00 Na lodi III. 16 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 12 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 19 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 20 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 16:00 JAG IV. 12 [i] 17:00 JAG IV. 13 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 19:00 Boj o čas IV. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 5 [i] 01:55 Boj o čas IV. 13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 03:25 GT Akademie 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 06:00 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Apache/cesta k chopperu živě 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 14 [i] 08:10 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Největší vodní elektrárna [i] 09:05 Opravdový podvod 13 [i] 09:30 Opravdový podvod 14 [i] 09:55 Opravdový podvod 15 [i] 10:25 Opravdový podvod 16 [i] 10:50 Největší loď na světě: Obrovský trup [i] 11:40 Největší loď na světě: Obrovský motor [i] 12:35 Největší loď na světě: Řídicí centrum: mozek lodi [i] 13:30 Největší loď na světě: Obrovský náklad: ramena lodi [i] 14:25 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 14:55 Zlomyslné stroje: Transportéry [i] 15:20 Tovární linka 9 [i] 15:50 Tovární linka 10 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 17:10 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 18:05 Automobilové podzemí 3 [i] 19:00 Pátá rychlost 17 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 21:30 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 22:00 Likvidátor 1 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 23:00 Ztraceno a prodáno 4 [i] 23:30 Války kontejnerů 4 [i] 00:00 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 00:30 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 02:20 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 02:50 Likvidátor 5 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 03:50 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 04:45 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Bláznivé lásky 7/52 [i] 07:20 Na cestě po Benátkách [i] 07:45 Eliška a její rod: Syn 3/7 [i] 08:50 Když se slunci nedaří: Inzulín 3/6 [i] 09:40 Všechnopárty [i] 10:25 Hercule Poirot XII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Víla z jeskyně zla [i] 13:50 Loupežnická pohádka [i] 14:30 Pohlaď kočce uši [i] 15:55 Hotel Modrá hvězda [i] 17:30 Dynastie Nováků: Jahodový král 9/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Všechnopárty [i] 20:50 Za oponou s Jiřinou [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Na stromě [i] 23:20 Nebezpečná kořist [i] 01:00 Kriminálka Paříž: IQ 149 29/92 [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Brno Open 2009 [i] 03:45 Designtrend [i] 04:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:25 Hodinový manžel [i] 04:50 Kaleidoskop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Postřehy odjinud [i] 05:20 Moje rodina XI: Slušný návrh 8/11 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Oral jsem, oral [i] 09:20 Tradice Bílých Karpat [i] 09:50 Ta naša kapela [i] 10:15 Vzhůru dolů! [i] 10:35 Největší tankové bitvy: Stalingrad [i] 11:20 Století létání 22/26 [i] 12:15 Konec přehlídky 1/5 [i] 13:15 Palác Sanssouci [i] 14:10 Panství Downton III 1,2/10 [i] 16:05 Arménie, země Noemova [i] 17:00 Kamera na cestách: Jižní Indie [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Láska a nestvůry 10/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Malý velký muž [i] 22:15 Thelma a Louise [i] 00:20 Californication VI: Do pekla v kůži 4/12 [i] 00:50 Souboj vojevůdců: Horton proti [i] 01:35 Kouzlo Afriky: Na okraji Kalahari [i] 02:00 Přežít! [i] 02:50 Náš venkov: Oral jsem, oral [i] 03:05 Počesku [i] 03:15 Příběhy domů [i] 03:45 Z očí do očí [i] 04:15 Cimbal Classic [i] 04:50 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Želvy Ninja VI 15 [i] 07:10 Liga Špačků II 7 [i] 07:35 Tom a Jerry II 1 [i] 08:00 Král džungle 24 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru 23 [i] 08:50 Modrá lucerna [i] 10:00 Krok za krokem VII 16 [i] 10:30 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 12:45 Babička [i] 14:20 Výměna manželek II [i] 15:50 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 17:30 Jumanji [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2Bobule [i] 22:15 Mizerové 2 [i] 01:00 Nezvaná [i] 02:30 Novashopping 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake zachraňuje Bárku 1/2 [i] 06:45 Malá mořská víla II: Zachraňte velrybu 3 [i] 07:20 Dokonalý Spider-Man II: Hrdina druhé šance 23 [i] 07:50 Autosalon [i] 09:05 Flubber [i] 11:05 Sekretariat: Příběh šampiona [i] 13:40 Čas pracuje pro vraha [i] 15:35 Svatby v Benátkách: Jak se sváděj ženatý 5 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Přepadení v poušti [i] 00:15 Strach a hnus v Las Vegas [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 03:55 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 109/129 [i] 06:15 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 08:10 Karavan šou [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 3-4/22 [i] 11:40 Môj nový tučný život III. 8-9/13 [i] 13:50 Danielle Steelová: Raz za život [i] 15:35 Bez dcéry neodídem [i] 18:00 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 20:00 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 22:00 Leto na Long Islande [i] 00:00 Oheň nenávisti [i] 01:35 Bez dcéry neodídem [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 109/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 1, 2 a 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 1, 2 a 3. [i] 13:35 Projekt A [i] 15:30 Zbláznit se z peněz [i] 17:15 Láska a jiné pohromy [i] 18:55 Duše jako kaviár [i] 20:55 Zběsilý útěk [i] 23:00 Tam, kde končí nebe [i] 00:50 Hra na vraha [i] 02:10 Nebezpečná kořist [i] 03:50 Návrat pana Ripleyho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Jezdectví [i] 19:30 Cestovní vozy [i] 20:00 Cestovní vozy [i] 21:00 Box [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Po stopách legend 1: Mojžíšova hůl / Kámen osudu 4 [i] 06:20 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 07:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 08:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 11:20 Milionový lékař 3: Hank a hluboké modré moře 15 [i] 12:20 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 13:20 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 15:20 Bostonské tornádo [i] 17:10 Super erupce [i] 19:00 Beethoven 3 [i] 21:00 Léto plné lásky - premiéra na našem kanálu: Nevěsta na útěku [i] 23:20 Milionový lékař 3: Hank a hluboké modré moře 15 [i] 00:20 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 01:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 03:15 Fakta nebo fikce 2: Zářící chrlič a kočičí fantom 19 [i] 04:10 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh sýra 1 [i] 05:30 Krásný jedlý svět 1 [i] 06:00 Extrémní rybáři 1 [i] 06:30 Extrémní rybáři 2 [i] 07:00 Jimmova farma - Farmářské historky: Někdo má víru, jiný vepře 5 [i] 07:35 Jimmova farma - Farmářské historky: Pořiďte si farmu přímo v Londýně 6 [i] 08:10 Život je boj 3 [i] 09:00 Sedm divů muslimského světa0 [i] 10:00 Města zázraků 1 [i] 10:15 Mořští netvoři0 [i] 11:00 Nebezpečný svět 1 [i] 12:00 Okouzlující Středomoří 1 [i] 13:00 Následky: Přelidnění 1 [i] 14:00 Život je boj 3 [i] 14:55 Sedm divů muslimského světa0 [i] 16:00 Jádro Facebooku0 [i] 17:00 V zajetí ledu 1 [i] 17:30 V zajetí ledu 2 [i] 18:00 V zajetí ledu 3