Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VI. 15-16/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 17/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 5/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 23/24 [i] 14:10 Mentalista I. 13/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku VI. 2/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 15/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Norbit [i] 22:30 Sekerovci [i] 23:05 Naši ma zabijú! [i] 00:00 Dva a pol chlapa VII. 15/22 [i] 00:25 Teória veľkého tresku VI. 2/24 [i] 00:55 Myšlienky vraha VI. [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 23/24 [i] 02:25 Mentalista I. 13/23 [i] 03:10 Kobra 11 VI. 15-16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Sila lásky VI. 128 [i] 06:55 Doktorka Quinnová II.: Návrat [i] 07:45 Nash Bridges: Lož má krátke nohy 81 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 10:20 Poklady sveta: Djoud - vodná divočina na okraji Sahary, Senegal [i] 10:35 Poklady sveta: Letný palác - záhrady tajnej vládkyne, Čína [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret kladie pascu [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdiel [i] 14:25 Hurá do záhrady [i] 14:55 Prefíkaná banda IV 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Domy begín vo Flámsku - o modlení, práci a bývaní, Belgicko [i] 16:40 Poklady sveta: Kanál du Midi - kde sa lode musia šplhať, Francúzsko [i] 16:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Atentát: Sarajevo 1914 [i] 22:00 Sindibád 7/12 [i] 22:45 Sindibád 8/12 [i] 23:30 Prefíkaná banda IV 5/6 [i] 00:20 Nash Bridges: Lož má krátke nohy 81 [i] 01:05 Sindibád 7/12 [i] 01:50 Sindibád 8/12 [i] 02:35 Maigret: Maigret kladie pascu [i] 04:10 Sila lásky VI. 128 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Dom plný zvieratiek [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka má problém [i] 09:00 Hurvínkov rok: Hurvínkove večerníčky 1/13 [i] 09:10 Dejiny: Žijúci neznámy vojak [i] 10:10 Pamätáte sa na nich?: Samuel Adamčík [i] 11:05 Poltón [i] 11:30 Mojich sedem divov: Martin Porubjak [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Siesta: Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Život Verdiho 6 [i] 14:35 Senior klub [i] 15:10 Profesionál [i] 15:25 Odpískané [i] 16:00 A3UM: Veľké sklo [i] 16:30 Od východu na východ: Z Jasova do Štósu [i] 16:55 Biela voči oblohe: Leto 1914 1/3 [i] 18:00 Príroda zblízka: Prvá jar - mláďatá v Dolnom Sasku [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka má problém [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Psí vojaci z Aljašky [i] 20:55 Fragmenty [i] 22:25 A predsa sa točí [i] 23:05 České milovanie: O láske žiarlivej [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 21 [i] 09:10 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 10:10 Súdna sieň: Podarené detičky [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Družka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 21 [i] 13:55 PANELÁK XIII.: Návrh na rozvod 72 [i] 14:50 Nákupné maniačky [i] 16:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Týraný otec [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodinka úžasných 1,2/20 [i] 22:30 Dracula 5 [i] 23:35 Črepiny [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 19 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 2 [i] 01:55 Dracula 5 [i] 02:35 Rodinka úžasných 1/20 [i] 03:20 Črepiny [i] 03:50 PANELÁK XIII.: Návrh na rozvod 72 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Týraný otec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 64 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 13,14 [i] 09:55 Hlavne nezáväzne 6 [i] 10:15 "Poprask na silnici E4" [i] 12:10 Už dosť, šéfe! XI. 6 [i] 13:10 DA VINCI [i] 13:55 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 21 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 69,70 [i] 17:00 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 17:50 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 19:05 Simpsonovci V. 3 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 21 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 19 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 2 [i] 22:40 Homeland - Zradca - PREMIÉRA: Krížová paľba 9 [i] 23:45 Homeland - Zradca - PREMIÉRA: Kongresman Brody 10 [i] 00:45 Zjazvená tvár [i] 03:40 Magnum II. 13 [i] 04:25 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ [i] 04:45 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 13 [i] 10:00 Ztracený svět III. 12 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 6 [i] 14:00 CSI: New York IX. 8 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 16:00 Ztracený svět III. 13 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 14 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 7 [i] 19:00 CSI: New York IX. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 21:00 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 22:00 CSI: New York IX. 17 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 9 [i] 01:10 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 02:05 CSI: New York IX. 17 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 06:25 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 07:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 08:10 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato v podloží [i] 09:55 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 10:50 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 11:15 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 11:40 Rození obchodníci: Citroen 2CV [i] 12:35 Jízda: Špatná kontrola [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 14:25 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 15:20 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 16:15 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 19:00 Jak se to dělá 29 [i] 19:30 Jak se to dělá: Karavany [i] 20:00 Podmořští lovci 3 [i] 21:00 Dvojí přežití 9 [i] 22:00 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 23:00 Štvanice: Arizona [i] 00:00 Štvanice: Filipíny [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 01:50 Dvojí přežití 9 [i] 02:50 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 03:50 Štvanice: Arizona [i] 04:45 Štvanice: Filipíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Bláznivé lásky: Na telefonu 2/52 [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Mateřská láska 10/22 [i] 09:30 13. komnata Tomáše Vernera [i] 09:55 Zázraky přírody [i] 11:05 Profesionálové: Arabská mozaika 25/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení II 1/32 [i] 15:10 Kde bydlely princezny [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Profesionálové: Mrtvý svědek 26/57 [i] 23:10 Hercule Poirot [i] 00:00 Kriminálka Paříž: IQ 149 29/92 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 01:55 Zkus mít vkus [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bieszczadzki Park Narodowy [i] 05:30 ...a tuhle znáte? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Provence [i] 09:40 Divnopis [i] 09:50 Život v extrémních podmínkách 4/4 [i] 10:40 Směr rovník: Útesy hojnosti [i] 11:35 Operace Navy SEALs 3/7 [i] 12:25 Československý filmový týdeník 1000/2379 [i] 12:40 Náš původ: Vnitřnosti 2/3 [i] 13:35 Řeka v proudu času [i] 14:05 Objevování pravdy: Archa [i] 14:55 Věda na vlastní kůži [i] 15:45 Otestujte svůj mozek 1/3 [i] 16:40 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 2/2 [i] 17:30 Moje rodina XI: Susan na pranýři 4/11 [i] 18:00 Objevování pravdy: Ledový muž [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Vzestup Kyberlidí 5/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Konec přehlídky 1/5 [i] 21:05 Technické divy světa: Guggenheimovo muzeum v Bilbau [i] 22:00 Vlak s mlékem zde již nestaví [i] 23:50 Než přijde noc [i] 01:30 Náš venkov: Písnička o Ondrášovi [i] 01:50 Řeka v proudu času [i] 02:20 Počesku [i] 02:30 Příběhy domů [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:25 Cop [i] 04:05 Za dveřmi je A.G. [i] 04:35 Živé sny [i] 04:50 Žďárské vrchy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Na celý život [i] 10:25 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 17 [i] 13:30 Beze stopy VII: Věkový rozdíl 2 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Semeno 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevolejte tátovi 78 [i] 16:30 Krok za krokem VII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hospoda: Prvorodič 21 [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: V plamenech [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Podraz [i] 21:25 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech 14 [i] 22:20 Kriminálka Miami: Obojek smrti 2 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 7 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: A neřekl ani popel [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Semeno 2 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Kriminálka Miami: Obojek smrti 2 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevolejte tátovi 78 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Walker, Texas Ranger II: Legenda o běžícím medvědu 11 [i] 07:40 Alf II: Tequila 22 [i] 08:15 M*A*S*H 132 [i] 09:05 Cesty domů: Nad hladinou 157 [i] 10:25 To je vražda, napsala V: Něco zaplatíme, něco zapřem 9 [i] 11:25 Walker, Texas Ranger II: Něco nejasného 1/2 [i] 12:25 Julie Lescautová VI: Otcovský instinkt 5 [i] 14:15 Wolffův revír II: Love Hotel 14 [i] 15:15 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Otec nesmí vídat své děti [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:25 Obchoďák: Zločin a trest 13 [i] 23:45 Pípšoubazar [i] 00:50 Vraždy v Kitzbühelu IV: Vražedné světlo 10 [i] 01:40 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 02:40 Wolffův revír II: Love Hotel 14 [i] 03:30 Autosalon [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Mladí, krásni, skazení 1/131 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 99/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 175-176/190 [i] 11:55 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 14:10 Nezvestná 65/100 [i] 15:05 Čarodejnice VI. 2/23 [i] 16:00 Druhý dych [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 9/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 9/10 [i] 21:30 Fatmagul 137-138/160 [i] 23:40 Ezel 129-130/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí II. 9/19 [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 106/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 147/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Růžový a černý [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:55 Milionářský expres [i] 15:55 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:30 Doktor od jezera Hrochů [i] 19:35 Spoušť [i] 21:10 Válečníci [i] 23:10 Síla diamantů [i] 00:50 REC [i] 02:05 Osudový dotek [i] 03:55 Bláznovství [i]