TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 VI. 1-2/18 [i] 11:35 Upírske denníky III. 10/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 14/16 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 16/24 [i] 14:15 Mentalista I. 6/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 19/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 8/22 [i] 16:05 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 9/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 8/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 19/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VI. [i] 01:10 Mentalista I. 6/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 16/24 [i] 02:45 Sherlock a Watsonová 9/24 [i] 03:30 Kobra 11 VI. 1-2/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 121 [i] 06:40 Doktorka Quinnová II.: Život a smrť [i] 07:30 Nash Bridges: Presilovka 74 [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Rosemary a Thymeová 2 [i] 10:05 Poklady sveta: Damask - raj v púšti, Sýria [i] 10:20 Poklady sveta: Bosra - bašta v Oriente, Sýria [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a smrť Cecílie [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou - 9. časť - Dôvera [i] 14:30 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda III 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Zanzibar - sultánova perla pri pobreží východnej Afriky, Tanzánia [i] 16:40 Poklady sveta: Kadidlová cesta v Dhofare - slzy bohov, Sultanát Omán [i] 16:55 Rosemary a Thymeová 3 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Žena,ktorá sa vracia 4/4 [i] 21:55 Hlavný podozrivý II. 2/11 [i] 23:40 Prefíkaná banda III 4/6 [i] 00:30 Nash Bridges: Presilovka 74 [i] 01:15 Maigret: Maigret a smrť Cecílie [i] 02:45 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 03:10 Sila lásky VI. 121 [i] 04:00 Doktorka Quinnová II.: Život a smrť [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Nech žije deduško [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - bubnovací tanec [i] 09:05 Portrét Máši Halamovej [i] 09:30 Historická panoráma: Fragmenty zo Slovenského štátu 1939 - 1945 [i] 09:55 Architektúra: Židovské múzeum v Berlíne [i] 10:25 VAT: Detekčné zariadenie na kontrolu tekutín [i] 10:55 Mojich sedem divov: Pavel Dvořák [i] 11:20 Trezor [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Siesta: Len vietor nemá kam ísť [i] 13:05 Gagman: Hviezda [i] 13:30 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Polícia [i] 18:00 Príroda zblízka: Čmeliaky u doktora [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Tŕň Danko [i] 18:55 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - bubnovací tanec [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Biomimikry: Látky budúcnosti [i] 21:00 Kennedyovci 1/8 [i] 21:40 Kennedyovci 2/8 [i] 22:25 Letné kino na Dvojke: Zvieracia láska [i] 00:10 ULI BIAHO [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 14 [i] 09:15 Profesionáli VIII.: Mamachuana 3 [i] 10:05 Súdna sieň: Syn chce byť ženou [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Takto sa syn nespráva [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Baywatch - Pobrežná hliadka 14 [i] 13:55 Hawaii 5.0 III. 14 [i] 14:50 Nákupné maniačky [i] 15:55 Profesionáli VIII.: Kondičné testy 4 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nevlastná dcéra [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 10 [i] 21:30 Dvojičky 5,6 [i] 23:30 Dotyk 5 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 02:15 Hawaii 5.0 III. 23 [i] 02:55 Knight Rider 10 [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nevlastná dcéra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 05:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 57 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum 16,17/17 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 17 [i] 10:40 Ninja Factor II. 54,55 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 12:45 Už dosť, šéfe! X. 19 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 14:40 Ako som spoznal vašu mamu VII. 14 [i] 15:10 RISKNI TO! [i] 16:10 Ninja Factor II. 56,57 [i] 17:05 Prvé oddelenie 29 [i] 17:30 Prvé oddelenie 30 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 18 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 14 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 22:45 Hawaii 5.0 III. 23 [i] 23:40 Experti 4 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:00 Magnum 16,17/17 [i] 02:40 Matlock II. [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 Sladký život PLAYMATE: ˘ 13 [i] 04:25 KRIMI 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 14 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání I. 6 [i] 10:10 Ztracený svět III. 5 [i] 11:10 Lovci pokladů III. 22 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 13:10 Drzá Jordan IV. 20 [i] 14:05 CSI: New York IX. 1 [i] 15:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 16:05 Ztracený svět III. 6 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání I. 7 [i] 18:05 Drzá Jordan IV. 21 [i] 19:05 CSI: New York IX. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 06:00 Jak se to dělá 61 [i] 06:25 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 07:15 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 08:10 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vrtej nebo zahyneš [i] 09:55 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 10:50 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:15 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 12:35 Burácení v srdcích: Promarněná šance [i] 13:30 Extrémní sběrači aut: Pickupy a problémy [i] 14:25 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 15:20 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 16:15 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 19:30 Jak se to dělá: Teploměry [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 3 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 21:00 Války kontejnerů 7 [i] 21:30 Likvidátor 11 [i] 22:00 Zlato z garáží: Zlatá trofej [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 23:00 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 00:00 Doznání mafiánů: Bill Cutolo Jr. [i] 00:30 Doznání mafiánů: Big Ron Previte [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:50 Války kontejnerů 7 [i] 02:20 Likvidátor 11 [i] 02:50 Zlato z garáží: Zlatá trofej [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 03:50 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 04:45 Ztraceno a prodáno 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Kam se schovat 4/22 [i] 09:30 Neobyčejné životy: Karel Gott [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:30 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 14/20 [i] 15:10 Zahrada je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Černé rukavice 5/13 [i] 20:40 Hříšní lidé Města pražského: Případ lichého střevíce 6/13 [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Šéfe, jdeme na to! [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 MI5 IV 8/10 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:00 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 01:10 Zahrada je hra [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vichry války 10/11 [i] 10:00 Trójský poklad [i] 10:55 Letecké katastrofy: Osudná noc nad [i] 11:45 Operace Navy SEALs 2/7 [i] 12:40 Galerie umění 4/13 [i] 13:05 Dějiny světa 2/8 [i] 13:55 Kouzlo Afriky: Od oceánu k moři písku [i] 14:20 Vzhůru dolů! [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:50 Technické divy světa: Letadlová loď Illustrious [i] 15:40 Středověk 6/6 [i] 16:40 Pobřeží Severního moře: Shetlandské ostrovy [i] 17:20 Moje rodina X [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Den otce 8/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Mezi životem a smrtí: Vidlička lepší nože 4/10 [i] 22:10 Matrjoški II 4/10 [i] 23:00 Mrtvý sníh [i] 00:30 Přežít! [i] 01:20 Město žen III: Společné peníze 9/15 [i] 01:40 Trójský poklad [i] 02:35 Památky na prodej: Zámek Červené [i] 02:50 Počesku [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 Znojemská desítka [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Ruleta humoru [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Pojišťovna štěstí: Zkouška [i] 10:25 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 11:00 Comeback: Třinácté pivo [i] 11:35 Krok za krokem VII 4 [i] 12:00 Tescoma s chutí [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 13:10 Beze stopy VI: Úplné vypnutí 13 [i] 14:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Nevinná zábava 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kam patřím? 71 [i] 16:30 Krok za krokem VII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Obránci 14 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Domluvíme se [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Operace 3 [i] 21:15 Záložní plán [i] 23:25 Harley Davidson a Marlboro Man [i] 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Nevinná zábava 17 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Kolotoč [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Kam patřím? 71 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Walker, Texas Ranger II: Táta zločinu 4 [i] 07:30 Alf II: Občané a zloději 1/2 [i] 08:05 M*A*S*H 123 [i] 08:55 Cesty domů: Zavolej sanitku! 150 [i] 10:10 To je vražda, napsala V: Malá noční hra 2 [i] 11:10 Walker, Texas Ranger II: Konečná 5 [i] 12:10 Julie Lescautová V: Zlobivý syn 11 [i] 14:10 Wolffův revír II: Muž v pozadí 7 [i] 15:10 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 16:25 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Láska na konci světa [i] 22:05 Přešlapy 6 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy III: Dobrodružství Poseidonu 2 [i] 00:15 Vegas I: Jedna jako druhá 15 [i] 01:15 Okrsek 22: Ztráty a nálezy 11 [i] 02:05 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 03:05 Wolffův revír II: Muž v pozadí 7 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 129/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 92/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 161-162/190 [i] 11:55 Fatmagul 125-126/160 [i] 14:15 Nezvestná 64-65/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 19/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí II. 2/19 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 10/22 [i] 21:30 Fatmagul 127-128/160 [i] 23:40 Ezel 119-120/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí II. 2/19