TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 18/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Traja nindžovia vracajú úder [i] 09:30 Ženích na odstrel [i] 11:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Nemecka [i] 16:55 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Da Vinciho kód (HD) [i] 23:20 Neodvratná pomsta [i] 01:05 Da Vinciho kód (HD) [i] 03:30 Neodvratná pomsta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 52 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova záhrada 47/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Normanova helovínska lúpež [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Psyché a Eros [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Leto s Katkou: Vohľady 3/7 [i] 09:35 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:10 Zem - história jednej cesty 2/2 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 Láska nepozná vojnu [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo lacného bytu [i] 14:45 Zlatá klasika: Štyridsaťštyri [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vojna dobytkárov 1/2 [i] 21:45 Vojna dobytkárov 2/2 [i] 23:10 Elisa z Rivombrosy II 3/13 [i] 00:50 Vojna dobytkárov 1/2 [i] 02:15 Vojna dobytkárov 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Diagnózy svedomia [i] 10:10 Dejiny: Vojnové denníky 3/4 [i] 11:05 (Ne)celebrity: Martin Drobňák [i] 11:15 Vojak a bratove slzy [i] 12:35 Poltón [i] 13:00 Slovo [i] 13:20 Chameleón a tí druhí [i] 14:00 Tour de France [i] 17:45 Dostihy [i] 19:00 Večerníček: Tŕň Danko [i] 19:10 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - námorník [i] 19:20 Včielka Maja [i] 19:45 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Nebo, peklo, zem [i] 21:40 Odpískané [i] 22:10 Až do mesta Aš [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i] 00:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:40 Kúzelníci z Waverly III. 3 [i] 06:05 Garfieldov festival humoru [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:30 Šéf v utajení III. 3 [i] 09:35 VARÍ VÁM TO [i] 10:20 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 12:00 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 13:00 Keď si Chuck bral Larryho [i] 15:40 Nie je čo stratiť [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Van Helsing [i] 22:45 New Kids Turbo [i] 00:45 Nie je čo stratiť [i] 02:50 New Kids Turbo [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Perry Mason: Prípad nehanebného darebáka 7 [i] 06:40 Zberači 25 [i] 07:30 EUROMINUTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. 4 [i] 09:15 Ako žiť s rodičmi 12 [i] 09:40 Vylomeniny 7 [i] 10:35 Ničitelia mýtov 13 [i] 11:45 Originály na cestách - Berlín 6/6 [i] 13:00 100 rokov svedectiev 10 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York 13,14 [i] 15:05 „Sestřičky“ [i] 16:55 VARÍ VÁM TO [i] 17:45 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:20 Otec alebo milenec [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 3 [i] 21:45 Ako som prežil: Stratený 3 [i] 23:00 Zelené peklo [i] 01:10 Originály na cestách - Berlín 6/6 [i] 02:00 Carpocalypse II. 5,6 [i] 03:30 Kúzelníci z Waverly III. 4 [i] 03:50 Ako žiť s rodičmi 12 [i] 04:10 Ničitelia mýtov 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 2 [i] 07:30 Tarzan: The Epic Adventures 13 [i] 08:30 Tarzan: The Epic Adventures 14 [i] 09:30 House Viii. 7 [i] 10:30 House Viii. 8 [i] 11:30 Lovci pokladů III. 9 [i] 12:30 Drzá Jordan IV. 11 [i] 13:30 Drzá Jordan IV. 12 [i] 14:25 Havaj 5-0 I. 3 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 18:20 CSI: New York IX. 17 [i] 19:20 Jedinečný 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 22:55 No Limit Ii. 2 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 03:25 Cesty života I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 05:35 Pátá rychlost 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 07:15 Extrémní stroje 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Skok v bublinovém obalu [i] 09:05 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 12:35 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 13:05 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 14:25 Války kontejnerů 5 [i] 14:55 Války kontejnerů 6 [i] 15:20 Vzestup strojů: Supernáklaďák [i] 16:15 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 17:10 Jak se to dělá 35 [i] 17:40 Jak to dělají? 8 [i] 18:05 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 20:00 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 00:55 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 04:45 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Květná zahrada [i] 06:45 Bláznivé lásky: Když se dva rozejdou 51/52 [i] 07:45 Roztomilý člověk [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Computer baby 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ztracený princ [i] 14:15 Dívka s mušlí [i] 15:45 Podezření [i] 17:30 Dobrá Voda: Zklamání 2/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:40 Hop nebo trop [i] 22:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Komisař Moulin [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Brno Open 2012 [i] 02:45 Zkus mít vkus [i] 03:10 Diskodrom 2004 [i] 03:40 Kaleidoskop [i] 04:05 Móda-Extravagance-Manýry [i] 04:25 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 04:35 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Za dveřmi je A.G. [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:05 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 999/2379 [i] 09:15 Vodácká putování: Vltava [i] 09:30 Poutní bohoslužba [i] 10:35 Hledání ztraceného času: Praha císařská 2 [i] 10:55 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 11:50 Dějiny světa 2/8 [i] 12:40 Království divočiny: Příběh pakoně [i] 13:10 Bratrstvo tajemných mangust 3/8 [i] 13:40 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 13:45 Světová náboženství: Duchovní směry Číny [i] 14:45 Útěk na Svatou Lucii [i] 15:40 Na cestě po Provence [i] 16:10 Tanec s velrybami [i] 17:05 Cutty Sark - Vzkříšení z popela [i] 17:50 Fascinující proměny přírody: Velká cesta [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času: Město na odstřel 11/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Strach nad městem [i] 22:05 Poslední metro [i] 00:15 Americké století očima Olivera: Stonea 3/10 [i] 01:15 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 02:05 Vzhůru dolů! [i] 02:25 Mezi životem a smrtí: Vidlička lepší nože 4/10 [i] 03:05 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:10 Bojané [i] 04:50 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Želvy Ninja VI 12 [i] 06:40 Taz - mania III 37 [i] 07:05 Looney Tunes: Úžasná Show 13 [i] 07:30 Ninjago 6 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 20 [i] 08:25 Kačenka a strašidla 3 [i] 08:55 Víkendové prázdniny: Druhá kůže [i] 09:35 Bouřlivé dny [i] 11:40 Má láska s Jakubem [i] 13:30 Velká cena Německa [i] 16:05 Smlouva s ďáblem [i] 17:55 Cena medu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 22:15 Uprchlík [i] 00:45 Má láska s Jakubem [i] 02:20 Novashopping 02:50 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: S větrem o závod 28 [i] 07:50 Malá mořská víla I: Elektrické město 13 [i] 08:20 Dokonalý Spider-Man II: Konec hry 20 [i] 08:50 Hitlerovi válečníci: Spiklenec Canaris 3 [i] 09:45 M*A*S*H 124 [i] 10:15 M*A*S*H 125 [i] 10:50 Vraždy mezi muškáty I: Slunce, vražda, hvězdy 8 [i] 11:55 Bella na rozcestí [i] 13:55 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Manuál svatební noci 4 [i] 21:45 Eragon [i] 23:50 Když si Chuck bral Larryho [i] 02:10 Takoví normální Američané I: Povinnost a čest 7 [i] 02:50 Hitlerovi válečníci: Spiklenec Canaris 3 [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Leto v Škótsku [i] 08:10 Zázrak menom dieťa [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 19-20/22 [i] 11:50 Môj nový tučný život III. 2-3/13 [i] 13:55 Hra na rodinu [i] 15:45 Doktorka Zoe II. 17/22 [i] 16:40 Kráska a zviera I. 17/22 [i] 17:35 Ako byť trendy [i] 18:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Rande na jednu noc [i] 21:45 Svadba naslepo [i] 23:40 Hra na rodinu [i] 01:25 Rande na jednu noc [i] 02:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 106/129 [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ptáčata [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 16, 17 a 18. [i] 13:35 2 Bobule [i] 15:20 Prázdná kolébka [i] 17:15 Fanoušci [i] 18:55 Gambler [i] 20:30 Intimní past [i] 22:10 Profesionál [i] 23:50 Zóna smrti [i] 01:20 Kick-Ass [i] 03:10 Hazard [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Fotbal [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Plochá dráha [i] 21:00 Futsal [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 08:00 Vánoční polibek [i] 10:00 Bostonské tornádo [i] 12:00 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 13:00 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 14:00 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 15:00 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 16:00 Havaj 5-0 1: éelezní muži 10 [i] 17:00 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 18:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 19:00 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 22:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 23:00 Nevěsta přes internet [i] 01:00 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 02:00 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 03:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 04:00 Shaolin fotbal [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 11 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 12 [i] 06:00 Návrat do Nepálu0 [i] 06:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4 [i] 08:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 09:00 Narodil se žralok0 [i] 10:00 Velký bariérový útes 2 [i] 11:00 Brutální fyzika 4 [i] 11:55 Supermarkety - fabrika na potraviny 3 [i] 12:30 Supermarkety - fabrika na potraviny 4 [i] 13:00 Lovci drahokamů 12 [i] 14:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 15:00 Podnájemníci z říše členovců0 [i] 16:00 Stopách mořských proudů0 [i] 17:00 Tajemství ukrytá pod ledem0 [i] 18:00 Podzemí měst 13 [i] 18:50 Mistři písku 6 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 20 [i] 20:05