Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 V. 11-12/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 6/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 10/16 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 12/24 [i] 14:15 Mentalista I. 2/23 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 15/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 4/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Muži v naději [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Výnimoční [i] 01:05 Myšlienky vraha VI. [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 12/24 [i] 02:30 Mentalista I. 2/23 [i] 03:15 Kobra 11 V. 11-12/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 117 [i] 06:50 Doktorka Quinnová II.: Vianočný príbeh [i] 07:35 Nash Bridges: Živá voda 70 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zúfalá láska 13/15 [i] 10:25 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a muž z lavičky [i] 13:50 Slovensko v obrazoch [i] 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Prefíkaná banda III 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Rodinné problémy 14/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Vyšumené atrapy [i] 22:10 Horúčka sobotňajšej noci [i] 00:05 Nash Bridges: Živá voda 70 [i] 00:55 Prefíkaná banda III 1/6 [i] 01:50 Maigret: Maigret a muž z lavičky [i] 03:15 Horúčka sobotňajšej noci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Polícia [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 09:00 História Slovenského futbalu [i] 09:55 Umenie futbalu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Siesta: Na ľudovú nôtu [i] 12:50 Divadlo bez opony [i] 13:30 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Malé letisko - svetové podujatia [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Mata Mata [i] 21:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Marcela Merčiaka [i] 22:05 Pohoda [i] 22:10 Letné kino na Dvojke: Post mortem [i] 00:40 Slovenský bigbít 1 [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 10 [i] 09:00 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 09:50 Súdna sieň: Majster sveta v nevere [i] 10:55 Súdna sieň: Športom k rozvodu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 10 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 10 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:05 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:20 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Šéfka dohadzovačka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Camelot 5,6 [i] 22:55 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 01:10 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 03:00 Tacho [i] 04:35 Prvé oddelenie [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 53 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum 8,9 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 13 [i] 10:40 Ninja Factor II. 46,47 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 12:40 Už dosť, šéfe! X. 15 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 10 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 48,49 [i] 17:00 Prvé oddelenie 21,22 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 14 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 10 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 20:45 Dvanásť do tucta [i] 22:55 Kevin zo severu [i] 01:10 Cape 10/10 [i] 02:00 Magnum 8,9 [i] 03:40 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 8 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání I. 2 [i] 10:05 Ztracený svět III. 1 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 18 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 16 [i] 14:05 Vražedná číslaIII. 21 [i] 15:05 Lovci pokladů III. 19 [i] 16:05 Ztracený svět III. 2 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání I. 3 [i] 18:05 Drzá Jordan IV. 17 [i] 19:05 Vražedná číslaIII. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 21:00 Mizerové 1 [i] 23:15 Spartakus 8 [i] 00:20 Cena za lidskost IV. 1 [i] 01:30 Mizerové 1 [i] 03:25 Metal Hurlant Chronicles I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bitvy o zavazadla 9 [i] 05:35 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 06:00 Jak se to dělá 55 [i] 06:25 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Řízení osudu [i] 09:55 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:50 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 11:15 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 11:40 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 12:35 Závody ve stavění aut: Pohřební vůz šplhající po skalách [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Olds Dyn. 88 Davida Curriera z roku 1964 [i] 14:25 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 15:20 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 16:15 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 20:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 21:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 23:00 Neobjasněné případy 2 [i] 00:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:50 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 03:50 Neobjasněné případy 2 [i] 04:45 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VIII: Dozvuky 1/22 [i] 09:30 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:00 Po stopách hvězd [i] 10:25 Abeceda hvězd [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 10/20 [i] 15:05 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:15 Vše o vaření [i] 16:30 Besipky: Nebezpečí pro cyklisty [i] 16:35 Cestománie [i] 17:10 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Zpátky se Sobotou [i] 23:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Profesionálové: Zvířený prach 21/57 [i] 00:05 Hercule Poirot [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Pod pokličkou [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Patron umění 14/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vesmír: Kosmická loď Země [i] 09:30 Středověk 5/6 [i] 10:30 Království divočiny: Příběh tučňáka [i] 11:00 Bratrstvo tajemných mangust 1/8 [i] 11:30 Ostrovy Christiana Karembeua: Nová [i] 12:25 Souboj vojevůdců: Allenby proti von Sandersovi [i] 13:15 Století létání 18/26 [i] 14:10 Bitva u Slavkova 1/2 [i] 15:00 Aleje jako součást naší krajiny [i] 15:30 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 16:25 Věda na vlastní kůži [i] 17:20 Jistě, pane premiére: Školská reforma 15/16 [i] 17:50 Záhady DNA: Hledání bájného Adama [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Konec světa 2/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 20:55 Vesmír: Merkur a Venuše - vnitřní planety sluneční soustavy [i] 21:40 Akumulátor 1 [i] 23:25 Nine [i] 01:20 Vera: Skryté hlubiny 1/4 [i] 02:50 Hradišťské memento [i] 03:15 Příběh jedné fakulty [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Babylon [i] 04:35 Život na zámku [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Pojišťovna štěstí: Zatčení [i] 10:10 Chalupáři: Chudák dědeček 1 [i] 11:20 Krok za krokem VI 24 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:50 Mike a Molly III 8 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 6 [i] 13:25 Beze stopy VI: Jeden chybný krok 8 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Snajpr 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdy se tě nevzdám 67 [i] 16:30 Krok za krokem VII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Záloha na palmáre 10 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Nikdy bych nelhal [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Expozitura: Únosy 7 [i] 21:55 Terminátor 2 [i] 00:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Snajpr 13 [i] 01:20 Expozitura: Únosy 7 [i] 02:40 Novashopping 03:10 Mike a Molly III 8 [i] 03:45 Áčko: Roztroušená skleróza [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdy se tě nevzdám 67 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Walker, Texas Ranger I: Stíny noci 4 [i] 07:55 Alf II: Kandidáti 11 [i] 08:30 M*A*S*H 118 [i] 09:15 To je vražda, napsala IV: Rodeo v Saskatchewanu 20 [i] 10:15 Walker, Texas Ranger II: Odměna 1 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Tajemství dětí 7 [i] 13:05 Wolffův revír II: Mrtvý svědek, dobrý svědek 3 [i] 14:05 Siska V: Zoufalství 11 [i] 15:20 Cesty domů: Můj dům, moje rodina 146 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slečna zamilovaná [i] 22:15 Pod kopyty stád [i] 00:30 Dobrodružství Poseidonu [i] 02:50 Siska V: Zoufalství 11 [i] 03:50 Wolffův revír II: Mrtvý svědek, dobrý svědek 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 135/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 125/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 88/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 153-154/190 [i] 11:55 Fatmagul 119-120/160 [i] 14:10 Nezvestná 56-57/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 15/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 20/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe II. 16/22 [i] 21:30 Kráska a zviera I. 16/22 [i] 22:20 Dallas 3/10 [i] 23:15 Podvedení [i] 00:55 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 02:20 Priatelia [i] 02:45 Kým nás smrť nerozdelí I. 20/22 [i] 03:10 Bez servítky [i] 04:00 Zakázaná vášeň 95/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Skippy díl 6. [i] 05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Poslední loupež [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:45 Kid [i] 15:45 Arthur a Minimojové [i] 17:30 Kohout na víně [i] 19:35 Poslední přání [i] 21:10 Základní instinkt 2 [i] 23:00 Noc oživlých mrtvol [i] 00:40 Ráže .45 [i] 02:10 Symbol smrti [i] 04:00 Cesta za snem [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:00 Plochá dráha [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Watts [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Plochá dráha [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Box [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 09:20 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 13:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 14:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 15:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 19:20 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 20:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 21:20 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Garde [i] 23:15 Trosečníci [i] 01:10 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 02:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 03:10 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 04:10 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 06:00 Biozóna 5 [i] 06:30 Sportovní vozy 4 [i]