Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VI. 11-12/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 15/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 3/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 14:10 Mentalista I. 11/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 13/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 12/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 13/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 24/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VI. [i] 01:15 Mentalista I. 11/23 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 02:40 Sherlock a Watsonová 12/24 [i] 03:20 Kobra 11 VI. 11-12/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 126 [i] 06:35 Doktorka Quinnová II.: Mesiačan [i] 07:20 Nash Bridges: Pravda a dôsledky 79 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Rosemary a Thymeová 6 [i] 10:15 Poklady sveta: Kjóto - tvar a náuka, Japonsko [i] 10:30 Poklady sveta: Hirošima, Japonsko [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a prístav v hmle [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Z kola von [i] 14:25 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda IV 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Kandy - živý budhizmus, Srí Lanka [i] 16:40 Poklady sveta: Sígiríja - bájna skalná pevnosť, Srí Lanka [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Koniec prehliadky 1/3 [i] 21:50 Hlavný podozrivý II. 3/11 [i] 23:35 Prefíkaná banda IV 3/6 [i] 00:30 Nash Bridges: Pravda a dôsledky 79 [i] 01:15 Maigret: Maigret a prístav v hmle [i] 02:45 Sila lásky VI. 126 [i] 03:35 Doktorka Quinnová II.: Mesiačan [i] 04:20 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Nech žije deduško [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Imrich Karvaš [i] 09:30 Architektúra: Kláštor v La Tourette [i] 09:55 VAT: Výskum nového jadrového reaktora [i] 10:25 Mojich sedem divov: Ladislav Mokrý [i] 11:00 Trezor: Feminizmus po slovensky [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 Siesta: Spievajú vám [i] 12:50 Život Verdiho 4 [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Polícia [i] 18:05 Príroda zblízka: Pomoc pre zvieratá [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Putovanie kontinentov: Oceánia - tektonický ohnivý kruh [i] 20:55 Kennedyovci 3/8 [i] 21:40 Kennedyovci 4/8 [i] 22:25 Letné kino na Dvojke: Priateľ poprsia [i] 23:25 Propeler [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 19 [i] 09:10 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 10:10 Súdna sieň: Môj muž je buzna [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Nevestou z donútenia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 19 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 15:55 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Prelet cez kukučie hniezdo [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider: Nič nie je, ako bývalo; V nesprávnych rukách 16,17/17 [i] 22:30 Dotyk: Straty a nálezy 6 [i] 23:30 Lovci väzňov 9 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 1/18 [i] 02:00 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 02:40 KRIMI 03:10 Dotyk 6 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Prelet cez kukučie hniezdo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 62 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 9,10 [i] 09:55 Simpsonovci IV. 22 [i] 10:25 Ninja Factor II. 64 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 12:15 Už dosť, šéfe! XI. 4 [i] 13:05 DA VINCI [i] 13:55 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 14:40 Ako som spoznal vašu mamu VII. 19 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 65,66 [i] 17:00 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 19:05 Simpsonovci V. 1/22 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 19 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 1/18 [i] 22:45 Hawaii 5.0 III. 24/24 [i] 23:40 Dvojičky 5 [i] 00:40 Experti 5 [i] 01:20 Magnum II. 9,10 [i] 02:55 Matlock II. [i] 03:40 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 2,3 [i] 04:25 KRIMI 04:50 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 10:00 Ztracený svět III. 10 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 13:00 Drzá Jordan V. 4 [i] 14:00 CSI: New York IX. 7 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 16:00 Ztracený svět III. 11 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 12 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 5 [i] 19:00 CSI: New York IX. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 03:30 Cesty života I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 06:00 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 06:25 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 07:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 08:10 Muži Yukonu: Z extrému do extrému [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez přestání [i] 09:55 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 10:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 11:15 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 12:35 Burácení v srdcích: Velká ryba v malém rybníce [i] 13:30 Extrémní sběrači aut: K čemu mi je partner? [i] 14:25 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 15:20 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 16:15 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 9 [i] 19:00 Jak se to dělá 27 [i] 19:30 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 4 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 21:00 Války kontejnerů 8 [i] 21:30 Likvidátor 12 [i] 22:00 Zlato z garáží: Pavouci, dort a sběratelské kusy [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 23:00 Ve světě gangsterů: Camorra [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 01:50 Války kontejnerů 8 [i] 02:20 Likvidátor 12 [i] 02:50 Zlato z garáží: Pavouci, dort a sběratelské kusy [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 03:50 Ve světě gangsterů: Camorra [i] 04:45 Ztraceno a prodáno 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Tři dcery 8/22 [i] 09:30 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:25 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 19/20 [i] 15:10 Chalupa je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Lodní uzel 7/13 [i] 20:45 Hříšní lidé Města pražského: Telegram z Neapole 8/13 [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Na dvoře je kůň, šéfe! [i] 23:00 Hercule Poirot [i] 23:50 MI5 IV 9/10 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 01:15 Chalupa je hra [i] 01:40 Kaleidoskop [i] 02:00 Designtrend [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI: Šťastná a veselá Mary 1/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vichry války 11/11 [i] 10:05 Letecké katastrofy: Smrtící mrak [i] 11:00 Operace Navy SEALs 3/7 [i] 11:45 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 12:40 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 13:00 Galerie umění 5/13 [i] 13:30 Dějiny světa 3/8 [i] 14:20 Kouzlo Afriky: Když rozkvete písek [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Postřehy odjinud [i] 15:15 Velikonoční ostrov: Stopy [i] 16:10 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 16:35 Cutty Sark - Vzkříšení z popela [i] 17:20 Moje rodina XI: Sousedské šarvátky 2 2/11 [i] 17:50 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času II: Nová Země 1/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Provence [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Mezi životem a smrtí: Pád jedné legendy 5/10 [i] 22:10 Matrjoški II 5/10 [i] 23:05 Jezero smrti [i] 00:30 Přežít! [i] 01:20 Město žen III: Citlivé téma 10/15 [i] 01:45 Panství Versailles [i] 02:35 Posedlá generace [i] 03:00 Stát proti všem [i] 03:30 Hádání o přírodě [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Kluci do lesa [i] 04:55 Park Narodowy Gór Stołowych [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Pojišťovna štěstí: Trápení [i] 10:20 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 10:55 Comeback: Zabijačka [i] 11:30 Krok za krokem VII 9 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly III 15 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 15 [i] 13:20 Beze stopy VI: Nový začátek 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Výměna 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejhezčí den 76 [i] 16:30 Krok za krokem VII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Bezdomovec 19 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: A co svatba? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5 [i] 21:25 Velká svatba [i] 23:15 Sniper 2 [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Výměna 22 [i] 01:45 Mike a Molly III 15 [i] 02:05 Novashopping 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejhezčí den 76 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Walker, Texas Ranger II: Nevinný člověk 9 [i] 07:55 Alf II: Stěhování 20 [i] 08:30 M*A*S*H 129 [i] 09:15 Cesty domů: Nezvěstný 155 [i] 10:30 To je vražda, napsala V: Poslední let Dixie Damsel 7 [i] 11:30 Walker, Texas Ranger II: Noc gladiátora 10 [i] 12:25 Julie Lescautová VI: Bratři ve zbrani 3 [i] 14:15 Wolffův revír II: Palermo je blízko 12 [i] 15:15 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nečekané dědictví [i] 22:05 Přešlapy 8 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy III: Anatomie vraždy 3 [i] 00:15 Vegas I: Výlet do Hollywoodu 17 [i] 01:10 Okrsek 22: Jak se čistí špína 12 [i] 02:00 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 03:00 Wolffův revír II: Palermo je blízko 12 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 134/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 97/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 171-172/190 [i] 11:50 Fatmagul 133-134/160 [i] 14:10 Nezvestná 74/100 [i] 15:05 Skrytá vášeň 1/188 [i] 16:15 Čarodejnice VI. 1/23 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 7/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 12/22 [i] 21:30 Fatmagul 135-136/160 [i] 23:30 Ezel 127-128/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí II. 7/19 [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 104/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 145/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Máš padáka! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Noc úplňku [i] 14:00 Cvokař [i] 15:50 Králova řeč [i] 17:50 Modigliani [i] 20:00 Charlieho malá tajemství [i] 21:50 Dům snů