Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VI. 7-8/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 13/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. V. 1/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19/24 [i] 14:10 Mentalista I. 9/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 22/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 11/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 10/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 11/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 22/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VI. [i] 01:15 Mentalista I. 9/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19/24 [i] 02:40 Sherlock a Watsonová 10/24 [i] 03:20 Kobra 11 VI. 7-8/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Sila lásky VI. 124 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Bludný kruh [i] 07:30 Nash Bridges: Sanfranciské blues 77 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Slovensko v obrazoch [i] 09:40 Svet v obrazoch [i] 10:15 Poklady sveta: Sighisoara - miesto malých večností, Rumunsko [i] 10:30 Poklady sveta: Kláštory na severe Moldavska - vyobrazenie viery, Rumunsko [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret na dovolenke [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dom [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda IV 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Pisa - na ceste do nových čias, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta: Paríž, prepych a poézia - v zrkadle Seiny, Francúzsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová 5 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Kapitán Cain: Spravodlivosť 2/8 [i] 22:20 Piráti - stratený poklad: Janésov poklad 2/8 [i] 23:35 Prefíkaná banda IV 1/6 [i] 00:25 Nash Bridges: Sanfranciské blues 77 [i] 01:10 Kapitán Cain: Spravodlivosť 2/8 [i] 02:05 Maigret: Maigret na dovolenke [i] 03:40 Sila lásky VI. 124 [i] 04:30 Doktorka Quinnová II.: Bludný kruh [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Nech žije deduško [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - máme svoje sny [i] 09:05 Maršal Žukov 2/2 [i] 09:50 Príroda zblízka: Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku [i] 10:25 VAT: Ako sa vyrábajú gumáky [i] 10:50 Mojich sedem divov: Ján Drgonec [i] 11:20 Trezor: Za národ a lásku [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Siesta: Rakovec nad Ondavou [i] 12:50 Život Verdiho 2 [i] 14:10 Tour de France [i] 17:30 Žiť svoj život [i] 18:00 Super-hrdinovia: Dean Karanzes - extrémna výdrž [i] 18:30 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - máme svoje sny [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prežiť Kábul [i] 20:50 Letné kino na Dvojke: Jahodové víno [i] 22:40 Borgiovci III. 1/10 [i] 23:30 Kvarteto [i] 23:55 České milovanie: O láske smrteľnej [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 17 [i] 09:10 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 10:05 Súdna sieň: Prečo ho tajíš? [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Otec [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 17 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 17 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Sanitka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider: Dôležitý svedok 15 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 4 [i] 22:30 Finder: Šiesty zmysel 4 [i] 23:30 Lovci väzňov 7 [i] 00:30 Ochrana svedkov IV. 8 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 02:00 Vtierka Castle V. 4 [i] 02:40 Finder: Šiesty zmysel 4 [i] 03:20 KRIMI 03:50 Prvé oddelenie [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Sanitka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 05:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 60 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 5,6 [i] 10:00 Simpsonovci IV. 20 [i] 10:25 Ninja Factor II. 60,61 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 12:15 Už dosť, šéfe! XI. 2 [i] 13:10 DA VINCI [i] 13:55 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VII. 17 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 62,63 [i] 16:55 Prvé oddelenie [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 21 [i] 19:25 Simpsonovci XXIV. 17 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 21:45 Masaker v Nórsku: Myseľ vraha [i] 22:45 Letecké katastrofy VII. 2 [i] 23:55 Zločinci III.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 20/20 [i] 00:25 Črepiny [i] 01:00 Magnum II. 5,6 [i] 02:45 Matlock II. [i] 03:40 Zločinci III.: - FINÁLE SÉRIE 20/20 [i] 04:05 Sladký život PLAYMATE: ˘ 15/15 [i] 04:25 KRIMI 04:55 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 6 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání I. 9 [i] 10:05 Ztracený svět III. 8 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 2 [i] 14:05 CSI: New York IX. 5 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 16:05 Ztracený svět III. 9 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání I. 10 [i] 18:05 Drzá Jordan V. 3 [i] 19:05 CSI: New York IX. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 21:00 Beauty And The Beast Ii. 2 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 13 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 14 [i] 00:00 Lost Girl Iii. 5 [i] 01:00 Beauty And The Beast Ii. 2 [i] 02:00 Vlčí mládě III. 13 [i] 02:45 Vlčí mládě III. 14 [i] 03:30 Cesty života I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 06:00 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 06:25 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 07:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:10 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 11:15 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 11:40 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 13:30 Pátá rychlost 12 [i] 14:25 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 15:20 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 16:15 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 19:30 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 2 [i] 21:00 Hlídači čtvrtí 7 [i] 22:00 Američtí kopáči: Odhalení nepříjemné historie [i] 22:30 Američtí kopáči: Mafiánské peníze [i] 23:00 Výrobci zbraní 4 [i] 00:00 Zápasníci: Poslední boj [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Hlídači čtvrtí 7 [i] 02:50 Američtí kopáči: Odhalení nepříjemné historie [i] 03:20 Američtí kopáči: Mafiánské peníze [i] 03:50 Výrobci zbraní 4 [i] 04:45 Zápasníci: Poslední boj [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Jak se chová Bombat 7/22 [i] 09:30 Hercule Poirot XII [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 17/20 [i] 15:10 Chalupa je hra [i] 15:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:35 Vše o vaření [i] 16:55 Cestománie [i] 17:25 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vinnetou - Rudý gentleman [i] 21:35 Poklad byzantského kupce [i] 23:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:15 Hercule Poirot [i] 00:05 MI5 IV 8/10 [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Chalupa je hra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Cutty Sark - Vzkříšení z popela [i] 09:35 Tanec s velrybami [i] 10:30 Útěk na Svatou Lucii [i] 11:25 Kde pramení Amazonka [i] 11:55 Fascinující proměny přírody: Velká cesta [i] 12:45 Panství Versailles [i] 13:40 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 4/8 [i] 14:35 Letecké katastrofy: Osudná noc nad [i] 15:30 Středověk 6/6 [i] 16:30 Operace Navy SEALs 3/7 [i] 17:20 Moje rodina X [i] 17:50 Směr rovník: Útesy hojnosti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Každý svou cestou 13/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa 3/8 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Smrtící mrak [i] 21:50 Past [i] 23:25 Sestřička Jackie III: Hraj na mě 3/12 [i] 23:55 Přežít! [i] 00:45 Americké století očima Olivera: Stonea 3/10 [i] 01:45 Cestománie [i] 02:10 Za každou cenu? [i] 02:35 Oheň [i] 03:05 Malé vodní elektrárny [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Z vesnice město [i] 04:00 Evangelíci z Velké Lhoty [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Pieniński Park Narodowy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Pojišťovna štěstí: Krása [i] 10:20 Kriminálka Anděl II: Nenávist [i] 11:30 Krok za krokem VII 7 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly III 13 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 13 [i] 13:25 Beze stopy VI: Sen o bohatství 16 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Playgirl 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Pomocná ruka 74 [i] 16:30 Krok za krokem VII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Šťastné a veselé 17 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Kam jít [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Sokové 4 [i] 21:15 Víkendové prázdniny: Mrazivá vášeň [i] 21:50 Kriminálka Miami: Zlatý padák 1 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 6 [i] 23:45 Kriminálka Anděl II: Pistole [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Playgirl 20 [i] 01:30 Mike a Molly III 13 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Miami: Zlatý padák 1 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Pomocná ruka 74 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Walker, Texas Ranger II: Ona to zvládne 7 [i] 07:55 Alf II: Pes v domě 18 [i] 08:30 M*A*S*H 127 [i] 09:15 Cesty domů: Dítě nebude 153 [i] 10:30 To je vražda, napsala V: Hornický masakr 5 [i] 11:30 Walker, Texas Ranger II: Nevyrovnané účty 8 [i] 12:25 Julie Lescautová VI: Dvojí život 1 [i] 14:15 Wolffův revír II: Můj táta konstruuje bombu 10 [i] 15:15 Siska VI: Nejdřív přijde strach 6 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Jeden z nich je vrah [i] 22:05 Přešlapy 7 [i] 23:20 Myšlenky zločince VIII 22 [i] 00:15 Spravedlnost v krvi III: Dokud nás smrt nerozdělí 4 [i] 01:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Prsten mrtvých 1/2 [i] 02:05 Siska VI: Nejdřív přijde strach 6 [i] 03:05 Wolffův revír II: Můj táta konstruuje bombu 10 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 132/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 95/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 167-168/190 [i] 11:55 Fatmagul 129-130/160 [i] 14:10 Nezvestná 70-71/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 22/23 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 5/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 11/22 [i] 21:30 Fatmagul 131-132/160 [i] 23:30 Ezel 123-124/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí II. 5/19 [i] 02:05 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 102/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 2 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Ďáblova ruka [i] 15:40 Svatba na spadnutí [i] 17:20 Božská relikvie 2 [i] 19:15 Škola života