TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 19/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Malí obri [i] 09:55 2 baby na mizine II. 16/24 [i] 10:25 Teória veľkého tresku VI. 1/24 [i] 10:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:45 Dovolenka v Las Vegas (HD) [i] 14:40 Twilight sága: Nov (HD) [i] 17:15 Dva a pol chlapa VII. 14/22 [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Vrahúni [i] 22:30 Rok 1 (HD) [i] 00:30 Dvojitý úder [i] 02:00 Láska je láska (HD) [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI:Pingu 53 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI:Franklin: Franklinov útek 48/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI:Máša a medveď [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Charlieho rybačka [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Persefona a granátové jablko [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:50 Fidlibum [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Safari: Nehoda 5/13 [i] 10:25 Tanečná akadémia: Jeden dokonalý deň 11/26 [i] 10:55 Tanečná akadémia: Pod tlakom 12/26 [i] 11:30 Maigret: Maigret vo Fínsku [i] 13:05 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:00 Bieli vlci [i] 15:45 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 16:40 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Mak [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Zákop nádejí [i] 22:05 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 23:35 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 00:30 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 01:25 Maigret: Maigret vo Fínsku [i] 02:50 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 04:20 Bieli vlci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Let okolo Zeme: Pohľad z výšin [i] 09:30 Ambulancia: Keď Vás tlačí pruh [i] 10:00 Ordinácia novokňazov [i] 12:10 Tempo [i] 12:25 Farmárska revue [i] 12:50 Stanislav Štepka jubiluje: Rodinné striebro [i] 14:00 Tour de France [i] 17:35 Tam, kde sa rodí deň [i] 18:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Krkonošiach [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:55 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Kaderníčka [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:45 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Vojnové denníky 4/4 [i] 20:55 Žalujem [i] 22:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lucie Šoralovej [i] 23:25 Pred rokmi... [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Slovenský bigbít 6 [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Prvé oddelenie [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:45 Transformers Prime [i] 07:15 Rozprávková jazda [i] 08:10 Hókus pókus [i] 10:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:20 Dom snov IX.: Rodina Marshallovcov a Jubilee House 1/2 [i] 13:25 Herbie: Na plný plyn [i] 15:40 Traja v jednej posteli [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Divoké kočky [i] 22:50 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 00:50 Svadobný obrad [i] 02:25 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 03:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 05:45 Perry Mason: Prípad pomsteného esa 8 [i] 07:30 EUROMINUTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Simpsonovci V. 2 [i] 10:00 Ninja Factor II. 67,68 [i] 10:50 Ničitelia mýtov [i] 12:45 Originály na cestách II. 5,6 [i] 14:45 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 16:30 Z chatrče do luxusu 7,8/8 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York 15,16 [i] 20:00 Vylomeniny [i] 20:45 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 22:50 Svadobný obrad [i] 00:50 Otvorené oči [i] 02:45 Ničitelia mýtov [i] 03:35 Originály na cestách II. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour - Series 8 [i] 07:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 09:15 Na lodi III. 15 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 10 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 17 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 18 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 16:00 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 4 [i] 19:00 Boj o čas IV. 11 [i] 20:00 Boj o čas IV. 12 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 00:55 Boj o čas IV. 11 [i] 01:55 Boj o čas IV. 12 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 03:30 Cesty života I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 06:00 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Apache/cesta k chopperu živě – 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 13 [i] 08:10 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Nejrychlejší železnice [i] 09:05 Opravdový podvod 9 [i] 09:30 Opravdový podvod 10 [i] 09:55 Opravdový podvod 11 [i] 10:25 Opravdový podvod 12 [i] 10:50 Dvojí přežití 1 [i] 11:40 Dvojí přežití 2 [i] 12:35 Dvojí přežití 3 [i] 13:30 Dvojí přežití 4 [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 15:20 Tovární linka 7 [i] 15:50 Tovární linka 8 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 17:10 Extrémní stroje 8 [i] 18:05 Automobilové podzemí 2 [i] 19:00 Pátá rychlost 16 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 21:30 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 22:00 Likvidátor 4 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 23:00 Ztraceno a prodáno 3 [i] 23:30 Války kontejnerů 3 [i] 00:00 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 00:30 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 02:20 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 02:50 Likvidátor 4 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 03:45 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 04:40 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Postřehy odjinud [i] 06:05 Bláznivé lásky: Love is in the air 52/52 [i] 07:10 Na cestě po Bretani [i] 07:35 Eliška a její rod: Podnájemník 2/7 [i] 08:50 Když se slunci nedaří: Michal 2/6 [i] 09:40 Všechnopárty [i] 10:25 Hercule Poirot XII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zakletá třináctka [i] 14:00 Pohádka z Kampy [i] 14:40 Chlapi přece nepláčou [i] 16:05 Přítelkyně pana ministra [i] 17:30 Dynastie Nováků: Mejdan 8/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:05 Za oponou [i] 22:02 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Dobrodružství rabína Jákoba [i] 23:35 Zběsilý útěk [i] 01:35 Kriminálka Paříž: Poslední soud 28/92 [i] 02:30 Chalupa je hra [i] 02:55 Zkus mít vkus [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:40 Pod pokličkou [i] 04:05 Zahrada je hra [i] 04:25 Geocaching [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Podíl práce na polidštění šimpanze 3/11 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Dům plný zvířátek [i] 06:40 Autíčka [i] 07:05 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Písnička o Ondrášovi [i] 09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Vzhůru dolů! [i] 10:05 Největší tankové bitvy: Pobaltí 1944 [i] 10:50 Století létání 21/26 [i] 11:45 Velká válka: 1914-1918 [i] 13:25 Krásy evropského pobřeží: Léto ve [i] 13:35 Zámek Versailles [i] 14:25 Horečka stoupá v El Pao [i] 16:05 Život v extrémních podmínkách 4/4 [i] 17:00 Kamera na cestách: Provence [i] 17:50 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Setkání spolužáků 3/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Mstitelé [i] 21:45 Studentský maraton 2014 [i] 02:00 Přežít! [i] 02:50 Náš venkov: Písnička o Ondrášovi [i] 03:05 Co vidí, kdo nevidí [i] 03:35 Hra o život [i] 04:00 Hádání o přírodě [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci 24 [i] 06:20 Želvy Ninja VI 13 [i] 06:50 Taz - mania III 38 [i] 07:10 Ninjago 7 [i] 07:35 Král džungle 23 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru 22 [i] 08:25 Král zlodějů [i] 09:35 Krok za krokem VII 11 [i] 10:05 Sesterstvo putovních kalhot [i] 12:25 Holka nebo kluk? [i] 14:15 Výměna manželek II [i] 15:45 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 17:20 Těžká rozhodnutí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bobule [i] 22:15 Mizerové [i] 00:45 Místo, odkud není návratu - Zabiják [i] 02:35 Novashopping 03:05 Áčko: Nechci se ženit, nechci se vdávat [i] 04:05 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pero za pirátským kloboukem 29 [i] 07:25 Malá mořská víla II: Sebastianova rezignace 1 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man II: Blade 21 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Top Gear 2011: To nejlepší [i] 10:55 Superpes [i] 12:50 Čivava z Beverly Hills [i] 14:55 Mravenci nesou smrt [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:10 Cesta bojovníka [i] 00:15 Expres [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 04:10 Žena pro dva střelce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 107/129 [i] 06:10 Dokonalý deň [i] 08:20 Zázrak menom dieťa [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V siedmom nebi IV. 21-22/22 [i] 12:00 Môj nový tučný život III. 4-5/13 [i] 14:15 Danielle Steelová: Spomienky [i] 16:10 Šikana na strednej [i] 17:55 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 20:00 Navždy milovaná [i] 22:00 Leto v Alsasku [i] 00:00 Krásne sny [i] 01:40 Šikana na strednej [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 107/129 [i] 04:20 Na streche [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 108/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Škola života [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 19, 20 a 21. [i] 13:35 Růžový a černý [i] 15:25 Vždy připraven! [i] 17:20 Králova řeč [i] 19:25 Doktor od jezera Hrochů [i] 21:25 Postradatelní [i] 23:10 Icarus [i] 00:45 Márnice [i] 02:15 Černá Dahlia [i] 04:10 Temné vody [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Atletika [i] 12:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Vytrvalostní závody [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Watts [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Ještěr z bažiny a zjevení na benzinové stanici 18 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 11:00 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Do dna 14 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 15:00 Super Tanker [i] 17:00 Super cyklón [i] 19:00 Beethoven 2 [i] 21:00 Spy Game [i] 23:40 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 00:40 Milionový lékař 3: Do dna 14 [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 03:35 Fakta nebo fikce 2: Létající talíř a hrozivá akta 9 [i] 04:30 Trosečníci [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 13 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 14 [i] 06:00 Acopán Tepui: Hora bohů0 [i] 06:50 Divoké zločiny 2 [i] 07:05 Jimmova farma - Farmářské historky: Farmaření na vlastní pěst 1 [i] 07:35 Jimmova farma - Farmářské historky: Musím se uživit 2 [i] 08:10 Život je boj 1 [i] 09:00 Žraločí apokalypsa0 [i] 10:00 Velký bariérový útes 3 [i] 11:00 Lidoop v nás 1 [i] 11:55 Supermarkety - fabrika na potraviny 5 [i] 12:30 Supermarkety - fabrika na potraviny 6 [i] 13:00 Lovci drahokamů 13 [i] 13:55 Divoké zločiny 4 [i] 14:10 Život je boj 1 [i] 15:00 Sloni a lidé0 [i] 16:00 Ježíš: Chybející léta0 [i] 17:00 Kde lišky dávají dobrou noc0 [i] 18:00 Acopán Tepui: Hora bohů0 [i] 18:50 Mistři písku 7 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 21 [i] 20:05 Příběh o Indii: Síla myšlenek 2