Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 3-4/14 [i] 11:30 Upírske denníky III. 20/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 8/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 14:10 Mentalista I. 16/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku VI. 5/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 18/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 15/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VII. 18/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku VI. 5/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VI. [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 01:55 Mentalista I. 16/23 [i] 02:35 Sherlock a Watsonová 15/24 [i] 03:15 Kobra 11 VII. 3-4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Sila lásky VI. 131 [i] 06:40 Doktorka Quinnová III.: Vlak [i] 07:25 Nash Bridges: Bumerang 84 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 10:15 Poklady sveta: Vezére - zázrak z Lascaux, Francúzsko 2000 [i] 10:30 Poklady sveta: Veľkonočný ostrov - tajomní obri, Chile 2002 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a štyri ženy [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Aféra [i] 14:25 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda V 2/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Ibiza - o Féničanoch a pirátoch, Španielsko 2002 [i] 16:40 Poklady sveta: Čerpacie zariadenie Wouda - voda, oceľ a para, Holandsko 2001 [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Koniec prehliadky 2/3 [i] 21:50 Hlavný podozrivý II. 4/11 [i] 23:35 Prefíkaná banda V 2/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Bumerang 84 [i] 01:15 Maigret: Maigret a štyri ženy [i] 02:45 Galileo [i] 03:15 Sila lásky VI. 131 [i] 04:05 Doktorka Quinnová III.: Vlak [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Z Margecian do Palcmanskej Maše [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Hurvínkov rok: Jarné upratovanie 4/13 [i] 09:10 Pán učiteľ [i] 09:40 Architektúra: Auditórium v Chicagu [i] 10:10 VAT - Veda a technika: Rušeň 381 [i] 10:35 Polícia [i] 10:50 Mojich sedem divov: Daniel Hevier [i] 11:20 Trezor: Tajomstvo kremnických vrchov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Prototyp;Vidiek [i] 13:25 Život Verdiho 9 [i] 14:35 Dobrofest-Trnava 2002 [i] 15:05 Bakalári [i] 15:30 Ženy, na scénu! [i] 16:00 A3UM: Hravosť [i] 16:30 Od východu na východ: Z Ochtinej do Domice [i] 17:00 Šimon a Veronika [i] 18:05 Svet zvierat II.: Norimberská lagúna [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Putovanie kontinentov: Ázia - tektonika života a smrti [i] 20:55 Kennedyovci 5/8 [i] 21:40 Kennedyovci 6/8 [i] 22:25 Letné kino na Dvojke: Modelky [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 2 [i] 09:10 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 10:10 Súdna sieň: Spoveď [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Vrátilo sa ti to [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 2 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Milujem ťa! 75 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. (1/18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Vytopil ma [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 4,5 [i] 22:30 Dotyk 7 [i] 23:30 Lovci väzňov 12 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 3 [i] 02:00 Hawaii 5.0 IV. 1/22 [i] 02:45 Dotyk 7 [i] 03:25 KRIMI 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Vytopil ma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 67 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 19,20 [i] 09:55 Simpsonovci V. 5 [i] 10:20 Ninja Factor II. 73,74 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 9 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:55 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VII. 24/24 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 75,76 [i] 16:50 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 19:00 Simpsonovci V. 6 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 2 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 3 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 1/22 [i] 23:40 Dvojičky 6 [i] 00:35 Experti 6 [i] 01:10 Magnum II. 19,20 [i] 02:45 Matlock II. [i] 03:35 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ [i] 04:20 KRIMI 04:50 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 10:00 Ztracený svět III. 15 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 14:00 CSI: New York IX. 11 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 16:00 Ztracený svět III. 16 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 10 [i] 19:00 CSI: New York IX. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 03:30 Cesty života I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 06:00 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 06:25 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 07:15 Nutné k přežití: Texas [i] 08:10 Muži Yukonu: Jen ať sněží [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vyřazení ze hry [i] 09:55 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 10:50 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 11:15 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 11:40 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 12:35 Burácení v srdcích: Rozboje v pohraničí [i] 13:30 Extrémní sběrači aut: Kde mám své Mercury? [i] 14:25 Nebezpečné rybaření 1 [i] 15:20 Nebezpečné rybaření 2 [i] 16:15 Nebezpečné rybaření 3 [i] 17:10 Hra o peníze: Scottův šťastný den [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 33 [i] 19:30 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 5 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 21:00 Války kontejnerů 9 [i] 21:30 Likvidátor 13 [i] 22:00 Zlato z garáží: Zlobivý kluk Tony [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 23:00 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 01:50 Války kontejnerů 9 [i] 02:20 Likvidátor 13 [i] 02:50 Zlato z garáží: Zlobivý kluk Tony [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 03:50 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 04:45 Ztraceno a prodáno 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Co ženy neříkají 5/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Milovat a nechat zemřít 12/22 [i] 09:30 Neobyčejné životy: Bolek Polívka [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 4/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Turecké náušnice 9/13 [i] 21:05 Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 1/6 [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 V tomhle zámku straší, šéfe! [i] 23:25 Hercule Poirot [i] 00:15 MI5 IV 10/10 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Kaleidoskop [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Jak upevnit vztah 6/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Rychlejší než vlastní stín [i] 10:35 Letecké katastrofy: Útěk z pekla [i] 11:25 Operace Navy SEALs 4/7 [i] 12:25 Galerie umění: Toulouse-Lautrec: Obrazy 6/13 [i] 12:50 Dějiny světa 4/8 [i] 13:45 Kouzlo Afriky: Na okraji Kalahari [i] 14:10 Vzhůru dolů! [i] 14:30 Postřehy odjinud [i] 14:35 Technické divy světa: Guggenheimovo muzeum v Bilbau [i] 15:30 Kondotiér Fortebraccio [i] 16:25 Starověké poklady Nilu 1/2 [i] 17:20 Moje rodina XI: Zajatci Facebooku 7/11 [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Nemožná planeta 8/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Indie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Mezi životem a smrtí: Společenství 6/10 [i] 22:15 Matrjoški II 6/10 [i] 22:55 Wolf Creek [i] 00:30 Přežít! [i] 01:20 Město žen III: Hurikán Mary 11/15 [i] 01:40 Zámek Versailles [i] 02:35 Příběhy domů [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Irish Dew a České srdce [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Na dno Macochy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Pojišťovna štěstí: Okovy [i] 10:20 Comeback: Sulc [i] 10:55 Comeback [i] 11:30 Krok za krokem VII 14 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly III 19 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 20 [i] 13:25 Beze stopy VII: Pýcha a pád 5 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Hlubina 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Trest ze studny 81 [i] 16:30 Krok za krokem VII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Bomba 24 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Raději s tebou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 21:20 Hezké vstávání [i] 23:25 Běžící muž [i] 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Hlubina 5 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Mike a Molly III 19 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Trest ze studny 81 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné území 14 [i] 07:25 Alf III: Pro lásku všechno 1 [i] 08:00 M*A*S*H 135 [i] 08:50 Cesty domů: Podzimní návraty [i] 10:10 To je vražda, napsala V: Zavedená praxe 12 [i] 11:15 Walker, Texas Ranger II: Správný muž v nesprávné chvíli 15 [i] 12:15 Julie Lescautová VI: Kauza prokurátor 8 [i] 14:10 Wolffův revír II: Třetí oko 17 [i] 15:10 Siska VI: Jako Kain a Ábel 13 [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 22:05 Přešlapy 10 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy III: Nahá pravda 4 [i] 00:15 Vegas I: Hříchy minulosti 19 [i] 01:10 Okrsek 22: Až překročí Rubikon 13 [i] 02:00 Siska VI: Jako Kain a Ábel 13 [i] 03:00 Wolffův revír II: Třetí oko 17 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 149/160 [i] 06:10 Mladí, krásni, skazení 4/131 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 102/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:40 Doňa Barbara 181-182/190 [i] 11:50 Fatmagul 141-142/160 [i] 14:15 Nezvestná 68/100 [i] 15:10 Čarodejnice VI. 5/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 12/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 14/22 [i] 21:30 Fatmagul 143-144/160 [i] 23:30 Ezel 135-136/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí II. 12/19 [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 109/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pan Dokonalý [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nanga Parbat [i] 14:00 Zvláštní vztahy [i] 15:45 Každý chce být Ital