Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:35 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 10:35 Kobra 11 V. 7/18 [i] 11:30 Upírske denníky III. 3/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 7/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9/24 [i] 14:15 Monk VIII. 15/16 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 12/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VII. 1/22 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 Sherlock a Watsonová 4/24 [i] 23:25 Dva a pol chlapa VII. 1/22 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 12/24 [i] 00:20 Myšlienky vraha VI. [i] 01:10 Monk VIII. 15/16 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9/24 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová 4/24 [i] 03:15 Kobra 11 V. 7/18 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 16/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Sila lásky VI. 114 [i] 07:00 Doktorka Quinnová II.: Vďakyvzdanie [i] 07:45 Nash Bridges: Útočisko 67 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Najdlšia noc 10/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a sklepy hotelu Majestic [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Prvýkrát [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda II 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Chod vecí 11/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 FIFA Majstrovstvá sveta 2014 vo futbale [i] 00:00 Prefíkaná banda II 4/6 [i] 00:55 Nash Bridges: Útočisko 67 [i] 01:40 Maigret: Maigret a sklepy hotelu Majestic [i] 03:15 Sila lásky VI. 114 [i] 04:05 Doktorka Quinnová II.: Vďakyvzdanie [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKOVCI - hladní trpaslíci [i] 09:05 Prípad Sikorski - Churchillova zrada Poľska [i] 09:55 Príroda zblízka: Ako rozumieť mravcom [i] 10:25 VAT: Revízia dopravného lietadla [i] 10:55 Mojich sedem divov: Miroslav Cipár [i] 11:25 Trezor [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Siesta: Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Divadlo bez opony [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Japonská mozaika VI [i] 18:05 Super-hrdinovia: Andy Green - extrémna sila gravitácie [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Kurčatá pre Afriku - obchod, pri ktorom zastáva rozum [i] 21:00 Letné kino na Dvojke: Harold a Maude [i] 22:30 Borgiovci II. 9/10 [i] 23:15 České milovanie: O láske sprostredkovanej [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i] 00:40 Kurčatá pre Afriku - obchod, pri ktorom zastáva rozum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 7 [i] 09:00 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 09:45 Súdna sieň: Na vine je svokra [i] 10:50 Súdna sieň: Na konci čakala smrť [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 7 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 7 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:20 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Stratila si dieťa [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 5 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 2 [i] 22:30 Finder: Šiesty zmysel 2 [i] 23:30 Ochrana svedkov IV. 6 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 01:30 Vtierka Castle V. 2 [i] 02:15 Finder: Šiesty zmysel 2 [i] 03:00 Ochrana svedkov IV. 6 [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Stratila si dieťa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 50 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Magnum 2,3 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 10 [i] 10:40 Ninja Factor II. 40,41 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 12:45 Už dosť, šéfe! X. 12 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 14:40 Ako som spoznal vašu mamu VII. 7 [i] 15:10 RISKNI TO! [i] 16:05 Ninja Factor II. 42,43 [i] 17:05 Prvé oddelenie 15,16 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 11 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 7 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 21:45 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Deň po tom [i] 00:25 Letecké katastrofy VI. 5/5 [i] 01:35 Zločinci III. 18 [i] 01:55 Magnum 2,3 [i] 03:30 Matlock II. [i] 04:15 Zločinci III. 18 [i] 04:40 Sladký život PLAYMATE: ˘ 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 1 [i] 07:10 Posel ztracených duší V. 22 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 09:05 Post Mortem II. 8 [i] 10:05 Ztracený svět II. 20 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 15 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 13 [i] 14:05 Vražedná číslaIII. 18 [i] 15:05 Lovci pokladů III. 16 [i] 16:05 Ztracený svět II. 21 [i] 17:05 Post Mortem II. 9 [i] 18:05 Drzá Jordan IV. 14 [i] 19:05 Vražedná číslaIII. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 21:00 Jak prosté II. 24 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 9 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 10 [i] 00:00 Lost Girl Iii. 3 [i] 01:00 Jak prosté II. 24 [i] 02:00 Vlčí mládě III. 9 [i] 02:45 Vlčí mládě III. 10 [i] 03:30 Californication VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 06:00 Jak se to dělá 52 [i] 06:25 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 09:55 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 11:15 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 13:30 Pátá rychlost 10 [i] 14:25 Špinavé práce 4 [i] 15:20 Špinavé práce 5 [i] 16:15 Špinavé práce: Změkčovač vody [i] 17:10 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá 61 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Poslední palič [i] 21:00 Hlídači čtvrtí 5 [i] 22:00 Američtí kopáči: Honba za žralokem [i] 22:30 Američtí kopáči: Krev, pot a peníze [i] 23:00 Výrobci zbraní 2 [i] 00:00 Zápasníci: Bitva na domácí půdě [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 13 [i] 01:50 Hlídači čtvrtí 5 [i] 02:50 Američtí kopáči: Honba za žralokem [i] 03:20 Američtí kopáči: Krev, pot a peníze [i] 03:50 Výrobci zbraní 2 [i] 04:45 Zápasníci: Bitva na domácí půdě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Různé zprávy 31/32 [i] 09:30 Hercule Poirot [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 7/20 [i] 15:10 Zahrada je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vinnetou [i] 21:40 Hogo fogo Homolka [i] 22:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Hercule Poirot [i] 23:55 MI5 IV 6/10 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Designtrend [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Diplomatický incident 11/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Pobřeží Severního moře: Doverská úžina [i] 09:35 Expedice Tara Oceans: Ztráta souladu [i] 10:30 Útěk na Mauricius [i] 11:20 Fascinující proměny přírody: Velké tání [i] 12:10 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 2/8 [i] 13:05 Letecké katastrofy: Srážka století [i] 14:35 Středověk: Světla a stíny. 4/6 [i] 15:30 Operace Navy SEALs 1/7 [i] 16:25 Technické divy světa: Opera v [i] 17:15 Jistě, pane premiére: Střet zájmů 12/16 [i] 17:50 Směr rovník: Bitva o světlo [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič: PET láhve versus staré dobré skleněné a těžké láhve [i] 19:00 Bratři a sestry V: V dobrém i ve zlém 21/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Dějiny světa 1/8 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Požár na palubě [i] 21:55 Evropa tančila valčík [i] 23:35 Sestřička Jackie III: Hrajeme dál 1/12 [i] 00:05 Přežít! [i] 00:55 Americké století očima Olivera: Stonea 1/10 [i] 01:55 Cestománie [i] 02:25 Smrádek, bordýlek a globální teploučko [i] 02:50 "Honiti je naše potěšení" [i] 03:15 Ze ZOO do ZOO [i] 03:40 Babylon [i] 04:10 Světští [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Pojišťovna štěstí: Se mnou se bude mít líp [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Baronka [i] 11:20 Krok za krokem VI 21 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:50 Mike a Molly III 5 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 3 [i] 13:25 Beze stopy VI: Na útěku 5 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Virtuální willow 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Drž mě za ruku 64 [i] 16:30 Krok za krokem VI 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Koncert 7 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Konečně vlastní život [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:10 Víkendové prázdniny: Divočina po česku [i] 22:50 Lovci zločinců II 19 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 2 [i] 00:30 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa [i] 01:30 Novashopping 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Virtuální willow 10 [i] 02:45 Mike a Molly III 5 [i] 03:05 Lovci zločinců II 19 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Drž mě za ruku 64 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Walker, Texas Ranger I 1 [i] 07:00 Alf II: Kosmická škytavka 8 [i] 07:45 M*A*S*H 115 [i] 08:20 To je vražda, napsala IV: Smrtonosná vinice 17 [i] 09:35 Walker, Texas Ranger I: Pilot 2/2 [i] 10:30 Julie Lescautová V: Smrt v parku 4 [i] 12:25 Wolffův revír II: Vlčice [i] 14:05 Siska V: Zhroucení 8 [i] 15:20 Cesty domů: Miss požár 143 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Po stopách krve [i] 22:10 Přešlapy 3 [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII 20 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi III: Domácí násilí 2 [i] 01:15 Vraždy v Kitzbühelu IV: S tichem přichází smrt 2 [i] 02:05 Siska V: Zhroucení 8 [i] 03:05 Wolffův revír II: Vlčice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 132/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 122/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 85/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 147-148/190 [i] 11:55 Fatmagul 113-114/160 [i] 14:10 Nezvestná 50-51/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 12/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 17/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 7/22 [i] 21:30 Fatmagul 115-116/160 [i] 23:40 Ezel 107-108/142 [i] 01:45 Priatelia [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí I. 17/22 [i] 02:30 Adela show [i] 03:00 Bez servítky [i] 03:40 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 92/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rudý baron [i] 14:25 Ve stínu Beethovena [i] 16:20 Ztroskotaná láska [i] 17:55 Poslední píseň [i] 19:50 Holky fotbal nehrajou [i] 21:30 Převtělená [i] 23:05 Sofia [i] 00:35 Mrtvý sníh [i] 02:05 Nepohodlný [i] 04:05