Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VI. 5-6/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 12/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. IV. 16/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 18/24 [i] 14:15 Mentalista I. 8/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 21/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 10/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Piadihajzlík v akcii [i] 22:30 Sekerovci [i] 23:05 Naši ma zabijú! [i] 00:05 Dva a pol chlapa VII. 10/22 [i] 00:30 Teória veľkého tresku V. 21/24 [i] 00:55 Myšlienky vraha VI. [i] 01:45 Mentalista I. 8/23 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 18/24 [i] 03:10 Kobra 11 VI. 5-6/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 123 [i] 06:30 Doktorka Quinnová II.: Únos II. [i] 07:20 Nash Bridges: Znič a spáľ 76 [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Rosemary a Thymeová 4 [i] 10:15 Poklady sveta: Skalnaté hory - cesta do doby ľadovej, Kanada [i] 10:30 Poklady sveta: Lunenburg - život podľa tresky, Kanada [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a dražba pri sviečke [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 14:25 Hurá do záhrady [i] 14:55 Prefíkaná banda III 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Sighisoara - miesto malých večností, Rumunsko [i] 16:40 Poklady sveta: Kláštory na severe Moldavska - vyobrazenie viery, Rumunsko [i] 16:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Prípad Cézanne [i] 22:15 Sindibád 5/12 [i] 22:55 Sindibád 6/12 [i] 23:40 Prefíkaná banda III 6/6 [i] 00:35 Nash Bridges: Znič a spáľ 76 [i] 01:15 Sindibád 5/12 [i] 02:00 Sindibád 6/12 [i] 02:40 Maigret: Maigret a dražba pri sviečke [i] 04:20 Sila lásky VI. 123 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Nech žije deduško [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - vírus [i] 09:00 Dve myšky [i] 09:15 100. výročie narodenia: Portréty [i] 09:45 Ako som mal začať 3. svetovú vojnu [i] 10:15 Poltón [i] 10:40 Mojich sedem divov: Ladislav Chudík [i] 11:15 Trezor: Národný hriešnik [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Siesta: Rapotačky [i] 13:10 Život Verdiho 1 [i] 14:35 Gagman: Smoliar [i] 15:05 Gagman: Hviezdny prach [i] 15:40 Odpískané [i] 16:15 Čo sa stalo v malom kine [i] 17:20 Deň zvýšenej intuície [i] 18:00 Príroda zblízka: Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Meduška [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - vírus [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Maršal Žukov 2/2 [i] 20:50 Letné kino na Dvojke: Tri sezóny v pekle [i] 22:45 Ako som mal začať 3. svetovú vojnu [i] 23:10 A predsa sa točí [i] 23:50 České milovanie: O láske, keď miluje staršia žena [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 16 [i] 09:10 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 10:10 Súdna sieň: Mamička [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Zabil si mi ovce [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 16 [i] 13:55 Hawaii 5.0 III. 16 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Vek nerozhoduje [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider: Na vlastnú päsť, Noc bojovníkov 13,14 [i] 22:30 Dracula 4 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI.: - FINÁLE SÉRIE 23 [i] 01:45 Dracula 4 [i] 02:30 Hawaii 5.0 III. 16 [i] 03:10 KRIMI 03:45 Črepiny [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Zabil si mi ovce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 KRIMI 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 59 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum II. 3,4 [i] 09:50 Hlavne nezáväzne 5 [i] 10:15 Otec alebo milenec [i] 12:30 Už dosť, šéfe! XI. 1/22 [i] 13:20 DA VINCI [i] 14:05 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 14:45 Ako som spoznal vašu mamu VII. 16 [i] 15:10 RISKNI TO! [i] 16:10 Ninja Factor II. 60,61 [i] 17:00 Prvé oddelenie [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 19:05 Simpsonovci IV. 20 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 16 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 22:40 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 7 [i] 23:50 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 8 [i] 00:50 Rovno do pekiel [i] 02:35 Magnum II. 3,4 [i] 04:10 Sladký život PLAYMATE: ˘ 14 [i] 04:30 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 1 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání I. 8 [i] 10:05 Ztracený svět III. 7 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 1 [i] 14:05 CSI: New York IX. 3 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 16:00 Ztracený svět III. 8 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 9 [i] 18:00 Drzá Jordan V. 2 [i] 19:00 CSI: New York IX. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 21:00 CSI: New York IX. 15 [i] 22:00 CSI: New York IX. 16 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 8 [i] 01:00 CSI: New York IX. 15 [i] 01:55 CSI: New York IX. 16 [i] 02:40 True Blood - Pravá krev V. 8 [i] 03:35 Cesty života I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 10 [i] 06:00 Jak se to dělá 65 [i] 06:25 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 07:15 Nutné k přežití: Belize [i] 08:10 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 10:50 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 11:15 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 11:40 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 12:35 Jízda: Svazek [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 14:25 Nutné k přežití: Čína [i] 15:20 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 16:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 19:30 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 20:00 Podmořští lovci 2 [i] 21:00 Dvojí přežití 8 [i] 22:00 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 23:00 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 00:00 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:50 Dvojí přežití 8 [i] 02:50 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 03:50 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 04:45 Nutné k přežití: Území rudých skal [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Na dosah 6/22 [i] 09:30 Ve vlaku je šerif [i] 09:45 Karel Gott 70 [i] 11:05 Profesionálové: Obětní beránek 23/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 16/20 [i] 15:10 Chalupa je hra [i] 15:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:35 Vše o vaření [i] 16:55 Cestománie [i] 17:25 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné SAZKAmobil šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Profesionálové: Útok na CI5 24/57 [i] 23:10 Hercule Poirot [i] 00:00 Kriminálka Paříž: Poslední soud 28/92 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Chalupa je hra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Bouzov [i] 05:30 Ta naša kapela [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 09:40 Život v extrémních podmínkách 3/4 [i] 10:30 Směr rovník: Řeky slunce [i] 11:25 Operace Navy SEALs 2/7 [i] 12:20 Československý filmový týdeník 1964 999/2379 [i] 12:30 Náš původ: Kosti 1/3 [i] 13:25 Kameny v české krajině [i] 13:55 Objevování pravdy: Pompeje [i] 14:45 Věda na vlastní kůži [i] 15:35 První muži ve vesmíru [i] 16:30 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 1/2 [i] 17:20 Moje rodina X [i] 17:50 Objevování pravdy: Archa [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Zlý vlk 12/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká válka: 1914-1918 [i] 21:45 Mizerná neděle [i] 23:35 Film o filmu Díra u Hanušovic [i] 23:50 Volba [i] 01:25 Náš venkov: Maršov [i] 01:45 Kameny v české krajině [i] 02:10 Volání extremismu [i] 02:40 Spolčení filozofů [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 Zrádce nebo oběť? [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Nationalpark Thayatal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Růženky [i] 10:25 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 13:20 Beze stopy VI: Déja vu 15 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Až ke hvězdám 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíři nevymřeli 73 [i] 16:30 Krok za krokem VII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Reklama 16 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Krása [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Nenávist [i] 21:25 Mentalista V: Rudá stodola 13 [i] 22:20 Lovci zločinců II 22 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 5 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Až se voda s ohněm shodne 8 [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Až ke hvězdám 19 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců II 22 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíři nevymřeli 73 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Slunečno, místy vraždy II: Vražedná pláž 11 [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Walker, Texas Ranger II: Rodinná záležitost 6 [i] 07:55 Alf II: Na vlastní pěst 17 [i] 08:30 M*A*S*H 126 [i] 09:15 Cesty domů: Díky, že dejcháš 152 [i] 10:30 To je vražda, napsala V: Sněhově bílá, krvavě rudá 4 [i] 11:30 Walker, Texas Ranger II: Ona to zvládne 7 [i] 12:25 Julie Lescautová V: Zvláštní mise 13 [i] 14:15 Wolffův revír II: Samozvaný soudce 9 [i] 15:15 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Matka v pubertě dělá potíže [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:25 Obchoďák: Uzavřená záležitost 11 [i] 23:45 Pípšoubazar [i] 00:50 Vraždy v Kitzbühelu IV: Vražda na zámku 7 [i] 01:40 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 02:40 Wolffův revír II: Samozvaný soudce 9 [i] 03:30 Autosalon [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 131/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 94/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 165-166/190 [i] 11:55 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 14:05 Nezvestná 68-69/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 21/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 4/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 7/10 [i] 21:30 Fatmagul 129-130/160 [i] 23:35 Ezel 121-122/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí II. 4/19 [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 101/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 142/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Skippy díl 12. [i] 05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:50 Tvrdá hra [i] 15:45 Phoebe v říši divů [i] 17:35 Ďáblova ruka [i] 19:20 Poslední polibek [i] 21:10 Kdo s koho [i] 22:55 Ve službách legie