TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 17/23 [i] 06:40 SpongeBob v šortkách [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 08:25 Veľký šampión [i] 10:20 2 baby na mizine II. 15/24 [i] 10:45 Teória veľkého tresku V. 20/24 [i] 11:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:10 Prázdniny v Európe (HD) [i] 15:10 Zámena [i] 17:20 Dva a pol chlapa VII. 9/22 [i] 17:50 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ženích na odstrel [i] 22:30 Boj za jej srdce [i] 00:40 PARANORMAL ACTIVITY 3 [i] 02:05 Líbáš jako ďábel (HD) [i] 03:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 51 [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a požiar 46/52 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Pontypandy v zovretí ľadu [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Iason a Medea [i] 08:15 Trpaslíci [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:30 Safari: S.O.S. 4/13 [i] 10:05 Tanečná akadémia: Pošli mi znamenie 9/26 [i] 10:30 Tanečná akadémia: Cez zrkadlo 10/26 [i] 11:05 Maigret: Maigret a stará dáma [i] 12:50 NAJ dedinka Slovenska: NAJ dedinka Slovenska [i] 13:40 Zlato v Black Hills [i] 15:50 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 16:45 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Čerešne a marhule [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska nepozná vojnu [i] 22:15 Prípady detektíva Murdocha: Okrem zomierania [i] 23:45 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 00:35 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 01:30 Maigret: Maigret a stará dáma [i] 03:15 Zlato v Black Hills [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Let okolo Zeme: Ázia a Austrália [i] 09:50 Ambulancia: Človek na baterky - Hĺbková mozgová stimulácia [i] 10:20 Energetika [i] 10:35 Kvarteto [i] 11:10 Raz,dva,tri [i] 12:30 Farmárska revue [i] 13:00 Tour de France [i] 17:50 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1961-1962) [i] 18:15 Pred rokmi... [i] 18:45 Večerníček: Tŕň Danko [i] 18:55 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - tanec s krídlami [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Vojnové denníky 3/4 [i] 21:00 Cesty slávy [i] 22:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni kniežaťa J. Radziwilla-Anoškina [i] 22:55 Československý filmový týždenník [i] 23:05 Slovenský bigbít 4 [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Prvé oddelenie [i] 05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:05 Transformers Prime [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:30 Kúzelný strom [i] 10:25 Dom snov IX. [i] 12:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:35 Dr. Dolittle 3 [i] 15:45 Vydatá nevesta [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Keď si Chuck bral Larryho [i] 23:05 Hadí kráľ [i] 01:10 Vydatá nevesta [i] 02:55 Hadí kráľ [i] 04:20 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 05:45 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam 6 [i] 07:30 EUROMINUTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. 3 [i] 09:10 Simpsonovci IV. 19 [i] 09:40 Ninja Factor II. 58,59 [i] 10:35 Ničitelia mýtov 12 [i] 11:40 Originály na cestách II. 3,4 [i] 13:55 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 16:00 Z chatrče do luxusu 5,6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 13,14 [i] 19:55 Vylomeniny [i] 20:45 Milionár z chatrče [i] 23:15 Materské galeje [i] 01:00 Skryté zlo [i] 02:50 Ničitelia mýtov 12 [i] 03:40 Originály na cestách II. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 1 [i] 07:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 08:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 09:35 Na lodi III. 14 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 8 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 15 [i] 13:05 Posel ztracených duší V. 16 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 16:05 JAG IV. 10 [i] 17:05 JAG IV. 11 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 19:00 Boj o čas IV. 9 [i] 20:00 Boj o čas IV. 10 [i] 21:00 Jedinečný 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 23:35 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 00:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 02:25 Boj o čas IV. 9 [i] 03:10 Boj o čas IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Rychlý a zběsilý Fairmont [i] 07:15 Pátá rychlost 12 [i] 08:10 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Největší dopravní uzel [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Nazí a vystrašení: Zatraceni v Africe [i] 11:40 Nazí a vystrašení: Mayské utrpení [i] 12:35 Nazí a vystrašení 4 [i] 13:30 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 15:20 Tovární linka 5 [i] 15:50 Tovární linka 6 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 17:10 Extrémní stroje 7 [i] 18:05 Automobilové podzemí 1 [i] 19:00 Pátá rychlost 15 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 21:30 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 22:00 Likvidátor 3 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 11 [i] 23:00 Ztraceno a prodáno 2 [i] 23:30 Války kontejnerů 2 [i] 00:00 Porter Ridge: Buranské hry [i] 00:30 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 02:20 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 02:50 Likvidátor 3 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 11 [i] 03:45 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 04:40 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Kratochvíle [i] 06:20 Bláznivé lásky: Nejlepší roky našeho života 50/52 [i] 07:15 Na cestě po Provence [i] 07:45 Eliška a její rod: Dcera 1/7 [i] 08:45 Když se slunci nedaří: Honza 1/6 [i] 09:40 Všechnopárty [i] 10:25 Hercule Poirot XII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Letní pohádka [i] 14:00 Vltavská víla [i] 14:45 Kruh [i] 16:00 Roztomilý člověk [i] 17:30 Dynastie Nováků: Ztracené dítě 7/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Karel Gott 70 [i] 21:20 Za oponou [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Jeden hot a druhý čehý [i] 00:00 Diamant 13 [i] 01:40 Kriminálka Paříž: Hluboká voda 27/92 [i] 02:30 Bolkoviny [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Magický Špilberk [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Pravěký šperk . Režie K. Jureček [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Moje rodina X [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Maršov [i] 09:20 Ta naša kapela [i] 09:50 Divnopis [i] 09:55 Vzhůru dolů! [i] 10:15 Největší tankové bitvy: Sinaj 1973 [i] 11:00 Století létání 20/26 [i] 11:55 37 dní od atentátu k válce 3/3 [i] 12:45 Letopísně: Hercegovina - 1892 [i] 12:50 Strážci pralesa [i] 13:40 Panství Versailles [i] 14:35 Den zamilovaných bláznů [i] 16:10 Život v extrémních podmínkách 3/4 [i] 17:00 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pán času: Doktor tančí 10/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Poslední západ slunce [i] 21:50 Elektrický jezdec [i] 23:45 Hra o trůny: Mrzáci, bastardi a zlámané věci 4/10 [i] 00:40 Souboj vojevůdců: Haig proti [i] 01:25 Přežít! [i] 02:15 Náš venkov: Maršov [i] 02:35 Písničky Divadla na Provázku [i] 03:25 Písně a tance o lovu, myslivcích a pytlácích [i] 04:10 Z očí do očí [i] 04:40 Kameníkovi muzikanti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Želvy Ninja VI 11 [i] 06:55 Taz - mania III 36 [i] 07:20 Ninjago 5 [i] 07:45 Král džungle 22 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru 21 [i] 08:35 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 09:45 Krok za krokem VII 6 [i] 10:15 Andělé [i] 12:20 Prstýnek [i] 13:55 Výměna manželek II [i] 15:20 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 17:05 Poznáš, až to přijde? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Medvídek [i] 22:25 Trestná lavice [i] 00:40 Čas zemřít [i] 02:15 Novashopping 02:45 DO-RE-MI [i] 03:55 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Poklad čmeláků bambuláků 27 [i] 07:25 Malá mořská víla I: Dvakrát měř, jednou řež 12 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man II: Stan v akci 19 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:45 Top Gear 2011: To nejlepší [i] 10:50 Robinsonovi [i] 12:55 Pidilidi [i] 14:50 Černá punčocha [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:10 Master and Commander: Odvrácená strana světa [i] 01:05 Ztraceno v překladu [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 105/129 [i] 06:10 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 08:10 Zázrak menom dieťa [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 17-18/22 [i] 11:50 Môj nový tučný život II. 13/13 [i] 12:50 Môj nový tučný život III. 1/13 [i] 14:05 Danielle Steelová: Hviezda [i] 16:10 Ukradla si mi môj život [i] 17:55 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 20:00 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 22:00 Leto v Škótsku [i] 00:00 Môj brat je vrah [i] 01:45 Ukradla si mi môj život [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 105/129 [i] 04:15 Na streche [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 106/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Skippy díl 9. [i] 05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ester to rozčísne [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 13, 14 a 15. [i] 13:35 Bobule [i] 15:20 Drsňák [i] 17:10 Máš padáka! [i] 18:55 Hazard [i] 20:55 Kick-Ass [i] 22:55 Zóna smrti [i] 00:35 Deník mrtvých [i] 02:05 Vražedná dohoda [i] 03:30 Holky na hlídání [i] 04:55 Skippy díl 10 a 11. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 09:45 Šerm [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:15 Rally [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Duchové z plantáže a Oblast 51 8 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Ďábel se skrývá v dívčím pokoji 4 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 11:00 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Divný rok 22 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 15:10 Thor: Kladivo bohů [i] 17:00 Bostonské tornádo [i] 19:00 Beethoven [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Nevěsta přes internet [i] 23:00 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 00:00 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 01:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 03:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 04:00 Vánoční polibek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 9 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 10 [i] 06:00 Po proudu Yukonu0 [i] 06:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3 [i] 08:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 09:00 Fotografování žraloků na Fidži0 [i] 10:00 Velký bariérový útes 1 [i] 11:00 Brutální fyzika 3 [i] 11:55 Supermarkety - fabrika na potraviny 1 [i] 12:30 Supermarkety - fabrika na potraviny 2 [i] 13:00 Lovci drahokamů 11 [i] 14:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 15:00 Hroší peklo0 [i] 16:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady 3 [i] 17:00 Jak pohnout horou?0 [i] 18:00 Podzemí měst: Podzemí městí 10 [i] 18:50 Mistři písku 5 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 19 [i] 20:05 Těsné úniky 2. světové války 13 [i] 21:05 Vesmír 23