Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VI. 9-10/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 14/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 2/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 14:10 Mentalista I. 10/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 12/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Twilight sága: Nov (HD) [i] 23:00 Sherlock a Watsonová 11/24 [i] 00:00 Dva a pol chlapa VII. 12/22 [i] 00:25 Teória veľkého tresku V. 23/24 [i] 00:55 Myšlienky vraha VI. [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 02:25 Sherlock a Watsonová 11/24 [i] 03:10 Kobra 11 VI. 9-10/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Sila lásky VI. 125 [i] 06:55 Doktorka Quinnová II.: Voľby [i] 07:40 Nash Bridges: Bozk na rozlúčku 78 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová 5 [i] 10:15 Poklady sveta: Pisa - na ceste do nových čias, Taliansko [i] 10:30 Poklady sveta: Paríž, prepych a poézia - v zrkadle Seiny, Francúzsko [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a Saint-Fiacre [i] 13:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Čerešne a marhule [i] 14:55 Prefíkaná banda IV 2/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Kjóto - tvar a náuka, Japonsko [i] 16:40 Poklady sveta: Hirošima, Japonsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová 6 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc 7/10 [i] 21:05 Bez hraníc 8/10 [i] 21:55 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 23:35 Prefíkaná banda IV 2/6 [i] 00:30 Nash Bridges: Bozk na rozlúčku 78 [i] 01:15 Maigret: Maigret a Saint-Fiacre [i] 02:40 Sila lásky VI. 125 [i] 03:30 Doktorka Quinnová II.: Voľby [i] 04:15 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Nech žije deduško [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Prežiť Kábul [i] 09:50 Super-hrdinovia: Dean Karanzes - extrémna výdrž [i] 10:20 VAT: Ako sa vyrába pancierové sklo [i] 10:50 Mojich sedem divov: Karol Kállay [i] 11:15 Trezor: Albert Škarvan [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 Siesta: Spievala by hlasom [i] 13:00 Život Verdiho 3 [i] 14:10 Tour de France [i] 17:35 Malé letisko - svetové podujatia [i] 18:00 Architektúra: Kláštor v La Tourette [i] 18:30 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: SNP - neznáma história [i] 21:05 Imrich Karvaš [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Lúpež po taliansky [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Profesionál [i] 23:35 České milovanie: O láske, ktorú postihla tragédia [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 18 [i] 09:10 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 10:10 Súdna sieň: Takto som dopadla [i] 11:05 SÚDNA SIEŇ: Tomu chlapcovi ide o život [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 18 [i] 13:55 Hawaii 5.0 III. 18 [i] 14:50 Nákupné maniačky [i] 15:55 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 OCHRANCOVIA: Maniodepresia [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Terra Nova 9,10 [i] 22:30 Talk show Jana Krausa [i] 23:35 Lovci väzňov 8 [i] 00:35 Californication - Orgie v Kalifornii IV. 7,8 [i] 01:35 Kriminálka San Francisco 4 [i] 02:20 Terra Nova 9,10 [i] 03:40 KRIMI 04:10 Prvé oddelenie [i] 04:30 Súdna sieň: Takto som dopadla [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 61 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 7,8 [i] 10:00 Simpsonovci IV. 21 [i] 10:25 Ninja Factor II. 62,63 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 12:15 Už dosť, šéfe! XI. 3 [i] 13:05 DA VINCI [i] 13:50 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VII. 18 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 64 [i] 16:50 Prvé oddelenie [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 22 [i] 19:20 Simpsonovci XXIV. 18 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 20:45 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 22:50 Kriminálka San Francisco 4 [i] 23:50 Mafstory XI.: Cecky, Ministerská párty 5,6 [i] 00:55 Črepiny [i] 01:35 Magnum II. 7,8 [i] 03:05 Matlock II. [i] 04:05 Mafstory XI.: Ministerská párty 6 [i] 04:30 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 1/16 [i] 04:50 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání I. 10 [i] 10:05 Ztracený svět III. 9 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 3 [i] 14:05 CSI: New York IX. 6 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 16:00 Ztracený svět III. 10 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 4 [i] 19:00 CSI: New York IX. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 22:00 No Limit Ii. 3 [i] 23:10 Profil zločinu IV. 6 [i] 00:20 Boj o čas IV. 6 [i] 01:20 No Limit Ii. 3 [i] 02:25 Profil zločinu IV. 6 [i] 03:20 Cesty života I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 06:00 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 06:25 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Allen versus Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Oregon [i] 08:10 Muži Yukonu: Kolo smůly [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez šance [i] 09:55 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 10:50 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 11:15 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 13:30 Lovci aut: Rekonstrukce Ferrari [i] 14:25 Zlato z garáží: Bingo [i] 14:55 Zlato z garáží: Mizerný pocit [i] 15:20 Zlato z garáží: Špatná strana stodoly [i] 15:50 Zlato z garáží: Pinballové hoře [i] 16:15 Zlato z garáží: Hrůza a panenky [i] 16:45 Zlato z garáží: Modlitba za zisk [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 19:30 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 20:00 Supermrakodrapy 2 [i] 21:00 Mrazivé zlato 5 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 11 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Dojírny a záchody [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 01:50 Mrazivé zlato 5 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 11 [i] 03:50 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Dojírny a záchody [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 O stříbrném a zlatém vajíčku [i] 09:30 Vinnetou - Rudý gentleman [i] 11:05 Profesionálové: Útok na CI5 24/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 18/20 [i] 15:10 Chalupa je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 Postřehy odjinud [i] 17:25 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hercule Poirot [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 22:55 Zpívá Karel Gott [i] 23:45 Tělo jako důkaz II: Jako virus - 2. část 15/16 [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Chalupa je hra [i] 01:30 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 01:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:00 Designtrend [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Století létání 20/26 [i] 09:45 Velká válka: 1914-1918 [i] 11:25 Objevování pravdy: Archa [i] 12:10 Světová náboženství: Duchovní směry Číny [i] 13:10 První muži ve vesmíru [i] 14:05 Texas s Miroslavem Konvalinou [i] 14:35 Tanec s velrybami [i] 15:25 Království divočiny: Příběh pakoně [i] 15:55 Bratrstvo tajemných mangust 3/8 [i] 16:25 Souboj vojevůdců: Dowding proti [i] 17:10 Moje rodina XI: Šťastná a veselá Mary 1/11 [i] 17:45 Pán času: Vánoční invaze [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Strážci pralesa [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Srdce draka [i] 20:55 Na cestě po Bretani [i] 21:25 Kouzlo Afriky: Když rozkvete písek [i] 21:50 Žiletky [i] 23:45 Život v extrémních podmínkách 3/4 [i] 00:35 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 4/8 [i] 01:25 Přežít! [i] 02:15 Vodácká putování: Vltava [i] 02:30 31 z Doxu [i] 02:55 Když děti nosí stát [i] 03:25 Hádání o přírodě [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Na skládce [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Nationalpark Sächsische Schweiz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Kam jít [i] 10:25 Chalupáři: Sokové 4 [i] 11:25 Krok za krokem VII 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 14 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 14 [i] 13:20 Beze stopy VI: Na rozcestí 17 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Do hořkého konce 21 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Boj o dech 75 [i] 16:30 Krok za krokem VII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Učedník 18 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Trápení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 20:55 Comeback: Zabijačka [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Přístav v bezpečí 5 [i] 22:30 International [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Do hořkého konce 21 [i] 01:40 Mike a Molly III 14 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Áčko [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Boj o dech 75 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Walker, Texas Ranger II: Nevyrovnané účty 8 [i] 07:55 Alf II: Rváč 19 [i] 08:30 M*A*S*H 128 [i] 09:15 Cesty domů: Vysoká hra 154 [i] 10:30 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň 6 [i] 11:30 Walker, Texas Ranger II: Nevinný člověk 9 [i] 12:25 Julie Lescautová VI: Spravedlnosti bylo učiněno zadost 2 [i] 14:15 Wolffův revír II: Měl jsem kamaráda 11 [i] 15:15 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:25 Obchoďák: Havaj 12 [i] 23:40 Hawaii 5-0 III: Blízký přítel 19 [i] 00:40 Vegas I: Malá ryba 16 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu IV: Prsten mrtvých 2/2 [i] 02:30 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 03:30 Wolffův revír II: Měl jsem kamaráda 11 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 143/160 [i] 06:10 Rebeli na strednej 133/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 96/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 169-170/190 [i] 11:55 Fatmagul 131-132/160 [i] 14:10 Nezvestná 72-73/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 23/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 6/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 8/10 [i] 21:30 Fatmagul 133-134/160 [i] 23:40 Ezel 125-126/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí II. 6/19 [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:40 Zakázaná vášeň 103/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 144/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Drsňák [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Svatba na spadnutí [i] 13:50 Božská relikvie 2 [i] 15:45 Noc úplňku [i] 17:35 Cvokař [i] 19:25 Extrémní seznamka [i] 21:10 Hrozba v poušti [i] 22:45 Neviditelné děti [i] 00:55 Brazilský masakr [i] 02:25 Svítání [i] 03:55 Škola života [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 09:45 Plochá dráha [i] 10:30 Atletika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i]