Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 20/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Traja nindžovia v zábavnom parku [i] 09:30 Vrahúni [i] 11:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Maďarska [i] 16:55 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Zelený sršeň (HD) [i] 22:45 Ghost Rider (HD) [i] 01:00 Zelený sršeň (HD) [i] 02:50 Rok 1 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Drišľakoviny [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI:Pingu 54 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI:Máša a medveď [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI:Franklin: Franklin a pochmúrny deň 49/52 [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI:Požiarnik Sam: Záchrankyňa Bessie [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Prometeus a Pandorina skrinka [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:55 Zázračný ateliér [i] 09:20 Leto s Katkou: Nápoj lásky 4/7 [i] 09:50 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:25 Čarovné miesta Zeme: Austrália [i] 11:25 Slovensko v obrazoch [i] 11:45 Svet v obrazoch [i] 12:15 Konečná stanica [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 14:55 Zlatá klasika: Signum laudis [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Doktor Živago 1/2 [i] 22:10 Doktor Živago 2/2 [i] 00:05 Elisa z Rivombrosy II 4/13 [i] 01:40 Doktor Živago 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Svätá omša na sviatok sv. Gorazda [i] 11:25 Slovo [i] 11:40 Poltón [i] 12:10 Ten tretí [i] 13:10 Dejiny: Vojnové denníky 4/4 [i] 14:15 Konôpkovci [i] 15:00 Tour de France [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Žijúci neznámy vojak [i] 21:00 Stanislav Štepka jubiluje: Čierna ovca [i] 22:20 Odpískané [i] 22:50 Mosty - Gesharim 2013 [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kúzelníci z Waverly III. [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 Garfield 3 [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 09:05 Šéf v utajení III. 4 [i] 10:10 VARÍ VÁM TO [i] 11:00 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:35 OCHRANCOVIA: Zlomená čeľusť [i] 13:40 Divoké kočky [i] 15:50 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Alica v krajine zázrakov [i] 22:25 Hra bez pravidiel [i] 00:55 Pád do tmy [i] 02:30 Hra bez pravidiel [i] 04:20 100 rokov svedectiev [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Perry Mason: Prípad dámy v jazere 9 [i] 06:40 Zberači 26 [i] 07:30 EUROMINUTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Ako žiť s rodičmi 13/13 [i] 10:00 Vylomeniny 8 [i] 10:45 Ničitelia mýtov [i] 12:40 Originály na cestách II. 7 [i] 13:35 100 rokov svedectiev [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka New York 15,16 [i] 16:00 "Poprask na silnici E4" [i] 17:40 VARÍ VÁM TO [i] 18:25 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:30 Dostanem ťa! [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 4 [i] 21:50 Ako som prežil: Až kým nás smrť nerozdelí 4 [i] 22:45 Chlapci neplačú [i] 01:30 Originály na cestách II. 7 [i] 02:10 Carpocalypse II. 7,8 [i] 03:35 Kúzelníci z Waverly III. [i] 04:00 Zberači 26 [i] 04:40 Ničitelia mýtov III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Tarzan: The Epic Adventures 15 [i] 08:10 Tarzan: The Epic Adventures 16 [i] 09:10 House Viii. 9 [i] 10:10 House Viii. 10 [i] 11:10 Lovci pokladů III. 11 [i] 12:10 Drzá Jordan IV. 13 [i] 13:10 Drzá Jordan IV. 14 [i] 14:10 Havaj 5-0 I. 4 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 19:05 Muži v černém 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 23:00 No Limit Ii. 3 [i] 00:10 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 03:30 Cesty života I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 07:15 Extrémní stroje 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Duelové dilema [i] 09:05 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 13 [i] 10:25 Zlato z garáží: Bingo [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě 4 [i] 11:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 12:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 12:35 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 13:05 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 14:25 Války kontejnerů 7 [i] 14:55 Války kontejnerů 8 [i] 15:20 Vzestup strojů: Supervzducholoď [i] 16:15 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 17:10 Jak se to dělá 36 [i] 17:40 Jak to dělají? 9 [i] 18:05 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i] 20:00 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 22:30 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 00:00 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 00:55 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 03:20 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 04:45 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Banánové rybičky [i] 06:55 Bláznivé lásky: Otázka přitažlivosti 1/52 [i] 07:50 Přítelkyně pana ministra [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Noční stín 7/10 [i] 12:05 Z Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křišťálek meč [i] 14:20 Do zubů a do srdíčka [i] 15:50 Pokus o vraždu [i] 17:30 Dobrá Voda: Zloba 3/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:40 Hop nebo trop [i] 22:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Komisař Moulin [i] 00:30 Zkus mít vkus [i] 00:55 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Zahrada je hra [i] 01:50 Kratochvíle [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:35 Orientální tanec [i] 03:00 Magický Špilberk [i] 03:50 Hodinový manžel [i] 04:15 Království za koně [i] 04:35 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Richard [i] 05:30 Babiogórski Park Narodowy [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:05 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 1000/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Poslední císař [i] 09:35 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 10:30 Dějiny světa 3/8 [i] 11:25 Království divočiny: Alkouni japonští [i] 11:50 Bratrstvo tajemných mangust 4/8 [i] 12:20 Niagarské vodopády - divoké peřeje [i] 13:15 Vodácká putování: Berounka [i] 13:30 Počesku [i] 13:40 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 13:45 Světová náboženství: Buddhismus [i] 14:45 Divoká Čína: Srdce draka [i] 15:35 Na cestě po Bretani [i] 16:05 Vydra mezi milionáři [i] 16:55 Starověké poklady Nilu 1/2 [i] 17:55 Fascinující proměny přírody: Velký tah [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Dívka v krbu 4/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Tělo mého nepřítele [i] 22:00 Půlnoční kovboj [i] 23:50 Americké století očima Olivera: Stonea 4/10 [i] 00:50 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 01:40 Vzhůru dolů! [i] 02:00 Mezi životem a smrtí: Pád jedné legendy 5/10 [i] 02:40 Lid versus národní parky [i] 03:05 Ghetto jako systém [i] 03:30 Kavárna AVION-NOIVA [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Na počátku byl selský les [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VI 14 [i] 06:45 Taz - mania III 39 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show 14 [i] 07:30 Ninjago 8 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 21 [i] 08:25 Kačenka a strašidla 4 [i] 08:55 Víkendové prázdniny: Mrazivá vášeň [i] 09:35 Píseň pro nevěstu [i] 11:35 Samorost [i] 13:30 Velká cena Maďarska [i] 16:10 Hlava státu [i] 17:55 Pánská jízda [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:15 Šerifové [i] 00:45 Píseň pro nevěstu [i] 02:20 Novashopping 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Laguna kapitána Hooka 30 [i] 07:50 Malá mořská víla II: Varhanní sny 2 [i] 08:20 Dokonalý Spider-Man II: Vyjící komanda 22 [i] 08:45 Hitlerovi válečníci: Stratég Manstein 4 [i] 09:40 M*A*S*H 130 [i] 10:10 M*A*S*H 131 [i] 10:40 Vraždy mezi muškáty I: Pozdní sběr 9 [i] 11:45 Bella a rodinná pouta [i] 13:50 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Jak se sváděj ženatý 5 [i] 21:30 Statečné srdce [i] 01:25 Takoví normální Američané I: Status quo 8 [i] 02:20 Hitlerovi válečníci: Stratég Manstein 4 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 04:40 Slunečno, místy vraždy II: Kořalka 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Leto v Alsasku [i] 08:10 Zázrak menom dieťa [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi V. 1-2/22 [i] 11:45 Môj nový tučný život III. 6-7/13 [i] 13:55 Navždy milovaná [i] 15:55 Doktorka Zoe II. 18/22 [i] 16:45 Kráska a zviera I. 18/22 [i] 17:40 Ako byť trendy [i] 18:55 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Traja do tanga [i] 22:05 Len teba [i] 00:15 Traja do tanga [i] 02:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 108/129 [i] 03:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Charlieho malá tajemství [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 22, 23 a 24. [i] 13:35 Pan Dokonalý [i] 15:15 Divoké husy [i] 17:35 Železná lady [i] 19:25 Bláznovství [i] 21:15 Osudový dotek [i] 23:10 REC [i] 00:30 Icarus [i] 01:55 Postradatelní [i] 03:30 Doktor od jezera Hrochů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Vytrvalostní závody [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:30 Box [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:30 Watts [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 08:00 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 10:00 Super cyklón [i] 12:00 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i] 13:00 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 14:00 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 15:00 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 16:00 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 17:00 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 18:00 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 19:00 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Do dna 14 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 23:00 Spy Game [i] 01:40 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 02:40 Milionový lékař 3: Do dna 14 [i] 03:35 Fakta nebo fikce 2: Přízrak v sanatoriu a záhada nad Mexikem 10 [i] 04:30 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 15 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 16 [i] 06:00 Hrdina v létajícím obleku0 [i] 07:00 Jimmova farma - Farmářské historky: To už můžete mít umělé stromy 3 [i] 07:35 Jimmova farma - Farmářské historky: Nikdy jsem nebyl šéfem 4 [i] 08:10 Život je boj 2 [i] 09:00 Návrat žraloka0 [i] 10:00 Delfíní armáda0 [i] 11:00 Lidoop v nás 2 [i] 12:00 Farmář a jeho princ 1 [i] 13:00 Lovci drahokamů 14 [i] 13:55 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 14:10 Život je boj 2 [i] 15:00 Za ochranu orangutanů0 [i] 16:00 Záhady, mýty a legendy 1 [i] 17:00 Tučňáci z Antarktidy0 [i] 18:00 Hrdina v létajícím obleku0 [i] 18:50 Mistři písku 8 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 22 [i] 20:05 Příběh o Indii: Cesty koření a hedvábí 3 [i] 21:05 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze: Sklon osy 3 [i] 22:00 CIA: Dešifrováno 6 [i] 23:00 Kdo přežije Armagedon 8 [i] 00:00 Ross Kemp: Extrémní svět 3