TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Druhý dych [i] 09:40 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 10:35 Kobra 11 V. 6/18 [i] 11:35 Upírske denníky III. 2/22 [i] 12:30 Psych, s. r. o. IV. 6/16 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 8/24 [i] 14:20 Monk VIII. 14/16 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 11/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 24/24 [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Sajrajt sága (HD) [i] 22:05 Sekerovci [i] 22:35 Naši ma zabijú! [i] 23:35 Dva a pol chlapa VI. 24/24 [i] 00:00 Teória veľkého tresku V. 11/24 [i] 00:25 Myšlienky vraha VI. [i] 01:15 Monk VIII. 14/16 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 8/24 [i] 02:35 Monk VIII. 14/16 [i] 03:15 Kobra 11 V. 6/18 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 15/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Sila lásky VI. 113 [i] 07:15 Doktorka Quinnová II.: Najlepšia priateľka [i] 08:00 Nash Bridges: Vojnová hra 66 [i] 08:45 Správy RTVS "N" [i] 09:35 Góly - body - sekundy [i] 09:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Niet cesty späť 9/15 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a noc na križovatke [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Najdlšia noc 10/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vášeň a cit: Príbeh Jane Austenovej [i] 22:10 Sindibád 1/12 [i] 22:55 Sindibád 2/12 [i] 23:40 Nash Bridges: Vojnová hra 66 [i] 00:25 Vášeň a cit: Príbeh Jane Austenovej [i] 02:20 Maigret: Maigret a noc na križovatke [i] 03:50 Sila lásky VI. 113 [i] 04:35 Doktorka Quinnová II.: Najlepšia priateľka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Stratená melódia [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Učiteľka [i] 09:05 Hrady a povesti: Povesť o Cyrilovi a Metodovi [i] 09:35 Cyrilometodské dni [i] 09:55 Na počiatku bolo slovo [i] 10:25 Encyklopédia slovenských obcí: Cerovo [i] 10:45 Mojich sedem divov: Miroslav Horníček [i] 11:10 Trezor [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Siesta: A pri tom speve [i] 12:50 Divadlo bez opony [i] 13:30 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:10 Tour de France [i] 17:10 Japonská mozaika VI [i] 17:30 Pod basovým kľúčom [i] 18:05 Príroda zblízka: Ako rozumieť mravcom [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Zvonček a Margarétka [i] 18:55 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Učiteľka [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prípad Sikorski - Churchillova zrada Poľska [i] 20:55 VAT: Revízia dopravného lietadla [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Hlava 22 [i] 23:25 Pohoda 2007 [i] 00:20 České milovanie: O láske mimoriadne plodnej [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 6 [i] 09:00 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 09:50 Súdna sieň: Má nevlastného syna [i] 10:55 Súdna sieň: Manžel "šikan" [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch - Pobrežná hliadka 6 [i] 14:00 Hawaii 5.0 III. 6 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:05 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:20 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Facky v kabinete [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 3,4 [i] 22:30 Dracula 2 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 21 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 02:05 Knight Rider 3,4 [i] 03:30 Dracula 2 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 100 rokov svedectiev 6,7 [i] 05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 49 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 MacGyver 44 [i] 09:00 Magnum 1/18 [i] 10:05 Hlavne nezáväzne 2,3 [i] 11:00 "Poplach v oblacích" [i] 12:45 Už dosť, šéfe! X. 11 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 14:40 Ako som spoznal vašu mamu VII. 6 [i] 15:05 RISKNI TO! [i] 16:00 Ninja Factor II. 40,41 [i] 17:05 Prvé oddelenie 13,14 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 10 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 6 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 21 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 22:45 Homeland - Zradca 3,4 [i] 00:55 Dva muly pre sestru Sáru [i] 03:00 MacGyver 44 [i] 03:45 Magnum 1/18 [i] 04:30 Sladký život PLAYMATE: ˘ 6 [i] 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 21 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 09:05 Post Mortem II. 7 [i] 10:05 Ztracený svět II. 19 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 14 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 22 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 12 [i] 14:00 Vražedná číslaIII. 17 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 15 [i] 16:00 Ztracený svět II. 20 [i] 17:00 Post Mortem II. 8 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 13 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 21:00 CSI: New York IX. 11 [i] 22:00 CSI: New York IX. 12 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 6 [i] 01:05 CSI: New York IX. 11 [i] 02:00 CSI: New York IX. 12 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Jak se to dělá 51 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 07:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 11:15 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 11:40 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 12:35 Jízda: Přidat plyn [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 14:25 Nutné k přežití: Alabama [i] 15:20 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 16:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 17:10 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá 60 [i] 20:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 21:00 Dvojí přežití 6 [i] 22:00 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 00:00 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Dvojí přežití 6 [i] 02:50 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 04:45 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Druhá šance 30/32 [i] 09:30 Děvče za všechny peníze [i] 09:45 Karel Gott v Lucerně [i] 11:05 Profesionálové: Odpadlík 19/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Horákovi [i] 14:15 Okouzlení 6/20 [i] 15:05 Zahrada je hra [i] 15:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:25 Vše o vaření [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Profesionálové: Neuctivý státní zaměstnanec 20/57 [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 00:00 Kriminálka Paříž: Křížová palba 26/92 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Velký redyg [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 09:40 Život v extrémních podmínkách 1/4 [i] 10:30 Směr rovník: Síla oceánu [i] 11:25 Hrozba za severním polárním kruhem [i] 12:10 Československý filmový týdeník 1964 997/2379 [i] 12:25 Kůže [i] 13:20 Putování starými cestami [i] 13:50 Kdo postavil egyptské pyramidy? [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:30 Operace Crossbow [i] 16:25 Bitva u Slavkova 1/2 [i] 17:20 Jistě, pane premiére: Diplomatický incident 11/16 [i] 17:50 Objevování pravdy: Nefertiti [i] 18:35 Obyvatelé českých vod [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 19:00 Bratři a sestry V: Otec neznámý 20/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 37 dní od atentátu k válce 2/3 [i] 21:00 Technické divy světa: Opera v [i] 21:50 Hadí jed [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Elementární částice [i] 01:15 Náš venkov: Jedem s medem [i] 01:30 Putování starými cestami [i] 02:00 Dítě jako bůh [i] 02:25 Místo pětky přinesu trojku [i] 02:50 Ze ZOO do ZOO [i] 03:20 Babylon [i] 03:45 Mladý muž ze staré školy [i] 04:05 Znovuzrozený zámek Fryštát [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Pojišťovna štěstí: Odmítnutí [i] 10:10 Muži v černém [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly III 4 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 2 [i] 13:25 Beze stopy VI: Přítěž 4 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Seriálová hvězda 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Běž pryč! 63 [i] 16:30 Krok za krokem VI 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Casanova 6 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Se mnou se bude mít líp [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Baronka [i] 21:25 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 22:20 Lovci zločinců II 18 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII 1 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Skřípal [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Seriálová hvězda 9 [i] 01:35 Mike a Molly III 4 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Lovci zločinců II 18 [i] 03:25 Áčko: Jsem extrémista, chci prosadit svou [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Běž pryč! 63 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Policie Hamburk VII: V pasti 30 [i] 07:55 Alf II: Soutěž krásy 7 [i] 08:30 M*A*S*H 114 [i] 09:15 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem 16 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger I 1 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Smrt klenotníka 3 [i] 13:15 Wolffův revír I: Nactiutrhání 26 [i] 14:10 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 15:25 Cesty domů: Hrdinové to mají těžké 142 [i] 16:35 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Líná lež 7 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Hledáme Ydol [i] 00:40 Vraždy v Kitzbühelu IV 1 [i] 01:35 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 02:35 Wolffův revír I: Nactiutrhání 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 131/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 121/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 84/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 145-146/190 [i] 12:00 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 14:10 Nezvestná 48-49/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 11/23 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 16/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. 3/10 [i] 21:30 Fatmagul 113-114/160 [i] 23:30 Ezel 105-106/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí I. 16/22 [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 91/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cukr, med a feferonka [i] 14:10 Emmino štěstí [i] 16:00 Rudý baron