TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:35 Kobra 11 V. 13-14/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 7/22 [i] 12:20 Psych, s. r. o. IV. 11/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 13/24 [i] 14:10 Mentalista I. 3/23 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 16/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 5/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Zohan: Krycie meno kaderník (HD) [i] 22:45 Sekerovci [i] 23:20 Naši ma zabijú! [i] 00:20 Dva a pol chlapa VII. 5/22 [i] 00:50 Teória veľkého tresku V. 16/24 [i] 01:15 Myšlienky vraha VI. [i] 02:05 Mentalista I. 3/23 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 13/24 [i] 03:30 Kobra 11 V. 13-14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Sila lásky VI. 118 [i] 07:15 Doktorka Quinnová II.: Cirkus [i] 08:00 Nash Bridges: Hra na skrývačku 71 [i] 08:45 Správy RTVS "N" [i] 09:30 Góly - body - sekundy [i] 09:50 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Rodinné problémy 14/15 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigretova trpezlivosť [i] 13:50 Hurá do záhrady [i] 14:25 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Lalibela - Jeruzalem v afrických horách, Etiópia [i] 16:40 Poklady sveta: Fasil Ghebbi - skamenený poľný tábor, Etiópia [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Láska a smrť 15/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vojvodkyňa [i] 22:00 Sindibád 3/12 [i] 22:45 Sindibád 4/12 [i] 23:30 Nash Bridges: Hra na skrývačku 71 [i] 00:15 Vojvodkyňa [i] 01:55 Maigret: Maigretova trpezlivosť [i] 03:20 Sila lásky VI. 118 [i] 04:10 Doktorka Quinnová II.: Cirkus [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Pohoda [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - sestrička [i] 09:00 Klub Rozmarín [i] 09:30 Bohom zabudnuté kúty [i] 10:05 Poltón [i] 10:35 Mojich sedem divov: Július Satinský [i] 11:00 Trezor [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 Muzikanti [i] 12:35 Eva Krížiková jubiluje: Divadlo bez opony [i] 13:20 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 14:10 Tour de France [i] 18:05 Príroda zblízka: Zavýjať s vlkmi [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Tŕň Danko [i] 18:55 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - sestrička [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Maršal Žukov 1/2 [i] 20:50 Letné kino na Dvojke: "Dobří holubi se vracejí" [i] 22:45 Odpískané [i] 23:10 Hra [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 DOBRÉ RÁNO [i] 08:45 Simpsonovci XXIV. 11 [i] 09:15 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9 [i] 10:05 Súdna sieň: Až príliš bohatý [i] 11:05 SÚDNA SIEŇ: Má či nemá milenca? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Baywatch - Pobrežná hliadka 11 [i] 13:50 Hawaii 5.0 III. 11 [i] 14:50 Nákupné maniačky [i] 15:50 Profesionáli VIII.: Veľký návrat 1 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Fľaška alebo revolver [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 7,8 [i] 22:30 Dracula 3 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 02:10 Knight Rider 7,8 [i] 03:35 Dracula 3 [i] 04:20 Prvé oddelenie [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Má či nemá milenca? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 54 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINUTY [i] 08:00 Magnum 10,11 [i] 10:05 Hlavne nezáväzne 4 [i] 10:40 Nekonečná, nevystupovať! [i] 12:40 Už dosť, šéfe! X. 16 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 14:30 Ako som spoznal vašu mamu VII. 11 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 50,51 [i] 16:55 Prvé oddelenie 23 [i] 17:30 Prvé oddelenie 24 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 15 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 11 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 22/22 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 22:45 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 5,6 [i] 00:55 Doživotie [i] 03:00 Magnum 10,11 [i] 04:35 Sladký život PLAYMATE: ˘ 10 [i] 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 3 [i] 10:00 Hellboy 1 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 13:20 Drzá Jordan IV. 17 [i] 14:15 Vražedná číslaIII. 22 [i] 15:10 Lovci pokladů III. 20 [i] 16:10 Ztracený svět III. 3 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání I. 4 [i] 18:10 Drzá Jordan IV. 18 [i] 19:05 Vražedná číslaIII. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 21:00 CSI: New York IX. 13 [i] 22:00 CSI: New York IX. 14 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 7 [i] 01:10 CSI: New York IX. 13 [i] 02:05 CSI: New York IX. 14 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 8 [i] 06:00 Jak se to dělá 58 [i] 06:25 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 07:15 Nutné k přežití: Irsko [i] 08:10 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Neprozkoumané území [i] 09:55 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 10:50 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 11:15 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 11:40 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 12:35 Jízda: Jádro [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 14:25 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 15:20 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 16:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 19:30 Jak se to dělá 65 [i] 20:00 Podmořští lovci 1 [i] 21:00 Dvojí přežití 7 [i] 22:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Sri Lanka [i] 23:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Madagascar [i] 00:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Příznační válečníci Peru [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Dvojí přežití 7 [i] 02:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Sri Lanka [i] 03:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Madagascar [i] 04:45 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Příznační válečníci Peru [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Osidla lásky 2/22 [i] 09:30 Jestřábí moudrost [i] 11:05 Profesionálové: Zvířený prach 21/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:25 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 11/20 [i] 15:10 Zahrada je hra [i] 15:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:35 Vše o vaření [i] 16:55 Cestománie [i] 17:25 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Profesionálové: Jízda na slepo 22/57 [i] 23:15 Hercule Poirot [i] 00:05 Kriminálka Paříž: Hluboká voda 27/92 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:10 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 ...a tuhle znáte? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Vietnam [i] 09:40 Život v extrémních podmínkách 2/4 [i] 10:30 Směr rovník: Bitva o světlo [i] 11:25 Operace Navy SEALs 1/7 [i] 12:20 Československý filmový týdeník 1964 998/2379 [i] 12:30 Hemerlovy masky [i] 12:45 Záhady DNA: Hledání bájného Adama [i] 13:35 Aleje jako součást naší krajiny [i] 14:05 Objevování pravdy: Nefertiti [i] 14:55 Věda na vlastní kůži [i] 15:45 Den Kyborga [i] 16:30 Bitva u Slavkova 2/2 [i] 17:25 Jistě, pane premiére: Spletitá síť 16/16 [i] 17:55 Objevování pravdy: Pompeje [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Třetí světová válka 5/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 37 dní od atentátu k válce 3/3 [i] 21:00 Technické divy světa: Letadlová loď Illustrious [i] 21:55 Východ - Západ [i] 23:55 Cesty k úspěchu [i] 00:00 Den vítězství [i] 02:00 Náš venkov: Turistika jménem Agro [i] 02:20 Aleje jako součást naší krajiny [i] 02:50 Památky na prodej: Klášter Chyše [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:40 Brňáci [i] 04:20 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Korálky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Pojišťovna štěstí: Nikdy bych nelhal [i] 10:20 Muži v černém 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 9 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 7 [i] 13:20 Beze stopy VI: Vánoční nálada 10 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vztek 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek z potoka 68 [i] 16:30 Krok za krokem VII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Záškoláci 11 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Pravá ruka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Pistole [i] 21:25 Mentalista V: Rudé autíčko 12 [i] 22:20 Lovci zločinců II 20 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 3 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Rozdrcený a vyhozený [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vztek 14 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Mike a Molly III 9 [i] 02:25 Lovci zločinců II 20 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek z potoka 68 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Walker, Texas Ranger II: Odměna 1 [i] 07:40 Alf II: Nový soused 12 [i] 08:15 M*A*S*H 120 [i] 09:05 Cesty domů: Uklidni se 147 [i] 10:20 To je vražda, napsala IV: S kamennou tváří 21 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger II: Tajfun 2 [i] 12:20 Julie Lescautová V: Soukromá aféra 8 [i] 14:10 Wolffův revír II: Raději dvakrát než jednou 4 [i] 15:10 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 16:25 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Rodina na útěku [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:25 Obchoďák: Bestie 9 [i] 23:50 Pípšoubazar [i] 00:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Pramen smrti 4 [i] 01:45 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 02:45 Wolffův revír II: Raději dvakrát než jednou 4 [i] 03:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 126/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 89/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 155-156/190 [i] 12:00 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 14:10 Nezvestná 58-59/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 16/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 21/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 5/10 [i] 21:30 Fatmagul 121-122/160 [i] 23:40 Ezel 113-114/142 [i] 01:45 Priatelia [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí I. 21/22 [i] 02:30 Adela show [i] 03:00 Bez servítky [i] 03:40 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 96/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krycí jméno: Čistič [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 14:00 Kohout na víně [i] 16:15 Holky v balíku [i] 18:00 Okamžik vzkříšení [i] 19:50 Warholka [i] 21:25 Mezi nepřáteli [i] 23:20 Příšera [i] 00:55 Pod policejní ochranou