TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VII. 1-2/14 [i] 11:30 Upírske denníky III. 19/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 7/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 14:10 Mentalista I. 15/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku VI. 4/24 *12Dolby Sur [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 17/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Twilight sága: Zatmenie (HD) [i] 23:00 Sherlock a Watsonová 14/24 [i] 23:55 Dva a pol chlapa VII. 17/22 [i] 00:25 Teória veľkého tresku VI. 4/24 *12Dolby Sur [i] 00:50 Myšlienky vraha VI. [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 02:15 Mentalista I. 15/23 [i] 02:55 Sherlock a Watsonová 14/24 [i] 03:40 Kobra 11 VII. 1-2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 130 [i] 06:35 Doktorka Quinnová II.: Sullyho obeť [i] 07:25 Nash Bridges: Smotánka 83 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 10:15 Poklady sveta: Avignon - exil pápežov, Francúzsko 2000 [i] 10:30 Poklady sveta: Saint Emilion - predovšetkým víno, Francúzsko 2001 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a miništrant [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návrat [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Mak [i] 14:55 Prefíkaná banda V 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Vezére - zázrak z Lascaux, Francúzsko 2000 [i] 16:40 Poklady sveta: Veľkonočný ostrov - tajomní obri, Chile 2002 [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc 9/10 [i] 21:05 Bez hraníc 10/10 [i] 21:55 Obdobie zločinu: Ruská ruleta [i] 23:30 Prefíkaná banda V 1/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Smotánka 83 [i] 01:10 Maigret: Maigret a miništrant [i] 02:45 Galileo [i] 03:15 Sila lásky VI. 130 [i] 04:05 Doktorka Quinnová II.: Sullyho obeť [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Od východu na východ: Zo Zádielu do Krásnej Hôrky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Hurvínkov rok: Február biely dodá poľu sily 3/13 [i] 09:10 Prečo chudoba?: Animovaná história [i] 10:05 Super-hrdinovia: Eskil Ronningsbakken - extrémna rovnováha [i] 10:35 VAT - Veda a technika: Vlaková súprava Push Pull [i] 11:05 Mojich sedem divov: Peter Lipa [i] 11:35 Trezor: Pravdy a omyly J.M.Hurbana [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Staronovým chodníčkom [i] 13:25 Život Verdiho 8 [i] 14:40 Dobrofest-Trnava 2002 [i] 15:15 Bakalárske návraty 1998: Medulienky [i] 16:05 A3UM: Update [i] 16:30 Od východu na východ: Z Margecian do Palcmanskej Maše [i] 17:00 Biela voči oblohe: Jar 1918 3/3 [i] 18:05 Architektúra: Auditórium v Chicagu [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: SNP - neznáma história [i] 21:05 Pán učiteľ [i] 21:35 Letné kino na Dvojke: Nickyho rodina [i] 23:15 Energetika [i] 23:30 Tempo [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:15 České milovanie: O láske vražednej [i] 00:40 Dejiny: SNP - neznáma história [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 09:10 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 10:10 Súdna sieň: Dvojitý život [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Ohrdnutý milenec [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 1/22 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Zradkyňa 74 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Spopolnená svokra [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Terra Nova 11,12 [i] 22:30 Talk show Jana Krausa [i] 23:40 Lovci väzňov 11 [i] 00:35 Californication - Orgie v Kalifornii IV. 9,10 [i] 01:40 Kriminálka San Francisco 5 [i] 02:20 Terra Nova 11,12 [i] 03:45 Talk show Jana Krausa [i] 04:35 Súdna sieň: Dvojitý život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 66 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 17,18 [i] 09:55 Simpsonovci V. 4 [i] 10:20 Ninja Factor II. 71,72 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1/23 [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 8 [i] 13:00 DA VINCI [i] 13:55 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 23 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 73,74 [i] 17:00 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 17:50 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 19:05 Simpsonovci V. 5 [i] 19:30 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 20:45 Malý unavený Joe [i] 23:10 Kriminálka San Francisco 5 [i] 00:10 Mafstory XI.: Oktoberfest, Utopenec na úteku 7,8 [i] 01:10 Črepiny [i] 01:45 Magnum II. 17,18 [i] 03:15 Matlock II. [i] 04:05 Mafstory XI.: Oktoberfest 7 [i] 04:30 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ [i] 04:55 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 15 [i] 10:00 Ztracený svět III. 14 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 8 [i] 14:00 CSI: New York IX. 10 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 16:00 Ztracený svět III. 15 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 19:00 CSI: New York IX. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 22:00 No Limit Ii. 4 [i] 23:15 Profil zločinu IV. 7 [i] 00:25 Boj o čas IV. 7 [i] 01:25 No Limit Ii. 4 [i] 02:35 Profil zločinu IV. 7 [i] 03:30 Cesty života I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 06:00 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 06:25 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 07:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 08:10 Muži Yukonu: Čerstvá krev [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Dostat se zase do plusu [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 11:15 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 13:30 Lovci aut: Spousty peněz a ukrytý poklad [i] 14:25 Války kontejnerů 1 [i] 14:55 Války kontejnerů 2 [i] 15:20 Války kontejnerů 3 [i] 15:50 Války kontejnerů 4 [i] 16:15 Války kontejnerů 5 [i] 16:45 Války kontejnerů 6 [i] 17:10 Hra o peníze: Zastavárna Branson Pawn: kupujeme cokoli [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 13 [i] 19:00 Jak se to dělá 32 [i] 19:30 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 20:00 Supermrakodrapy 3 [i] 21:00 Mrazivé zlato 6 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 12 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Krize víry [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Latríny, podprsenky pro krávy a medvědi [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 01:50 Mrazivé zlato 6 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 12 [i] 03:50 Dřevorubci v močálech: Krize víry [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Latríny, podprsenky pro krávy a medvědi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Za hodinu lásky 4/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 Boty [i] 09:05 Old Shatterhand [i] 11:05 Profesionálové: Mrtvý svědek 26/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 3/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hercule Poirot [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Neobyčejné životy: Bolek Polívka [i] 22:55 Zpívá Karel Gott [i] 23:45 Tělo jako důkaz II: Strategie 16/16 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kaleidoskop [i] 01:40 Království za koně [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jappy [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Nakažlivá náklonnost 5/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Jsem tím, co jím? [i] 09:15 Divnopis [i] 09:20 Století létání 21/26 [i] 10:15 Konec přehlídky 1/5 [i] 11:15 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 12:10 Objevování pravdy: Ledový muž [i] 12:55 Světová náboženství: Buddhismus [i] 13:55 Otestujte svůj mozek 1/3 [i] 14:45 Vydra mezi milionáři [i] 15:35 Království divočiny: Alkouni japonští [i] 16:00 Bratrstvo tajemných mangust 4/8 [i] 16:30 Souboj vojevůdců: Horton proti [i] 17:20 Moje rodina XI: Jak upevnit vztah 6/11 [i] 17:50 Niagarské vodopády - divoké peřeje [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Hlupákova lucerna 7/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Šangri-la [i] 20:55 Na cestě po Benátkách [i] 21:20 Kouzlo Afriky: Na okraji Kalahari [i] 21:50 Pražákům, těm je hej [i] 23:20 Život v extrémních podmínkách 4/4 [i] 00:15 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 5/8 [i] 01:05 Přežít! [i] 01:55 Vodácká putování: Berounka [i] 02:10 Příběhy domů [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Hana a Petr Ulrychovi a Javory [i] 03:45 Za dveřmi je A.G. [i] 04:15 BROLN v Holandsku [i] 04:45 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Rodinný podnik [i] 10:25 Chalupáři: Smírčí soudce 6 [i] 11:20 Krok za krokem VII 13 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:50 Mike a Molly III 18 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 19 [i] 13:25 Beze stopy VII: Pravda nebo lež? 4 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Ženatý, ale sám 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: S ní nikdy! 80 [i] 16:30 Krok za krokem VII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hospoda: Vynálezce 23 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Okovy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Sulc [i] 20:55 Comeback 16 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Žízeň 6 [i] 22:30 V řetězech [i] 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Ženatý, ale sám 4 [i] 01:25 Mike a Molly III 18 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Mé dítě přežilo jen zázrakem [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: S ní nikdy! 80 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Walker, Texas Ranger II: Cosi nejasného 2/2 [i] 07:40 Alf II: Na mizině 24 [i] 08:15 M*A*S*H 134 [i] 09:05 Cesty domů: To nejlepší teprve přijde 159 [i] 10:25 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho 11 [i] 11:25 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné území 14 [i] 12:25 Julie Lescautová VI: Nebezpečné schůzky 7 [i] 14:15 Wolffův revír II: Případ šestnáctileté Silke 16 [i] 15:15 Siska VI: Falešný svět 12 [i] 16:30 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:25 Obchoďák: Skladba pro Vandu 14 [i] 23:40 Hawaii 5-0 III: Slib 20 [i] 00:40 Vegas I: Ničemové 18 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrt kuchaře 12 [i] 02:25 Siska VI: Falešný svět 12 [i] 03:25 Wolffův revír II: Případ šestnáctileté Silke 16 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 148/160 [i] 06:15 Mladí, krásni, skazení 3/131 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 101/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 179-180/190 [i] 11:55 Fatmagul 139-140/160 [i] 14:05 Nezvestná 67/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 4/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 11/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 10/10 [i] 21:30 Fatmagul 141-142/160 [i] 23:45 Ezel 133-134/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí II. 11/19 [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka