TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:35 Kobra 11 V. 15-16/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 8/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 12/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 14/24 [i] 14:15 Mentalista I. 4/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 17/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 6/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 7/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 6/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 17/24 [i] 00:25 Myšlienky vraha VI. [i] 01:20 Mentalista I. 4/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 14/24 [i] 02:50 Sherlock a Watsonová 7/24 [i] 03:30 Kobra 11 V. 15-16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Sila lásky VI. 119 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Iná žena [i] 07:30 Nash Bridges: Mesto výbuchov 72 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Láska a smrť 15/15 [i] 10:05 Poklady sveta: Lalibela - Jeruzalem v afrických horách, Etiópia [i] 10:20 Poklady sveta: Fasil Ghebbi - skamenený poľný tábor, Etiópia [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a Fantom [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou - 7.časť - Boj o dieťa [i] 14:20 Nebíčko v papuľke: Jahody a moruše [i] 14:55 Prefíkaná banda III 2/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Saná - staré mesto s novými domami, Jemen [i] 16:40 Poklady sveta: Shibam - v Chicagu púšte sa drobí hlina, Jemen [i] 16:55 Rosemary a Thymeová 1 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Kapitán Cain: Žiarlivosť 1/8 [i] 22:20 Piráti - stratený poklad: Ako sa rodí legenda 1/8 [i] 23:40 Prefíkaná banda III 2/6 [i] 00:30 Nash Bridges: Mesto výbuchov 72 [i] 01:15 Maigret: Maigret a Fantom [i] 02:45 Kapitán Cain: Žiarlivosť 1/8 [i] 03:40 Sila lásky VI. 119 [i] 04:30 Doktorka Quinnová II.: Iná žena [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Hra [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - chalanský tanec [i] 09:05 Maršal Žukov 1/2 [i] 09:50 Príroda zblízka: Zavýjať s vlkmi [i] 10:20 VAT: Diagnostika betónových mostov [i] 10:50 Odpískané [i] 11:15 Mojich sedem divov: Iveta Radičová [i] 11:50 Trezor [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Siesta: Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Gagman: Tulák [i] 14:05 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:35 Guľaté tajomstvo [i] 15:50 Senior klub-magazín [i] 16:15 Kvarteto [i] 16:55 Eva Krížiková jubiluje: Štyria grobiani [i] 18:05 Super-hrdinovia: Lucy Rombergová - extrémna svižnosť [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Tŕň Danko [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - chalanský tanec [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prečo chudoba?: Animovaná história [i] 21:00 Letné kino na Dvojke: Iba deň [i] 22:25 Borgiovci II. 10/10 [i] 23:20 České milovanie: O láske pouličnej [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i] 00:45 Prečo chudoba?: Animovaná história [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 12 [i] 09:15 Profesionáli VIII.: Veľký návrat 1 [i] 10:05 Súdna sieň: Drahí pozostalí [i] 11:10 SÚDNA SIEŇ: Detský tábor [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Baywatch - Pobrežná hliadka 12 [i] 13:55 Hawaii 5.0 III. 12 [i] 14:50 Nákupné maniačky [i] 15:55 Profesionáli VIII.: Bojov vrtuľník 2 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Slepota [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 9 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 3 [i] 22:30 Finder: Šiesty zmysel: O Popoluške 3 [i] 23:30 Ochrana svedkov IV. 7 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17 [i] 01:30 Vtierka Castle V. 3 [i] 02:20 Finder: Šiesty zmysel 3 [i] 03:00 Ochrana svedkov IV. 7 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Slepota [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 55 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum 12,13 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 15 [i] 10:40 Ninja Factor II. 50,51 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 12:40 Už dosť, šéfe! X. 17 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VII. 12 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 52,53 [i] 17:00 Prvé oddelenie 25 [i] 17:30 Prvé oddelenie 26 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 16 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 12 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17 [i] 21:45 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Prvá Apokalypsa [i] 23:45 Letecké katastrofy VII. 1/8 [i] 00:50 Zločinci III. 19 [i] 01:20 Magnum 12,13 [i] 02:55 Matlock II. [i] 03:40 Zločinci III. 19 [i] 04:05 Sladký život PLAYMATE: ˘ 11 [i] 04:25 KRIMI 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 10 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání I. 4 [i] 10:10 Ztracený svět III. 3 [i] 11:10 Lovci pokladů III. 20 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 18 [i] 14:05 Vražedná číslaIII. 23 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 21 [i] 16:00 Ztracený svět III. 4 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 5 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 19 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 21:00 Beauty And The Beast Ii. 1 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 11 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 12 [i] 00:00 Lost Girl Iii. 4 [i] 01:00 Beauty And The Beast Ii. 1 [i] 01:55 Vlčí mládě III. 11 [i] 02:40 Vlčí mládě III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 06:00 Jak se to dělá 59 [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 08:10 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Rodinná rozepře [i] 09:55 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 10:50 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 11:15 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 11:40 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 13:30 Pátá rychlost 11 [i] 14:25 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 15:20 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 16:15 Špinavé práce: Zpracovatel cibule [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 21:00 Hlídači čtvrtí 6 [i] 22:00 Američtí kopáči: Čerokézský poklad [i] 22:30 Američtí kopáči: Peníze za načerno pálený alkohol [i] 23:00 Výrobci zbraní 3 [i] 00:00 Zápasníci: Kdo s koho [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:50 Hlídači čtvrtí 6 [i] 02:50 Američtí kopáči: Čerokézský poklad [i] 03:20 Američtí kopáči: Peníze za načerno pálený alkohol [i] 03:50 Výrobci zbraní 3 [i] 04:45 Zápasníci: Kdo s koho [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:25 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Divoká jízda 3/22 [i] 09:30 Hercule Poirot [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 12/20 [i] 15:10 Zahrada je hra [i] 15:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:35 Vše o vaření [i] 16:55 Cestománie [i] 17:25 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 21:45 Homolka a tobolka [i] 23:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:15 Hercule Poirot [i] 00:10 MI5 IV 7/10 [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Spletitá síť 16/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Pobřeží Severního moře: Shetlandské ostrovy [i] 09:35 Hluboká moře pod Severním pólem [i] 10:30 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 11:20 Fascinující proměny přírody: Velký tah lososů [i] 12:15 Kurs Karibské ostrovy [i] 12:50 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 3/8 [i] 13:45 Letecké katastrofy: Požár na palubě [i] 14:40 Středověk 5/6 [i] 15:35 Operace Navy SEALs 2/7 [i] 16:25 Technické divy světa: Letadlová loď Illustrious [i] 17:20 Moje rodina X [i] 17:50 Směr rovník: Řeky slunce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Dalek 6/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa 2/8 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Osudná noc nad [i] 21:50 Kde řeky mají slunce [i] 23:25 Sestřička Jackie III: Dost lana 2/12 [i] 23:55 Přežít! [i] 00:45 Americké století očima Olivera: Stonea 2/10 [i] 01:40 Cestománie [i] 02:10 Švédové před Brnem [i] 02:45 Památky na prodej: Zámek Rokytnice v Orlických horách [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 Tarogato hraje prim [i] 04:15 Za dveřmi je A.G. [i] 04:45 Malované děti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Pojišťovna štěstí: Pravá ruka [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Pistole [i] 11:25 Krok za krokem VII 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 10 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 8 [i] 13:20 Beze stopy VI: Byt 4G 11 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Hra s osudem 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuji Bohu 69 [i] 16:30 Krok za krokem VII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Píchačky 12 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Malé překvapení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Kapr 2 [i] 21:15 Víkendové prázdniny: Druhá kůže [i] 21:50 Lovci zločinců II 21 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 4 [i] 23:40 Kriminálka Anděl II: Baronka [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Hra s osudem 15 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Mike a Molly III 10 [i] 02:20 Lovci zločinců II 21 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuji Bohu 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Walker, Texas Ranger II: Tajfun 2 [i] 07:40 Alf II: Soud 13 [i] 08:15 M*A*S*H 121 [i] 09:05 Cesty domů: Most 148 [i] 10:20 To je vražda, napsala IV: Primárky 22 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger II: Ve jménu Páně 3 [i] 12:20 Julie Lescautová V: Bez pardonu 9 [i] 14:10 Wolffův revír II: Vražda zdravotní sestry 5 [i] 15:10 Siska VI: Klubko hadů 1 [i] 16:25 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Diagnóza smrti [i] 22:05 Přešlapy 5 [i] 23:20 Myšlenky zločince VIII 21 [i] 00:15 Spravedlnost v krvi III: Staré rány 3 [i] 01:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Přesná rána 5 [i] 02:05 Siska VI: Klubko hadů 1 [i] 03:05 Wolffův revír II: Vražda zdravotní sestry 5