TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Kobra 11 V. 9-10/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 5/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 9/16 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 14:15 Mentalista I. 1/23 [i] 15:15 Teória veľkého tresku V. 14/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 3/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 6/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 3/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 14/24 [i] 00:15 Myšlienky vraha VI. [i] 01:05 Mentalista I. 1/23 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 6/24 [i] 03:10 Kobra 11 V. 9-10/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 116 [i] 06:40 Doktorka Quinnová II.: Byvolí vojaci [i] 07:30 Nash Bridges: Znovuzrodenie 69 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zmiešané pocity 12/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a spurní svedkovia [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Macocha [i] 14:25 Postav dom, zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda II 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zúfalá láska 13/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Žena,ktorá sa vracia 3/4 [i] 22:05 Hlavný podozrivý II. 1/11 [i] 23:45 Prefíkaná banda II 6/6 [i] 00:40 Nash Bridges: Znovuzrodenie 69 [i] 01:25 Maigret: Maigret a spurní svedkovia [i] 02:55 Sila lásky VI. 116 [i] 03:45 Doktorka Quinnová II.: Byvolí vojaci [i] 04:30 Púť do Santiaga de Compostela [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Po stopách modrého diamantu [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Kaderníčka [i] 09:00 SNP - neznáma revolúcia [i] 09:25 Architektúra: Centrum Georgea Pompidoua v Paríži [i] 09:55 VAT: Spracovateľské centrum krvi [i] 10:25 Mojich sedem divov: Evžen Opatrný [i] 10:55 Trezor: Záhrada biskupa Moyzesa [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 Siesta: Náladová láska [i] 12:35 Divadlo bez opony [i] 13:15 Dobrofest a jeho hostia [i] 13:50 Polícia [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Kaderníčka [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Umenie futbalu [i] 22:00 So stratami treba rátať [i] 23:50 História Slovenského futbalu [i] 00:45 Nebeské geto [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 9 [i] 08:55 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 09:45 Súdna sieň: Mŕtvica pred oltárom [i] 10:55 Súdna sieň: Lúpež kufríka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 9 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 9 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:05 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Arabka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 6 [i] 21:30 Dvojičky 3,4 [i] 23:30 Dotyk 4 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 02:15 Hawaii 5.0 III. 22 [i] 02:55 Knight Rider 6 [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Arabka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 52 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum 6,7 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 12 [i] 10:40 Ninja Factor II. 44,45 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 12:40 Už dosť, šéfe! X. 14 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 9 [i] 15:00 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 46,47 [i] 17:00 Prvé oddelenie 19,20 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 13 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 9 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 22:45 Hawaii 5.0 III. 22 [i] 23:45 Experti 3 [i] 00:35 Črepiny [i] 01:05 Magnum 6,7 [i] 02:45 Matlock II. [i] 03:35 Črepiny [i] 04:05 Sladký život PLAYMATE: ˘ 9 [i] 04:25 KRIMI 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání I. 1 [i] 10:00 Ztracený svět II. 22 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 17 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 14:00 Vražedná číslaIII. 20 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 18 [i] 16:00 Ztracený svět III. 1 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 2 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 16 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 15 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 03:25 Californication VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 06:00 Jak se to dělá 54 [i] 06:25 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 07:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Nikdy nemluv o smrti [i] 09:55 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:50 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 11:15 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 12:35 Burácení v srdcích: Klrálové dálnice [i] 13:30 Extrémní sběrači aut 1 [i] 14:25 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 15:20 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 16:15 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 17:10 Králové aukcí 26 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 19:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 19:30 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 2 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 21:00 Války kontejnerů 6 [i] 21:30 Likvidátor 10 [i] 22:00 Zlato z garáží: Autodíly a kapsáři [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 23:00 Ve světě gangsterů: Gang Commandos [i] 00:00 Doznání mafiánů: Frank Cullotta [i] 00:30 Doznání mafiánů: Frank Calabrese Jr. [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Války kontejnerů 6 [i] 02:20 Likvidátor 10 [i] 02:50 Zlato z garáží: Autodíly a kapsáři [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 03:50 Ve světě gangsterů: Gang Commandos [i] 04:45 Ztraceno a prodáno 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Tichá noc 32/32 [i] 09:30 Tak tohle je ten svět... [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:25 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:15 Horákovi [i] 14:10 Okouzlení 9/20 [i] 15:05 Zahrada je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Lady Macbeth z Vinohrad 3/13 [i] 20:40 Hříšní lidé Města pražského: Otisky prstů 4/13 [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Šéfe, vrať se [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:40 MI5 IV 7/10 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 01:00 Zahrada je hra [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 01:55 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Všechnu moc lidu 13/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vichry války 9/11 [i] 10:05 Letecké katastrofy: Požár na palubě [i] 10:55 Operace Navy SEALs 1/7 [i] 11:50 Galerie umění: Během svého života Vincent Van 3/13 [i] 12:15 Dějiny světa 1/8 [i] 13:10 Kouzlo Afriky: Za lachtany na Cape [i] 13:35 Moravané na konci světa [i] 14:05 Nezapomeň na chudé [i] 14:40 Kytlice, Zimmer Frei [i] 15:35 Postřehy odjinud [i] 15:40 Technické divy světa: Opera v [i] 16:30 Středověk 5/6 [i] 17:30 Jistě, pane premiére: Patron umění 14/16 [i] 18:00 Pobřeží Severního moře: Doverská úžina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Rose 1/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Mezi životem a smrtí: Kdo teď lituje? 3/10 [i] 22:10 Matrjoški II 3/10 [i] 23:00 Mlha [i] 01:00 Přežít! [i] 01:50 Město žen III: Dcera své matky 8/15 [i] 02:10 Slabší v ofsajdu [i] 02:35 Přizpůsobivá média [i] 03:05 Ze ZOO do ZOO [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Búrajú starú pec [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Pojišťovna štěstí: Zachráním tě [i] 10:10 Comeback: Křik kormorána [i] 10:45 Comeback: Let mouchy [i] 11:20 Krok za krokem VI 23 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 7 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 5 [i] 13:25 Beze stopy VI: Mimo ring 7 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vyvolení 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Raději se nevracej! 66 [i] 16:30 Krok za krokem VI 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Vetřelci 9 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Zatčení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Chudák dědeček 1 [i] 21:25 Morganovi [i] 23:30 Hlavní cíl [i] 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vyvolení 12 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Mike a Molly III 7 [i] 03:25 Áčko: Hádáme se o dědictví [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Raději se nevracej! 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Walker, Texas Ranger I: Hranice 3 [i] 07:40 Alf II: Špetka romantiky 10 [i] 08:15 M*A*S*H 117 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Zase o rybách 19 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger I: Stíny noci 4 [i] 11:00 Julie Lescautová V: Zrádné pátrání v minulosti 6 [i] 12:55 Wolffův revír II: Ruleta 2 [i] 13:55 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 15:10 Cesty domů: Kdo chce slyšet pravdu? 145 [i] 16:25 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Volání Afriky [i] 22:10 Přešlapy 4 [i] 23:25 Slunečno, místy vraždy III 1 [i] 00:20 Vegas I: Výlet do pouště 13 [i] 01:20 Okrsek 22: Pouliční party 10 [i] 02:10 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 03:10 Wolffův revír II: Ruleta 2 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 134/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 124/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 87/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 151-152/190 [i] 11:50 Fatmagul 117-118/160 [i] 14:10 Nezvestná 54-55/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 14/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 19/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 8/22 [i] 21:30 Fatmagul 119-120/160 [i] 23:30 Ezel 111-112/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí I. 19/22 [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 94/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Skippy díl 4-5. [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Záhada sfingy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jeden navíc [i] 14:00 Obyčejní hrdinové [i] 16:05 Náhradnice