TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:35 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 10:35 Kobra 11 V. 8/18 [i] 11:35 Upírske denníky III. 4/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 8/16 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 14:15 Monk VIII. 16/16 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 13/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 2/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Bláznivo zamilovaní (HD) [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 5/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 2/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 13/24 [i] 00:15 Myšlienky vraha VI. [i] 01:05 Monk VIII. 16/16 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 5/24 [i] 03:10 Kobra 11 V. 8/18 [i] 03:55 Komisár Rex VIII. 17/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Sila lásky VI. 115 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Štrajkokaz [i] 07:30 Nash Bridges: Povera 68 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Chod vecí 11/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret sa bráni [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bratia [i] 14:20 Nebíčko v papuľke: Torty [i] 14:55 Prefíkaná banda II 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zmiešané pocity 12/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Bez hraníc 3/10 [i] 20:50 Bez hraníc 4/10 [i] 21:45 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 00:00 Prefíkaná banda II 5/6 [i] 00:55 Nash Bridges: Povera 68 [i] 01:40 Maigret: Maigret sa bráni [i] 03:05 Sila lásky VI. 115 [i] 03:55 Doktorka Quinnová II.: Štrajkokaz [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Cukrár [i] 09:05 Super-hrdinovia: Andy Green - extrémna sila gravitácie [i] 09:35 VAT: Tréning mozgu [i] 10:00 Po stopách modrého diamantu [i] 10:55 Mojich sedem divov: Pavol Demeš [i] 11:30 Trezor [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Klenotnica ľudovej hudby [i] 13:25 Divadlo bez opony [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Cukrár [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: SNP - neznáma história [i] 21:05 SNP - neznáma revolúcia [i] 21:35 Pohoda 2012 [i] 22:25 Umenie 2012 [i] 22:55 Letné kino na Dvojke: Rosemariino dieťa [i] 01:15 Polícia [i] 01:30 České milovanie: O láske týranej [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 8 [i] 08:55 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 09:45 Súdna sieň: Prostitútka zo základnej školy [i] 10:50 Súdna sieň: Okradol ma kamarát [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 8 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 8 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:20 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Terra Nova 5,6 [i] 22:30 Talk show Jana Krausa [i] 23:40 Californication - Orgie v Kalifornii IV. 3,4 [i] 00:50 Kriminálka San Francisco 2 [i] 01:50 Terra Nova 5,6 [i] 03:25 Talk show Jana Krausa [i] 04:10 Prvé oddelenie [i] 04:55 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 51 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum 4,5 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 11 [i] 10:40 Ninja Factor II. 42,43 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 12:40 Už dosť, šéfe! X. 13 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 8 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 44,45 [i] 17:05 Prvé oddelenie 17,18 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 12 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 8 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 20:45 Miliónový chrobák [i] 23:15 Kriminálka San Francisco 2 [i] 00:10 Mafstory XI.: Drobec, Milanko guvernérom 1,2/14 [i] 01:15 Črepiny [i] 01:45 Magnum 4,5 [i] 03:20 Matlock II. [i] 04:10 Mafstory XI.: Milanko guvernérom 2 [i] 04:35 Sladký život PLAYMATE: ˘ 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 6 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 09:05 Post Mortem II. 9 [i] 10:05 Ztracený svět II. 21 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 16 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 14 [i] 14:05 Vražedná číslaIII. 19 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 17 [i] 16:00 Ztracený svět II. 22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání I. 1 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 22:00 No Limit Ii. 1 [i] 23:15 Profil zločinu IV. 4 [i] 00:20 Boj o čas IV. 4 [i] 01:20 No Limit Ii. 1 [i] 02:30 Profil zločinu IV. 4 [i] 03:25 Californication VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 06:00 Jak se to dělá 53 [i] 06:25 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Podloží nebo nic [i] 09:55 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 11:15 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 13:30 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 14:25 Lovci odpadu 8 [i] 15:20 Lovci odpadu 9 [i] 16:15 Lovci odpadu 10 [i] 17:10 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 20:00 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 21:00 Mrazivé zlato 3 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 9 [i] 23:00 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Je tady jaro [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:50 Mrazivé zlato 3 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 9 [i] 03:50 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Je tady jaro [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 Anynka a čert [i] 09:25 Vinnetou [i] 11:05 Profesionálové: Neuctivý státní zaměstnanec 20/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:10 Okouzlení 8/20 [i] 15:05 Zahrada je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:30 Vše o vaření [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Tak tohle je ten svět... [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Zpívá Karel Gott [i] 22:30 Hercule Poirot [i] 23:25 Tělo jako důkaz II: Totožnost 13/16 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 00:50 Zahrada je hra [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Bílá místa [i] 01:55 Malá farma: Budiž léto! [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Střet zájmů 12/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Století létání 18/26 [i] 09:40 37 dní od atentátu k válce 2/3 [i] 10:35 František Josef I. - Soumrak habsburské monarchie [i] 11:40 Objevování pravdy: Nefertiti [i] 12:25 Světová náboženství: Náboženství kmenů [i] 13:25 Jak se žije poustevníkům podle [i] 13:40 Operace Crossbow [i] 14:35 Expedice Tara Oceans: Ztráta souladu [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Bratrstvo tajemných mangust 1/8 [i] 16:30 Souboj vojevůdců: Allenby proti von Sandersovi [i] 17:15 Jistě, pane premiére: Všechnu moc lidu 13/16 [i] 17:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Nová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič: Aby nám odpady nepřerostly přes hlavu [i] 19:00 Bratři a sestry V: Svatební překvapení 22/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 21:00 Na cestě po Madeiře [i] 21:30 Kouzlo Afriky: Za lachtany na Cape [i] 21:55 Mňága - Happy End [i] 23:00 Vesmírná tělesa [i] 00:30 Život v extrémních podmínkách 1/4 [i] 01:20 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 2/8 [i] 02:15 Přežít! [i] 03:05 Není droga jako droga [i] 03:30 Ze ZOO do ZOO [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Pasekáři [i] 04:40 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Pojišťovna štěstí: Konečně vlastní život [i] 10:05 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 6 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 4 [i] 13:25 Beze stopy VI: Absalom 6 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dva světy 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Hůř už být nemůže 65 [i] 16:30 Krok za krokem VI 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Šejdrista 8 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Zachráním tě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Křik kormorána [i] 20:55 Comeback: Let mouchy [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Penelopin dokument 3 [i] 22:30 Brutální Nikita [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dva světy 11 [i] 01:35 Mike a Molly III 6 [i] 01:55 Novashopping 02:25 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko: Podvodníci mě připravili o všechno [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hůř už být nemůže 65 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Walker, Texas Ranger I: Pilot 2/2 [i] 07:50 Alf II: Noční vlak 9 [i] 08:20 M*A*S*H 116 [i] 09:10 To je vražda, napsala IV: Poklad 18 [i] 10:10 Walker, Texas Ranger I: Hranice 3 [i] 11:10 Julie Lescautová V: Zmizelý 5 [i] 13:00 Wolffův revír II: Špinavá práce 1 [i] 14:00 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 15:20 Cesty domů: Víš, s kým žiješ? 144 [i] 16:30 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Poslední varování 8 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Pípšoubazar [i] 23:40 Hawaii 5-0 III: Hra 17 [i] 00:40 Vegas I: Stará láska rezaví 12 [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu IV: Orlí let 3 [i] 02:20 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 03:30 Wolffův revír II: Špinavá práce 1 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 133/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 123/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 86/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 149-150/190 [i] 11:50 Fatmagul 115-116/160 [i] 14:15 Nezvestná 52-53/100 [i] 16:10 Čarodejnice V. 13/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 18/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 4/10 [i] 21:30 Fatmagul 117-118/160 [i] 23:35 Ezel 109-110/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí I. 18/22 [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 93/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ostrov pokladů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztroskotaná láska [i] 13:45 Poslední píseň [i] 15:45 Jeden navíc [i] 17:35 Obyčejní hrdinové [i] 19:35 Cashback [i] 21:20 Poslední kat [i] 23:00 Smrtící parazit [i] 00:35 Sofia