TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 5-6/14 [i] 11:30 Upírske denníky III. 21/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 9/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 14:15 Mentalista I. 17/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku VI. 6/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 19/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Tady hlídám já (HD) [i] 22:45 AKČNÝ PIATOK: Sila úderu [i] 00:35 Myšlienky vraha VI. [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 02:05 Mentalista I. 17/23 [i] 02:45 Kobra 11 VII. 5-6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Sila lásky VI. 132 [i] 06:40 Doktorka Quinnová III.: Otcovia a synovia [i] 07:25 Nash Bridges: Kontroverzné rozhodnutie 85 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 10:15 Poklady sveta: Ibiza - o Féničanoch a pirátoch, Španielsko 2002 [i] 10:30 Poklady sveta: Čerpacie zariadenie Wouda - voda, oceľ a para, Holandsko 2001 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a mrtvý vo vani [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Prefíkaná banda V 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Trója - osudový pahorok archeológie, Turecko 2001 [i] 16:40 Poklady sveta: Göreme- skalné mesto raných kresťanov, Turecko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:15 Pravidlá muštárne [i] 23:20 Nikto nie je dokonalý [i] 00:25 Prefíkaná banda V 3/6 [i] 01:15 Nash Bridges: Kontroverzné rozhodnutie 85 [i] 02:00 Maigret: Maigret a mrtvý vo vani [i] 03:35 Pravidlá muštárne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Profesionál [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:00 Hurvínkov rok: Hurvínkov šibák 5/13 [i] 09:10 Putovanie kontinentov: Ázia - tektonika života a smrti [i] 10:05 Svet zvierat II.: Norimberská lagúna [i] 10:35 VAT - Veda a technika: Skrutkovanie v priemysle [i] 11:05 Mojich sedem divov: Stanislav Dančiak [i] 11:35 Trezor: Neslovenskí (?) Slováci [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Siesta: Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Sudca vo vlastnej pasci [i] 14:35 Dvaja z jedného cesta [i] 15:10 Dobrofest-Trnava 2002 [i] 15:40 Bakalári [i] 16:15 A3UM: Bližšie k Bohu [i] 16:45 Od východu na východ: Z Herlian po Rankovské skaly [i] 17:15 Pro forma [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Universum: Ježkov rok [i] 20:55 Família: Keď láska aj "hory prenáša" [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Smiem prosiť? [i] 23:20 Slovenský bigbít 7 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 3 [i] 09:10 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 10:05 Súdna sieň: Domáce väzenie [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Tá žena musí preč [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 3 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Kto je zradca? 76 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Rehoľníčka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 22,23 [i] 22:30 Sprisahanie [i] 00:55 Večný bojovník [i] 02:55 Nevyslovené tajomstvo [i] 04:40 Prvé oddelenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 68 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 21,22/22 [i] 09:55 Simpsonovci V. 6 [i] 10:20 Ninja Factor II. 75,76 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 10 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:50 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 1/24 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 77,78 [i] 16:55 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 19:00 Simpsonovci V. 7 [i] 19:25 Simpsonovci XXIII. 3 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 20:45 Vidiečania z Beverly Hills [i] 22:25 Púštny kvet [i] 01:00 Hlavou proti múru 3 [i] 01:45 Magnum II. 21,22/22 [i] 03:15 KRIMI 03:50 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 10:00 Ztracený svět III. 16 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 10 [i] 14:00 Jak prosté I. 12 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 16:00 Ztracený svět III. 17 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 11 [i] 19:00 Jak prosté I. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 21:00 Bažina 1 [i] 22:45 Spartakus 11 [i] 23:50 Cena za lidskost IV. 4 [i] 01:00 Bažina 1 [i] 02:30 Spartakus 11 [i] 03:20 GT Akademie 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 05:35 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 06:00 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 06:25 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 07:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 08:10 Muži Yukonu: Žádné slitování [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Soudný den [i] 09:55 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 10:50 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 11:15 Jak to dělají? 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 12:35 Závody ve stavění aut: Na čtyřech zadních kolech [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 2. část [i] 14:25 Impozantní letadla: Orbis [i] 15:20 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 16:15 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 17:10 Hra o peníze: Je to na tobě [i] 17:40 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 19:00 Jak se to dělá 34 [i] 19:30 Jak se to dělá 27 [i] 20:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 21:00 Zvědavost: Sex v Americe [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Rendleshamský les [i] 23:00 Neobjasněné případy 5 [i] 00:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 01:50 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Rendleshamský les [i] 03:50 Neobjasněné případy 5 [i] 04:45 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Co takhle večeře? 6/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Psí život 13/22 [i] 09:30 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:00 Po stopách hvězd [i] 10:25 Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 1/6 [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 5/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Besipky: Mladí řidiči [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tři životy [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Profesionálové: Mylný předpoklad 27/57 [i] 23:55 Hercule Poirot [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Kaleidoskop [i] 01:45 Kuchařská pohotovost [i] 02:10 Designtrend [i] 02:25 Brněnské městské parky [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Počesku [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Zajatci Facebooku 7/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vesmír: Cizí galaxie [i] 09:35 Kondotiér Fortebraccio [i] 10:30 Jak se žije obrům a trpaslíkům podle Jána Piroha [i] 10:50 Království divočiny: Alkouni japonští [i] 11:15 Bratrstvo tajemných mangust 4/8 [i] 11:45 Niagarské vodopády - divoké peřeje [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Horton proti [i] 13:25 Století létání 21/26 [i] 14:20 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 2/2 [i] 15:10 Krakonošova zahrada pod zkratkou [i] 15:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 16:25 Věda na vlastní kůži [i] 17:20 Moje rodina XI: Slušný návrh 8/11 [i] 17:50 Náš původ: Mozek 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Satanova past 9/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 20:55 Vesmír: Život a smrt hvězdy [i] 21:35 Restart [i] 22:55 Hra o trůny: Zlatá koruna 6/10 [i] 23:50 Vera: Malý Lazar 4/4 [i] 01:20 Největší tankové bitvy: Pobaltí 1944 [i] 02:00 Příběhy domů [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Druhá tráva a Peter Rowan [i] 03:40 Za dveřmi je A.G. [i] 04:10 Po stopách patriarchů a proroků [i] 04:40 Jak se dělá Radiojournal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Raději s tebou [i] 10:25 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 11:30 Krok za krokem VII 15 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly III 20 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 21 [i] 13:30 Beze stopy VII: Pozdě litovat 6 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Známost 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Posila 82 [i] 16:30 Krok za krokem VII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Dlužník 25 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Návrat nemožný [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Expozitura: Ruská spojka 10 [i] 21:55 300: Bitva u Thermopyl [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Známost 6 [i] 00:50 Expozitura: Ruská spojka 10 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Mike a Molly III 20 [i] 03:00 Áčko: Mluví za mě přístroj [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Posila 82 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Walker, Texas Ranger II: Správný muž v nesprávné chvíli 15 [i] 08:05 Alf III: Anděl strážný 2 [i] 08:35 M*A*S*H 136 [i] 09:25 Cesty domů: Vždyť to nic není 160 [i] 10:40 To je vražda, napsala V: Ohni hoř a kotli vař 13 [i] 11:40 Walker, Texas Ranger II: Marnotratný syn 16 [i] 12:40 Julie Lescautová VI: Právo zabíjet 9 [i] 14:25 Wolffův revír II: Chladný jako noční dech 18 [i] 15:20 Siska VI: Smrt na objednávku 14 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Princ a já [i] 22:30 Cesta do Sonory [i] 00:35 Nejdelší den 1/2 [i] 02:20 Siska VI: Smrt na objednávku 14 [i] 03:20 Wolffův revír II: Chladný jako noční dech 18 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 150/160 [i] 06:25 Mladí, krásni, skazení 5/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 103/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 183-184/190 [i] 11:55 Fatmagul 143-144/160 [i] 14:05 Nezvestná 69/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 6/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 13/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe II. 19/22 [i] 21:30 Kráska a zviera I. 19/22 [i] 22:20 Dallas 6/10 [i] 23:20 Jedna vražda nestačí [i] 01:00 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 02:20 Bez servítky [i] 03:00 Na streche [i] 04:15 Zakázaná vášeň 110/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Železná lady [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tristan a Isolda [i] 14:10 Každý chce být Ital [i] 16:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 17:35 Miláček [i] 19:10 Návrat pana Ripleyho [i] 21:00 Nebezpečná kořist [i] 22:50 Hra na vraha [i] 00:20 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 02:05 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru [i] 03:30 Přizdis*áči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Fotbal [i]