TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 16/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:00 SpongeBob v šortkách [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 08:30 Traja nindžovia zasahujú [i] 10:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:55 Tarzan [i] 14:45 Miesto dopadu: Berlín [i] 16:55 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Proroctvo: Koniec sveta [i] 23:00 Constantine [i] 01:15 Proroctvo: Koniec sveta [i] 03:10 Constantine [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny: Poľovačka [i] 05:50 Remeslá pod Tatrami [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 50 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI:Máša a medveď [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI:Franklin: Franklin sa ospravedlňuje 45/52 [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Dilys robí problémy [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Kastor a Polydeukes [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 Leto s Katkou: Kamaráti 2/7 [i] 09:45 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:20 Zem - história jednej cesty 1/2 [i] 11:20 Slovensko v obrazoch [i] 11:45 Svet v obrazoch [i] 12:10 Z lásky k tebe [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 14:40 Zlatá klasika: Pomáda [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 23:10 Elisa z Rivombrosy II 2/13 [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 01:40 Inšpektor Rocca IV: Jedy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Pohoda [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Dejiny: Vojnové denníky 2/4 [i] 10:25 Família: Família - Našli sa v láske [i] 10:55 Eva Krížiková jubiluje: Figliar Sťopka [i] 11:50 Poltón [i] 12:20 Slovo [i] 12:35 Jánošíkove dni v Terchovej - VEĎ JE TÁ TERCHOVÁ TELIA JAKO VIEDEŇ... [i] 14:00 Tour de France [i] 18:00 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 18:50 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:55 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Logopéd [i] 19:10 Mackovia [i] 19:20 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Marhuľový ostrov [i] 21:50 Pohoda [i] 21:55 Hrana [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i] 00:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 06:00 Malá morská víla 3 [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:35 Šéf v utajení III. 2 [i] 09:35 VARÍ VÁM TO [i] 10:25 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:05 Stratené duše II. 22/22 [i] 12:00 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu [i] 13:10 Jedine ona [i] 15:20 Liga výnimočných [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Narnia: Lev, šatník a čarodejnica [i] 22:55 V pätici po opici [i] 01:10 Liga výnimočných [i] 03:10 V pätici po opici [i] 04:50 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha 5 [i] 06:40 Zberači 24 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. 2 [i] 09:15 Ako žiť s rodičmi 11 [i] 09:40 Vylomeniny 6 [i] 10:30 Ničitelia mýtov 11 [i] 11:40 Originály na cestách - Berlín 5 [i] 12:55 100 rokov svedectiev 8,9 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York 11,12 [i] 15:10 Nekonečná, nevystupovať! [i] 16:55 VARÍ VÁM TO [i] 17:45 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:20 Prepáč, si ženatý [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 2 [i] 21:45 Ako som prežil: Dieťa za život 2 [i] 22:50 Zrodenie gangstra [i] 00:50 Originály na cestách - Berlín 5 [i] 01:45 Carpocalypse II. 3,4 [i] 03:10 Zrodenie gangstra [i] 04:40 Ničitelia mýtov 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tarzan: The Epic Adventures 11 [i] 08:00 Tarzan: The Epic Adventures 12 [i] 09:00 House Viii. 5 [i] 10:00 House Viii. 6 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 7 [i] 12:00 Drzá Jordan IV. 9 [i] 12:55 Drzá Jordan IV. 10 [i] 13:50 Havaj 5-0 I. 2 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 15:45 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 16:45 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 17:40 CSI: New York IX. 16 [i] 18:40 Hellboy 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 22:55 No Limit Ii. 1 [i] 00:10 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 05:35 Pátá rychlost 7 [i] 06:00 Jak se to dělá 57 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 07:15 Extrémní stroje 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 09:05 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 10:50 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 11:15 Hra o peníze: Na aukci [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 12:35 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 13:05 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 14:25 Války kontejnerů 3 [i] 14:55 Války kontejnerů 4 [i] 15:20 Megastavitelé: Potopení lodi [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 17:10 Jak se to dělá 34 [i] 17:40 Jak to dělají? 7 [i] 18:05 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i] 19:00 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 20:00 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Zlato Beringova moře: Záchrana a zabavení věci [i] 00:55 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bláznivé lásky: Mezi tebou a mořem 49/52 [i] 07:35 Valentin Dobrotivý [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2014 [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro diváky detektivek: Vrah přichází včas 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vřesový trůn [i] 14:05 Jak přišli kováři k měchu [i] 15:05 Pětka s hvězdičkou [i] 16:20 Druhý tah pěšcem [i] 17:40 Dobrá Voda: Nástup 1/7 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Stín smrtihlava [i] 21:30 Hop nebo trop [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Komisař Moulin [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:25 Zkus mít vkus [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:35 Pod pokličkou [i] 03:00 Kaleidoskop [i] 03:25 Designtrend [i] 03:40 Hodinový manžel [i] 04:05 Step [i] 04:25 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 04:35 Etiketa [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Ze ZOO do ZOO [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Dům plný zvířátek [i] 06:40 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 998/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Praha císařská 1 [i] 09:35 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 10:30 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 11:30 Dějiny světa 1/8 [i] 12:25 Království divočiny: Lemuří příběh [i] 12:55 Bratrstvo tajemných mangust 2/8 [i] 13:25 Tajemný ostrov na konci světa [i] 14:15 Vodácká putování: Moravice [i] 14:35 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 14:40 Světová náboženství: Hinduismus [i] 15:35 Na cestě po Madeiře [i] 16:05 Hluboká moře pod Severním pólem [i] 17:00 Pobřeží Severního moře: Shetlandské ostrovy [i] 17:45 Fascinující proměny přírody: Velký tah lososů [i] 18:35 Obyvatelé českých vod [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Vetřelci v Londýně 4/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Nenapravitelný [i] 21:35 Poločas štěstí [i] 23:10 Americké století očima Olivera Stonea 2/10 [i] 00:10 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 01:00 Vzhůru dolů! [i] 01:20 Mezi životem a smrtí: Kdo teď lituje? 3/10 [i] 02:00 Farář nebo flanďák [i] 02:25 S korupcí na věčné časy [i] 02:50 Ze ZOO do ZOO [i] 03:20 Babylon [i] 03:45 Soláň [i] 04:05 Fojtství Velké Karlovice [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Želvy Ninja VI 10 [i] 06:45 Taz - mania III 35 [i] 07:05 Looney Tunes: Úžasná Show 12 [i] 07:30 Ninjago 4 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 19 [i] 08:25 Kačenka a strašidla 2 [i] 08:55 Víkendové prázdniny: Divočina po česku [i] 09:35 Vášnivý tanec [i] 12:00 Fenomén Gott [i] 13:15 Mr. Bean: Kadeřnický salón pana Beana [i] 13:50 Bláznivá dovolená [i] 15:50 Může se to stát i vám [i] 17:50 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v černém 2 [i] 22:00 Cellular [i] 23:55 Bláznivá dovolená [i] 01:30 Novashopping 02:00 Cellular [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Doporučená zásilka 26 [i] 07:55 Malá mořská víla I: Domácí vězení 11 [i] 08:25 Dokonalý Spider-Man II: Past na rodiče 18 [i] 08:50 Hitlerovi válečníci: Hrdina Rommel 2 [i] 09:45 M*A*S*H 118 [i] 10:15 M*A*S*H 119 [i] 10:50 Vraždy mezi muškáty I: Příliš mnoho závětí 7 [i] 11:55 Bella a nesplněný sen [i] 13:55 Big Ben I: Mezi přáteli 4 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Vezmu si tě jindy! 3 [i] 21:30 Zelená míle [i] 01:35 Takoví normální Američané I: Věř mi 6 [i] 02:35 Hitlerovi válečníci: Hrdina Rommel 2 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 04:55 Slunečno, místy vraždy II: Temné bažiny 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 104/129 [i] 06:10 Leto v Paríži [i] 08:10 Zázrak menom dieťa [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:40 V siedmom nebi IV. 15-16/22 [i] 11:45 Môj nový tučný život II. 11-12/13 [i] 14:00 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 15:50 Doktorka Zoe II. 16/22 [i] 16:45 Kráska a zviera I. 16/22 [i] 17:35 Ako byť trendy [i] 18:50 Svadba snov [i] 20:00 Pasca na ženícha 1-2/2 [i] 23:40 Skutočný príbeh: Dievča ako ja [i] 01:20 Zločiny z vášne [i] 02:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 104/129 [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Cesta za snem [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 10,11 a 12. [i] 13:35 Láska a čest [i] 15:55 Milenec je zločinec! [i] 17:35 Jonesovi [i] 19:15 Skrýš [i] 21:10 Králičí nora [i] 22:45 Pod policejní ochranou [i] 00:30 Machete [i] 02:10 Mechanik zabiják [i] 03:35 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:15 Kanoistika [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Veslování [i] 12:30 Formule [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Kanoistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Veslování [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Motorky [i] 21:00 Motorky [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Cyklistika [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Motorky [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Kanoistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 10:00 Zničující střet [i] 12:00 Havaj 5-0 1: Krutá daň 1 [i] 13:00 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 14:00 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 15:00 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 16:00 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 17:00 Knockout [i] 19:00 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 21:00 MÍSTNÍ PREMIÉRA: Dobrá manželka 5: Divný rok 22 [i] 22:00 Zničující střet [i] 23:55 Talentovaný pan Ripley [i] 02:45 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 03:45 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 04:40 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 7 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 8 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 10 [i] 06:50 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2 [i] 08:00 Život v lůně: Psi0 [i] 09:00 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 10:00 David Attenborough: Pouštní moře 1 [i] 11:00 Brutální fyzika 2 [i] 12:00 Nákladné delikatesy 7 [i] 12:30 Nákladné delikatesy 8 [i] 13:00 Lovci drahokamů 10