Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 15/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:00 SpongeBob v šortkách [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 07:55 Loch Ness [i] 10:00 2 baby na mizine II. 14/24 [i] 10:30 Teória veľkého tresku V. 15/24 [i] 10:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 12:45 Prázdniny v Amerike (HD) [i] 14:50 Líbáš jako Bůh (HD) [i] 17:20 Dva a pol chlapa VII. 4/22 [i] 17:50 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Posadnutá (HD) [i] 22:40 Sex v meste 2 (HD) [i] 01:30 Paranormal Activity 2 [i] 02:55 Líbáš jako Bůh (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 49 [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova zbierka 44/52 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Príšera z Pontypandy [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Iason a Argonauti [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:30 Safari: Telegram 3/13 [i] 10:00 Tanečná akadémia: Skúška zaľúbených 7/26 [i] 10:30 Tanečná akadémia: Čoraz väčšie problémy 8/26 [i] 11:00 Rozprávanie kvetu kamélie: Dym nad horou 1/4 [i] 11:35 Rozprávanie kvetu kamélie: Meč Kusanagi 2/4 [i] 12:20 Čo ja viem [i] 13:40 Fetiše socializmu: Vyšumené atrapy [i] 14:10 Náčelník Veľký had [i] 15:40 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 16:40 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Jahody a moruše [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Z lásky k tebe [i] 21:40 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 00:00 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 00:55 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 01:55 Inšpektor Rocca IV: Dievča so psíkom [i] 03:35 Náčelník Veľký had [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Pohoda [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 História Slovenského futbalu [i] 09:50 Mata Mata [i] 11:30 Separé [i] 12:00 Farmárska revue [i] 12:30 Tajomstvo alchymistu Storitza [i] 14:00 Tour de France [i] 18:05 Bohom zabudnuté kúty [i] 18:45 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:02 Veselá farma [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Vojnové denníky 2/4 [i] 21:05 Anjel milosrdenstva [i] 22:45 Pohoda [i] 22:50 Časozber - Andrej Šeban [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Slovenský bigbít 2 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:20 Transformers Prime [i] 06:50 Rozprávková jazda [i] 07:45 Chyťte to dievča [i] 09:45 Camelot 5,6 [i] 12:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:10 Dvanásť do tucta [i] 15:25 Kevin zo severu [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Jedine ona [i] 22:45 Predátori [i] 01:10 Teória chaosu [i] 02:55 Predátori [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 05:50 Perry Mason: Prípad stratenej lásky 4 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Kúzelníci z Waverly III. 1/30 [i] 09:10 Simpsonovci IV. 14 [i] 09:40 Ninja Factor II. 48,49 [i] 10:40 Ničitelia mýtov 10 [i] 11:50 Originály na cestách II. 1,2/16 [i] 14:05 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 16:00 Z chatrče do luxusu 3,4 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 11,12 [i] 19:55 Vylomeniny [i] 20:45 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 23:00 Teória chaosu [i] 00:45 Tulák zo šírych plání [i] 02:50 Ničitelia mýtov 10 [i] 03:40 Originály na cestách II. 1,2/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 The Millionaire Tour - Series 9 [i] 07:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 08:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 09:20 Na lodi III. 13 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 6 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 16:00 JAG IV. 8 [i] 17:00 JAG IV. 9 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 19:00 Boj o čas IV. 7 [i] 20:00 Boj o čas IV. 8 [i] 21:00 Stíny minulosti 1 [i] 22:55 Jak prosté II. 24 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 00:45 Stíny minulosti 1 [i] 02:35 Jak prosté II. 24 [i] 03:20 The Millionaire Tour - Series 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 06:00 Jak se to dělá 56 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 07:15 Pátá rychlost 11 [i] 08:10 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 09:05 Opravdový podvod 1 [i] 09:30 Opravdový podvod 2 [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Supermrakodrapy 1 [i] 11:40 Supermrakodrapy 2 [i] 12:35 Supermrakodrapy 3 [i] 13:30 Supermrakodrapy: Budova pro miliardáře [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 15:20 Tovární linka 3 [i] 15:50 Tovární linka 4 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 17:10 Extrémní stroje 6 [i] 18:05 Rození obchodníci: Blízký východ [i] 19:00 Pátá rychlost 14 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 21:30 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 22:00 Likvidátor 2 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 10 [i] 23:00 Ztraceno a prodáno 1 [i] 23:30 Války kontejnerů 1 [i] 00:00 Porter Ridge: Války žertíků [i] 00:30 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 02:20 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 02:50 Likvidátor 2 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 10 [i] 03:45 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 04:40 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:15 Bláznivé lásky: Už nehraju 48/52 [i] 07:15 Na cestě po Madeiře [i] 07:45 Laskavý divák promine: Nesmějte se pavučince 5/5 [i] 09:00 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:25 Do nebíčka [i] 15:50 Valentin Dobrotivý [i] 17:30 Dynastie Nováků: Večírek 6/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 21:15 Marečku, podejte mi pero! [i] 22:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Špatným směrem [i] 00:45 Kriminálka Paříž: Křížová palba 26/92 [i] 01:35 Zahrada je hra [i] 02:25 Zkus mít vkus [i] 02:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:35 Padající květináč [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:25 Hodinový manžel [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Školská reforma 15/16 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Turistika jménem Agro [i] 09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Vzhůru dolů! [i] 10:05 Největší tankové bitvy: Šestidenní válka [i] 10:50 Století létání 19/26 [i] 11:45 37 dní od atentátu k válce 2/3 [i] 12:40 Hemerlovy masky [i] 12:55 Trójský poklad [i] 13:50 Tajemství Santa Vittorie [i] 16:05 Život v extrémních podmínkách 2/4 [i] 17:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 17:55 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Nepokojná mrtvá 3/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Rio Lobo [i] 21:55 Serpico [i] 00:05 Hra o trůny: Lord Sníh 3/10 [i] 01:00 Souboj vojevůdců: Allenby proti von Sandersovi [i] 01:45 Přežít! [i] 02:35 Náš venkov: Turistika jménem Agro [i] 02:50 Co zbylo z Gutha-Jarkovského [i] 03:15 Už koluje fáma [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Jeseničtí sokoli [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VI 9 [i] 06:45 Taz - mania III 34 [i] 07:10 Ninjago 3 [i] 07:35 Král džungle 21 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru 20 [i] 08:25 Honzíček a Grétička [i] 09:35 Krok za krokem VII 1 [i] 10:05 Moje druhá láska [i] 12:00 Otec Kondelík a ženich Vejvara [i] 13:45 Výměna manželek II [i] 15:10 Policejní akademie [i] 17:05 Drtivý dopad [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:50 Skrýš [i] 01:00 Armáda jednoho [i] 02:35 Novashopping 03:05 Policejní akademie [i] 04:55 Kolotoč [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pouštní pirát Kubík 25 [i] 07:10 Malá mořská víla I: O Zrzkovi 10 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Strážci galaxie 17 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Top Gear 2011 [i] 10:25 Bolt, pes pro každý případ [i] 12:30 Ségra tropí hlouposti [i] 14:35 Motiv pro vraždu [i] 16:40 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:15 Právo silnějšího [i] 00:25 Vesnice [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 04:10 Volání Afriky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 103/129 [i] 06:05 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 08:10 Zázrak menom dieťa [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 13-14/22 [i] 11:50 Môj nový tučný život II. 9-10/13 [i] 14:05 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 15:55 Intrigánka [i] 17:55 Dora Heldtová: Dovolenka s ockom [i] 20:00 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 22:00 Leto v Paríži [i] 00:00 Zločiny z vášne [i] 01:35 Intrigánka [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 103/129 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Holky fotbal nehrajou [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 7,8 a 9. [i] 13:35 Krycí jméno: Čistič [i] 15:15 Lovci dinosaurů [i] 17:00 Agora [i] 19:10 Zkrocená hora [i] 21:25 Mechanik zabiják [i] 23:00 Machete [i] 00:45 Noc oživlých mrtvol [i] 02:20 Základní instinkt 2 [i] 04:10 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:15 Cyklistika [i] 10:30 Watts [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Plochá dráha [i] 12:30 Formule [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Kanoistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Veslování [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Box [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Místo určení: Britská Kolumbie 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 11:00 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Jedno procento 21 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 15:00 Trosečníci [i] 17:00 Zničující střet [i] 19:00 Garde [i] 21:00 Talentovaný pan Ripley [i] 23:50 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 00:50 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 01:50 Scary Movie: Děsnej biják [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 5 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 6 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 9 [i] 06:50 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1 [i] 08:00 Život v lůně: Kočky0 [i] 09:00 Želvy a lidé0 [i] 10:05 Kouzlo modrých hlubin 7 [i] 11:00 Brutální fyzika 1 [i] 12:00 Nákladné delikatesy 5 [i] 12:30 Nákladné delikatesy 6 [i] 13:00 Lovci drahokamů 9 [i] 14:00 Život v lůně: Kočky0 [i] 15:00 Po stopách obřího krokodýla0 [i] 16:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady 1 [i] 17:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 18:00 Podzemí měst: Řím II. 8 [i] 18:50 Mistři písku 3 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 17 [i] 20:05 Těsné úniky 2. světové války 11 [i] 21:05 Vesmír 21 [i] 22:00 CIA: Dešifrováno 1 [i] 23:00 Kdo přežije Armagedon 3 [i] 00:00 Ross Kemp: Extrémní svět 3 [i] 00:50 Louisianská věznice 3 [i] 01:40 CIA: Dešifrováno 1